forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 Oki T R A Ž I
 New Topic  Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 18/07/2011 : 23:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Kupujem ili mijenjam za stripove s mojih aukcija:
CAT CLAW ultimate colection broj 1 (u izdanju marketprinta)

Također, za nova izdanja Libellusa i Fibre dajem stripove sa svojih aukcija....

Edited by - Oki on 07/07/2016 12:05:34

bazgtoon
Starting Member



Croatia
49 Posts

Member since 16/11/2010

Posted - 19/07/2011 : 14:10:13  Show Profile Show Extended Profile  Send bazgtoon a Private Message  Reply with Quote
dobro si me sjetio, meni treba samo broj 60, javite se u PM. Naravno Oki ti imas prednost
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 14/10/2011 : 08:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Evo nabavio broj 60 (imao bolju taktiku na aukciji,sory bazgtoon)
Sad tražim brojeve 59 i 61. Napisao sam prije 60 i 61,a nakon toga nisam realizirao kupovinu broja 59 pa eto sada potražujem i njega....

Ako ih ubrzo ne nabaviš, javi se. Ima jedna trafika u Mostaru, već sam je spominjao, prodaje nešto starije stripove dosta jeftino, ja uzmem pomalo Dylana, ali primijetio sam i Larryja. Mogu ti ih kupiti i poslati, samo ćeš mi napisati naslove.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000