forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 LARGO WINCH...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

General Katana
New Member



206 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 26/07/2011 : 00:42:21  Show Profile Show Extended Profile  Send General Katana a Private Message  Reply with Quote
Sta se desava sa ovim junakom?

jel moze neko da mi pomogne sta je tacno objavljivano kod nas, i koliko ima originalnih albuma?

znam da je Bookglobe izbacio prvi album... ali ta prica se zavrsva u drugom, zar ne?
kada se planira drugi? i da li ce ici i dalje?

Hvalaaa!

There can be only one!

misterx381
Average Member



Serbia
895 Posts

Member since 17/02/2007

Posted - 26/07/2011 : 07:52:21  Show Profile Show Extended Profile  Send misterx381 a Private Message  Reply with Quote
Originalni albumi

Stripoteka
Go to Top of Page

General Katana
New Member



206 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 26/07/2011 : 12:49:27  Show Profile Show Extended Profile  Send General Katana a Private Message  Reply with Quote
Zahvaljujem.

a sta se desava sa Bookglobe albumima, jel znas?
hoce li da nastavljaju?

There can be only one!
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 26/07/2011 : 12:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message  Reply with Quote
Ovo i mene zanima, prvi broj je izašao prije 2 godine.
Šta se čeka?
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 26/07/2011 : 14:19:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by HC

Ovo i mene zanima, prvi broj je izašao prije 2 godine.
Šta se čeka?


Vjerojatno je prodaja jako slaba.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 26/07/2011 : 14:51:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
mene nesto largo winch i slicni albumi BD nesto u zadnje vrijeme ne zanima previse nesto mi dosadi cijeli alnbum (ponekad nekoliko njih) uzmu francuzi i rastegnu sa upoznavanje ovog onog itd i onda nema akcije nista naravno da se ne prodaje..

ne znam, serije sto idu vise od recimo 6 albuma mora da su ekstra dobri da bi me zaintigriralo da nastavim (ili pocnem) sa kupnjom..

ovo ne mislim na ovaj largo nego na dosta BDa..

zato preferiram krace serijale ili one shot albume (sa dosta stranica) ili romane kako god ih zvali..sa komplet pricom
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 01/08/2011 : 13:27:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raymond
zato preferiram krace serijale ili one shot albume (sa dosta stranica) ili romane kako god ih zvali..sa komplet pricom



Meni se cini da trziste radi pomake u tom smjeru i pozdravljam to.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/08/2011 : 15:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pa Largo Winch je diptih.Kuš kraće od toga?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 04/08/2011 : 19:00:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raymond

mene nesto largo winch i slicni albumi BD nesto u zadnje vrijeme ne zanima previse nesto mi dosadi cijeli alnbum (ponekad nekoliko njih) uzmu francuzi i rastegnu sa upoznavanje ovog onog itd i onda nema akcije nista naravno da se ne prodaje..

ne znam, serije sto idu vise od recimo 6 albuma mora da su ekstra dobri da bi me zaintigriralo da nastavim (ili pocnem) sa kupnjom..

ovo ne mislim na ovaj largo nego na dosta BDa..

zato preferiram krace serijale ili one shot albume (sa dosta stranica) ili romane kako god ih zvali..sa komplet pricom



Znaš li ti kolika je prodaja Larga u Francuskoj?
Go to Top of Page

misterx381
Average Member



Serbia
895 Posts

Member since 17/02/2007

Posted - 06/08/2011 : 09:46:03  Show Profile Show Extended Profile  Send misterx381 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by General Katana

Zahvaljujem.

a sta se desava sa Bookglobe albumima, jel znas?
hoce li da nastavljaju?



Možda izađe i drugi album, ali ritam će biti izuzetno spor. Ako hoćeš da skupljaš Larga nabavi Stripoteke.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/08/2011 : 18:35:42  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Cinebook

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 25/07/2015 : 11:21:15  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
rezervisano

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 25/07/2015 : 22:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Van Hamme&Francq:Largo Winch 9 - Vidi Veneciju ... (Stripoteka 1122,Marketprint)
Van Hamme&Francq:Largo Winch 10 - ...I umri (Stripoteka 1127,Marketprint)

Largu je poslat faks sa upozoravajućom porukom iz Venecije zbog kojeg je ubijeno nekoliko ljudi;par dana kasnije,njegovu prijateljicu Čeriti, koja je u poseti kod izvesne Dominik u Veneciji,otimaju.Na sve to,Largo dobija batlera koji osim što je sjajan kućepazitelj,još se bolje snalazi sa oružjem.
Largo odlazi u Veneciju ...

Deveti album mi je standardno dobri Largo;međutim u desetom mi se nisu svidela neka scenaristička rešenja,koja su po meni malo jeftinija od onih na koja smo navikli u ovom,inače jako dobrom serijalu,te mi je stoga ovaj 5.ciklus za klasu slabiji od prethodnih.

Vidi veneciju ... 8/10
...I umri 7/10

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 21/05/2016 : 00:15:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

11 i 12 na čitanju



Vec su odavno procitani na engleskom. Jedino Ralph Azham jos nije . Anto, ako se nekad sretnemo, Ralpha ti darujem!

Jack the Black.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/05/2016 : 13:38:41  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mike

quote:
Originally posted by anto

11 i 12 na čitanju



Vec su odavno procitani na engleskom. Jedino Ralph Azham jos nije . Anto, ako se nekad sretnemo, Ralpha ti darujem!


pa šta čekaš?
hvala ti unapred na eventualnom poklonu! Ali,da li to znači da ti se Ralph nešto ne dopada?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 21/05/2016 : 16:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Ne znam - nisam jos procitao :). Tesko da mi se ne bi svidjao posto absolutno obozavam sve od Trondija.

Jack the Black.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/05/2016 : 21:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Van Hamme&Francq:Largo Winch 11 - Golden gate (Marketprint, Stripoteka 1132)
Van Hamme&Francq:Largo Winch 12 - Shadow (Marketprint, Stripoteka 1127)

Kanal W9,koji je u sastavu Largovog koncerna V, snima u San Francisku televizijsku seriju,a glavni junak u njoj je igrom slučaja Simon Ovronaž.Naručilac serije je izvesni Kandid film sz Rina,iza kojeg stoji Don Kandido Pantanela,koji preko ove serije,u koju su uložene ogromne pare (prevelike za tako nešto),i sve miriše na pokušaj neke opasne prevare.Stoga Largo i njegov administrator Kokrejn,najpre šalju jednu inspektorku da proveri stvar,a nakon njenog nastanka i sami odlaze u Frisko da pokušaju da ispitaju o čemu se tu radi.

Ovaj dvodelni album,slobodno mogu reći,mi je nešto najslabije što sam pročitao od Van Hama - prava limunadica,sa dosta jeftinih štoseva.Iskreno se nadam da će naredne epizode biti bolje.

7/10

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000