forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibrarijum - samo dobri stripovi (tm)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 114

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 16/08/2016 : 16:58:00  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
taj ubojica, sad sam ga citao, imao ocajan kolor u 3, 4, 5 nastavku. inace je strio dobar
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 16/08/2016 : 17:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
...inače, ja čitam Franka Cappu, danas navečer ću završiti....ovako na pola čitanja, radi se o jednom vrlo ugodnom iznenađenju koje uopće nisam očekivao, a i Sommer je izmjenio dosta stilova crtanja tako da mi svaka sljedeća priča izgleda kao da je crtana od strane nekog drugog autora.

Edited by - Oki on 16/08/2016 17:05:00
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 16/08/2016 : 19:34:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

...inače, ja čitam Franka Cappu, danas navečer ću završiti....ovako na pola čitanja, radi se o jednom vrlo ugodnom iznenađenju koje uopće nisam očekivao, a i Sommer je izmjenio dosta stilova crtanja tako da mi svaka sljedeća priča izgleda kao da je crtana od strane nekog drugog autora.


Cappa je odličan.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 16/08/2016 : 19:38:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ubojica zato nije odličan. Crtež je žešća katastrofa.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 16/08/2016 : 21:36:10  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Ubojica zato nije odličan. Crtež je žešća katastrofa.


Meni su i Cappa i Ubojica odlični.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 16/08/2016 : 21:39:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Crtež je najbolji dio ubojice... Zašto je "žešća katastrofa"?

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
584 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 16/08/2016 : 21:57:01  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
Ubojica je po meni strip koji cu sigurno procitati jos nekada tj. strip vredan cuvanja u kolekciji.
Zanimljiva prica koja bi mogla biti lepa podloga za film, a crtez mi je sjajan.
8/10
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 16/08/2016 : 22:34:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti

Crtež je najbolji dio ubojice... Zašto je "žešća katastrofa"?

Macan je kriv. prije mi je svasta bilo dobro, otkad radim s Darkom sve sam vise kritican. Ozbiljno...naucis puno pravila struke i shvatis koliko toga ustvari zaista ne valja. Ono kad i dijete u tebi pocne odrastati.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 17/08/2016 : 01:31:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Evo prelisto ubojicu opet malo. Uglavnom kad čovjek uspije prodati lijenost pod stil. U početku ga još boja i spašava, na kraju ni to. Zadnji album mi je tragedija nacrtan... a oni kadrovi koji izgledaju ko fotošopirane fotke (možda i jesu, ne znam), bože sačuvaj. Anatomija pijana, nepotrebno i neusklađeno velik broj prevelikih kadrova... bezveze men to.

edit: ...a linije,bokte, izvlači ko da ima parkinsa.

The less I have the more I am a happy man

Edited by - Tonto on 17/08/2016 01:37:24
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 17/08/2016 : 08:27:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Hakleri iz mog kvarta misle je Messi goli k...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 17/08/2016 : 08:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Meni su i Cappa i Ubojica odlični.



+1
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 17/08/2016 : 08:57:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Ne znam za anatomiju, ali neki od tih velikih kadrova su i meni izgledali neptrebno. Ali to su sitnice, mislim da su najveći problem čudne glave likova (glavni lik u zadnjem albumu izgleda kao vanzemaljac) i nagrišpana roba (izgleda kao da nose plastične vreće a ne odjeću). Inače, crtež mi je skroz ok.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 17/08/2016 : 09:56:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Hakleri iz mog kvarta misle je Messi goli k...

Ako ćeš ovog mlatimudana uspoređivat s Messijem onda stvarno... da si napisao Damir Krznar još bi ti paralela i držala vodu.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 17/08/2016 : 10:05:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti

Ne znam za anatomiju, ali neki od tih velikih kadrova su i meni izgledali neptrebno. Ali to su sitnice, mislim da su najveći problem čudne glave likova (glavni lik u zadnjem albumu izgleda kao vanzemaljac) i nagrišpana roba (izgleda kao da nose plastične vreće a ne odjeću). Inače, crtež mi je skroz ok.

Eto vidiš, i ti si svjestan nekih stvari samo si spreman oprostiti, ja nisam.

Razlika između ovog Jacamona i recimo Lea (Aldebaran) je ta što je Leo apsolutno svjestan svojih mana i igra na druge adute. Jacamon svoje mane gura u prvi plan prodajući ih kao stilsku osebujnost i uvjeren kako je to dobro... e pa nije.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 17/08/2016 : 10:22:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Peyo

Hakleri iz mog kvarta misle je Messi goli k...

Ako ćeš ovog mlatimudana uspoređivat s Messijem onda stvarno... da si napisao Damir Krznar još bi ti paralela i držala vodu.



U pravu si usporedba je puno pretjerana, ali ne znam koliko forumaša zna za Krznara .

Ipak i ti si malo pretjerao sa blaćenjem Jacamona (koji i nije neki moj crtački favorit), pa smo tu negdje.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 17/08/2016 : 11:08:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ne mislim da sam pretjerao. Kad pogledam taj crtež i u glavi isključim boju ja vidim samo gomilu nepravilno i ružno izvučenih linija. Meni je to zaista jako loše...

The less I have the more I am a happy man

Edited by - Tonto on 17/08/2016 11:09:44
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 17/08/2016 : 11:34:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Opti

Ne znam za anatomiju, ali neki od tih velikih kadrova su i meni izgledali neptrebno. Ali to su sitnice, mislim da su najveći problem čudne glave likova (glavni lik u zadnjem albumu izgleda kao vanzemaljac) i nagrišpana roba (izgleda kao da nose plastične vreće a ne odjeću). Inače, crtež mi je skroz ok.

Eto vidiš, i ti si svjestan nekih stvari samo si spreman oprostiti, ja nisam.

Razlika između ovog Jacamona i recimo Lea (Aldebaran) je ta što je Leo apsolutno svjestan svojih mana i igra na druge adute. Jacamon svoje mane gura u prvi plan prodajući ih kao stilsku osebujnost i uvjeren kako je to dobro... e pa nije.



Ja sam jako popustljiv po pitanju crteža (unatoč mojoj reputaciji ovdje ) ali ne bih nipošto rekao da je Jacamonov crtež loš unatoč tim manama. Meni je sasvim sjeo.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 17/08/2016 : 12:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Tonto, nemoj ni prema sebi biti previše kritičan.

Iako, ostao mi je sa CRŠ-a u sjećanju Hermannov odgovor na pitanje sa kojim je svojim uratkom zadovoljan, odgovorio je da sa ni jednim nije zadovoljan.
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1404 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 17/08/2016 : 13:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
U pravu je Tonto, to je grozan crtez. Ali koga briga, i uz najbolji crtez to bi bio uzasan strip (pubertetski sund koji si utvaruje da je suvremena knjizevnost).

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 17/08/2016 : 13:11:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
>Iako, ostao mi je sa CRŠ-a u sjećanju Hermannov odgovor na pitanje sa kojim je svojim uratkom zadovoljan, odgovorio je da sa ni jednim nije zadovoljan.

...vjerujem da je to bolest velike većine crtača.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18403 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 17/08/2016 : 13:15:36  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Daleko najbolji Hermnanov rad je Catinga i donekle Komanča...tako scenaristički kako crtaćki...
Kako stari sve je gori.
Zašto se zavaravati.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11684 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 17/08/2016 : 13:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Hermann je samo crtao Comanchu, scenarij je Gregov.

Inače od njega su mi najbolji Tornjevi i Jeremiah.
Normalno da čovjek dolaskom starosti gubi u svakom pogledu.

Evo ja, nekad sam mogao tri puta, dvaput bez vađenja, a sad nekako jednom.

Have mercy
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 17/08/2016 : 14:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
za mene tornjevi
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/08/2016 : 14:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

za mene tornjevi


I za mene.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 17/08/2016 : 15:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko
...
Evo ja, nekad sam mogao tri puta, dvaput bez vađenja, a sad nekako jednom.


Prijatelj kaže da sad gura kakvog je nekad vadio.
Inače, pored Tornjeva vrh su mi i Jeremiah 9 klovnska zima, Sekta...
Go to Top of Page
Page: of 114 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.78 seconds. Snitz Forums 2000