forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Betmen: Ubistveni vic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

sawitch
Advanced Member



Serbia
39976 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/08/2011 : 19:16:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Meni se strip nije svideo... Crtez mi je odlican ali mi prica nije legla... Znam, znam.. To je jedna od najboljih Betmenovih prica ali meni se naivni Betmen vise svidja nego ovo ludilo..
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 03/08/2011 : 20:31:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
@sawitch:
Ajde, nema sekirancije Ne mora se svima svidit.
Ako ti se čita na engleskome i ako voliš neke realnije priče, a uz to i mafiju (serijal filmova Kum pogotovo), preporučan ti Long Halloween.
Iskreno rečeno, ne znan osobu kojoj se ovaj strip nije svidija... Moja preporuka definitivno.


Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 03/08/2011 20:31:54
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4784 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 03/08/2011 : 20:31:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Prvo je naisao Konan... tu sam se smrzo koliko je dobro uradjen, a sada i Batman... svaka cast PP svaka cast... veliki strip, veliko izdanje... kvalitetno... ubitacno...

sangue navajo
Go to Top of Page

Snake Plissken
Average Member



Serbia
707 Posts

Member since 05/07/2011

Posted - 03/08/2011 : 20:46:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Snake Plissken a Private Message  Reply with Quote
LH odlazem vec neko vreme za narucivanje, kao i Dark Victory i Haunted knight. Mada mi LH deluje po sadrzaju prilicno komplikovano, mada je to samo neki trip, nisam ga jos citao.

Snake Plissken wasn't born.
He escaped from the womb.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 03/08/2011 : 21:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Nije kompliciran, viruj mi. Predznanje ti ne triba praktički nikakvo, tako da ga može čitat i totalni početnik A osim toga, priča je odlična i pravo interesantna. Uglavnom, pardon na offtopicu Nadan se da se ekipa iz PP ne ljuti.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10849 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/08/2011 : 21:23:16  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Kako imam tu cast/privilegiju da medju prvima dobijam PP izdanja , tako je bilo i sa ovim Ubistvenim vicem. Izdanje je odlicno, samo napred momci.
I samo rokajte kvalitetne Amere, sve Vam cvetalo.
Go to Top of Page

Snake Plissken
Average Member



Serbia
707 Posts

Member since 05/07/2011

Posted - 03/08/2011 : 21:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Snake Plissken a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Nije kompliciran, viruj mi. Predznanje ti ne triba praktički nikakvo, tako da ga može čitat i totalni početnik A osim toga, priča je odlična i pravo interesantna. Uglavnom, pardon na offtopicu Nadan se da se ekipa iz PP ne ljuti.


Ma imam ja "predznanja", Betmen je jedan od mojih omiljenih junaka, samo mi je sadrzaj malo delovao pre par meseci kao e desi se ovo, e desi se ono, doduse ovo je ipak trejd, veliki niz brojeva, to i ispadne logicno. :)

Snake Plissken wasn't born.
He escaped from the womb.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 03/08/2011 : 21:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ma ne brini, leć će ti ko budali šamar Slobodno ga naruči, ako ja ispadnem u krivu, tj ti se razočaraš stripom, plaćam ti pivu kako bi se iskupija

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Snake Plissken
Average Member



Serbia
707 Posts

Member since 05/07/2011

Posted - 03/08/2011 : 21:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Snake Plissken a Private Message  Reply with Quote
Moze, moze, ali crno samo pijem. :D

Snake Plissken wasn't born.
He escaped from the womb.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 03/08/2011 : 21:30:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Meni odgovara Ajd ajd, nećemo više spammat topic, možemo raspravu pribacit u Batman topic u odgovarajućem podforumu.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/08/2011 : 21:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Meni se strip nije svideo... Crtez mi je odlican ali mi prica nije legla... Znam, znam.. To je jedna od najboljih Betmenovih prica ali meni se naivni Betmen vise svidja nego ovo ludilo..


Normalno da ti priča nije legla kada je bezveze.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13427 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 03/08/2011 : 22:46:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Kažete vas dvojica od ukupno 100.
Go to Top of Page

feniks
Senior Member

1921 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 04/08/2011 : 12:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Send feniks a Private Message  Reply with Quote
http://stripovibanjaluka.blogspot.com/
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/08/2011 : 13:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Samim time što priča o Jokerovom originu, Killing Joke bi trebao biti osnovna literatura za Batmanove fanove... Davno sam ga čitao, još u macanovom izdanju. Moore se fino poigrao s obrascom negativca, Batman/Joker, njihov postanak, sudbina, odabiri, njihov daljnji put, sve je to više kao vic, ironija ili šala sudbine. Ne čita se kao klasičan superherojski strip (a i može), ima tu neke studije karaktera... Da se to čitati na više razina.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 04/08/2011 : 17:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

Kažete vas dvojica od ukupno 100.


Meni je moj ukus važan...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13427 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 04/08/2011 : 17:56:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi čudno da je drugačije
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2508 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 06/08/2011 : 11:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
Nabavio! Svaka čast na izdanju i samo pičite i dalje!
P.S. Rezolucija naslovnice?

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13427 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 11/08/2011 : 15:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Pročitao, fantastično

I slažem se sa antom da je kraj nedefinisan, ali meni se zato i sviđa (između ostalog)
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 11/08/2011 : 21:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
@Tornado - da, i ja primetio, ali na srecu unutra je stampa odlicna.

@Imrahil - ma nije bre nedefinisan kraj uopste. Spojler: Betmen vrati Mister Dzeja u Arkam i zacarani krug se nastavlja. 3 zadnje vinjete: Prestaje smeh, cuju se samo sirene, Betmen i Joker su jos tu; Betmena i Dzokera vise nema, ali panduri su i dalju tu i iskljucili su sirene, znaci sve je u redu; nema vise ni kola, strip se zavrsava istom vinjetom kojom i pocinje, znaci sve se vratilo na staro i ide iz pocetka. ili je tako ili sam ja glup i nisam skontao.

Inace dobar strip, nisam sad odusevljen pao na dupe ali sasvim kul. A nesto sam se bas nalozio na Betmena ovih dana moram jos njega uzeti :P

Edited by - Grujah. on 11/08/2011 22:17:42
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13427 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 11/08/2011 : 23:12:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
ma kontam ja to, ali mi ovo nije kraj gde je sve crno na belo, što kaže anto, treba malo uključiti mozak.. zato i kažem nedefinisan
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1432 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 12/08/2011 : 02:13:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
http://forums.comicbookresources.com/showthread.php?t=262461

Košta toliko da si ga vi, s prihodima koje imate, iz Despotije Ace Velikog teško možete priuštiti.
Drž se ti svog Ace i ostavi se civiliziranog svijeta i EU, nije to za takve!
Go to Top of Page

General Katana
New Member



206 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 12/08/2011 : 18:07:02  Show Profile Show Extended Profile  Send General Katana a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tornadomaster

Nabavio! Svaka čast na izdanju i samo pičite i dalje!
P.S. Rezolucija naslovnice?



da, stvarno deluje kao da je slabija rezolucija...

jedina zamerka sjajnom izdanju je sto nisu numerisane stranice...

There can be only one!
Go to Top of Page

General Katana
New Member



206 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 12/08/2011 : 19:22:13  Show Profile Show Extended Profile  Send General Katana a Private Message  Reply with Quote
pričao sam sa ortakom koji je čitao ovaj strip jos kada se pojavio...
i mislim da je ta kljucna razlika koju Tim Sejl pominje u uvodniku zapravo velika mana ovog izdanja...

kolorit delova koji su u flashbacku jasno ukazuje na to da je u pitanju flashback,
dok je u izdanju koje je jednako kolorisano zapravo bio twist da je to origin sekvenca iz proslosti...

kada mi je to napomenuo ortak ponovo sam procitao strip i mislim da je u pravu...
bio bi mi bolji da nije odmah otkriveno bojom da su neke scene zapravo scene iz proslosti...

P.S. sto nisu numerisane stranice?

There can be only one!
Go to Top of Page

Phoenix Press
Starting Member



85 Posts

Member since 19/04/2010

Posted - 12/08/2011 : 19:34:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Phoenix Press's Homepage  Send Phoenix Press a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by General Katana


P.S. sto nisu numerisane stranice?



Ni u originalu nisu numerisane, a mi nismo hteli da odstupamo od toga.

http://www.phoenixpress.rs/
http://www.facebook.com/PhoenixPress, http://twitter.com/#!/PhoenixPressBG
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13427 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 12/08/2011 : 20:32:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Meni je baš mnogo bolje što su te scene iz prošlosti u takvom "koloritu" + mi je kolor u ovom izdanju dosta bolji. Ali, ok svako ima pravo na svoj ukus
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000