forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najveći Bonelli scenarista !?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 14/08/2011 : 09:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rogan

Shta, nema ni token nominacije za Paolu Barbato...?! A rare miss.



Ne vjerujem da je napisala dovoljno epizoda da bi bila u ovoj konkurenciji, makar ne za sada

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Rogan
New Member



Serbia
297 Posts

Member since 12/04/2005

Posted - 14/08/2011 : 09:17:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Rogan a Private Message  Reply with Quote
Nisam u prvom postu video nikakvu kvalifikativnu odrednicu vezanu za broj napisanih epizoda, a tek ne zhelim da ulazim u besedu o quality over quantity.

"There is no Devil, it's just God when he's drunk"

-- Tom Waits
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 14/08/2011 : 09:17:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
Ovim redom:
Nolitta (stvorio meni najdraže serijale Zagor i M.No, napisao dosta priča za Texa)
Medda (stvorio po meni trenutno najozbiljniji serijal Nathan Never)
Sclavi (o nejmu ne treba trošiti reči, napisao nekoliko fantastičnih priča Zagora, stvorio najkontroverzniji Bonelli serijal Dylan Dog)
D'Antonio (najbolji western serijal PSDZ)

Edited by - Bruce Springsteen on 14/08/2011 09:20:01
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 14/08/2011 : 09:36:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by Rogan

Shta, nema ni token nominacije za Paolu Barbato...?! A rare miss.



Ne vjerujem da je napisala dovoljno epizoda da bi bila u ovoj konkurenciji, makar ne za sada



Bitno je da je Ade Capone sa svojih 10tak Zagor epizoda prosao kvantitativnu granicu. Cudi me da i Pierpaolo Pelo i Aldo Siciliano nisu usli u poll.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

skuby
Average Member



Croatia
764 Posts

Member since 06/02/2011

Posted - 14/08/2011 : 09:40:54  Show Profile Show Extended Profile  Send skuby a Private Message  Reply with Quote
1.Guido Nollita
2.Tiziano Sclavi
3.EsseGesse
Go to Top of Page

Kutuzov
Junior Member

370 Posts

Member since 06/05/2011

Posted - 14/08/2011 : 09:57:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Kutuzov a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by Rogan

Shta, nema ni token nominacije za Paolu Barbato...?! A rare miss.



Ne vjerujem da je napisala dovoljno epizoda da bi bila u ovoj konkurenciji, makar ne za sada



Bitno je da je Ade Capone sa svojih 10tak Zagor epizoda prosao kvantitativnu granicu. Cudi me da i Pierpaolo Pelo i Aldo Siciliano nisu usli u poll.

Stavio sam ga i zbog Lazarus Leda, mada mi taj serijal nije interesantan, mnogi ga hvale.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 14/08/2011 : 10:02:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Ali Lazarus Ledd nije SBE (kao i jos ponesto u pollu).

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 14/08/2011 : 10:09:26  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Boselli. Doveo je u Zagora mnogo zanimljivih likova i osvježio serijal. Stvorio Dampyra koji mi se zadnje vrijeme sve više sviđa, a dobro se snalazi i u drugim junacima.
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1962 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 14/08/2011 : 12:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Bez ikakve dileme Sclavi.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 14/08/2011 : 15:27:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
sclavi, bez dvojbe
ostali daleko iza
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 14/08/2011 : 15:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
@ace:
Ja ne znan zbog čega se ti žališ? Čovik je otvorija topic i sad bi svi komentari tribali bit o autorima koji su navedeni u pollu? Meni je eto npr. Serra najbolji Bonelli scenarista i s obziron da je takav naslov teme, iman pravo napisat da smatran da je bolji od 90% navedenih, ko šta po mome mišljenju i je. I šta sad? Plus, ne vidin da iko pametuje kako zna više od otvarača topica. Jebeš ti takav topic u kojemu će se pljuvat po svakome komentaru koji vam se ne sviđa.

Ako želin, otić ću na bilo koji topic na forumu i napisat svoje mišljenje, a uopće me nije briga jel se to sviđa nekome il ne. I ti npr. radiš istu stvar kad govoriš kontra mojih postova.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 14/08/2011 : 15:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

@ace:
Ja ne znan zbog čega se ti žališ? Čovik je otvorija topic i sad bi svi komentari tribali bit o autorima koji su navedeni u pollu? Meni je eto npr. Serra najbolji Bonelli scenarista i s obziron da je takav naslov teme, iman pravo napisat da smatran da je bolji od 90% navedenih, ko šta po mome mišljenju i je. I šta sad? Plus, ne vidin da iko pametuje kako zna više od otvarača topica. Jebeš ti takav topic u kojemu će se pljuvat po svakome komentaru koji vam se ne sviđa.

Ako želin, otić ću na bilo koji topic na forumu i napisat svoje mišljenje, a uopće me nije briga jel se to sviđa nekome il ne. I ti npr. radiš istu stvar kad govoriš kontra mojih postova.



Kao sto sam vec rek'o Bushidu: touche!

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 14/08/2011 : 18:06:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Kad već moram glasati samo za jednog, moj glas ide Giancarlu Berardiju. Njegova poetika i senzibilitet mi u Kenu i Juliji najviše odgovaraju, eto...

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 14/08/2011 : 18:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Kad već moram glasati samo za jednog, moj glas ide Giancarlu Berardiju. Njegova poetika i senzibilitet mi u Kenu i Juliji najviše odgovaraju, eto...




http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Kutuzov
Junior Member

370 Posts

Member since 06/05/2011

Posted - 14/08/2011 : 19:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Kutuzov a Private Message  Reply with Quote
Berardi kad hoću emocije, Manfredi kontinuitet, Nolitta dinamika
Go to Top of Page

Ciko Strašni
New Member



Argentina
144 Posts

Member since 01/05/2011

Posted - 15/08/2011 : 00:05:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Ciko Strašni a Private Message  Reply with Quote
Ja kažem - NOLITTA! Ne treba objašnjavati zašto,sve se zna...

Najkracim putem do pobede po svaku cenu!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 16/08/2011 : 08:45:16  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Čitam ponovno Mister No serijal od početka, tek toliko da učvrstim već jasno mišljenje da NEMA DO NOLITTE...
Go to Top of Page

mavra
Junior Member



439 Posts

Member since 13/01/2011

Posted - 16/08/2011 : 20:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mavra a Private Message  Reply with Quote
Glasao za Boselija zbog sjajnih epizoda meni omiljenog Teksa Vilera. Svaku njegovu pricu objavljenu u ex-yu sam procitao bar 4 puta. Na drugom mestu mi je Nolita zbog genijalnih prvih epizoda Mr Noa. Valjda cu docekati da procitam kako ga je izvukao iz blata kriminalnih scenarija i zavrsio sagu o njemu. Nizzi mi je bio sjajan u Nik Rajderu i zbog toga sto je napisao neka od najboljih scenarija za Teksa, mada su mu poslednja scenarija sprdacina, neprijatna za citanje. Naravno, ovo je skroz subjektivno misljenje,jer sam se zbog Teksa, Mr Noa i Rajdera navukao na strip.

Edited by - mavra on 16/08/2011 20:41:05
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 16/08/2011 : 22:45:42  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ciko Strašni

Ja kažem - NOLITTA! Ne treba objašnjavati zašto,sve se zna...


Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/08/2011 : 01:24:19  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
najveći boneli scenarista???

valjda najveći simpatični boneli plagijator :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 17/08/2011 : 01:38:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

najveći boneli scenarista???

valjda najveći simpatični boneli plagijator :D



pa jeste, tacno. koja je to razlika onda?


http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

guderian
Junior Member



303 Posts

Member since 10/07/2009

Posted - 23/06/2013 : 16:21:15  Show Profile Show Extended Profile  Send guderian a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by zeljko

najveći boneli scenarista???

valjda najveći simpatični boneli plagijator :D



pa jeste, tacno. koja je to razlika onda?



Go to Top of Page

guderian
Junior Member



303 Posts

Member since 10/07/2009

Posted - 23/06/2013 : 16:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Send guderian a Private Message  Reply with Quote
Originally posted by acestroke

Originally posted by zeljko

najveći boneli scenarista???

valjda najveći simpatični boneli plagijator :D



pa jeste, tacno. koja je to razlika onda?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/06/2013 : 16:33:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
fali dosta njih, ali prije svega Segura, Barbato i Morales.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2478 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 23/06/2013 : 16:52:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
Alfredo Castelli.

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000