forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 stripovi.com
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 40

Vlado64
Starting Member

3 Posts

Member since 29/03/2016

Posted - 07/06/2016 : 12:47:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlado64 a Private Message  Reply with Quote
Zašto neki misle da se mora krasti ako se nema potpisan ugovor ni sa jednim providerom? Postoje prijatelji, rođaci, web kafići... Razumijem da je priznavanje samo e-maila od providera koji daju usluge u Hrvatskoj čisto zbog zlouporaba da se netko, tko je na crnoj listi, ne registrira sa drugim mailom, ali to je po meni pretjerana paranoja. Zar nisu podaci poput fizičke adrese, OIB dovoljni da bi se spriječile zlouporabe? Imao sam taj problem na audiofilskom portalu audiofil.net jer sam promijenio providera i onda se nisam mogao logirati jer mi je e-mail adresa postala nevažeća. Sklon sam često mijenjati providere jer čim nešto zaškripi u davanju usluga ja ih napuštam. Tako da u tom slučaju politika stripovi.com portala pada u vodu, a meni npr. stvara dodatne probleme. Bez uvrede ali takvi rigorozni uvjeti me podsjećaju na ono kada ne možeš uspjeti u životu ako nisi član točno određene partije. Samo karikiram, naravno.
Što će npr. biti sa mojom registracijom kada u 8 mjesecu ponovno promijenim providera, a moja e-mail adresa postane nevažeća?
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 07/06/2016 : 20:47:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

U firmi u kojoj radiš, školi, fakultetu itd itd.


mislim da dosta ljudi ne moze imati taj mail.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 07/06/2016 : 21:43:55  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Mislim da mores uzeti google mail ili yahoo kada imas 25-30 razlicitih kupovina od razlicitih kupaca ,barem je meni tako bilo ,neznam da li jos vazi to

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28986 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/06/2016 : 22:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlado64

Zašto neki misle da se mora krasti ako se nema potpisan ugovor ni sa jednim providerom? Postoje prijatelji, rođaci, web kafići... Razumijem da je priznavanje samo e-maila od providera koji daju usluge u Hrvatskoj čisto zbog zlouporaba da se netko, tko je na crnoj listi, ne registrira sa drugim mailom, ali to je po meni pretjerana paranoja. Zar nisu podaci poput fizičke adrese, OIB dovoljni da bi se spriječile zlouporabe? Imao sam taj problem na audiofilskom portalu audiofil.net jer sam promijenio providera i onda se nisam mogao logirati jer mi je e-mail adresa postala nevažeća. Sklon sam često mijenjati providere jer čim nešto zaškripi u davanju usluga ja ih napuštam. Tako da u tom slučaju politika stripovi.com portala pada u vodu, a meni npr. stvara dodatne probleme. Bez uvrede ali takvi rigorozni uvjeti me podsjećaju na ono kada ne možeš uspjeti u životu ako nisi član točno određene partije. Samo karikiram, naravno.
Što će npr. biti sa mojom registracijom kada u 8 mjesecu ponovno promijenim providera, a moja e-mail adresa postane nevažeća?


Paranoja ili ne, ja želim onemogućiti potencijalne lovce u mutnom koliko god mogu.
Fizička adresa i OIB ne moraju biti autentični, na to se ne možeš osloniti.
S reputacijom od 30 i više možeš staviti koji god mail želiš.

Trouble will find me
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 07/06/2016 : 23:55:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ili da se uvede fizička provjera adrese stanovanja od strane moderatora, naravno iznenada, otprilike u tri ujutro.

DUM,DUM,DUM!

-Tko je?
_Moderatostska policija, otvaraj!
Dobro, dobro kaj je s...
-Jel' tu živi Ivan Horvat?!
-Aha, ne, on je samo iskoristio moju adresu kako bi se...
BANG!
-Dragi!!!
-Gospođo, prema pravilima foruma, adresa fizičke osobe prijavljene na forum mora odgovarati stvarnom stanju i ne smije se nikome "posuđivati". Vaš suprug je to shvatio na teži način. Izvolite račun za metak i ugodan ostatak večeri. AHJAAAAK!!!

:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/06/2016 : 00:00:53  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
BANG! Problem riješen.

Stavi to gore u onaj "Ratko" topic.

Edited by - nagor on 08/06/2016 00:01:44
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/06/2016 : 00:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Mislim da bi nakon tri-četiri ucmekana problem bio riješen. Ljudi u nekim situacijama brzo uče.
A ne treba nam Marko ni oružje kupovati jer kako se dobro zna nijedan od nas modova nije vratio oružje u MUP

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/06/2016 : 11:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ako u pretraživač aukcija upišem da tražim pojam:
"strip ludens"
izistati će se sve aukcije koje imaju te dvije riječi u nazivu i opisu, ali samo ako je riječ "strip" prije riječi "ludens"
aukciju koja glasi: "ludens strip" neće pronaći

može li se nekako namjestiti da raspored riječi nije važan?
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5136 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 09/06/2016 : 12:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

ako u pretraživač aukcija upišem da tražim pojam:
"strip ludens"
izistati će se sve aukcije koje imaju te dvije riječi u nazivu i opisu, ali samo ako je riječ "strip" prije riječi "ludens"
aukciju koja glasi: "ludens strip" neće pronaći

može li se nekako namjestiti da raspored riječi nije važan?


Nešto si zabrljao...probaj još jednom jer redosljed riječi uopće nije bitan za broj pronađenih aukcija t.j. uvijek će biti isti rezultati pretrage bez obzira na zadani redosljed riječi.

Edited by - Oki on 09/06/2016 12:16:59
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/06/2016 : 12:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
nisam zabrljao
to se događa već mjesecima, prije nisam obraćao pažnju
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5136 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 09/06/2016 : 14:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ja takvim problema nemam...meni pretraga aukcija daje jednak broj rezultata za bilo kakav redosljed.
Jedino mi zna zaštekat pretraga recenzija koja se zna zblesirat pa ne može naći nikakve rezultate čak i u slučaju kada ima više desetaka recenzija sa zadanom riječi u naslovu.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/06/2016 : 15:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
evo isprobao:
vjetar libellus - 48 rezultata
libellus vjetar - 6 rezultata
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28986 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/06/2016 : 15:35:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
To je tako kad tražiš quick search na popisu aukcija. Tano i nije zamišljeno da redoslijed riječi bude nebitan.
Na pretraživanju aukcija radi kako ti želiš da radi.

Trouble will find me
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 18/07/2016 : 17:01:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
bacio sam pogled na svoje komentare na aukcijama
ostavljenih komentara imam gotovo 30 više od primljenih

moj prijedlog:
može li se nekako napraviti da se nakon godine dana od završetka aukcije automatski dodijeli pozitivan komentar?
ili, još bolje, godinu dana poslije završetka aukcije, ukoliko je jedna od strana ostavila pozitivan komentar?


Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28986 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/07/2016 : 17:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
ne sviđa mi se to.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 20/08/2016 : 21:25:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Koliko ima aktivnih clanova na forumu??
Odnosno koliko ima sve ukupno prijavljenih na stranicu stripovi.com?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/08/2016 : 21:42:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
9490 članova
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 20/08/2016 : 21:44:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

9490 članova


Aktivnih ili ih se toliko sveukupno prijavilo od kad postoji ova stranica??
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/08/2016 : 21:49:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ukupno. Kako ces znati tko je aktivan a tko ne? Mozda ih ima hrpa koji citaju, a nista ne pisu.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 22/08/2016 : 19:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Odokativno jedno 60,70 aktivnih clanova foruma koji mjesecno napisu 2,3 posta!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28986 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/08/2016 : 21:34:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Zašto odokativno, kad se može točno vidjeti. Evo popis članova sortiran po datumu zadnjeg posta.

http://forum.stripovi.com/members.asp?UserName=&FirstName=0&LastName=0&INITIAL=&link=sort&mode=search&M_NAME=&method=lastpostdatedesc

Mjesec dana ranije je 22.7. A on je na 14. stranici.

http://forum.stripovi.com/members.asp?method=lastpostdatedesc&mode=search&FirstName=0&LastName=0&whichpage=14

Dakle, 14*25 = 350 ljudi je ostavilo bar jedan post u zadnjih mjesec dana.

Trouble will find me
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 22/08/2016 : 21:47:28  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message  Reply with Quote
Plus oni koji čitaju i informiraju se, jer je sajt iznimno koristan sa mnoštvom informacija, dođe se sigurno do lijepe brojke.. Dosta članova ne piše ništa..

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46588 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/08/2016 : 21:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
da, tih 350 triba pomnžit bar sa 5

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28986 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/08/2016 : 21:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
I to se isto da vidjeti. Samo se sortira po last visit. Negdje 25 stranica, dakle 650 ljudi je posjetilo. Ali sad je ljeto, pa je taj broj manji dosta, broj posjeta u ljetnim mjesecima osjetno pada u odnosu na ostale mjesece.

http://forum.stripovi.com/members.asp?method=lastheredatedesc&FirstName=0&LastName=0&whichpage=25

Trouble will find me
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 23/08/2016 : 12:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Zašto odokativno, kad se može točno vidjeti. Evo popis članova sortiran po datumu zadnjeg posta.

http://forum.stripovi.com/members.asp?UserName=&FirstName=0&LastName=0&INITIAL=&link=sort&mode=search&M_NAME=&method=lastpostdatedesc

Mjesec dana ranije je 22.7. A on je na 14. stranici.

http://forum.stripovi.com/members.asp?method=lastpostdatedesc&mode=search&FirstName=0&LastName=0&whichpage=14

Dakle, 14*25 = 350 ljudi je ostavilo bar jedan post u zadnjih mjesec dana.


Zaci da sam debelo promasio,uopce mi se ne cini da toliko ljudi piskara po forumu!
Go to Top of Page
Page: of 40 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000