forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 14. Međunarodni festival stripa "Crtani romani šou
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 06/11/2011 : 13:57:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro
Jbte, pa više se ljudi pojavilo na prezentaciji novog broja Kiše od onog blesavog Ultrasa





Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 06/11/2011 : 14:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by www2

Krivo si me shvatio Markose (možda sam ja to tako prezentirao).....ispalo je kao neki moj napad.....nije mi to bio cilj.....ja sam ove cijene bazirao po meni, a mene na žalost od Fibre zanimaju samo ovi albumi od 250 na gore kuna pa mi je to malo preskupo.....a jebat ga kad sam kao što je zlotvor rekao u besparici pa mi je sve to preskupo....došao sam tamo u namjeri da kupim bar Tehnoočeve, El Nino ili Inkala i onda možeš zamisliti moje razočarenje kad sam vidio da je cijena nepromjenjena..... :(

Jedno su interesi, želje i maštarije, a drugo mogućnosti. Meni je tako svaki put kad idem u bilo koju striparnicu, sajam ili bilo što - uvik se vraćan orošenih očiju što sve ne mogu ponit
A ne mogu si dopustit da si kupin masu toga, a sutra nemat za ručak...
Zato kupujen planski, a ono što ne stignen - bit će next time
Moga san ja žicat starce da mi daju 300-500 kn da idem trošit na CRŠ, ali mi to nije navika. Ne beru ni novce na grani. Ovako se strpiš, maksimalno se suzdržiš (što je teško, priznajen) i brojiš dane do sljedeće prilike. Samo polako...



Ma da, ma da sve jasno....tako i radim....skupljam stripove 20 godina i imam svoj sistem kao i svatko, no moj je problem što na ovakvim okupljanjima uvijek očekujem neka znatna sniženja.....
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/11/2011 : 14:41:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ponki
a gdje si ti bio
nisam te vidio ni u petak ni u subotu


Sorry što se nismo sreli... Bio sam cijelu subotu po ovim tribinama u KIC-u (i kafiću u KIC-u) i poslije u SS kafiću.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

BO
Junior Member

Croatia
351 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/11/2011 : 15:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Send BO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ponki

quote:
Originally posted by paro


mislim da si ti taj kojeg niko nije vidio


ja sam gledao da budem tamo gdje nije Spajdi sa svojim teleskopom ne bi li i ja nasao kakvu slatkicu
doduse u petak navecer nisam uspio u tome
ali je subota zato protekla uspjesnije




Zato se i nisi javio jučer,a lijepo sam ti rekao da ću ti pomoći
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8553 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 06/11/2011 : 16:29:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by paro
pa više se ljudi pojavilo na prezentaciji novog broja Kiše od onog blesavog Ultrasa



Ne znam za ostale, ali ja sam sa zenom dosao na prezentaciju Kise da ispostujem coveka.. Valjda treba znati pristupiti ljudima da bi te dosli gledati i vratiti kako mogu...



Saviću, pa nitko uopće nije pitao dal si se ti pojavio, s kim i zašto

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 06/11/2011 : 18:50:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
jel netko uzeo axu...cijena,kakvo je za vidit itd...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8553 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 06/11/2011 : 19:24:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

jel netko uzeo axu...cijena,kakvo je za vidit itd...



Uzeo DeeCay.. 2 priče unutra, bez numeracije stranica, 75 kn, korice neke čudne, bijele. Ko da je nabrzaka sklepan strip. Srednja žalost.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8095 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 06/11/2011 : 20:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

jel netko uzeo axu...cijena,kakvo je za vidit itd...


e sad, za axu valjda znaš, fenomenalna je

a izdanje ti je paro dobro opisao

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 06/11/2011 : 21:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by globinjo

jel netko uzeo axu...cijena,kakvo je za vidit itd...



Uzeo DeeCay.. 2 priče unutra, bez numeracije stranica, 75 kn, korice neke čudne, bijele. Ko da je nabrzaka sklepan strip. Srednja žalost.


Moram se ne složiti, mislim da je izdanje jako dobro. Papir je kvalitetan, a i onaj dodatak na kraju je vrlo zanimljiv.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 06/11/2011 : 21:09:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Ko je izdao Axu ?

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 06/11/2011 : 21:12:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Ko je izdao Axu ?



ja je ne bi izdao... ja bi je prigrlio i stisnuo


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 06/11/2011 : 21:15:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Ko je izdao Axu ?


Tino.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 06/11/2011 : 21:15:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Mairosu

Ko je izdao Axu ?


Tino.


To je onaj sto radi Modesty jel'da ?

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 06/11/2011 : 21:16:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Mairosu

Ko je izdao Axu ?


Tino.


To je onaj sto radi Modesty jel'da ?


Jest, i Manarine stripove.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8553 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 06/11/2011 : 21:28:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido
Moram se ne složiti,


pa nisam ni mislio da ćeš se složit
Meni su svi njihovi stripovi srednja žalost... na žalost..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 06/11/2011 21:28:43
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 06/11/2011 : 21:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Mr. Bushido
Moram se ne složiti,


pa nisam ni mislio da ćeš se složit
Meni su svi njihovi stripovi srednja žalost... na žalost..


Ne znam, meni su i više nego dobra. Axa mi se pogotovo svidjela.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8553 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 06/11/2011 : 21:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Mr. Bushido
Moram se ne složiti,


pa nisam ni mislio da ćeš se složit
Meni su svi njihovi stripovi srednja žalost... na žalost..


Ne znam, meni su i više nego dobra. Axa mi se pogotovo svidjela.



A meni i više nego razočaravajući...Axa mi se pogotovo nije svidjela.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 06/11/2011 : 21:53:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Jesi ti bio jučer na CRŠ-u?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/11/2011 : 21:53:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Par usputnih sličica da ne kažete na nisam bio prisutan.

Manarina tribina i Tinova izdanja (lik s desne strane: Marko Fančović)...




V. Šagadin, Štef bartolić, Đaniš, autor Kraljevstva i Macan (predstavljanje Mudraca i Kraljevstva)...


4 forumaša koje sam uspio naći na jednom mjestu, što je bio uspjeh na ovom CRš-u!


Prodajni prostor CRŠ-a




Romerovi posteri po 100kn


Štand s CRŠ majicama i djevojkama koje se srame (nečega)...


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 06/11/2011 22:23:15
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 06/11/2011 : 21:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
A ti si znači bio taj lik sa fotićem.

Inače, autor Kraljevstva je Hrvoje Ružić. Uz pokojnog Devlića, naravno.

Gospodin u sredini, koji se ne vidi, jest Vjekoslav Đaniš.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/11/2011 : 22:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

A ti si znači bio taj lik sa fotićem.


Ne znam baš dal na mene misliš, spajdermen i lik u bijeloj majici su slikali najviše i to s pravim fotićima. Spajdi sigurno ima tisuće fotki, slikao je čovjek tri dana! Ja sam onako usput. Ja sam čovjek s torbom na leđima!

A koji si bio ti? Teško te prepoznati na druženjima! gdje te se moglo vidjeti?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 06/11/2011 23:31:45
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8553 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 06/11/2011 : 22:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Ja sam skroz zadovoljan s festivalom ove godine. Događanja su bila na nekoliko lokacija (ZKM, KIC, Kino Europa, Francuska medijateka, Talijanski institut). Prodavali se stripovi, održavale tribine, izložbe, crtanja (navodno su tu neki domaći autori zakazali), strip radionice za klince...pa nema šta nema. Jedini minus su mi neki logistički segmenti. U subotu je bilo odlično. Na Romeru se pojavilo 20 ljudi (DeeCay tvrdi da ih je bilo 36, al svi znamo da uvijek voli pretjerivat). Al dobro to je opet ta nepostojeća kultura stripa kod nas u pitanju. Na promociji stripa Mudraci bilo posebno zanimljivo. A na Manaru nisam ni mogo uć kolka se gužvetina stvorila. Stravično nešto. Al to znači ako ništa drugo da ljudi barem znaju ko je Manara. Bila fina zajebancija sa forumašima. Baš sam se fino nasmijao. A onaj Zlotvor može brbljat da je to čudo neviđeno. Samo, još nisam dokučio ko je veći brbljavac on ili Raven84. .
Danas se zaletio po crtež Joe Daltona u kino Europa, tamo sreo Paku, a kasnije sveprisutne Spidermana i Ravena. Zaletio se na izložbicu i doma.

Uglavnom, hvala veberu šta je usprkos svemu uspio sklepat festival i dofurat nam sva ta imena (Manaru pogotovo).
Slijedeće godine je jubilarka, bogzna kakvo nam iznenađenje planira.


PS: I valjda će se pojavit Žeželj da nam svima nacrta Kapetana Ameriku

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 06/11/2011 22:29:30
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 06/11/2011 : 22:31:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Da brbljav... Kakve prljave laži! Šutljiviji san od spomenika...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/11/2011 : 22:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro
PS: I valjda će se pojavit Žeželj da nam svima nacrta Kapetana Ameriku


Sljedeće godine Crumb, Žeželj i Ferri!

Što se tiče posjećenosti tribina, nekako je u subotu kako je bilo vremenski kasnije tako se sve više povećavao broj ljudi. Možda da se neke tribine pomaknu kasnije - možda je i zato na Manari bila gomila ljudi. A i Fančović se super pripremio s pitanjima za Manaru - trebalo je samo prijevod malo drugačije jer se s prevođenjem po dvije riječi gubilo malo na smislu. A Manara je tip koji ima što za reći.
Tribina s Bartolićem i ostalima je također bila jako dobra i informativna.

Romero je simpatični starčić, kupio sam Axu da vidim što to za jedno čudo... Nemalo sam se iznenadio kad je rekao da je Axu modelirao po svojoj kćeri (doduše sigurno kad je bila mlađa), dao joj mač i pustio joj neka se s njim zabavlja, fotkao 15 poza i Axa je zaživjela! Ona slika na naslovnici, veli, to je defitivno omiljena poza njegove male...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/11/2011 : 22:55:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
I da, ove godine je afterparty kafić Svijet Strip bio poluprazan, sjećam se da je prošle godine bio dupkom pun tako da smo morali van stajati... Nekako su ljudi posustali.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000