forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Čitamo li stripove ili ih samo slažemo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

anto
Advanced Member



Serbia
20763 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 20/09/2011 : 18:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Pitam ovo jer ovaj, a i ostali strip forumi mi pre svega služe da čujem informacije iz sveta stripa - šta je izašlo, šta će izaći, gde i kada se to može kupiti i po kojoj ceni,vesti vezane za strip druženja, planove izdavač, ..., a između ostalog i utiske o pročitanim stripovima.
Što se tiče Bonelijevaca mogu reći da je sitacija ovde odlična po pitanju protoka informacija i razmene mišljenja.Svaka epizoda se podrobno komentariše, tu su brojne recenzije, ali i svađe čiji je ukus bolji, ali opet možete mnogo toga saznati o određenoj epizodi (uprkos brojnim komentarima o naslovnicama,dizajnu, štampi,...).
Što se tiče strip albuma, situacija je nikakva.Sve se nešto kuka kad će nešto izaći, a onda kad se najavi slede mudrovanja o izboru papira i obavezni komentari tipa "ovo se kupuje obavezno", "kupljeno", "opet ću pući grdne pare",...Iskreno i ja ostavljam ove glupe komentare, a još iskrenije koga boli qurac šta će neko kupiti.
E, a ono najbitnije - niko od ljudi ili skoro niko ne ostavlje utiske o pročitanom.Izuzeci su donekle Fibrini stripovi.
Ima li ijedan komentar za novi Bleksed ili nova dva Spiroua ili zadnjeg Žila Žurdana,Samija,Usagija,Brodolomnike vremena.
Je li pročitao ko Halo Jones,drugi integral Brus Hokera?
Čita li ko ove stripove ? Ili ih samo slažemo na police?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 20/09/2011 : 18:23:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
A sad, kako sam kad raspolozen. Nekad ostavim review (ili u ne-preporucujem temi ili u temi o stripu/junaku) nekad bas nemam volje ni zivaca da kucam. :(
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 20/09/2011 : 18:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Svakako da čitam, ali samo Bonellija, pa ti ne mogu pomoći.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26049 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/09/2011 : 18:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Ima li ijedan komentar za novi Bleksed ili nova dva Spiroua ili zadnjeg Žila Žurdana,Samija,Usagija,Brodolomnike vremena.
Je li pročitao ko Halo Jones,drugi integral Brus Hokera?
Čita li ko ove stripove ? Ili ih samo slažemo na police?


Brodolomnici su odlični a i to znaš jer si ih vjerovatno čitao.
Ove ostale nisam čitao.
Bruca 2 integral sam čitao skenirano i malo je reći da me se nije dojmio.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 20/09/2011 : 19:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Ja citam svoje albume, ali ipak ne toliko koliko SBE. Treba mi vise fokusa da izguram dobar album, za Zagora/Dylana/itd mi pola sata radi pos'o.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 20/09/2011 : 19:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Ja cesto samo slazem, pa kad imam malo vremena tu i tamo, nesto procitam. Otkrio sam nevjerovatne beneficije stripa kad se u stvari pogleda iznutra, nisam trebo onolike godine izgubit samo u redanju, steta.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 20/09/2011 : 20:19:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
Evo sad sam bacio oko na svoju kolekciju i ustanovio da sam 80% onoga što imam pročitao a ovo drugo će već doć na red.
Kupujem stripove po principu da kad imam para onda kupim stripova koliko si mogu priuštit i koji me zanimaju i onda ih čitam ćim uhvatim malo vremena....

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Snake Plissken
Average Member



Serbia
707 Posts

Member since 05/07/2011

Posted - 20/09/2011 : 20:52:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Snake Plissken a Private Message  Reply with Quote
Kupujem kad stignem, pravim liste, odabire, albume sta stignem i sta mi se dopadne. Slabo sam sta citao od ovog sto navede Anto. Planiram sad Komikove Tisinu i Leseve, MPovog Bluberija.

U sustini, albume sve listam u proseku jednom godisnje, trejdove nesto cesce, sveske kako mi dodje. Generalno je pravilo da ako nesto ne otvorim godinu dana, nije vise za mene. Retko se desava to, pogotovo sto sam se prosle godine resio sigurno stotinak stripova koji su spadali u taj rang.

Tako da redjam, ali to sto se redja se mora citati - stripovi su za citanje i to je jedini kriterijum.

Snake Plissken wasn't born.
He escaped from the womb.
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 20/09/2011 : 23:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
u početku sam ostavljao poduže utiske, uglavnom kritike, pročitanih albuma VČ-a, fibre, ređe ostalih izdavača, međutim, zbog odsustva bilo kakvog konstruktivnog dijaloga svoje komentare sam sažeo do maksimuma
e sad, postoji još faktora koji utiču na frekventnost mojih komentara:
elem, kupovina stripa je za mene luksuz, jer mi stripovi nisu hobi pa da ih kupujem i gutam redom bez ikakvog kriterijuma ukusa i smisla, s druge strane, trudim se da održavam konstantan odnos pročitano/kupljeno ->1 (teži 1), svaki osetniji disbalans bi smatrao nekakvim neprevaziđenim bremenom detinjstva, infantilnom sublimacijom i sl.
s treće strane, imam obavezu čitanja literature drugačije vrste,
s četvrte strane, ponekad nedeljama (čak i mesecima)ne pročitam strip, niti skočim na forum, zbog prioritetnijih aktivnosti...

p.s.
novi bleksed - (jedva)prosek
dva nova spiroua - ne znam koja su dva nova, ali sveki spirou kojeg sam čitao (3-4 kom) je bio teško sranje, elem skupoceni toalet papir... u boji
žil - nikad čitao, u planu
semi - sjajna zabava, mada "zvuči" poznato
usagi - nikad čitao,
brodolomnike vremena, odnosno kosmičke putnike pročitao prvih 5-6 mp-ovih, odličan strip, dosta bolji c/b nego u koloru
halo dž. - sranje
b. hoker - na prvi pogled - toalet papir u boji

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1766 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 21/09/2011 : 02:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Nisam kupio nešto puno albuma, no sve što sam kupio sam pročitao (bilo albumi, bilo bonelli).
Najbolje da ću dati masne pare za neki album ili strip opčenito samo da mi stoji na polici
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2899 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 21/09/2011 : 08:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
ja citam kada imam vremena

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17678 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/09/2011 : 10:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
prodajem one koje nikad neću više čitati
ostale čitam redovno

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 21/09/2011 : 10:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
čitam ih sve, ali zato nemam vremena ostavljati nekakve pametne postove o sadržaju:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20763 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/09/2011 : 10:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Vidim da većina nije uhvatila smisao ovog topika - a to je kritika forumašima da slabo ili uopšte ne ostavljaju komentare na pročitane strip albume, pa samim tim nema ni zanimljivih i konstruktivnih dijaloga o onome što je unutar korica (većine priče je vezana za cene,rokove izdavanja,prevode i izgled korica, što je opet bitno, ali ne toliko kao ono zbog čega smo svi toliko zaljubljeni u ovu umetnost - samog stripa).
Kod Bonelijevaca situacija je drugačija - skoro svaka izdata epizoda se lepo pročešlja i ljudi daju svoja mišljenja o istoj.Tu su takođe i brojne recenzije.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20763 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/09/2011 : 11:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

čitam ih sve, ali zato nemam vremena ostavljati nekakve pametne postove o sadržaju:)


gledaj prijatelju - tebe sam zapazio kao nekog ko ima identičan ukus kao ja (znači profinjen :) ).Kada bi malo više hvalio Plave bluze,Tvrđe i slično, stripove koje voliš, verovatno bi još ljudi dalo šansu ovim albumima, a veća prodaja istih znači i brže izlaženje.
A i kao što kažem, baš za ove stripove nedostaje taj konstruktivni dijalog koji bi trebao da predstavlja esenciju forumašenja.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 21/09/2011 11:01:29
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20763 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/09/2011 : 11:11:44  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by noemis
p.s.
novi bleksed - (jedva)prosek
dva nova spiroua - ne znam koja su dva nova, ali sveki spirou kojeg sam čitao (3-4 kom) je bio teško sranje, elem skupoceni toalet papir... u boji
žil - nikad čitao, u planu
semi - sjajna zabava, mada "zvuči" poznato
usagi - nikad čitao,
brodolomnike vremena, odnosno kosmičke putnike pročitao prvih 5-6 mp-ovih, odličan strip, dosta bolji c/b nego u koloru
halo dž. - sranje
b. hoker - na prvi pogled - toalet papir u boji


Prijatelju, ti si ok.Vidim da ostavljaš komentare i rado ih pročitam, mada su ponekad (sa mog stanovišta) pogrešne.Evo i zašto:

Spirou koji je klasika rame uz rame sa Asteriksom i Taličnim teško sranje ?? - daj mu još jednu šansu, naročito onim epizodama od broja 10. do recimo kraja Furnijeovog stvaralaštva

Sami,Kosmički i Bleksed - tu se slažemo

Žil i Usagi - pjur klasik, nabavi što pre!

Brus Hoker - probaj kako izgleda i na drugi pogled, nije baš toliko loš.

Halo J. - e o ovome ja pričam : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=39927 - svi su komentari tipa :"e ovo sigurno kupujem " i slične gluposti, a samo je senG da svoje mišljenje o pročitanom!


Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 21/09/2011 13:01:09
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/09/2011 : 11:18:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Ja citam svoje albume, ali ipak ne toliko koliko SBE. Treba mi vise fokusa da izguram dobar album, za Zagora/Dylana/itd mi pola sata radi pos'o.


Da, tako je... Za album treba više vremena i koncentracije, a i nekako ih ostavljam za čitanje kad baš imam vremena jer mi je šteta onako ga naovlaš pročitati. Bonelliji se brzo čitaju. A inače čitam sve što dolazi na policu, ako ga i ne pročitam odmah, u međuvremenu ga više puta prolistam.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/09/2011 : 11:33:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Vidim da većina nije uhvatila smisao ovog topika - a to je kritika forumašima da slabo ili uopšte ne ostavljaju komentare na pročitane strip albume, pa samim tim nema ni zanimljivih i konstruktivnih dijaloga o onome što je unutar korica


Uh, da, mogao bih biti malo aktivniji na komentiranju, znam... Uglavnom komentiram što pročitam, ali budući da albume čitam manje nego bonellije, ispada da malo komentiram. No, ti si tu aktivan!
Ali kad se pogleda što čita većina ljudi na forumu nije ni čudo što se albumi ne komentiraju. Ali nije niti neka bolja situacija s Bonellijima, i tu se uglavnom komentira oprema, ne sadržaj.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 21/09/2011 : 12:38:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Ima li ijedan komentar za novi Bleksed ili nova dva Spiroua ili zadnjeg Žila Žurdana,Samija,Usagija,Brodolomnike vremena.
Je li pročitao ko Halo Jones,drugi integral Brus Hokera?
Čita li ko ove stripove ? Ili ih samo slažemo na police?
[/quote]

U trecem albumu Blacksada se osjetio pad. Za ovaj kazu da je dosta gori od treceg. Procitacu ali s obzirom na okolnosti nije da mi se zuri.

Sta se ima komentirat kod Spiroua. Izasla je vec hrpetina epizoda i sve je to tu negdje. Ipak je ovo n-ti reprint.

Gil Jourdan 2 nisam jos citao ali prvi je bio genijalan pa isto ocekujem i od drugog.

Samija sam prvi put citao jucer i genijalan mi je. U rangu s plavim bluzama.

Neki dan sam procitapo Usagija osmicu. Nemam sto komentirat. Ne odudara ni milimetar od prvih sedam.

Brodolomnike vremena nisam nikad citao.

Halo Jones mi je malo zapinjao pa sam ga ostavio za drugi put. Ipak je to Moore.

Prvi Bruce Hawker mi je valjda najgluplji strip ikad. Sumnjam da cu citati dvojku.

Ostavim komentar za hrpu procitanih stripova i ponekad se pitam zasto to uopce radim. Ali, eto nekad netko drugi iskomentira pa mi je drago razmjenit misljenja.

Procitao sam nedavno prva 3 mlada blueberrija i krenuo staviti komentar pa sam primjetio da su Renky i Markos to vec davno apsolvirali. Ovdje sam vise na renkijevoj strani. Stvarno je cudo koliko mi se ovo cini zbrzano i scenaristicki i crtezom kad se usporedi s redovnom serijom. A isti autori. Ccccc.

Procitao sam i Samaris, ali nabrzaka jucer, samo glavnu pricu u prvom albumu i nije mi bio nista posebno. Bacit cu komentar kad procitam sve.

Fontov tex mi je crtacki daleko od njegovih samostalnih radova. Sto se price tice prosjecni tex. Nista posebno.

Lavricevi ekstremni sportovi su mi zakon. Ima nesto stvarno orginalno u izvedbi. U rezijskom smislu, crtacki se podrazumijeva.

Evropa i glista u bijegu, procitao po drugi put. Jos bolje nego prvi put. Evropa mi ima bolju pricu a glista crtez. Lavric je car!

Paulov ljetni posao. Prva prica mi je bila tako losa da nisam imao zivaca dalje citati. Drugi put. Na prvi pogled izgleda kao losa svagdanja borba.

Senora sam komentirao. Nista spektakularno ali svjez i orginalan domaci strip.

Milan Trenc - Maroko. Malo prenaivno za moj ukus.

Aster blistok prva dva integrala. Prvi put citam ovo, makar od prve epizode. Procitao sam 5 prica i super mi je nacrtano, iam neke momente ali me bas ne interesira sto ce biti dalje pa sam prestao citati.

Price iz nesavrsene buducnosti sam komentirao. prvi put mi nije legao. Valjda zato jer sam ga citao skupa s Jon ronerom koji mi je uzas. Sada ne da mi je dobar nego mi je i genijalan. Eto i to je moguce.

I.R.$ sam komentirao. Nesto slabije od largo Wincha zasad.

Komu sam komentirao.

Kolekcionar mi je malo slabije legao nego Sharaz de.

Vrh bogova mi je genijalan. Malo treba da se prica zahukta a poslije te samo proguta.

Inkal me razocarao i zakljucio sam da definitivno ne volim Jodorovskog. Niti jedan njegov strip mi nije legao. Mada ovo je predivno nacrtano. Dosadno za citanje.

Zadnja 2 zekana su mi jos bolja od prijasnjih.

Eto Anto, to je sve sto sam procitao ovo ljeto. Na polici (nazalost) nemam niti jedan od ovih stripova, ali neki od njih ce sigurno doci na red kad tad. Polica nema nikakve veze s citanjem. Imam doma nekih stripova na polici koje niakd nisam procitao.

Za nekakve recenzije ili duze tekstove sam prenepismen, ali rado cu uci u diskusiju ako me neciji post zainteresira.


Edited by - Mord on 21/09/2011 12:45:31
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 21/09/2011 : 12:43:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Anto je visestruko u pravu buduci da stvarno informacije o albumskim izdanjima idu na kasicicu, u smislu kritickih osvrta i razmene misljenja.

Da ne kupujem Fibru celu po inerciji npr. ne bih skoro pa nista znao o tome sta je sta. Zato sam i pokrenuo Fibrarijum, ali kako slabo citam u poslednje vreme, nemam kad da azuriram. Valjda cu procitati Opskurne Gradove kad se vratim u Beograd, to mi vec duze vreme izgleda kao odlicno stivo.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

drablj
New Member

Serbia
233 Posts

Member since 06/06/2007

Posted - 21/09/2011 : 13:22:43  Show Profile Show Extended Profile  Send drablj a Private Message  Reply with Quote
kupujem iskljucivo da bih citao, skupljam da bih citao ponovo. od nabavljanja do citanja retko prodje sedam dana. u slaganju i gledanju stripova ne uzivam.
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 21/09/2011 : 13:37:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto
Što se tiče Bonelijevaca mogu reći da je sitacija ovde odlična po pitanju protoka informacija i razmene mišljenja.Svaka epizoda se podrobno komentariše, tu su brojne recenzije, ali i svađe čiji je ukus bolji, ali opet možete mnogo toga saznati o određenoj epizodi (uprkos brojnim komentarima o naslovnicama,dizajnu, štampi,...).



Sektaši!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20763 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/09/2011 : 14:20:21  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
@Mord
Ti si što se ooga tiče car.Uvek kada vidim da si ostavio negde komentar obavezno ga pročitam, jer znam da nije pusto šamaranje, već uvek nešto zanimljivo.Tvoji komentari za pročitane stvari mi dosta znače pri izboru nabavke, iako nam se ukusi ne poklapju u svim stvarima.
U stvari ti živiš po meni pravim životom u stripovskom smislu.
Uzmeš u bublioteci strip, pročitaš ga i vratiš.Ako ti je baš do jaja, kupiš ga.Ni sa čim se ne mnogo ne opterećuješ.Svarno ti skidam kapu.Velika većina nas, pa i ja sam smo ovde strip đankoze, priznali mi to ili ne.Bitno je pročitati strip, ali je još bitnije imati ga u kolekciji!!!Pa čak i ako ti se ne svidi ponekad.
Šteta je što mi u Srbiji nemamo izbor stripova u bibliotekama kao vi u Hrvatskoj; misli da bih i ja radio isto što i ti.Kupio godišnje 10-15 masthevuša, ostalo pozajmio,pročitao i vratio.

BTW, ne mogu da nađem tu diskusiju o Mladom Bluberiju; u kojem je topiku ??

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 21/09/2011 : 15:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto
Velika većina nas, pa i ja sam smo ovde strip đankoze, priznali mi to ili ne.



Ma nije, samo ste lajaviji.

Procitam sve komentare vise manje izvan bonelli foruma, i svaki je super jer ih stvarno ima malo. U Bonelli povirim tu i tamo ali nemam zivaca pratit te kilometarske topice u kojima ima svasta.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20763 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/09/2011 : 15:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Ej, ajde mi nađi taj topik sa Mladim Bluberijem!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17678 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/09/2011 : 16:02:40  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ne vidim smisao u komentarisanju pročitanog

sviđa mi se i super je nikog ne zanima
a sve ostalo traži mnogo vremena što ne dam

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000