forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stripovi diljem svijeta
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19330 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/02/2013 : 10:03:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Bushido, jesi li zadovoljan?

bjelolasica sad radi čak i recenzija za Spawna, a prije i za Jonaha Hexa

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 24/01/2015 : 13:58:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Bushido, jesi li zadovoljan?

bjelolasica sad radi čak i recenzija za Spawna, a prije i za Jonaha Hexa


Ne samo to, bjelolasica se toliko posvetio, da sada radi i na velikom tekstu o Hexu.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 24/01/2015 : 14:02:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
S obzirom da smo malo dignuli temu, da vidimo ima li kakvih promjena po pitanju vaših čitateljskih navika.

Čitate li još uvijek stripove iz samo jednog serijala?

Čitate li još uvijek stripove samo jednog izdavača?

Čitate li još uvijek stripove samo jednog žanra?

Čitate li još uvijek stripove samo s jedne stripovske scene?

Zašto čitate ono što čitate?

Zašto ne čitate išta drugo?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 24/01/2015 : 15:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Kod mene osobno su promjene konstantne od samog pocetka citanja stripova.
Rana faza koja je trajala negdje do kraja sedmog osnovne je bila pod dominacijom Zlatne serije , Lunov magnus stripa i Alan Forda.
Zagor se nekako isprofilirao kao najdrazi heroj sve do pojavljivanja Mister noa koji je preuzeo njegovo mjesto.
Ubrzo mi je Eks almanah privukao paznju te sam na mala vrata usao u svijet superherojstine gdje Batman i Spiderman postaju novom opsesijom.Ne sjecam se vise iz kojeg razloga sam ostao vise naklonjen DC nego Marvelu,ali znam da se tako osjecam i danas.Stripoteka i Strip Art su me kasnije odvukli u vode francusko belgijske skole i ta ljubav traje nesmanjenim zarom i danas.Strip pod imenom Laser(mozda grijesim glede imena) me je odveo na izlet medu engleski strip pa sam i po tome jedno vrijeme brijao.
Mangama sam se opirao dugo vremena,tako da je poznavanje sa tim univerzumom trenutno u tijeku.
Danas mi je spektar koji pokriva stripove poprilicno razgranat i uvijek se kao dijete veselim kada otkrijem nesto novo i za mene jos neistrazeno.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 24/01/2015 : 17:36:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

S obzirom da smo malo dignuli temu, da vidimo ima li kakvih promjena po pitanju vaših čitateljskih navika.

Čitate li još uvijek stripove iz samo jednog serijala?

Čitate li još uvijek stripove samo jednog izdavača?

Čitate li još uvijek stripove samo jednog žanra?

Čitate li još uvijek stripove samo s jedne stripovske scene?

Zašto čitate ono što čitate?

Zašto ne čitate išta drugo?

Da ti ukratko odgovorim na vecinu ovdje postavljenih pitanja u formi fotke.
Ovo su stripovi iz moje zadnje ture..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 24/01/2015 : 19:36:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
ćitam bd, amerikance i boneli kao i prije plus mange koje prije nisam čitao. nikad nisam bio isključiv prema stripovima po školi ili žanru

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 24/01/2015 : 19:49:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Čitam sve, čak mi je najdraže dati priliku nekom stripu koji dolazi iz područja koja baš i nisu poznata po stripu, kao što je Alois Nebel. Sad, ne mogu reći da me Nebel oduševio, ali da me dovoljno zaintrigirao da ga pročitam još jednom (i pokušam shvatiti :D), to da.

Imam žanrove koje preferiram, ali neću samo zbog žanra unaprijed otpisati strip. Sklonost nekom žanru može mi pomoći da mi osrednje kvalitetan strip bude itekako zanimljiv.

Što se tiče crteža, razlikujem dobar i loš, neovisno o stilizaciji.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000