forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ABA liga počinje nova sezona!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 06/10/2011 : 21:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
zagreb je daleko od posložene ekipe, u superkupu ih je Cedevita lakoćom razbila!

quote:
Originally posted by Mairosu

Spread na Partizan -2.5 protiv Zagreba. Nesto mi tu skripi. Partizan po obicaju jako slow starter, a Zagreb se prilicno pojacao. Ostaje pitanje ko vise zeli ovaj mec, nekako sam za ovo kolo na strani Zagreba, mada, da je Cibona pa da kazes nesto, ali Zagreb kao domacin je u rangu nekakvog Beopetrola. Moze biti gusto, a opet, i ne mora.

Dva dobra beta su i Zvezda protiv Hemofarma (market je otvorio -3.5 a ja mislim da razlika moze doci dvocifreno), kao i Radnicki protiv Cibone (spread -2.5 deluje kao poklon). Cibona mislim da nema posla u Sumadiji ovako oslabljena i jos neuigrana.

Moj tiket :

Zvezda (-3.5) vs Hemofarm
Radnicki (-2.5) vs Cibona
Zagreb (+2.5) vs Partizan


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 06/10/2011 : 21:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

evo kod Maccabija trenutno gubi 39:22, još nije poluvrijeme! Maccabi bi se trebao prošetati ligom!

Zavisi.Ako se kod njih igra F4 onda su prvi ali ako se igra u BG-u moze Partizan ponovo do titule.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 06/10/2011 : 21:57:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Papaloukas, Farmar, Eliyahu, Schortanidis, Scheyer, Hendrix, James, Mačvan, Blu, Smith, Burstein, prejako po meni za svakoga u ovoj ligi!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39305 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/10/2011 : 22:06:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Papalukas nije vise ono sto je bio.. Elijahu je dobar.. Sofoklisa Pekovic pojede za dorucak... Macvan polutruba.. Blu ima 300 godina... Ostali bezveze bar meni.. Nije ni Makabi nesto jak... Favoriti jesu.. Na njih sam zaboravio skroz pri najavi da ce Partizan lagano osvojiti... Ali da su nepobedivi, nema sanse..
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 06/10/2011 : 22:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Blu ima 31 godinu. Sto je skoro pa 300.

Pekovic u trenutnoj formi i stadijumu akutne kurcobolje ne moze verovatno da se izbori sa Raskom Katicem na treningu. Skeptican sam po pitanju njega, al dobro, ima vremena da me demantuje i previse.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 06/10/2011 : 22:19:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Blu ima 31 godinu. Sto je skoro pa 300.

Pekovic u trenutnoj formi i stadijumu akutne kurcobolje ne moze verovatno da se izbori sa Raskom Katicem na treningu. Skeptican sam po pitanju njega, al dobro, ima vremena da me demantuje i previse.






Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39305 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/10/2011 : 22:38:00  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Blu ima 31 godinu. Sto je skoro pa 300.

Pekovic u trenutnoj formi i stadijumu akutne kurcobolje ne moze verovatno da se izbori sa Raskom Katicem na treningu. Skeptican sam po pitanju njega, al dobro, ima vremena da me demantuje i previse.



Blu 31????????? Siguran????

A Pekovic je cudoviste... Videces.. Da je dosao da se zajebava, pa i nije...
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 06/10/2011 : 22:45:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Pekovic je bio cudoviste u Partizanu. U PAOu je bio dobar, ali ne toliko dominantan, pogotovo jer se tu otkrilo ono sto su oni koji pomnije prate kosarku znali, a to je da igra matador odbranu, sto ga je kostalo malo jaceg ucinka i minutaze. U NBA je turista. Na Euru je izgledao kao da ga je neko probudio pet minuta pred pocetak svakog meca i pozvao da igra, a on je imao ozbiljnu internu debatu da li da ustane ili da odustane. Potencijal je svakako prisutan, videcemo moze li protiv mozga.

Sto se Blua tice, ti k'o da zivis u '88 godini gde svaki factoid nije dva klika daleko od tebe. Mogao si i sam da zaposlis dr. Gugla da ti nadje to pre nego sto se izletis, pa se jos i pitas jesam li ja siguran. :D Blu je citavih 9 dana mladji od mene, a buduci da je rodjen u Los Angelesu a ne u Tanganjiki ili Kigaliju, nemamo razloga da mislimo da su mu bazdarili krstenicu.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7008 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 06/10/2011 : 23:24:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Dajte nek mi netko objasni ovo s FMP-om i Zvezdom. Nisam u toku, tko je koga ovdje progutao ili su se fuzionirali?
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13367 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 06/10/2011 : 23:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Dajte nek mi netko objasni ovo s FMP-om i Zvezdom. Nisam u toku, tko je koga ovdje progutao ili su se fuzionirali?



Pa teško je to objasniti, zavisi koga pitaš. Klub se zove "Crvena Zvezda Beograd", što je čudno samo po sebi (zbog tog Beograd). Predsednik je Ćović koji je bio predsednik u FMP-u, treniraju valjda u Železniku odakle je FMP, ali se zovu Crvena Zvezda Beograd.
Mislim da je Mairosu pominjao da obična Crvena Zvezda postoji i dalje, ali samo na papiru ili tako nešto..
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 07/10/2011 : 00:20:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Ma i nije tesko. FMP de facto progutao Zvezdu, prekrstili se u CZ BGD da bi imali podrsku navijaca i medija. Vaskrsenje takoreci, prvi deo.

"Prava" CZ valjda igra beton ligu sada. Nisam siguran.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 07/10/2011 : 00:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Dajte nek mi netko objasni ovo s FMP-om i Zvezdom. Nisam u toku, tko je koga ovdje progutao ili su se fuzionirali?

Prava Zvezda je duzna 14 miliona evra koje ne moze da vrati.Covic je gazda FMP-a i on je sklopio dil sa pravom Zvezdom da im za 5 godina vrati dugove a da zauzvrat FMP nosi ime Cvena Zvezda Beograd.Prava Zvezda nije zvanicno ugasena ali se ne takmici 5 godina tj sve dok se ne vrate svi ti dugovi.Naravno posteno je podmazao vodje navijaca Zvezde da daju podrsku novoformiranoj Zvezdi Beograd,a cim podrsku daju vodje dace podrsku i ostali navijaci.Mozes pogledati na sajtu NLB(ABA) lige kad kliknes na Crvena Zvezda Beograd stoje trofeji i istorija FMP-a.Crvena Zvezda Beograd nije clan sportskog drustva Crvena Zvezda ali su naravno i oni dali podrsku.
Znaci nije u pitanju nikakva fuzija vec je FMP fakticki promenio ime.
E sad pitas se verovatno zasto bi neko ko ima stabilan klub,tri hale i odlicnu omladinsku skolu preuzeo dugove nekog drugog kluba.Jednostavno zato sto nema ime i nema navijace.Uvek ce se pre prodati igrac koji igra u Zvezdi nego u FMP-u.Uvek ce neki igrac doci pre u Zvezdu nego u FMP.Naravno dugove ce vratiti na kukovo leto a za 5 godina ce se posteno nafatirati na imenu Zvezde.14 miliona evra ne moze da zaradi ni Barselona a kamoli neki srpski klub.
Eto nadam se da ti je jasnije sada.Mozda neko konta neku drugu pricu oko ovoga pa ce ti on bolje objasniti.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 07/10/2011 : 00:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Ma i nije tesko. FMP de facto progutao Zvezdu, prekrstili se u CZ BGD da bi imali podrsku navijaca i medija. Vaskrsenje takoreci, prvi deo.

"Prava" CZ valjda igra beton ligu sada. Nisam siguran.

Evo Mairosu objasnio u dve recenice.Jedino sto Zvezda ne igra ni beton ligu nego se uopste ne takmici posto nema ni igrace.Sve sto je valjalo novi klub je potpisao ugovore sa njima.Posle 5 godina bi trebala poceti od beton lige.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 07/10/2011 : 07:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Dajte nek mi netko objasni ovo s FMP-om i Zvezdom. Nisam u toku, tko je koga ovdje progutao ili su se fuzionirali?



Eto, dobio si objašnjenje iskompleksiranih i opterećenih groBara, čudo jedno kako ih drmaju kompleksi...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7008 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/10/2011 : 08:00:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Dajte nek mi netko objasni ovo s FMP-om i Zvezdom. Nisam u toku, tko je koga ovdje progutao ili su se fuzionirali?

Prava Zvezda je duzna 14 miliona evra koje ne moze da vrati.Covic je gazda FMP-a i on je sklopio dil sa pravom Zvezdom da im za 5 godina vrati dugove a da zauzvrat FMP nosi ime Cvena Zvezda Beograd.Prava Zvezda nije zvanicno ugasena ali se ne takmici 5 godina tj sve dok se ne vrate svi ti dugovi.Naravno posteno je podmazao vodje navijaca Zvezde da daju podrsku novoformiranoj Zvezdi Beograd,a cim podrsku daju vodje dace podrsku i ostali navijaci.Mozes pogledati na sajtu NLB(ABA) lige kad kliknes na Crvena Zvezda Beograd stoje trofeji i istorija FMP-a.Crvena Zvezda Beograd nije clan sportskog drustva Crvena Zvezda ali su naravno i oni dali podrsku.
Znaci nije u pitanju nikakva fuzija vec je FMP fakticki promenio ime.
E sad pitas se verovatno zasto bi neko ko ima stabilan klub,tri hale i odlicnu omladinsku skolu preuzeo dugove nekog drugog kluba.Jednostavno zato sto nema ime i nema navijace.Uvek ce se pre prodati igrac koji igra u Zvezdi nego u FMP-u.Uvek ce neki igrac doci pre u Zvezdu nego u FMP.Naravno dugove ce vratiti na kukovo leto a za 5 godina ce se posteno nafatirati na imenu Zvezde.14 miliona evra ne moze da zaradi ni Barselona a kamoli neki srpski klub.
Eto nadam se da ti je jasnije sada.Mozda neko konta neku drugu pricu oko ovoga pa ce ti on bolje objasniti.


Zanimljiva priča, nešto slično je Dinamo u nogometu uradio prije desetak i više godina, samo što su tamo jednostavnim dekretom promijenili ime iz jedne firme u drugu, a sve pod blagoslovom države. Ogromni dug koji je ostao naravno, plaćaju građani i onda dođe Mamić koji se sad hvali da su najjači u regiji. Prava istina je, da postoji pravna država, da je Dinamo trebao pasti u 4. ligu, a ovako "pojeo vuk magare".
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13367 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 07/10/2011 : 09:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Dajte nek mi netko objasni ovo s FMP-om i Zvezdom. Nisam u toku, tko je koga ovdje progutao ili su se fuzionirali?



Eto, dobio si objašnjenje iskompleksiranih i opterećenih groBara, čudo jedno kako ih drmaju kompleksi...



nisam znao da je Mairosu postao opterećeni Grobar
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 07/10/2011 : 10:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Dajte nek mi netko objasni ovo s FMP-om i Zvezdom. Nisam u toku, tko je koga ovdje progutao ili su se fuzionirali?



Eto, dobio si objašnjenje iskompleksiranih i opterećenih groBara, čudo jedno kako ih drmaju kompleksi...



nisam znao da je Mairosu postao opterećeni Grobar



Nije on, nego ti i okiboki, pustite Zvezdu, imate vaš klub, ali kompleksi drmaju. Isto vam je čovek objasnio da ste to uradili vi još pre sa Igokeom, pa nikom ništa, ali glavno je da se opterećujete Zvezdom.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13367 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 07/10/2011 : 10:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
pa Jerry pitao, pa da mu odgovorimo
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 07/10/2011 : 10:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Kakve su sve sprdnje radili u Zvezdino ime poslednjih n godina, ova je jos i najblaza. Zato mi i ne smeta toliko.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 07/10/2011 : 10:59:27  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Ne smeti ni meni, nego su mi smešne ove fore predškolskog uzrasta!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13367 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 07/10/2011 : 11:12:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

Ne smeti ni meni, nego su mi smešne ove fore predškolskog uzrasta!



kako je zabavno kada se to čuje od tebe
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 07/10/2011 : 11:18:41  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by srdjandj

Ne smeti ni meni, nego su mi smešne ove fore predškolskog uzrasta!



kako je zabavno kada se to čuje od tebe


Pa kad nemaš drugih argumenata, onda se koristiš tuđim forama, davno poznato. I da, ekipa se zove Crvena zvezda Beograd, a ne FMP, tako da to jednom naučite...

I ne znam koji je vaš problem i šta vas briga za koga mi navijamo?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 07/10/2011 11:19:53
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 07/10/2011 : 11:23:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Upropastili ste texu temu

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13367 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 07/10/2011 : 13:01:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
FMP je promenio ime u Crvena Zvezda Beograd. I nemam problem sa tim za koga navijate. Poznato je da vi menjate klub i dres svakog vikenda.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 07/10/2011 : 13:04:15  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

FMP je promenio ime u Crvena Zvezda Beograd. I nemam problem sa tim za koga navijate. Poznato je da vi menjate klub i dres svakog vikenda.



I sad bi trebalo na to da se svi, kolektivno, ubijemo od smeha?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000