forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR EX 204 THUNDERMAN
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

piquet
Senior Member



Croatia
1590 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 06/10/2011 : 17:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
došao u SNK


"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"

Edited by - King Warrior on 07/10/2011 19:33:59

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 06/10/2011 : 19:13:01  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Uff, kao klincu ova mi je epizoda bila super! Uglavnom sam obozavao sve te Zagijeve epizode s fantasticnim elementima, a zato mi je i ta faza Zagora od "18-23 dinara" bila i najdraza! Svemirska braca, Raskrinkani vampir, Covek munja, Dzinovski kraken, Horde zla...

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 06/10/2011 : 19:23:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message  Reply with Quote
A je, legendarna epizoda.
Meni je otac tia zabranit stripove kad sam počea tražit da me u kući zovu Gromovnik ili kako se već zva onaj lik.

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/10/2011 : 19:25:20  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-zs-648-649-thunderman/1303/
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 06/10/2011 : 19:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Meni kao klincu također jedna od omiljenih epizoda..
Jedan veliki minus Ludensu za naslov ove epizode!
Za mene je bio i ostao ČOVJEK MUNJA...ovo thunderman je tako jadno.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 06/10/2011 : 19:56:50  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Jedan od rijetkih Zagora koje sam čitao i imao u rukama u obliku ZS.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 06/10/2011 : 20:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Meni kao klincu također jedna od omiljenih epizoda..
Jedan veliki minus Ludensu za naslov ove epizode!
Za mene je bio i ostao ČOVJEK MUNJA...ovo thunderman je tako jadno.


Imas pravo, nije ovo ime s nekom univerzalnom rijeci kao "super" u Supermike (Supermajk). No dobro, oni se drze originala i misle si ako mogu Talijani, mozemo i mi.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 06/10/2011 : 20:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Oki

Meni kao klincu također jedna od omiljenih epizoda..
Jedan veliki minus Ludensu za naslov ove epizode!
Za mene je bio i ostao ČOVJEK MUNJA...ovo thunderman je tako jadno.


Imas pravo, nije ovo ime s nekom univerzalnom rijeci kao "super" u Supermike (Supermajk). No dobro, oni se drze originala i misle si ako mogu Talijani, mozemo i mi.

točno tako. Naslov bi trebao biti Munjen čovjek.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/10/2011 : 20:51:17  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Još jednom Gamba, tek toliko da ne bude sve idealno.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 06/10/2011 : 20:51:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Još jednom Gamba, tek toliko da ne bude sve idealno.


Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 06/10/2011 : 21:04:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Novi Zagor

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

premujanin
Junior Member

Croatia
378 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 06/10/2011 : 21:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Send premujanin a Private Message  Reply with Quote
To su dobri brojevi... bravo! jedva čekam sljedeće sad.
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 06/10/2011 : 23:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
Odlicno! Al naslov je los. Covjek Munja bi bilo puno bolje al sta ces, ne moze sve biti savrseno.
Sada ce biti jedan duzi period odlicnih prica.. iza "Gromovnika" dolazi Vuk Samotnjak (meni jedna od najdrazih prica), pa Demonska maska, pa Kobna mreza (nekako mi nije legla ta prica, ne znam zasto, mozda jer mi je naslovna ruzna), al onda dolazi odlican serijal Crna kula sa na nastavcima (odlicna prica i odlicne naslovne stranice) pa Troglava Azdaja, Jednooki Dzek, Ubica iz Darkvuda, Rendal Mutant, Timber Bill...Povratak Eskima, pa Supermajk..i td... minimalno 4 godine odlicnih prica jedna za drugom, takodjer i odlicne naslovnice...kako cu se gustat svaki mjesec :).. procitao sam svaku pricu tisucu puta al jednostavno mi nikad ne dosade..

Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2329 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 06/10/2011 : 23:41:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barney

Odlicno! Al naslov je los. Covjek Munja bi bilo puno bolje al sta ces, ne moze sve biti savrseno.
Sada ce biti jedan duzi period odlicnih prica.. iza "Gromovnika" dolazi Vuk Samotnjak (meni jedna od najdrazih prica), pa Demonska maska, pa Kobna mreza (nekako mi nije legla ta prica, ne znam zasto, mozda jer mi je naslovna ruzna), al onda dolazi odlican serijal Crna kula sa na nastavcima (odlicna prica i odlicne naslovne stranice) pa Troglava Azdaja, Jednooki Dzek, Ubica iz Darkvuda, Rendal Mutant, Timber Bill...Povratak Eskima, pa Supermajk..i td... minimalno 4 godine odlicnih prica jedna za drugom, takodjer i odlicne naslovnice...kako cu se gustat svaki mjesec :).. procitao sam svaku pricu tisucu puta al jednostavno mi nikad ne dosade..

Sta jos reci!?
Apsolutno se slazem u svemu!

Carpe diem
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/10/2011 : 23:56:40  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barney

Odlicno! Al naslov je los. Covjek Munja bi bilo puno bolje al sta ces, ne moze sve biti savrseno.
Sada ce biti jedan duzi period odlicnih prica.. iza "Gromovnika" dolazi Vuk Samotnjak (meni jedna od najdrazih prica), pa Demonska maska, pa Kobna mreza (nekako mi nije legla ta prica, ne znam zasto, mozda jer mi je naslovna ruzna), al onda dolazi odlican serijal Crna kula sa na nastavcima (odlicna prica i odlicne naslovne stranice) pa Troglava Azdaja, Jednooki Dzek, Ubica iz Darkvuda, Rendal Mutant, Timber Bill...Povratak Eskima, pa Supermajk..i td... minimalno 4 godine odlicnih prica jedna za drugom, takodjer i odlicne naslovnice...kako cu se gustat svaki mjesec :).. procitao sam svaku pricu tisucu puta al jednostavno mi nikad ne dosade..



Tako je
Meni je ovo jedina loša priča u periodu ZS 600-800
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 07/10/2011 : 00:04:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
bas sam voleo ovu epizodu

nesto se i bio zabrinuo za Zagora

Gamba mi je tu i legao
za razliku od Ciko u Drakulinom dvorcu
recimo

ovo Thunderman
mi malo
kao superherojstina
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/10/2011 : 00:16:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie
ovo Thunderman mi malo kao superherojstina


A što bi rekao onda na staru Nolittinu epizodu "Ironman"? Superherojština ili Black Sabbath?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 07/10/2011 : 00:18:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
drogarica me zvala Ironman
jer mi gvozdje u krvi bilo na maksimumu
tako da...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/10/2011 : 00:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie


ovo Thunderman
mi malo
kao superherojstina


pa to i jeste superherojstina.
Thunderman je meni bolji naziv, i to pored sve nostalgije.
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 07/10/2011 : 02:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Budi lepe uspomene,menjao sam se sa drugom za ovaj strip.Bio je lep i suncan dan pre mnogo godina.proslo je mnogo,mnogo godina ali se naslov ovog stripa i prica urezao negde u podsvesti i uvek kada vidim ovu pricu ukljucim vremeplov.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 07/10/2011 : 09:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
meni je Thandermen sasvim ok, djeluje nekako ozbiljnije i opasnije od recimo Čovjek munja(to bi mogao biti i Bold recimo,ili neki jako brz čovjek), tako da naslov odličan,naslovnica isto, Gamba tu sasvim pristojan...MENI SVE OK i čestitke Ludensu,jedino su ga mogli malo ubrzati ali to je več stara štorija.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 07/10/2011 : 10:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barney

Odlicno! Al naslov je los. Covjek Munja bi bilo puno bolje al sta ces, ne moze sve biti savrseno.
Sada ce biti jedan duzi period odlicnih prica.. iza "Gromovnika" dolazi Vuk Samotnjak (meni jedna od najdrazih prica), pa Demonska maska, pa Kobna mreza (nekako mi nije legla ta prica, ne znam zasto, mozda jer mi je naslovna ruzna), al onda dolazi odlican serijal Crna kula sa na nastavcima (odlicna prica i odlicne naslovne stranice) pa Troglava Azdaja, Jednooki Dzek, Ubica iz Darkvuda, Rendal Mutant, Timber Bill...Povratak Eskima, pa Supermajk..i td... minimalno 4 godine odlicnih prica jedna za drugom, takodjer i odlicne naslovnice...kako cu se gustat svaki mjesec :).. procitao sam svaku pricu tisucu puta al jednostavno mi nikad ne dosade..



https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1590 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 07/10/2011 : 11:38:42  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
da...sve meni jako drage priče iz djetinjstva...sjećam se kada mi je tata donio čoveka munju...koja sreća je to bila!

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 07/10/2011 : 12:53:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
a sto to nema naslovnice...?

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 07/10/2011 : 13:15:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Jako dobra priča no Gamba mi je očajan.Kad god on crta ja navijam da epizoda što prije završi.
Ova sljedeća epizoda Vuk Samotnjak mi djeluje vrlo obećavajuće.
Što se tiče naslovnice i imena Thunderman,moram reći da mi se dopala,bolje zvuči nego čovjek-munja ili slično.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 07/10/2011 : 18:58:39  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leonid

Jako dobra priča no Gamba mi je očajan.Kad god on crta ja navijam da epizoda što prije završi.
Ova sljedeća epizoda Vuk Samotnjak mi djeluje vrlo obećavajuće.
Što se tiče naslovnice i imena Thunderman,moram reći da mi se dopala,bolje zvuči nego čovjek-munja ili slično.



Vuk Samotnjak je strašno dobra priča, meni osobno najbolja u ovom periodu.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000