forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ludens uvez
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

pwild
New Member

115 Posts

Member since 11/09/2011

Posted - 01/11/2011 : 13:07:27  Show Profile Show Extended Profile  Send pwild a Private Message  Reply with Quote
slučajno naletih na jednu staru temu.
evo link: http://forum.stripovi.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19265&whichpage=1

inače sam prestao kupovati zagore prije 9-10 godina otprilike kada je ludens izdao tek 15-20 brojeva, i sjećam se točno te razlike u odnosu na SD. centimetar kraći, čvrsto ljepilo pa se dijelovi stripa koji su bliže ljepilu ne vide u potpunosti a strip je nemoguće otvoriti pod kutem većim od 150 stupnjeva a da se stranice ne odlijepe.

prošlo je puno vremena od tada pa me zanima je li se išta promijenilo u međuvremenu. ne vjerujem da su vratili 1 cm, ali je li barem poboljšan uvez ili bolje ljepilo.

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 01/11/2011 : 13:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
posto si dugo van te materije..da bilo je puno price o ovome ranije..sada je vec dugo dugo vremena sve ok..
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 01/11/2011 : 19:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Dobro da su to relativno bzo riješili, mada i dalje mislim da je SD imala puno bolji uvez, otisak, originalni Bonelli format, ali jebiga, sad mi je i Ludens dobar kad nemam izbora...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18738 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 02/11/2011 : 08:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
meni je sad kad tiska za Ludens tiskara Slobodna Dalmacija sve ok...lepak u uvez i nije bio neki veči problem kod Ludensa(osim DD Projekt gdje je lepilo skoro da izostalo), meni ne smeta ni širina stripa, nekih velikih problema sa ponavljajućim ili manjkajućim stranicama ja nisam imao, možda ponekad(ali u zadnje vrijeme retko) ima magleno otisnutih stranica...ponavljam redko..Ludens izdanja su ok ali jim je kontakt sa čitateljima nikakav, čak povodom smrti velikog Sergia Bonellija ni jedna stranica posvečena njemu, ništa,apsolutno ništa, ko da nemaju veze sa SBE!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 02/11/2011 : 11:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

meni je sad kad tiska za Ludens tiskara Slobodna Dalmacija sve ok...lepak u uvez i nije bio neki veči problem kod Ludensa(osim DD Projekt gdje je lepilo skoro da izostalo), meni ne smeta ni širina stripa, nekih velikih problema sa ponavljajućim ili manjkajućim stranicama ja nisam imao, možda ponekad(ali u zadnje vrijeme retko) ima magleno otisnutih stranica...ponavljam redko..Ludens izdanja su ok ali jim je kontakt sa čitateljima nikakav, čak povodom smrti velikog Sergia Bonellija ni jedna stranica posvečena njemu, ništa,apsolutno ništa, ko da nemaju veze sa SBE!


Kakve veze oni imaju sa SBE? Pa njima je jedino bitno profit.
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 02/11/2011 : 13:00:35  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
To su odavno rekli Frank Zappa i KUD Idijoti - "Mi smo ovde samo zbog para"!!!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 02/11/2011 : 15:17:00  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pravedni

To su odavno rekli Frank Zappa i KUD Idijoti - "Mi smo ovde samo zbog para"!!!

We will we will rob you!

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 02/11/2011 : 16:51:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Treba njima stati na kraj da se dogovorimo svi pa niko jednu 2-3 mjeseca ne kupi nijedno izdanje...samo kada bi bilo konkurencije isplatilo bi se ovako možemo izvisiti samo mi kupci kao i dosada
Zasto recimo ne daju LIB. da izdaje zagora kada oni nisu sposobni.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 02/11/2011 : 17:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller
Ludens izdanja su ok ali jim je kontakt sa čitateljima nikakav, čak povodom smrti velikog Sergia Bonellija ni jedna stranica posvečena njemu, ništa,apsolutno ništa, ko da nemaju veze sa SBE!


S ovim si apsolutno u pravu... To je i mene uvijek smetalo. ALi s vremenom postaješ imun na sve, samo da stripovi ipak opstanu na kiosku.
također mi je malo čudan i papir naslovnice, nekako je tvrđi i lakše se ošteti kod savijanja tijekom čitanja (tako je barem bilo, zadnjih par brojeva se zapravo ne sjećam).

No, ne mogu reći da se Ludens (Zagor) ekipa nije potrudila za Zagorovu obljetnicu. Doveli su čak i autore i izbacili specijalna izdanja.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
875 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 02/11/2011 : 18:13:25  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message  Reply with Quote
također mi je malo čudan i papir naslovnice, nekako je tvrđi i lakše se ošteti kod savijanja tijekom čitanja (tako je barem bilo, zadnjih par brojeva se zapravo ne sjećam).
-----------------------
To sam ja zapazio kod brojeva: Huroni, Čovek, koji je došao sa istoka....a daleko najslabiji je bio "Banda Jednookog"....ova 3 komada pamtim po tome, da je "guba" ili rub, koji ima namjen, da se tekom čitanja zapogne (no, znate već na šta mislim)odmah nakon prečitanih 5-6 stranica bukvalno pukla. Isto je bilo u Extra seriji, koji su izlazili sporedno sa ovim 3 brojem gore pomenutih.
No, u zadnje vreme čini mi se kvalitet dosta ok....nadam se da če potrajati

Don`t piss down my back....and tell me it`s raining....

Edited by - giant on 02/11/2011 18:14:03
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 02/11/2011 : 18:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ja sam te tvrde naslovnice spominjao još kod Hellingena u extra ediciji, ništa se od onda nije popravilo... VČ ima daleko bolje naslovnice, plastificirane i daleko elastičnije, može se pročitati strip, a da se i ne vidi da je čitan, mislim, nije mi to bitno ali vrijedi spomenuti...
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 02/11/2011 : 19:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Ja sam te tvrde naslovnice spominjao još kod Hellingena u extra ediciji, ništa se od onda nije popravilo... VČ ima daleko bolje naslovnice, plastificirane i daleko elastičnije, može se pročitati strip, a da se i ne vidi da je čitan, mislim, nije mi to bitno ali vrijedi spomenuti...




http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

alanford
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1169 Posts

Member since 31/03/2009

Posted - 02/11/2011 : 19:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Send alanford a Yahoo! Message  Send alanford a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Ja sam te tvrde naslovnice spominjao još kod Hellingena u extra ediciji, ništa se od onda nije popravilo... VČ ima daleko bolje naslovnice, plastificirane i daleko elastičnije, može se pročitati strip, a da se i ne vidi da je čitan, mislim, nije mi to bitno ali vrijedi spomenuti...

But it smells funny
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 02/11/2011 : 20:20:34  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Meni iskreno fale dobri stari uvezi. Mogao si besplatno snifati ljepilo.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000