forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Interliber - shopping, okupljanje, stripovi?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 29

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19329 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/11/2014 : 19:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Točno. Englesku.


Onda sam te vidio. Sorry što se nisam javio, vidio sma te u par navrata na desetak metara od mene.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20702 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/11/2014 : 21:26:55  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote


nema veze sa ovom temom,ali ima sa dcopicom i posetom Sajmu u Beogradu pre četiri godine (tu je još i ponki,savić,colt i moja malenkost)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/11/2014 : 21:39:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Ima još forumaša na ovoj slici, ovaj tu skroz desni u pozadini kraj dcopica je wanderer...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20702 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/11/2014 : 21:50:01  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
da,da, skroz desno je wanderer.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 16/11/2014 : 21:52:34  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
Danas sam ucinio najvecu pogrešku u svom životu
Došo ja do fibrinog štanda i prvo zavirim u kutiju s 'oštecenim' stripovima, i vidim 'žive mrtvace', pito čovjeka i rekli mi da je 100 kn, puko sam od srece, i pošto je strip stvarno težak i nezgodan za nošenje ostavio sam ga tamo i otišo vidjeti jedan drugi strip na fibrinim štandu, i zagledo se ja u taj drugi strip i okrenem se i vidim nema 'mrtvaca' i malo pogledam oko sebe i vidim nekog covjeka kako sav sretan odlazi s knjižurinom
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/11/2014 : 21:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by raic1922

Danas sam ucinio najvecu pogrešku u svom životu
Došo ja do fibrinog štanda i prvo zavirim u kutiju s 'oštecenim' stripovima, i vidim 'žive mrtvace', pito čovjeka i rekli mi da je 100 kn, puko sam od srece, i pošto je strip stvarno težak i nezgodan za nošenje ostavio sam ga tamo i otišo vidjeti jedan drugi strip na fibrinim štandu, i zagledo se ja u taj drugi strip i okrenem se i vidim nema 'mrtvaca' i malo pogledam oko sebe i vidim nekog covjeka kako sav sretan odlazi s knjižurinom



Nemoj se ljutit' ali što da ti drugo kažem.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 16/11/2014 : 22:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by surfer

Texte, DW Walking dead je savrseno preveden, ne razmisljaj o promjeni....



Prvi put bi bilo da se neko naljuti na mene pa da se sekiram
Ja uvek gledam prvo sebe kao kupca a i izdavaci ne rade da bi popravili moju finansijsku situaciju Svako radi onako kako najbolje zna a ja procenjujem sta je za mene najbolje. Uostalom, bar nekoliko desetina puta sam ponovio da smatram da postoje samo 2 maksimalno profesionalna, pouzdana i ozbiljna izdavaca u celom regionu - Libellus i Fibra, svi ostali su daleko slabiji. DW je cak i medju najboljima od preostalih (Lokot, Jezovnik, Tarana, Sirocad, dosta toga iz Perli i Karusela, Julija, JDJP... ima dosta toga sto mi pase a niko drugi to ne radi). DW ima sanse da uz malo manje rasplinjavanja (ili vise saradnika i bolji ritam) da postane jako ozbiljan igrac, trenutno su mi samo Libellus i Fibra maksimalno pouzdani i kvalitetni
[/quote]
[/quote]
Pa ni ne zali se covjek na prijevod,vec na ritam izlazenja...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/11/2014 : 02:07:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Otto Kraus


Pa ni ne zali se covjek na prijevod,vec na ritam izlazenja...



Ma jasta, kod vecine srpskih izdavaca je prevod uvek bio odlican do vrhunskog. To je mozda i najsvetlija tacka u srpskim izdanjima. Ustvari ne mozda, nego sigurno. Ali i Tatjana Jambrišak ne ostavlja bas mnogo prostora mogucnosti da prevod bude los. Na mene je ostavila jako pozitivan utisak dosadasnjim prevodima, ocekujem i ovde jedno malo prevodilacko remek delo. Uz naravno pohvale i ljudima koji rade takodje zahtevan posao - lekturu i redakturu.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 17/11/2014 : 13:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
@anto

Hvala za fotku; sjećam se dobro druženja i sajma, a i toga da sam 50kg knjiga i stripova jedva dovukao do taxija!

Ove godine nisam mogao zbog posla, čeka se iduća...
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 17/11/2014 : 14:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Ovaj mjesec mi je bio mjesec Bonellija ! ! !

Uspio sam sakupiti gotovo sve što mi je nedostajalo. Imam skoro sve priče koje su ikada izašle! (bez dupliranja)

Iz Srbije i sajma knjiga dobio sam Saguara, Dragonera, Orfane 5 i 6, JDJP 7-10, debelog Texa i druga izdanja VČ-a -Mister Noa, Martija, Dylane, Texa... Najviše me je razveselio komplet Cassidyja koji se je prodavao po stvarno povoljnoj cijeni!

A na Interliberu ludnica! Ogroman broj izdanja po stvarno sniženim i povoljnim cijenama! Jedva sam stigao obići sve štandove, jer je bilo previše forumaša, a sa svakim je trebalo nešto popiti i popričati!
Na štandu Stripagenta nabavio sam Julije koje su mi nedostajale, brojevi 21-35 po deset kuna! Kod Libellusa neka nova tek izašla izdanja i Thorgale koji stvarno izgledaju odlično! U kutijama sa oštečenima bilo je svega i svačega po povoljnim cijenama. Tako sam Demiana komplet 9 knjiga platio 360kn, Dylanove knjige 6-10 + 12 su bile mislim po 80kn, pa sam sa dvije knjige 51 i 56 kompletirao i Mister Noa, Superbook 9... sigurno sam nešto i zaboravio...

Od nebonellija sam uzeo Dječaka za sebe i Osmoškolce za Frenda, knjiga je bila 120kn.

Nabavio sam i Fibrine Gospođica Nedirka, Polina, Ronin, 5 je savršen broj i Lydie.

Nadam se to sve pročitati do Nove Godine.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9199 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 17/11/2014 : 14:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Bio je i šesti broj Siročadi? Ja ga nisam vidio....

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 17/11/2014 : 14:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Izašao baš pred kraj sajma u BG-u i mene je iznenadilo, ugodno!

Siročad su mi odličan strip!
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 17/11/2014 : 14:24:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Zagor12

Točno. Englesku.


Onda sam te vidio. Sorry što se nisam javio, vidio sma te u par navrata na desetak metara od mene.



Nema frke!

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 17/11/2014 : 14:26:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Bio je i šesti broj Siročadi? Ja ga nisam vidio....



Čekaj malo, nisi ga vidio?! Bio si na sajmu u BG-u ili na Interliberu?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37320 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/11/2014 : 14:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Na IL je bila šestica, ali samo HC (vidio svojim ocima jer sam kopao da nađem SC).



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9199 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 17/11/2014 : 14:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by Deers

Bio je i šesti broj Siročadi? Ja ga nisam vidio....



Čekaj malo, nisi ga vidio?! Bio si na sajmu u BG-u ili na Interliberu?



Na Interliberu i SC nisam našao. Ali vidim sada da si napisao da si to dobio sa Sajma. Pravo mi i budi kad nisam sve pročitao.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."

Edited by - Deers on 17/11/2014 14:39:27
Go to Top of Page

gombi
New Member



Slovenia
234 Posts

Member since 27/07/2010

Posted - 17/11/2014 : 14:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send gombi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Na IL je bila šestica, ali samo HC (vidio svojim ocima jer sam kopao da nađem SC).






ja isto, prekopali smo cijeli štand ali šestice SC nije bilo
Go to Top of Page

Pirgavi
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 29/12/2010

Posted - 17/11/2014 : 15:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Pirgavi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

[quote]Originally posted by mladjo



Evo nas!
Stoje:mladjo, dcopic, Branka (koja je sa mnom ali ju iz nekog nepoznatog razloga grli Pirgavi) i glavom i (ponajprije) bradom, najbolji pisac spekulativne fikcije u ovom dijelu galaksije - Ivan Lutz Pirgavi!

Sjede:Fikus, DeeCay, Zlotvor. Al' oni su manje bitni







The only thing we know for sure is that he's *not* a vegetarian.
Go to Top of Page

Pirgavi
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 29/12/2010

Posted - 17/11/2014 : 15:19:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Pirgavi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo



Evo nas!
Stoje:mladjo, dcopic, Branka (koja je sa mnom ali ju iz nekog nepoznatog razloga grli Pirgavi) i glavom i (ponajprije) bradom, najbolji pisac spekulativne fikcije u ovom dijelu galaksije - Ivan Lutz Pirgavi!

Sjede:Fikus, DeeCay, Zlotvor. Al' oni su manje bitni



oke..ja grlim Branku, ali ti diraš Deeja

The only thing we know for sure is that he's *not* a vegetarian.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 17/11/2014 : 15:31:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Pa kad si ti navalio na moju žensku, onda sam ja na tvoju

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3294 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 17/11/2014 : 16:54:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message  Reply with Quote
quote:

Ma jasta, kod vecine srpskih izdavaca je prevod uvek bio odlican do vrhunskog. To je mozda i najsvetlija tacka u srpskim izdanjima. Ustvari ne mozda, nego sigurno. Ali i Tatjana Jambrišak ne ostavlja bas mnogo prostora mogucnosti da prevod bude los. Na mene je ostavila jako pozitivan utisak dosadasnjim prevodima, ocekujem i ovde jedno malo prevodilacko remek delo. Uz naravno pohvale i ljudima koji rade takodje zahtevan posao - lekturu i redakturu.



Pa da se onda ne zamlacujemo unosom teksta i grafickim aranzmanom nego samo da stampamo taj prevod?
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 17/11/2014 : 16:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
hehe, ovdje su bili i svingeri

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/11/2014 : 22:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colt



Pa da se onda ne zamlacujemo unosom teksta i grafickim aranzmanom nego samo da stampamo taj prevod?



Ma jok, dovoljno je da se ubrza ritam da se ne zaboravi sta je prevedeno u proslom broju i koje je izdanje uopste bilo u pitanju. Kad vec pitas da odgovorim, mada sam tu mislio na duze ongoing serijale koje koliko znam PP ne radi pa mi nije jasno odakle ti iskoci kao portparol svih srpskih izdavaca, al dobro. Krace racunam da cu da dozivim da procitam kolikogod se oteglo. Mada, kad se setim npr. Jan Dixa i ostalih serijala Dagde (SL,SD), pa SC Konstantinovo raskrsce od cela 3 albuma, pa Julija koja je sa 17 komada pala na 3 prosle godine, pa VC sa svim izdanjima osim ovih kiosk Zagora i DD... Treba jos primera za srpske izdavace?

Ako te intersuju hrvatski kazi, mogu i njih da ti pobrojim, dovoljno je da kazem BG integrali? Ili onaj jedan bosanski izdavac, kako bese? A i jos srpskih. Mada ipak necu, znas ih i ti a i mrzi me.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/11/2014 : 22:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Agarthi je izdavač sa najbržim ritmom na ovim prostorima...
















... ali u izdavanju magnetića.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/11/2014 : 22:42:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Agarthi je izdavač sa najbržim ritmom na ovim prostorima...




Ovde se izrecene kritike dozivljavaju kao "govor mrznje", pa da bar tu malo pojasnim kad sam ga vec pomenuo. Upoznao sam coveka iz Agarthija pre nekih par godina, koliko vec, bas kad su kretali s poslom. Pun entuzijazma i zelje da uradi nesto veliko. Sta se posle desilo nemam pojma. I nije mi drago da je sve ispalo ovako kako je ispalo.
Lik je i vise nego ok. Mada mi je bilo sumnjivo sto ne pije pivo, kao ima neke privatne obaveze
Go to Top of Page
Page: of 29 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000