forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Playstation 3
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 30/12/2011 : 23:29:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
@ Obi-wan
Možda neki neće dijeliti moje mišljenje, ali to mi je najbolja igra koju sam ikad igrao. Vjerojatno jesam subjektivan, ako hoćeš da budem objektivan, možda ću ti malo pokvariti mišljenje o igri. Što se tiče težine, ako hoćeš detaljnije objašnjenje, morao bih iznijeti i pokoji spoiler.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/12/2011 : 00:16:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

@ Obi-wan
Možda neki neće dijeliti moje mišljenje, ali to mi je najbolja igra koju sam ikad igrao. Vjerojatno jesam subjektivan, ako hoćeš da budem objektivan, možda ću ti malo pokvariti mišljenje o igri. Što se tiče težine, ako hoćeš detaljnije objašnjenje, morao bih iznijeti i pokoji spoiler.


Ne volim igre koje te ubiju prevelikom težinom ili glupim kontrolama.
I nisam neki fan prevelikog šuljanja. Više volim izlet u stilu God of War bez puno finesa.
Na osnovu rečenog, trebam li to igrati? Doduše, ako igra nije jako dugačka, mogao bih svakako odigrati...Stvarno mi lijepo izgleda, no za 45 minuta nisam uspio ući u finese mačevanja i nisam baš siguran šta trebam raditi kada me vojnici na ulici napadnu...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 31/12/2011 : 00:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Težina ti u prvom nastavku neće biti problem, već u drugom i trećem imaš misija koje su mi izjele živce i vrijeme. Glavni dio igre i nije dugačak (meni su svi nastavci proletjeli), ali imaš puno dodatnih misija, koje možeš igrati unedogled. E sad, što se tiče mačevanja - finese su ti manje važne, nakon što zaradiš štogod novca, možeš kupiti i bolje oružje i bolji oklop, pa će borbe biti sve lakše i lakše, a kad uspiješ regrutirati i kojeg asasina, nećeš biti sam u borbi.
Problem je u tome što si rekao u vezi izleta. Postoje neke misije gdje ćeš morati biti neprimjetan, npr. pratiš nekog lika i on te ne smije primijetiti, ali kad jednom to odradiš, vidjet ćeš da se može, a ionako je tih misija manje u prvom nastavku. Ako se navučeš, pa pređeš i na dvicu, onda će biti problema, jer ima misija gdje ćeš morati koristiti doslovno svaki grm ili stablo da se sakriješ, jer te vojnici ne smiju vidjeti, a ulica obično vrvi njima. Naravno, ima lijeka i za to, ali ako nisi baš strpljiv, naživcirat ćeš se.
Meni je osobno bolja od običnih pucačina, a valjda sam ti ovim opisom bar malo pomogao.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 31/12/2011 : 01:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Meni je Assassin's Creed bio isprva odlican, onda fantastican, onda dosadan i na kraju repetitivan i nisam ga ni zavrsio. Uzjasi konja, sjasi s konja, udji medj monahe, udji u grad, izvrsi 3-4 identicne misije svaki put (prisluskivanje, kradja, jos nesto), idi u guild, dobij writ, trci ubij metu, rinse, repeat, nazad, a macevanja sva ista, sve resis na istu foru, side missions sve na istu foru, brani gradjane, pizde materine...ne znam, meni se to ne svidja. Jedino sto je backstory intrigantan.

Ako nisi fan sunjalica ne igraj Assassin's Creed, God of War pobro i mlati. A imas i Conana.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 31/12/2011 : 01:07:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

fora, mozda ga imas za prodat ? :D
cini se oke, ovaj limbo sto je obi wan pokazao isto, ja bas danas kupio rdr undead nightmare sa ps networka, a nisam ni 2 sata jos rdr igrao :D


Nije na prodaju :D Pre godinu dana sam prodao 80% svih PS3 naslova, zadrzao Unchartede, GOW123, Conana, Heavy Rain, inFamous i mozda jos nesto.

inFamous je verovatno najbolja PS3 igra, po mojem skromnom misljenju. Ali, Heavy Rain se mora proci, to je itekakvo iskustvo.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 31/12/2011 : 03:09:40  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
e i heavy rain bi htio, prodas to ? :D haha
infamous mi dolazi ovih dana, a ovo za assasin creed sam cuo od jednog jako dobrog prijatelja, pa sam odustao od njega i prije nego sam ga probao...
opisao ga je gotovo identicno ko ti, prvo dobar, pa genijalan, pa nadasve dosadan i bacen u kos :D
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 31/12/2011 : 03:12:08  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
a ja stvarno imam problema, imam play oko mjesec dana, i stalno kupujem igrice - tj zelim ih, a play igram vrlo malo... picim LoL na kompjutoru....
strasno....
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/12/2011 : 12:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Težina ti u prvom nastavku neće biti problem, već u drugom i trećem imaš misija koje su mi izjele živce i vrijeme. Glavni dio igre i nije dugačak (meni su svi nastavci proletjeli), ali imaš puno dodatnih misija, koje možeš igrati unedogled. E sad, što se tiče mačevanja - finese su ti manje važne, nakon što zaradiš štogod novca, možeš kupiti i bolje oružje i bolji oklop, pa će borbe biti sve lakše i lakše, a kad uspiješ regrutirati i kojeg asasina, nećeš biti sam u borbi.
Problem je u tome što si rekao u vezi izleta. Postoje neke misije gdje ćeš morati biti neprimjetan, npr. pratiš nekog lika i on te ne smije primijetiti, ali kad jednom to odradiš, vidjet ćeš da se može, a ionako je tih misija manje u prvom nastavku. Ako se navučeš, pa pređeš i na dvicu, onda će biti problema, jer ima misija gdje ćeš morati koristiti doslovno svaki grm ili stablo da se sakriješ, jer te vojnici ne smiju vidjeti, a ulica obično vrvi njima. Naravno, ima lijeka i za to, ali ako nisi baš strpljiv, naživcirat ćeš se.
Meni je osobno bolja od običnih pucačina, a valjda sam ti ovim opisom bar malo pomogao.


Jesi, hvala.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 31/12/2011 12:13:17
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/12/2011 : 18:52:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu
[br
Conan
Ja ga presao 3 puta :D Kako ne voleti igru koja drzi statistiku iskasapljenih udova?


Bezumno hack&slashiranje i pri tome kopija God of war-a.
Što više razmišljam, čini mi se da je to prava igra za mene. Poslije posla budem umoran za neka velika razmišljanja, puno bolje je mozak na pašu i udri...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/12/2011 : 19:23:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ako netko ima za prodat (postoji li uopšte u disk obliku) Limbo ili Vandal hearts: Flames of judgement, kupio bih. A može i zamjena za neku moju igru...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 31/12/2011 : 19:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
imas limbo na ps storeu za 90 kuna, bas gledao jucer da ga kupim, ipak se odlucio za rdr:undead nightmare, ako hoces kad predjem, posaljem ti da probas
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/12/2011 : 19:51:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

imas limbo na ps storeu za 90 kuna, bas gledao jucer da ga kupim, ipak se odlucio za rdr:undead nightmare, ako hoces kad predjem, posaljem ti da probas


Baš me Limbo zanima (ja uvijek hoću ono što nema).
Da li si imao nekih problema kod priključenja na taj PS store ili je jednostavno?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/12/2011 : 20:29:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Evo upalio sam bežičnu vezu na modemu.
PS3 je prepoznao, snaga 75% - da li je to dovoljno?
Traži mi neki wep key da ukucam.
Šta da tu ukucam - nisam baš daleko dogurao, ne idu mi te stvari.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 31/12/2011 20:40:03
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/12/2011 : 20:47:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Našao wep key na naljepnici s donje strane modema.
Nastavak mojih muka sutra u Novoj 2012 godini.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 01/01/2012 : 03:03:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
I ja potvrđujem da Assassin postane predosadan. Jedna od rijetkih igara koju sam probao, a da nisam završio.

Limbo nažalost nema u box izdanju.
Tako da, Obi, nađi si knjižicu od modema, pogledaj kako doći do šifre ako si je zaboravio (to je pomoću ovog wep-a, mislim, i spajanjem modema s kompom).
Kad jednom spojiš PS3 bežično, PSN bi ti trebao biti lakši za složit, jer samo pratiš korake.


I, ljudi, Skyrim. SKYRIM!
I neće vam trebati ostale igre dugo, dugo.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/01/2012 : 09:42:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Uspio sam se priključiti i registrirati. Nije bilo problema.
Jedino što mi je wallet prazan.
Evo skidam demo igre Limbo i trebat će nekih 6 minuta.
Koliko onda traje da se skine cijela igra?

Kako se uplaćuju novci?
Imam domaću karticu sa kunama i Visa sa dolarima.
Cijene su u kunama, mogu li uplatiti u dolarima?
Mora li biti kartica sa mojim imenom?
Šta mi je bolje, jednostavnije, sigurnije...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 01/01/2012 11:14:05
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 01/01/2012 : 13:15:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ne znam baš to s karticama i valutama. Vidjet ćeš koje prihvaća kad odlučiš upisat.
Ja koristim normalni MasterCard, mamin. Tako da ne treba biti tvoje ime.
Poklikam igre koje želim da odu u Cart i odem na Buy.
Iako mi piše Wallet=0, odem dalje.
Tada traži da odaberem karticu s koje ću napuniti Wallet, ili da upišem podatke kartice ako ih nemam od prije ili ako sam obrisao.
Wallet ti se napuni točno za onoliko koliko igre koštaju, tako da nakon kupnje bude opet 0. Ili možeš možda ručno namjestit veći iznos pa da čeka dok zatreba.

Što se skidanja igre tiče, ako skineš demo, to je u biti cijela igra, ali zaključana. Kada je kupiš, kupiš samo ključ koji je otključa i skine se za par sekunda.
No ako kupiš i skidaš neku veću igru za koju nema demo, već je to baš cijela igra, može se skidati satima.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/01/2012 : 13:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Hvala.
Očigledno da je za ovaj Limbo skinuta cijela igra (90mb) pa je to onda dosta brzo, sada mi nudi samo da platim i otključam cijelu verziju.
Nemam Mastercard, imam Maestro s kunama i Visa sa $

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 01/01/2012 14:31:13
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 01/01/2012 : 14:06:27  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
hm, ja nisam uzimao preko kartica, nego jednostavno u ducanu kupim bon od recimo 150 kuna, te njegov kod ukucam gore na ps storeu, uglavnom sve je jednostavno....

za wap preshared key si se snasao tako da nema potrebe da sve objasnjavam

uzivaj u igricama, a snaga 75% je dovoljna ( sve preko 40% bi trebalo biti dovoljno ) :D

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/01/2012 : 15:47:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Sa PBZ Maestro karticom (kn.) mi nije uspjelo.
Ali sa Viza ($) karticom je uspjelo. Skinio mi nekih 16 i sitno dolara.
Dobra stara Visa preko koje naručujem sa Amazona se ponovo pokazala kao pobjednik.
Uglavno, kupio sam Limbo, igram.
Za jednog kompjuterskog debila na neradnu nedjelju, vrlo sam ponosan postignutim.
Mission accomplished, hvala svima na pomoći.




What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 01/01/2012 16:43:19
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/01/2012 : 16:39:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Limbo je sjajna igra.
Bez 3d grafike od koje ispadaju oči i cure sline.
Čista staromodna igrivost. Logički problemi, vrlo maštoviti smišljeni, nije ni prelako ni preteško, vuče da se igra dalje.
Za igrače starog kova kada ambalaža nije činila igru.
Preporučujem...

Par pitanja u vezi kupljenog:
1. Koliko dugo je kupljena igra moja? Nadam se zauvijek.
2. Postoje li išta drugo što mogu osim igranja ove igre (recimo mjenjati ili poslati nekom drugom). Mislim da ne može, ali ipak da pitam.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 01/01/2012 17:13:50
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 01/01/2012 : 18:56:50  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
igra je tvoja zauvijek, mislim da ne mozes slati dalje, ali da ima opcija da shareas svoj account password sa drugima, pa da oni mogu uci putem njega u nju... tako sam nesto barem citao....

btw ako ti se svidja limbo, probaj braid... on mi je bio super
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 01/01/2012 : 23:15:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
I Trine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/01/2012 : 23:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Uglavnom, samo naprijed s prijedlozima. Sve što valja neka se istakne.
Ne bi bilo loše da navedete i cijenu...

Evo jedne zanimljive jer pripada rijetkoj vrsti na konzolama - real time strategija. Zove se Under siege i košta 20 dolara.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 01/01/2012 23:55:18
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 02/01/2012 : 00:08:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message  Reply with Quote
Sto se tice hack and slash, jedna od prvih igara koju sam igrao na ps3 je heavenly sword i meni je bila odlicna, ne pre teska ne pre lagana ma bas kako treba....
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000