forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 udata je ona majko....
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 20/12/2011 : 03:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
al je ludo, ludo volim...

tako kaže jedna stara dobra pjesma... pa da nebi stalno politički provocirao jel, odlučio sa da čujem cijeno mišljene forumaša...

stvar je slijedeća, ona je žena udata a ja sam momak u najboljim godinama... jebiga , šta da vam kažem, sve je počelo na prokletom fejsu... a zavrišlo prvim poljupcem, što se desio u subotu...

e sad, slijedeći korak je naravno - sex - posle čega ništa više neće biti isto kao prije...

problem koji imam u tome je što je ona žena nekom drugom a imaju i djecu...

drugi problem je, što ja nebi volio bit rušitelj nečije porodice...

treći problem je, što je nenormalno volim a i ona mene... sad da je ona obična kurveštija, ja bi to odero i nastavaio svojim putem... al ukurac kad mi ne izlazi iz glave...

četvrti problem je, što ona svog muža nevoli, možda ga čak i mrzi, jer je bio gad...

eto, šta biste vi učinili u takvom primjeru... zbog nje mi san na oči neće, nit mir u dušu oće...

jaki
Advanced Member



Croatia
26095 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/12/2011 : 03:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Najozbiljnije:
Kad je tako velika ljubav budi joj ljubavnik ali znaj da neće dugo potrajati.
To ti je najbezbolnija(lažem)opcija.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 20/12/2011 : 04:08:18  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message
KRAS druže, nemoj mi zameriti, ali najbolje da ovo kazem sto direktnije mogu i sve to iz najprijateljskijih razloga.

Ljubav je prilično zajebana stvar koja u ovakvim i sličnim slučajevima zna samo da zakoči mozak. Ovako kako si ti napisao da stoje stvari ja ti mogu reći seldeće:

1. Koliko god muž bio kreten, deca su tu u sredini i zbog njih ne bi smela da se upušta u neke odnose sa strane. Ako ga toliko mrzi neka vlada je nekada davno izmislila razvod upravo za takve slučajeve. Izvini ali po meni normalna žena, majka, supruga koja razmišlja makar malo ozbiljno o stvarima oko sebe ne bi mogla nikad da se upušta u škakljive odnose preko facebooka.

2. Ti si zaglibio, i emocionalno i situaciono. Jedini lek (nimalo bezbolan) je da odeš svojim putem i pustiš da vreme odradi svoje, da zahlade odnosi. Da li ćeš pre toga da se "omrsiš" to je tvoja stvar. Bitno je samo da se vadiš iz tog blata na vreme dok nije postalo previše vruće.


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 20/12/2011 : 09:37:31  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message
iz iskustva ti kazem(ne savetujem,nego kazem)

samo tiho otidji i zaboravi..ostace ti mali rez na scrcu ili sta vec..
ako imas 20 godina i da razumem,ali ako si presao 30-tu ponasas se ko nezrela konjina
samo ovo znaj...vidim da nemas decu(jel tako),zato pazi...sve to deca od ove(tvoje simpatije)majke osecaju jer su njen deo,njena krv..i njenu tugu i rastrzanost i napetost i koji kurac sta..nemoj zeto forsirati i biti kamen spoticanja njihovog braka..jer se ona u crkvi zaklela drugom a pred Bogom..Bog ih je prihvatio pa NEMOJ ti izigravati Boga i manipulisati s tim
Pa jebote,nije jedina ili si samo ti izgleda bio emotivno ispraznjen duze vremena pa te je nesto udarilo..ne verujem da je ovo ljubav tvog zivota..A ZASTO????
Jer,da jeste ne bi pocinjala preko nanosenja nepravde tudjoj DECI

UMAPMTI TO i trazi sebi pravu ljubav koja ce poceti sasvim cito i bez trzavica
pozdrav

Isuse Hriste sine Boziji,pomiluj me gresnog
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12284 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/12/2011 : 10:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Kras, pa uživaj!!!!!!!!!!!

To ti je najbolja varianta (udata, a traži seks), THIS IS A WINNER!
Zašto da si komplicirate život nekakvim razvodom, pa rušenjem obitelji,....bla bla,....ona več ima djecu i pitanje da li če željeti imati još djecu. Ti ionako vjerovatno nečeš poželjeti da imaš djecu sa nekom ženom koja več ima djecu od prije (samo bi sebi natovorio dodatne probeme), isto tako ako je ona prevarila svoga muža, tako može prevariti i tebe (jednom kasnije...), zbog toga uživaj u danom trenutku. Ne znam zašto ljudi koji se zaljube hoče odmah da se ožene....ma jebeš brak. Vidiš da donosi samo probleme,a na takav način se gubi i imovina i slično.

ZATO UŽIVAJ DOK MOŽEŠ I TO JE TO!

Ionako je trebaš najprije dobro upoznati, a takve stvari traju mjesecima ili godinama, pa češ se možda kasnije još više zaljubiti (pa čete onda pričati o napuštanju muža, djece,...) ili čete se posvađati. Jer ako se neka žena koja je supruga i ima djecu može tek tako zaljubiti u nekoga putem interneta, ta žena i nije baš neki biser i ja njoj ne bi tek tako vjerovao. ISTO MOŽE NAPRAVITI TEBI JEDNOM KASNIJE....zato uživaj i uzmi ono što ti se nudi, a u porodične probleme se ne petljaj. Zar nije dovoljno da je možeš seksati, pa to ti je ionako ono najbolje u braku haha, a ona tebi daje bez braka haha- you lucky bastard!

I JOŠ NEŠTO: Znanstveno je dokazano, da svaka ljubav prođe nakon 2 godine, onda ostaje samo poštovanje, simpatija,....ili mržnja, nepoštivanje, ljutnja,ravnodušnost,....zato sačekaj malo, ne trebaš se odmah oženiti ili ozbiljno hodati sa njom. Uživaj u seksu i to je to!
Ne vjeruj joj previše! Ona želi da ostavi muža i djecu zbog nekoga koga je upoznala putem facebooka (WTF!???). Daj joj ono što njoj treba ( neki seks bez obaveze!) i to je to. Ona je več žena nekome drugome.....
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13390 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 20/12/2011 : 10:10:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Ako ona njega mrzi, ne vidim kako možeš da budeš uništitelj porodice. To će pući pre ili kasnije. Ali se u ostalo ne bih mešao, mislim da treba sam da odlučiš šta da radiš. Takođe, možda si joj ti samo izgovor da otkači svog muža, a da se prikači s decom tebi. Razmisli dobro šta da radiš.

Edited by - Imrahil on 20/12/2011 10:27:13
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8211 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 20/12/2011 : 10:22:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
Uvik postavi pitanje bi li volija da se tebi neko mota oko cure ili žene. Tu ti leži odgovor. Postupi pametno.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 20/12/2011 : 10:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
ok, znači da ostavljam sve to i da nepravim sranje...

glas razuma i meni tako kaže, ali stvari su malo komplikovanije...

nisam ja nju upozno na fejsu da se razumemo, znam ja nju već čitav život, iz istog smo sela tamo u bosni i bila mi je obećana dok smo djeca bili, na tarabi kad su njeni prolazili pored moje kuće- ono moja pokojna baba ugovorila...

posle smo se ovde u ljubljani viđali par puta, al ja sam bio u drugom filmu pa je nisam ni primjetio...

nije ni udana ono regularno, ni u crkvi ni pred zakonom...

žive zajedno samo godinu dana, i nema ljubavi između njih, jer ju mnogo mnogo povredio... da ne zvuči sad ko neki izgovor, al on uopće nije vidio svoje prvo dijete godinu dana...

bog mi je svjedok, da bas zbog djece nisam htio da imam išta sanjom... tri put sam već u zadnje pola godine prekido sanjom...

al džaba, kad god me zovne ja letim kao da nisam normalan... počinjem da sumnjam da su neki upravu kad kažu da žensko može da ti pomuti mozak...

ona kaže i zaklinje se, da je raspad njene veze pitanje vremena, i da tome nisam ja kriv i da će ga ostaviti pa bila samnom ili ne, samo da se neke stvari još poslože...

znam joj i oca, i zadnji put sam bio kod njega i ispričo mu sve, i pitao ga nek mi kaže šta misli i ja ću to poštivati...

on mi je samo reko...imeđu redova... kao, nemoj te nešto započinjat pa posle da se kajete...

ah, mogu vem reći, da prija ovako pred nepoznatimljudima olakšat dušu...

a da, jeste, to je ljubav moga života... to jednostavno znam, jer sa nijedom nije bilo ko sa ovom... šta ću, živ sam čovjek...

dakle, dali sad to menja stvari ovo što sam napiso, ili ste i dalje mišljenja, da bi trebo to sve ostaviti i okrenuti se u drugi smjer...?
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 20/12/2011 : 10:36:18  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Ne vjeruj joj previše! Ona želi da ostavi muža i djecu zbog nekoga koga je upoznala putem facebooka (WTF!???). Daj joj ono što njoj treba ( neki seks bez obaveze!) i to je to. Ona je več žena nekome drugome.....



nismo se upoznali preko fejsa, kao što sam napiso, znam je čitav život, preko fejsa je samo krenulo sve, pa onda kafice, pa druženje, ovo ono...
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 20/12/2011 : 10:41:58  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by split85

Uvik postavi pitanje bi li volija da se tebi neko mota oko cure ili žene. Tu ti leži odgovor. Postupi pametno.



pa iskreno, nebi volio... al doduše nisam se ja ni moto oko nje, već ona oko mene... ovaj njen ima duplo sve što ja nemam, poprilično je imućan, a i ona je dobro stojeća po tom pitanju...tako da sam milion posto siguran, da ne petlja samnom radi novca jer ga nemam....

Edited by - KRAS on 20/12/2011 10:42:19
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 20/12/2011 : 10:47:11  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Kras, pa uživaj!!!!!!!!!!!

To ti je najbolja varianta (udata, a traži seks), THIS IS A WINNER!




pa to i jeste problem dragi euro, što ona netraži qrac niti ga ja nudim...jednostavno svaki trenut proveden sa njom, je ono, kako bi se tome reklo...sreća il jebemli ga šta li već...
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13390 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 20/12/2011 : 10:54:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
pa ako kažeš da je ona ljubav tvog života, onda može da ti se desi da se kaješ godinama što nisi ništa uradio nemoj da se zalećeš, ali razmisli dobro šta da radiš..
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24823 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/12/2011 : 10:58:29  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Ako vidiš kao izgovor da ona "muža i ne voli", bezveze ti je izgovor. Pretpostavljam da ga je sama birala. Ako je on neki nasilnik, bije nju i decu, pijanči i kurva se sa pola grada, pa ajde. Ako je manje-više "normalan" ne vidim razlog zašto bi nekome uništio život a decu ostavio bez oca.
I ti i ona razmišljate sebično. Ostavi ti nju neka reši svoje probleme, neka se i razvede na kraju, ali zbog sebe i dece, a ne zbog tebe. A vi ćete se posle lako naći.

Slušaj starijeg i iskusnijeg.:D

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 20/12/2011 : 11:01:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by 1Euro

Ne vjeruj joj previše! Ona želi da ostavi muža i djecu zbog nekoga koga je upoznala putem facebooka (WTF!???). Daj joj ono što njoj treba ( neki seks bez obaveze!) i to je to. Ona je več žena nekome drugome.....



nismo se upoznali preko fejsa, kao što sam napiso, znam je čitav život, preko fejsa je samo krenulo sve, pa onda kafice, pa druženje, ovo ono...


reci cu ti opet

ako si ozbiljan,onda pusti ti njenog oca,nju,njega,sebe pa se obrati svom duhovniku ili pohitaj negde pa se posavetuj sa nekim monahom(ili nekim jakim ispovednikom za kog si cuo da ga narod ceni)jer je mozda ova situacija veoma vazna za tebe a i za nju....naravno I NJU POVEDI
Idite zajedno ispovedite se,neka Vas tamo posavetuju pa cete videti na cemu ste
Ako je ispovednik jak,Bog ce kroz njega dati odgovore,ako ne sam ces to osetiti(jer znamo na kraju kad se sve strasti i emocije,sve lude poletne stvari smire,staloze..ostajes da vidis sebe onakvim kakvim u stvari jesi)
Samo nemoj da usled GORDE uznesenosti povrediti tu decicu i samog sebe
Mozda ONA samo trazi izlaz iz nevolje(ti joj dodjes mozda kao neka podrska/simpatija iz mladosti)a vec sutra ona ce uvideti da nikom ne veruje...jer prosle su mnoge godine i tebi i njoj
Coveve ona je njemu rodila decu...to su ipak neke velike i neraskidive veze za nju i njega,moze o tome da prica svako ko sta oce ali...
Nemoj samo da ti budes posle mnoooogo povredjen
Neki put ni nevidimo da smo nekom potcinjeni i tako prodje vreme PRODJE ZIVOT
pozdrav

Isuse Hriste sine Boziji,pomiluj me gresnog
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 20/12/2011 : 11:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
naravno da ces biti sa njom, a ne da se onda kajes cijeli zivot sro si je propustio.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 20/12/2011 : 11:24:32  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Ako vidiš kao izgovor da ona "muža i ne voli", bezveze ti je izgovor. Pretpostavljam da ga je sama birala. Ako je on neki nasilnik, bije nju i decu, pijanči i kurva se sa pola grada, pa ajde. Ako je manje-više "normalan" ne vidim razlog zašto bi nekome uništio život a decu ostavio bez oca.
I ti i ona razmišljate sebično. Ostavi ti nju neka reši svoje probleme, neka se i razvede na kraju, ali zbog sebe i dece, a ne zbog tebe. A vi ćete se posle lako naći.

Slušaj starijeg i iskusnijeg.:D



mudro zboriš... odprilike tako i ja razmišljam... šta mi vredi i bit sanjom a da me njena djeca mrze...
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 20/12/2011 : 11:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

naravno da ces biti sa njom, a ne da se onda kajes cijeli zivot sro si je propustio.



da, što bi se reklo, pogodia si u sridu...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12284 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/12/2011 : 11:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS


a da, jeste, to je ljubav moga života... to jednostavno znam, jer sa nijedom nije bilo ko sa ovom... šta ću, živ sam čovjek...





uff ovo i jeste največi problem....ako se radi o seksu, to je lakše jer oboje dobivate nešto i to nitko ne mora da zna, ono seks radi razonode, da se ubije vrijeme (haha) i ovakve avanture ne traju dugo, ali ste se bar poševili, ali ljubav je nešto drugo.....ovdje ima osječaja, čovjeka tera d aradi stvari koje inače ne bi radio (troši novac, energiju, osječaje,.....) na kraju baš i nema puno od svega toga. Uvijek netko ostane povrijeđen nakon toga.

Mislim kako trebaš biti iskren do samoga sebe i svojih osječaja,skupiti snagu i posjetiti njezinog muža, možda ga posjetite zajedno i kažeš mu, da si se zaljubio u njegovu ženu i da bi volio da budeš sa njom. Ako je muž normalan on če te shvatiti.
Recimo da sam ja na njegovom mestu, ja ne bi pravio probeme, jer šta ču ja sa ženom koja me ne voli. Ali bi toj ženi rekao:

"možeš da ideš, neču da ti stajem na putu sreče, koju si očito pronašla i želim ti da budeš sretna. Ali djeca ostaju kod mene, kuča i sva imovina ostane kod mene, ti samo idi, slijedi svoje srce, jer tebi treba samo ljubav i ja neču u tome da te sprečavam. Djecu možeš viđati vikendom ili kada se budemo dogovorili, no djeca ostaju kod mene, jer neču da ih odgaja neki drugi muškarac. Ti češ imati svoju djecu sa njim, o moja djeca ostaju meni."

Ako bi žena to sve shvatila onda ok, stvarno te voli i treba da budete zajedno, ako bi pravila probleme oko imovine, djece,....e sada više ne bi bio tako ljubazan. Jer onda se ne radi samo o ljubavi več o otimanju imovine, otimanju djece,....i onda bi vas izbacio oba dva napolje, promjenio bravu na kuči i otišao do odvetnika i zaštitio djecu i imovinu, a za ženu ne bi pravio probleme, neka slobodno ide.

Ali pošto nisu svi ljudi kao ja, i ti KRAS živiš u Sloveniji i znaš koliko ima porodičnog nasilja, najvjerovatnije bi završilo tako, da bi taj muž (ili šta je več), nju pretukao, možda i tebe, možda bi platio neke snagatore da te pretuku....sigurno ne bi shvatio da se vas dvoje volite i da vam on stoji na putu. To bi njega baš bolio ku..c za sve to, jedino što bi on shvatio jeste da mu ti želiš preuzeti djevojku i to ljudi ne uzimaju baš za lijepo i može se dogoditi da podivljaju zbog toga, jer je njima ranjen ponos, iako možda ne voli tu ženu, ipak je neče dati tek tako.

ZBOG TEBE SE NADAM DA SAM U KRIVU!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 20/12/2011 : 11:32:44  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by kosmajac

Coveve ona je njemu rodila decu...to su ipak neke velike i neraskidive veze za nju i njega,moze o tome da prica svako ko sta oce ali...




da, potpuno si u pravu stalno mi je ta na umu.. sad, dali šta menja činjenica što je on, nudio njenom ocu grdnu lovu da je ubjedi u abortus... neznam, ali znam da mu to nikad oprostit neće...
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 20/12/2011 : 11:34:09  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

pa ako kažeš da je ona ljubav tvog života, onda može da ti se desi da se kaješ godinama što nisi ništa uradio nemoj da se zalećeš, ali razmisli dobro šta da radiš..



da, to je ono kad jednostavno znaš da je to to...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46637 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/12/2011 : 11:46:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
kakvih sve odgovora možeš ovde pročitat.
prosto neverovatno

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46637 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/12/2011 : 11:47:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by Imrahil

pa ako kažeš da je ona ljubav tvog života, onda može da ti se desi da se kaješ godinama što nisi ništa uradio nemoj da se zalećeš, ali razmisli dobro šta da radiš..



da, to je ono kad jednostavno znaš da je to to...



koliko uopče ima dice i koliko su stara?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 20/12/2011 : 11:49:13  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

kakvih sve odgovora možeš ovde pročitat.
prosto neverovatno



pa zasad je manhunter dao najrealniju opciju... da stavim sve na stendbaj, pa ako tako sudbina odluči, već ćemo se naći...

da čujem tebe...
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 20/12/2011 : 11:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by lwood


koliko uopče ima dice i koliko su stara?



3 i 1 godinu...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12284 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/12/2011 : 11:55:46  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by lwood

kakvih sve odgovora možeš ovde pročitat.
prosto neverovatno



pa zasad je manhunter dao najrealniju opciju... da stavim sve na stendbaj, pa ako tako sudbina odluči, već ćemo se naći...

da čujem tebe...



to nije najrealnija opcija, ali je najlakša i zbog toga ti se najviše sviđa, jer ne trebaš uraditi ništa, samo čekati.
Ali što češ duže čekati, to češ duže živjeti u neizvestnosti i bit če ti teže.
Go to Top of Page

milkywaymanser
Junior Member



Serbia
457 Posts

Member since 22/04/2003

Posted - 20/12/2011 : 12:14:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit milkywaymanser's Homepage  Send milkywaymanser a Private Message
Uvek idem logikom da mi tudje pare i tudje zene ne trebaju. Svet je pun slobodnih devojaka, zasto bi sebi komplikovao zivot nekom zauzetom?!
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000