forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 TRAILERS
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 55

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 12/02/2014 : 21:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ekranizacija romana Nicka Hornbyja u režiji Pascala Chaumeila (Srcolomac, Savršeni plan), s Pierceom Brosnanom, Toni Collette, Imogen Poots i Aaronom Paulom u glavnim ulogama.
Oni su četvero potencijalnih samoubojica koji se Silvestarske večeri istodobno nađu na krovu nebodera s kojeg namjeravaju skočiti, pa je jasno da tada to nitko od njih neće i napraviti.
Dogovore se da si daju šansu do Valentinova da svatko pronađe razloge i smisao života, čime započinje njihovo prijateljstvo.
Izgleda duhovito, šarmantno i zabavno...





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 14/02/2014 : 10:34:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ekranizacija romana Patricije Highsmith u režiji Hosseina Aminija, su/scenarista filmova Jude-tamno srce, Četiri pera, Vožnja itd., s Viggom Mortensenom, Kirsten Dunst i Oscarom Isaacom u vodećim ulogama.
Amini je i scenarist priče o prevarantu Mortensenu koji se 1962. sa suprugom Dunst pred progoniteljima sklanja u Ateni, gdje se u nju zaljubi mladi Isaac (Inside Llewyn Davis).
Dosadašnje adaptacije proze Patricie Highsmith, od Wendersa preko Chabrola do Minghelle, pokazale su da se s njom praktički ne može promašiti, pa bi i ovo moglo biti dobro.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 15/02/2014 : 13:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Konačno jedan film Nicolasa Cagea koji izgleda dosta zanimljivo.
Adaptaciju romana Larryja Browna režira David Gordon Green (Pineapple Express), a Cage glumi kriminalca koji se u gradiću u provinciji Mississippija zbližava s mladim Garyjem, a onda slijedi krvavi sukob s lokalnim gadovima i rednecksima.
Ugođaj južnjačke gotike možda predstavlja dodanu vrijednost.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 15/02/2014 : 14:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Bome se dobro čini.
E, Nicky, Nicky...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 07/03/2014 : 14:37:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Nicole Kidman je Grace Kelly, Tim Roth princ Rainier, tu su Hitchcock, Onasis, Maria Callas i svi ostali, u redateljskom stolcu sjedi Olivier Dahan (Piaf: La vie en rose, Grimizne rijeke 2), pa bumo vidli.
Za početak se čini da ima dosta kiča, možda i previše.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 10/03/2014 : 10:41:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Režira debitant Wally Pfister, Oscarom za Nolanov Inception nagrađeni direktor fotografije (Batman: Početak, Prestiž), a pred kamerama su Johnny Depp, Morgan Freeman, Rebecca Hall, Paul Bettany, Kate Mara, Cillian Murphy i još neki znani.
Depp umre ali nastavlja mentalno živjeti kroz sofisticirane aparate za bilježenje moždanih aktivnosti, pa se počinje brisati granica između ovog svijeta i onostranog. Ili tako nekako...









Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 10/03/2014 10:43:20
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 10/03/2014 : 13:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Morgan će morati dati puno objašnjenja u ovome filmu.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 10/03/2014 : 13:58:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
LEGO Non-Stop!





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 14/03/2014 : 13:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Režira Scott Derrickson (Hellraiser: Inferno, Dan kad se Zemlja zaustavila, Egzorcizam Emily Rose), a Erik Banadinović tumači njujorškog policajca koji se, dok s egzorcistom razvija nekonvencionalne metode borbe protiv kriminala, suočava sa zloduhom koji mu ugrožava kći.
Ne izgleda loše, pa možda bude vrijedno gledanja.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 26/03/2014 : 21:21:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
The Rock kao drugi Heraklo ove godine, u režiji Bretta Ratnera kojemu se jednom zalomio i jako dobar Crveni zmaj.
Drag mi je The Rock, a nadam se da će biti barem zabavan trash.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 26/03/2014 : 21:43:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Kod nas bi ovih dana trebalo doć u kina: Muppeti u bijegu. a možda su već i stigli

Planiram baš ić gledat, al budem pričekao Džonija

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 26/03/2014 : 22:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Khm... ako baš ne budem morao, mogao bi se načekati.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 26/03/2014 : 23:33:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
eeeee jebiga, a baš sam se ponadao

btw, nisam rekao da sam se zainteresirao za taj film kad sam išao gledat Hlapića. Vidio sam trailer za vrijeme reklama. Ideš gledaat jedan film, zainteresiraš se za drugi. Daj zabrij ti to

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 26/03/2014 : 23:38:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ovo ne izgleda loše.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 27/03/2014 : 08:48:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ovo ne izgleda loše.







Izgleda odlično. Vrlo zanimljiv stil.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 27/03/2014 : 19:57:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ovakva mi se računalna animacija prilično sviđa: poštuje klasičnu 2D kao i Schultzov rad, a suvremena je i atraktivna. I čini se da bi film mogao biti dosta duhovit.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 03/04/2014 : 09:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Posljednja uloga Jamesa Gandolfinija u ekranizaciji kratke priče "Animal Rescue" Dennisa Lehanea.
Režira Michaël R. Roskam kojem je ovo tek drugi dugometražni film, prvi "Rundskop" nisam gledao pa ne znam što se može očekivati, ali sve dosadašnje adaptacije Lehanea su odlične, pa ne vjerujem da će i ova promašiti.
Trailer izgleda dosta dobro...





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 03/04/2014 : 09:06:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Film Jonathana Glazera ("Sexy Beast", "Birth") sa Scarlett Johansson u naslovnoj ulozi, ona je izvanzemaljka koja se u Škotskoj "hrani" autostoperima ili tako nekako, izgleda pretenciozno ali možda i griješim.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 04/04/2014 : 11:35:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 05/04/2014 : 11:38:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Režira Kubanac Emilio Aragón, kojem je ovo prvi holivudski projekt a sve skupa četvrti dugometražni u 27 godina, pred kamerom je 83-godišnja legenda Robert Duvall kojem spariraju Jeremy Irvine, Angie Cepeda, Luis Tosar i drugi, a riječ je o krimi-drami koja koketira s post-vesternom i u kojoj Duvall tumači starog teksaškog rančera koji se u pratnji mladog unuka sukobljava sa skupinom meksičkih kriminalaca iz čini se narko-kartela.
Ne izgleda loše.







Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 06/05/2014 : 18:55:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Nije film, ali jest serija "Gotham" koja će pratiti slučajeve komesara Gordona u vrijeme dok je Bruce Wayne još dječak.
Tu su i svi budući znani negativci, od Jokera do Poison Ivy, u vrijeme dok su mladi i dok grade "karijere".
Dok grad preplavljuje val kriminala i korupcije, izgleda da bi središnji Gordonov slučaj moglo biti ubojstvo Bruceovih roditelja.
U svakom slučaju, itekako obećava!





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 06/05/2014 18:57:24
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 16/05/2014 : 22:59:04  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Izasao trailer za Interstellar:

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 11/06/2014 : 12:43:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Eva Longoria, Ed Harris, Michael Peña i Amy Madigan u postvestern-drami Granica (Frontera), dugometražnom prvijencu suscenarista i redatelja Michaela Berryja.
Priču o osveti pokreću ubojstvo bivše šerifove žene u Arizoni i ilegalni ulazak jednog Meksikanca u USA.
Ne izgleda uopće loše, a nikad nisam ni gledao slab film s Edom Harrisom.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 11/06/2014 : 12:52:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Roger Donaldson režira adaptaciju romana Billa Grangera, s nekadašnjim Bondom Pierceom Brosnanom i Bond-djevojkom Olgom Kurylenko.
Brosnan eksploatira svoje bondovsko nasljeđe, što je radio i ranije, a tumači bivšeg CIA-inog operativca koji se upleće u slučaj povezan s ruskim predsjedničkim izborima i s korupcijom i izdajom u visokim krugovima same CIA-e.
Donaldson zna napraviti odlične stvari kao The Bank Job, solidne naslove kakav je 13 dana ali i promašaje poput Seeking Justice, pa bumo vidli.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 11/06/2014 : 14:12:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page
Page: of 55 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000