forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 TRAILERS
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 55

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 25/11/2014 : 19:27:37  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Eto i full trailera za Jurassic World:


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 25/11/2014 : 19:40:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Ja cekam na ovo

Inherent Vice


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 29/11/2014 : 21:36:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Reese Witherspoon moguće opet puca na Oscara u biografskoj drami "Wild", ekranizaciji memoarske knjige "Wild: From Lost to Found on the Pacific Crest Trail" Cheryl Strayed u režiji autora "Dallas Byers Cluba" Jeana-Marca Valléea.

Scenarist je Nick Hornby, partneri Witherspoon su Gaby Hoffmann, Laura Dern i ostali, a sve skupa izgleda prilično zanimljivo, sjetno, emotivno i poetično.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 29/11/2014 21:37:03
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 30/11/2014 : 09:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Jennifer Aniston navodno ima odlične šanse za Oscara za ulogu psihotične Claire Simmons u ambicioznoj drami Cake Daniela Barnza, redatelja budalaštine Zvijer s Alexom Pettyferom i Vanessom Hudgens.

Claire se lijekovima i psihoterapijom pokušava oporaviti od traumatičnog događaja u kojem je zamalo umrla, a usput pokušava i srediti odnose s obitelji i okolinom.

Ta je obitelj izgleda vrlo problematična i u raspadu, iza nje je čini se propali brak sa Samom Worthingtonom, a pred kamerama su i William H. Macy, Anna Kendrick, Felicity Huffman, Lucy Punch i ostali.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 11/12/2014 : 09:21:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Evo nam Mad Maxa u punom sjaju.
Valjda neće pretjerati s pirotehniko, kako se iz trailera čini.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 18/12/2014 : 20:52:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Matthew Vaughn se čini se vrlo inteligentno i zabavno zajebaje na račun špijuna i tajnih službi s asocijacijama na superherojštinu.
Pred kamerama krema Colin Firth, Samuel L. Jackson, Michael Caine, Mark Strong, čak i Mark Hamill, a u glavnoj ulozi Taron Egerton.
Ovo itekako čekam!









Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 18/12/2014 : 20:58:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
A evo nam i još jedne varijacije priče o Enigmi, s Benedictom Cumberbatchom, Keirom Knightley, Matthewom Goodeom, opet Markom Strongom, Charlesom Danceom i ostalima.
Redatelj je Norvežanin Morten Tyldum, potpisnik odlične ekranizacije "Lovaca na glave" Joa Nesbøa, a scenaristi Ulf Ryberg ("Kule u zraku") i Lars Gudmestad.








Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 28/01/2015 : 19:37:41  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1422411861&x-yt-cl=84924572&v=vIwimWccIoM&hd=1


Napokon jedan nepropagandski ratni film
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 30/01/2015 : 13:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ovo se čini i bolje i duhovitije od prvog dijela, a i ekipa je jača, s Amandom Seyfried i Morganom Freemanom.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 30/01/2015 : 15:02:48  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by raic1922

https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1422411861&x-yt-cl=84924572&v=vIwimWccIoM&hd=1


Napokon jedan nepropagandski ratni film



Kako ih nije sramota
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/01/2015 : 15:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Isuse, ne mogu vjerovati.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 02/02/2015 : 22:43:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote


Kolko sam skužil, Starlord na motoru ne bježi od raptora, već oni idu s njim, jer su mu... trenirani ljubimci???
WTF???
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 04/02/2015 : 19:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Evo nam minionsa i u drugom traileru:





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 05/02/2015 : 10:14:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
A evo i drugog trailera za F&F 7, kako kaže lik "ludilo se diže na novu razinu".





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 06/02/2015 : 19:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Nakon 33 godine odličan, za 3 Oscara nominiran i nekad kultni film Tobea Hoopera dobiva preradu, ovaj put u režiji Gila Kenana, potpisnika dosta dobrog crtića Kuća monstrum, i prema scenariju Davida Lindsaya-Abairea, (su)autora predložaka za Zečju rupu, Pet legendi, Robote i Carstvo velikog Oza.
Pred kamerama su Sam Rockwell, Rosemarie DeWitt, Jared Harris i drugi, a trailer izgleda obećavajuće.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 09/02/2015 : 15:06:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Evo nam opet Liama Neesona. Skoro da ne prođe mjesec-dva bez njegovog novog filma u kinima, što već postaje i zamorno, osobito što su manje-više svi na isti kalup.
Elem, ovog puta je riječ o akcijskom trileru (što bi drugo moglo i biti!) Noćna potjera (Run All Night) redatelja Jaumea Collet-Serre, s kojim je Neeson već napravio Ukradeni identitet i Non-stop.
I ovog puta on štiti suprugu i podmladak (sina), a tumači mafijaša koji je prisiljen sukobiti se s ekipom kojoj je do jučer pripadao.
Tu su i Ed Harris i Vincent D´Onofrio, na soundtracku je Eminem, većina zbivanja odvija se tijekom jedne noći iz naslova, miriše i na šekspirijansku tragediju a sve skupa i ne izgleda loše.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 09/02/2015 : 18:13:45  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Nakon 33 godine odličan, za 3 Oscara nominiran i nekad kultni film Tobea Hoopera dobiva preradu, ovaj put u režiji Gila Kenana, potpisnika dosta dobrog crtića Kuća monstrum, i prema scenariju Davida Lindsaya-Abairea, (su)autora predložaka za Zečju rupu, Pet legendi, Robote i Carstvo velikog Oza.
Pred kamerama su Sam Rockwell, Rosemarie DeWitt, Jared Harris i drugi, a trailer izgleda obećavajuće.







Uh, trejler stvarno razvaljuje, ali opet film prati skoro doslovno dešavanja iz originala, tako da je možda za moj hajp zaslužniji upravo Hoperov film...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 12/02/2015 : 02:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Sada je poprilično jasno da će ovo biti godina špijunskih filmova.

Uz "Kingsmana", "Spy" i novog Bonda, evo i foršpana za film "The Man from U.N.C.L.E.", baziranog na istoimenoj popularnoj TV-seriji iz 1960-ih godina.


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 12/02/2015 : 09:48:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
A evo nam i novog filma Camerona Crowea. Aloha, doista.


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 12/02/2015 : 22:49:20  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
quote:
....Pred kamerama su Sam Rockwell....


Kako me se dojmio Sam u Green Mile. Tako jako, da ga teško doživljavam u drugim filmovima. Malo sam se resetirao kod gledanja Sama kao Zaphoda u Avtoštoparskom vodniku.....treba da pogledam još koji film, gdje ima značajniju ulogu. Preporuke?
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 12/02/2015 : 23:41:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Sam Rockwell je odličan u Clooneyevim Ispovjedima opasnog uma (Confessions of a Dangerous Mind), Scottovim Šibicarima (Matchstick Men), Ubojstvu Jesseja Jamesa od kukavice Roberta Forda (The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford) Andrewa Dominika, Frostu/Nixonu Rona Howarda, Mjesecu (Moon) Duncana Jonesa i u Sedam psihopata (Seven Psychopats) Martina McDonagha, a meni je drag i u "malom" filmu Svi su dobro (Everybody's Fine) Kirka Jonesa.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/02/2015 : 13:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Četiri godine nakon vrlo "british", šarmantnog i zabavnog "Marigold hotela" stiže njegov nastavak, opet u režiji Johna Maddena ("Gospođa Brown", "Zaljubljeni Shakespeare", "Dokaz"), ali ovaj put samo prema scenariju Ola Parkera ("Zamisli mene i tebe") a ne i romanu Deborah Moggach.
Stara ekipa je opet tu u fantastičnom sastavu Judi Dench, Maggie Smith, Bill Nighy, Celia Imrie, Penelope Wilton, Dev Patel, Ronald Pickup i drugi, a sad im se pridružuju Richard Gere i David Strathairn.
S takvim imenima i telefonski imenik bi mogao biti odlična komedija, pa vjerujem da će i ovo biti barem dobro i prilično šarmantno.
Kako reče jedna od dama, "Dragi Gospode, smiluj se mojim jajnicima!"





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 17/02/2015 : 14:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Sam Rockwell je odličan u Clooneyevim Ispovjedima opasnog uma (Confessions of a Dangerous Mind), Scottovim Šibicarima (Matchstick Men), Ubojstvu Jesseja Jamesa od kukavice Roberta Forda (The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford) Andrewa Dominika, Frostu/Nixonu Rona Howarda, Mjesecu (Moon) Duncana Jonesa i u Sedam psihopata (Seven Psychopats) Martina McDonagha, a meni je drag i u "malom" filmu Svi su dobro (Everybody's Fine) Kirka Jonesa.



...i Ninjama kornjačama!

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/02/2015 : 09:42:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Clive Owen opet s mačem u ruci, ovaj put kao vitez koji ustaje protiv opakog vladara da bi osvetio svog obeščašćenog gospodara. Dakle nekakva varijacija priča o roninima, u režiji Kazuakija Kiryja i s Morganom Freemanom, Akselom Henniejem, Shohreh Aghdashloo i ostalima u sporednim ulogama. Ne izgleda loše, makar kao zabavna trivijala, ali bumo vidli.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/02/2015 : 11:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Stiže i triler-drama "Kidnapping Mr. Heineken", na istinitim događajima temeljena priča o otmici pivskog tajkuna kojeg glumi Anthony Hopkins.
Njegove otmičare tumače Jim Sturgess, Sam Worthington i Ryan Kwanten a režiju potpisuje Daniel Alfredson, autor odličnih ekranizacija "Djevojke koja se igrala vatrom" i "Kula u zraku".
Očekivanja su visoka.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page
Page: of 55 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000