forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 TRAILERS
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 55

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 03/07/2015 : 08:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Od redatelja Babaka Najafija, autora vrlo dobre socijalne egzistencijalne drame Sebbe, stiže akcijski triler London Has Fallen.
Nakon Pada Olimpa, Gerard Butler u njegovu nastavku opet tumači Mikea Banninga, agenta koji otkrije da se na sahrani britanskog premijera u Londonu priprema zavjera za atentat na sve svjetske lidere koji će tom prilikom okupiti.
U sporednim rolama su neki znani iz Pada Olimpa (Morgan Freeman, Melissa Leo, Angela Bassett, Aaron Eckhart, Radha Mitchell), ali i novi Jackie Earle Haley i Robert Forster, a scenaristi su Creighton Rothenberger iz prvog filma, Katrin Benedikt iz istog naslova i Plaćenika 3 te stanoviti Chad St. John.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 03/07/2015 : 09:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Vin Diesel je posljednji lovac na vještice u filmu Brecka Eisnera, redatelja mediokritetske Sahare i odličnih Luđaka.
Scenaristi su Cory Goodman iz Svetog ratnika, Matt Sazama iz Neispričanog Drakule i Burk Sharpless iz istog filma.
Ako je suditi po njima, eksploatacijska trivijala pretrpana mačizmom i manje ili više suvislim specijalnim efektima, uz romantični začin.
Uz Diesela su Rose Leslie iz Igre prijestolja, Elijah Wood, Rena Owen iz Bili jednom ratnici, Michael Caine i ostali, pa tko zna...





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 09/07/2015 : 13:00:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Most špijuna Stevena Spielberga otvara se 16. listopada. Scenaristi su Ethan & Joel Coen i Matt Charman, kojem će ovo biti drugi ambiciozniji rad uz Patriot´s Day s Markom Wahlbergom.
U priči temeljenoj na istinitim događajima Tom Hanks je James Donovan, uspješni odvjetnik kojeg u jeku hladnog rata 1957. godine CIA angažira kao branitelja uhvaćenog sovjetskog špijuna, da bi se stvari ubrzo zakomplicirale kad i Sovjeti uhvate jednog Amerikanca te razmjena zarobljenika postane opcija.
Reklo bi se intrigantna moralka sa sjajnim rekreiranjem vremena i društvenih okolnosti, u sporednim su ulogama Amy Ryan, Alan Alda, Mark Rylance i ostali, a sve skupa itekako obećava.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 09/07/2015 15:38:49
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 09/07/2015 : 22:11:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
U komediji "The Intern" Nancy Meyers, redateljice hitova "Što žene vole", "Ljubav nema pravila" i "Previše je složeno", Robert De Niro tumači 70-godišnjeg udovca Bena Whittakera koji se suočen s ispraznim umirovljeničkim danima odluči "vratiti u igru" pa postane pripravnik kod mlade Jules Ostin.

Nju interpretira Anne Hathaway, a u sporednoj ulozi nastupa Rene Russo. Meyersica je autorica koja isporučuje inteligentne, šarmantne i dovoljno duhovite filmove, pa bi i ovaj mogao biti takav.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 16/07/2015 : 23:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ovih me dana čeka gledanje 5 filmova izvrsnog Argentinca Pabla Trapera, a ovo je njegova nova prema Varietyju šokantna biografska krimi-drama El Clan koju suproduciraju Pedro i Augustin Almodóvar, a koja se otvara 13. kolovoza.

Trailer je odličan, obećava gadnu mizantropiju i nelagodu, jedva čekam!





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/07/2015 : 16:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Najnoviji film oskarom nagradjenog rezisera Alejandra G. Iñárritua je western o slavnom traperu Hugh Glassu kog tumaci Leonardo Di Caprio.

Koliko sam ja ukapirao radnju filma Hugha je napao medved i njegovi partneri su ga opljackali i ostavili misleci da je mrtav, ali on je preziveo i posao da im se osveti.

Tokom snimanja filma koristili su samo pravu dnevnu svetlost, a pored Di Capria glumi i gle cuda Tom Hardy (kao sto je neko skoro rekao na nekom topiku, ovaj Tom Hardy samo sto ne pocne da iskace iz pastete)
Film izlazi u januaru 2016. godine

http://www.furiouscinema.com/leonardo-dicaprio-faces-a-brutal-wilderness-in-the-revenant/


Edited by - going going on 17/07/2015 16:16:17
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 17/07/2015 : 16:46:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Previše artsy.
Ne sviđa mi se trailer nimalo.
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 17/07/2015 : 18:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
meni je trailer jebeno genijalan,kad se moram tako izraziti
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/07/2015 : 13:13:18  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ako DiCaprio sad ne dobije Oskara, nikad neće!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/07/2015 : 11:41:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Jennifer Lawrence i Bradley Cooper opet zajedno, i opet u filmu Davida O. Russella.
Biografska humorna drama "Joy" govori o četiri generacije jedne obitelji i o mladoj ženi koja se uzdiže do mjesta šefice moćne obiteljske korporacije.
Scenarist i suautor priče je sam Russell, priču je sukreirala Annie Mumolo ("Djeveruše"), a među glumačkim partnerima su Robert De Niro iz "Silver Linings Playbook", meni jako draga Virginia Madsen, Isabella Rossellini, Diane Ladd, Elisabeth Röhm i ostali.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 21/07/2015 : 14:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Najnoviji film oskarom nagradjenog rezisera Alejandra G. Iñárritua je western o slavnom traperu Hugh Glassu kog tumaci Leonardo Di Caprio.

Koliko sam ja ukapirao radnju filma Hugha je napao medved i njegovi partneri su ga opljackali i ostavili misleci da je mrtav, ali on je preziveo i posao da im se osveti.

Tokom snimanja filma koristili su samo pravu dnevnu svetlost, a pored Di Capria glumi i gle cuda Tom Hardy (kao sto je neko skoro rekao na nekom topiku, ovaj Tom Hardy samo sto ne pocne da iskace iz pastete)
Film izlazi u januaru 2016. godine

http://www.furiouscinema.com/leonardo-dicaprio-faces-a-brutal-wilderness-in-the-revenant/





Gledao sam kao klinac taj film u kinu. Odnosno staru, valjda originalnu verziju. Ne znam da li se radilo o tom slavnom traperu, ali koliko vidim radnja je potpuno ista. Sjećam se i nekih scena. Zna li netko ime filma?!

Edited by - dcopic on 21/07/2015 14:51:59
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/07/2015 : 15:06:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

Gledao sam kao klinac taj film u kinu. Odnosno staru, valjda originalnu verziju. Ne znam da li se radilo o tom slavnom traperu, ali koliko vidim radnja je potpuno ista. Sjećam se i nekih scena. Zna li netko ime filma?!


https://en.wikipedia.org/wiki/Man_in_the_Wilderness

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 21/07/2015 : 22:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Hvala!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 23/07/2015 : 20:34:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Igre glasi konačno završavaju! Treći dio je bio razvučen, bez zbivanja i zamoran, a valjda će ovaj biti na razini prvog i drugog.
Premijera drugog dijela Šojke rugalice je 19. studenog.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 04/08/2015 : 12:26:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote



Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 05/08/2015 : 18:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Od redatelja i scenarista Toma McCarthyja, autora izvrsnog "Gosta" i suautora priče crtića "Nebesa", stiže triler-drama "Spotlight", na istinitim događajima temeljena storija o novinarima The Boston Globea koji su otkrili skandal sa zlostavljanjem djece od strane katoličke crkve, za što su osvojili Pulitzera.
Suscenarist je Josh Singer, koji je pisao scenarije za serije "Zapadno krilo", "Laži mi" i "Fringe", a u glumačkoj su postavi Rachel McAdams, Liev Schreiber, Mark Ruffallo, Michael Keaton, Billy Crudup, Stanley Tucci i ostali.
Sve skupa itekako obećava...





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 05/08/2015 : 18:48:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Novi trailer za "Black Mass".
Autor odlične biografske glazbene drame "Crazy Heart" i dosta solidne triler-drame "Out of the Furnace" Scott Cooper potpisuje biografsku krimi-dramu o Whiteyju Bulgeru, najnasilnijem bostonskom kriminalcu ali i senatorovu bratu.
Da bi razbio mafijašku obitelj koja mu je ugrožavala poslove i teritorij, Whitey je postao FBI-jev doušnik, a u Cooperovu ga filmu utjelovljuje Johnny Depp.
U sporednim su ulogama Benedict Cumberbatch, Joel Edgerton, Kevin Bacon, Peter Sarsgaard, Dakota Johnson, Corey Stoll i ostali, sve se temelji na faction-knjizi Dicka Lehra i Gerarda O´Neilla, a scenaristi su Mark Mallouk i Jez Butterworth ("Posljednja legija", "Fair Game", "Edge of Tomorrow").





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 05/08/2015 : 23:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ovo izgleda tako čudno i creepy, a ima hrpu poznatih voiceactora.
Čak nema ni trailer na youtubeu, ali ima ovdje.

YAMASONG: MARCH OF THE HOLLOWS
https://vimeo.com/126826275
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 05/08/2015 : 23:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Izgleda vrlo zanimljiv i obećavajući lutka film.
Na ovom linku je zgodan video s Vimea o snimanju filma:


http://laughingsquid.com/yamasong-march-of-the-hollows-a-fantasy-puppet-film-featuring-a-star-studded-cast/



Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 06/08/2015 : 22:39:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Brangelina u novom zajedničkom projektu, romantičnoj drami "By the Sea", ujedno i trećem filmu kojeg Angelina potpisuje kao redateljica.
"U zemlji krvi i meda" je bio teže razočaranje, "Unbroken" dosta solidan, pa ćemo vidjeti kakva će biti u 70-e godine smještena priča o bračnoj krizi bivše plesačice Vanesse i njenog muža Rolanda, američkog pisca, koji nesuglasice pokušavaju riješiti putovanjem kroz Francusku.
Angelina je i scenaristica, a u sporednim su ulogama Mélanie Laurent, Melvil Poupaud, Richard Bohringer i ostali.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 15/08/2015 : 04:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Polako nam se bliži sezona filmova koji će biti potencijalni kandidati za nagradu Oscar.

Trumbo je povijesna drama o scenaristu Daltonu Trumbu, koji je krajem 1940-ih godina bio jedna od žrtava HUAC-ovih antikomunističkih saslušanja. Film režira Jay Roach, a glavne uloge tumače Bryan Cranston, Diane Lane, Elle Fanning, Helen Mirren, John Goodman i Louis C.K.

Denis Villeneuve režira kriminalistički triler Sicario, koji obrađuje temu šverca droge u graničnom području između SAD-a i Meksika. Glavne uloge tumače Emily Blunt, Benicio del Toro i Josh Brolin.

The Keeping Room je povijesni triler smješten tijekom završnih dana Američkog građanskog rata i prati tri južnjačke žene koje se moraju obraniti od napada unionističkih vojnika. Film režira Daniel Barber, a glavne uloge tumače Brit Marling, Hailee Steinfeld, Muna Otaru i Sam Worthington.






Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 02/09/2015 : 01:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Čitam da bi Eddie Redmayne drugu godinu za redom mogao biti favorit u utrci za Oscara, ulogom u biografskoj drami The Danish Girl Toma Hoopera, autora Kraljeva govora i Jadnika.
Riječ je o adaptaciji romana Davida Ebershoffa, a Redmayne tumači slikara Einara Wegenera koji će se na nagovor supruge, također slikarice Gerde (Alicia Vikander iz Šifre U.N.C.L.E., Ex Machine i Sedmog sina), početi preoblačiti u ženu da bi joj poslužio kao model.
No igra dvostrukih identiteta izmaći će nadzoru kad Einar pod imenom Lili Elbe iziđe u društvo i kad se upusti u vezu s mladim Henrikom kojeg tumači Ben Wishaw, novi Q i protagonist Parfema.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 02/09/2015 : 23:18:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Will Smith u na istinitim događajima temeljenoj sportskoj drami Petera Landesmana, scenarista "Ubijte glasnika" te scenarista i redatelja "Parklanda", koji i ovdje uz režiju potpisuje i scenarij.
Smith je dr. Bennet Omalu, briljantni forenzički neuropatolog podrijetlom iz Nigerije, koji je kod profesionalnih igrača američkog nogometa otkrio u tom sportu čestu ozljedu mozga CTE, odnosno kroničnu traumatsku encefalopatiju.
Smithovi su partneri Adewale Akinnuoye-Agbaje iz Oza i još par filmova, Alec Baldwin, Eddie Marsan, Luke Wilson, David Morse, Albert Brooks i ostali, a reklo bi se da priča obećava.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 10/09/2015 : 10:26:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Cate Blanchett i Rooney Mara u romantičnoj gej-drami Todda Haynesa, autora odličnih "Daleko od raja", "Velvet Goldmine" i "Nema me", filmu kojem proriču barem glumačke a možda i ine nominacije za Oscara.
Mara tumači Therese Belivet, mladu prodavačicu koja u New Yorku 50-ih godina prošlog stoljeća mašta o boljem i sretnijem životu, te započinje vezu sa starijom i udanom Carol Aird.
Haynes je majstor u detaljnom i impresivnom rekreiranju razdoblja, baš kao i u sugestivnoj režiji, a Blanchett možda i najbolja glumica današnjice, pa ovo itekako iščekujem.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/09/2015 : 20:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Drugi trailer Stevea Jobsa:





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page
Page: of 55 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000