forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 TRAILERS
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 55

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 13/11/2015 : 20:57:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Može. Prva dva su mi bili odlični.

Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 17/11/2015 : 22:35:33  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
The horror...the horror


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/11/2015 : 22:59:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Alex Proyas mi je jako drag, u odličnom Gradu tame osobito a u Vrani otprilike podjednako, ali ovo me nekako ostavlja hladnim.
Opet, Gerard Butler je u okruženju koje mu nekako najbolje pristaje, a tu su i Geoffrey Rush i Rufus Sewell te Bruce Spence kojeg pamtim još iz Pobješnjelih Maxova, pa možda i ne bude loše.
Ovako se čini kao orgija specijalnih efekata i nemilosrdno pa možda i bezdušno eksploatiranje mitologije, mača i magije, ali bumo vid´li.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/11/2015 : 23:07:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
U lipnju nam stiže Finding Dory iliti Potraga za Dorom, nastavak sjajne Potrage za Nemom, opet u režiji Andrewa Stantona koji je nakon Wall˙e-ja zabrljao s Johnom Carterom, i Angusa MacLanea kojem je ovo dugometražni prvijenac.
Bude li makar upola kvalitetan kao Nemo bit će dovoljno, jer će se neminovno varirati kostur izvornog zapleta, a sve iznad toga je uspjeh.
Dora je mjesečarka koja jedne noći otpliva u snu, a tata i sin ju kreću tražiti, dok se kod nje izgleda bude makar natruhe pamćenja.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 18/11/2015 : 11:58:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Gods of Egypt se naizgled čini kao još jedno B blockbuster smeće tipa Clash/Wrath of the Titans, Hercules, Conan 2011. Dracula Untold, itd.

No s druge strane, redatelj je napravio Dark City, The Crow, I Robot i Knowing, sve redom solidne mi filmove.

Vidjet ćemo, iako nažalost naginje k prvoj opciji.

Edited by - Windwalker on 18/11/2015 11:58:57
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 18/11/2015 : 21:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Nastavak one bezdušne gluposti koji nitko nije tražio, i još da uz sebe veže ova glumačka imena... sramota.
Emily Blunt ne želi u MCU, a glumi u ovakvim sprdačinama.

Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 18/11/2015 : 21:36:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Mr. Bushido je nedavno postao o nastavku Zoolandera, pa evo i trailera.
Netko ubija najljepše ljude na svijetu, ubijen je i Justin Bieber himself (), kao i Miley Cyrus, Usher i Demi Lovato, pa Derek i Hansel kreću u lov na ubojicu, a pomaže im vatrena Interpolova agentica Montana Grosso.
Benedict Cumberbatch tumači transseksualca Alla, najpopularnijeg supermodela na svijetu, i dobro se sprda, tu su i Penélope Cruz, Will Ferrell, Kristen Wiig, Billy Zane, Kanye West, Olivia Munn pa čak i Lewis Hamilton!
Kao i prvi film režira sam Stiller, scenaristi su Justin Theroux (Tropska grmljavina, MaksimUm, Rock zauvijek), Nicholas Stoller (Frka s Dickom i Jane, Reci da), John Hamburg (prvi Zoolander, Napokon Polly, Dozvola za brak/Fockere/male Fockere) i sam Stiller, a čini se vrlo otkačeno i zabavno.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 18/11/2015 : 21:44:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Nastavak one bezdušne gluposti koji nitko nije tražio, i još da uz sebe veže ova glumačka imena... sramota.
Emily Blunt ne želi u MCU, a glumi u ovakvim sprdačinama.






Možda smo apriori prestrogi: Jessica Chastain dosta pažljivo bira projekte, Emily Blunt također (nakon izvrsnog Sicarija sam joj spreman unaprijed oprostiti sve pogreške), a ni Charlize Theron nije daleko od toga.
Cedric Nicolas-Troyan je najveća nepoznanica jer u portfelju ima samo jedan kratki film, a trebao bi "rebootati" Highlandera s Daveom Bautistom u glavnoj ulozi.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 18/11/2015 : 21:48:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Tek sad vidim da nije isti redatelj kao za prvi film.
Al i dalje mi se čini skroz kao prvi, samo bez one twilight ženske.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/11/2015 : 09:14:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Sacha Baron Cohen se vraća u akcijskoj komediji Grimsby / Braća Grimsby redatelja Louisa Leterriera, potpisnika dvaju Transportera, Nevjerojatnog Hulka i Sudara Titana.
Redateljsko ime baš i ne obećava, ali trailer i ekipa u kojoj su Mark Strong, Penélope Cruz, Ian McShane i Sachina supruga Isla Fisher ipak da, a Cohen je i autor scenarija zajedno s Philom Johnstonom (Krš i lom) i Peterom Baynhamom, svojim suradnikom iz Borata i Bruna.
Izgleda barem dobra a možda i odlična zajebancija na račun Jamesa Bonda i Kingsmana, pa bumo vid´li.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 07/12/2015 : 18:17:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25886 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/12/2015 : 17:21:41  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
https://www.youtube.com/watch?v=GYvCy1l8bEY

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 08/12/2015 17:36:05
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 09/12/2015 : 19:25:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

https://www.youtube.com/watch?v=GYvCy1l8bEY




prijatelj mi je glumio četnika u ovom filmu. izgleda zanimljivo.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 10/12/2015 : 20:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
U kina je tek stigao Spielbergov "Most špijuna", a evo već trailera za njegov "BFG: Blagi fantastični gorostas" ("The BFG").
Riječ je o obiteljskom fantasyju temeljenom na romanu Roalda Dahla, priči o curici koja upozna Big Friendly Gianta iliti Blagog fantastičnog gorostasa, koji će se unatoč njenim strahovima pokazati kao pravi dobrica kojeg su divovi slični njemu odbacili jer odbija jesti dječake i djevojčice.
Glavnu žensku ulogu tumači Rebecca Hall, kojoj je partner Mark Rylance, izvrsni Rudolf Ivanovič Abel iz "Mosta špijuna".
Film se otvara 01. srpnja.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 11/12/2015 : 10:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Sveže iz džungle

Jungle Book
https://youtu.be/HcgJRQWxKnw

The Legend of Tarzan
https://youtu.be/Aj7ty6sViiU

A stiglo je štogod i iz njujorške kanalizacije
https://youtu.be/HeaugHGd1Kw

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 11/12/2015 10:20:18
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 11/12/2015 : 16:14:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
neka ostane među nama, ljudožder vegetarijanac i metastaze su mi definitivno najbolji filmovi zadnjih desetak godina.

inače, osobno ne znam koja mi je glumačka postava bolja u metastazama, ona kazališna ili filmska. obadvije su jake, dojmljive i odlično odglumljene.

ak već nije postavljen negdje, prequel metastaza

Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 11/12/2015 : 16:21:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Evo i ovdje: X-men: Apocalypse se otvara 27. svibnja, a Singer i suscenaristi Michael Dougherty (Superman: Povratak, Krampus), Dan Harris (Umišljeni junaci) i Simon Kinberg (Sherlock Holmes, nova Fantastična četvorka), koji su surađivali i na prethodnim nastavcima franšize, su posegnuli za tumačenjem tj. reinterpretiranjem Biblije:







Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 11/12/2015 : 16:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vešmašina

neka ostane među nama, ljudožder vegetarijanac i metastaze su mi definitivno najbolji filmovi zadnjih desetak godina.



metastaze su najbolji hrv. film. točka.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 14/12/2015 : 16:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ne znam, izgleda mi preozbiljno u odnosu na prvi i nekak nepotrebno. I nema Willa.



Ovo mi izgleda puno bolje nego što bih ikada očekivao. Odlična glumačka postava i genijalni Jackson koji dominira već i u traileru.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 14/12/2015 : 18:35:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
A evo nam i Zvjezdanih staza: S one strane (Star Trek Beyond). Čudi me da nije onkraj.

Režira Justin Lin iz serijala Brzi i žestoki i Pravog detektiva, scenaristi su Doug Jung iz vrlo dobrog Confidencea Jamesa Foleyja i serije Banshee te komičar Simon Pegg, a unatoč Chrisu Pineu, Zachariju Quintou i Zoe Saldana, kao prvi u glumačkoj postavi naveden je Idris Elba u zasad bezimenoj ulozi.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 14/12/2015 : 19:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Film izgleda čudno, drukčije od prva dva, ali i originalno.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 14/12/2015 : 19:19:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
@ Windwalker

Kad sam ugledao Christopha Waltza u bijelom odijelu u džungli, isti tren pomislih "Fitzcarraldo!".
Ipak nije, makar vjerujem da bi moglo biti posveta, ali trailer svejedno izgleda odlično. Samo da me ne razočara kao "King Kong".


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 14/12/2015 : 19:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
To je ipak malo prenepoznat film za moj opseg.

A u Star Treku primjećujem nedostatak lens flarea, i velik omjer maski i praktičnih efekata naspram CGI-a.
Zanimljivo.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 14/12/2015 : 20:23:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Fitzcarraldo je fantastičan film Wernera Herzoga iz 1982. s Klausom Kinskim u naslovnoj ulozi i Claudiom Cardinale u najvažnijoj sporednoj, priča o fanatičnom ljubitelju opere koji odluči pod svaku cijenu usred peruanske džungle izgraditi zgradu opere. Pa kroz Amazoniju tegli sve i svašta, sve dok i brod ne krene transportirati kopnom kroz džunglu.

Tu je u dva dijela s titlovima na engleskom, na Dailymotionu:


http://www.dailymotion.com/video/x10s7b5_fitzcarraldo-1982-pt-1_creation

http://www.dailymotion.com/video/x10undz_fitzcarraldo-1982-pt-2_creation


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 14/12/2015 20:28:24
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 14/12/2015 : 20:46:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Jel' to ono gdje Klaus Kinski psuje i prigovara zbog prašume ili čega već?

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page
Page: of 55 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000