forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 TRAILERS
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 55

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 08/10/2016 : 22:08:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Može, prvi je bio zakon.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 09/10/2016 : 08:57:17  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ovo bi na kraju moglo i da valja


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 09/10/2016 : 10:25:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Patak, stavio sam već ja na prošloj stranici. :P

Meni bi bilo drago kad bi film valjao, ali znam da to neće biti slučaj. Teško je danas u Hollywoodu vidjeti kvalitetan blockbuster, obično je sve na isti kalup. Brijem da će ovo biti na razini Ninja Kornjača ili Transformera.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6918 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 09/10/2016 : 11:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Posrnuli Johnny Depp vraća se kao kapetan Jack Sparrow u petom nastavku Pirata s Kariba, podnaslovljenom Dead Men Tell No Tales, otprilike Mrtva usta ne govore.
Redatelji su Joachim Rønning i Espen Sandberg, iz feminizirane špageti-vestern zajebancije Bandidas i novije serije Marco Polo te navodno dosta solidne pustolovine Kon-Tiki, a oni su i autori scenarija.
Deppovi su partneri ponovo Orlando Bloom, Geoffrey Rush, Kevin McNally i još ponetko sporedan, a prinove su Javier Bardem u kako trailer sugerira vrlo važnoj ulozi, Kaya Scodelario iz Mjeseca i trilogije Labirint, Golshifteh Farahani iz Tijela od laži i Egzodusa: Bogova i kraljeva, Brenton Thwaites iz Maleficent i Bogova Egipta, i ostali.
Pretpostavljam da bi ovo Deppu moglo povratiti zvjezdani status, no bumo vid´li.



Izgleda ok, no u svakim Piratima se može naći sasvim ok isječak, tj. scena, iako su svi osim prvog loši.



Meni je prvi fantastičan, drugi i treći tek malo slabiji, a četvrti baš loš. Od ovog ne očekujem previše, ali ne bih se žalio da iznenadi.

Wicku se radujem. Prvi je bio izrazito zabavan, a ako je suditi prema traileru ni drugi ne zaostaje.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 09/10/2016 : 11:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Ovaj teaser za Power Rangers izgleda jako dobro.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 09/10/2016 : 12:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Teško je danas u Hollywoodu vidjeti kvalitetan blockbuster, obično je sve na isti kalup. Brijem da će ovo biti na razini Ninja Kornjača ili Transformera.


Svake se godine u ponudi blockbustera nađe slabijih naslova, ali nađe se i onih dobrih.

Ove ti godine nije bilo dobrih?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 09/10/2016 : 14:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Zagor12

Teško je danas u Hollywoodu vidjeti kvalitetan blockbuster, obično je sve na isti kalup. Brijem da će ovo biti na razini Ninja Kornjača ili Transformera.


Svake se godine u ponudi blockbustera nađe slabijih naslova, ali nađe se i onih dobrih.

Ove ti godine nije bilo dobrih?



Civil War i Deadpool su bili vrlo dobri. :)

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 09/10/2016 : 14:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Zagor12

Teško je danas u Hollywoodu vidjeti kvalitetan blockbuster, obično je sve na isti kalup. Brijem da će ovo biti na razini Ninja Kornjača ili Transformera.


Svake se godine u ponudi blockbustera nađe slabijih naslova, ali nađe se i onih dobrih.

Ove ti godine nije bilo dobrih?



Civil War i Deadpool su bili vrlo dobri. :)


Eto vidiš, ipak ih ima. A godina još nije ni završila.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 09/10/2016 : 15:01:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Zagor12

Teško je danas u Hollywoodu vidjeti kvalitetan blockbuster, obično je sve na isti kalup. Brijem da će ovo biti na razini Ninja Kornjača ili Transformera.


Svake se godine u ponudi blockbustera nađe slabijih naslova, ali nađe se i onih dobrih.

Ove ti godine nije bilo dobrih?



Civil War i Deadpool su bili vrlo dobri. :)


Eto vidiš, ipak ih ima. A godina još nije ni završila.



Nisam mislio nužno na Marvelove filmove, oni znaju odskočiti od norme, poglavito zato jer daju redateljima malo više slobode. Veselim se, primjerice, Doctoru Strangeu, da vidim što može Scott Derrickson.

Stvar je u rebootovima starijih franšiza kojih ima gomilu, a po mnogočemu se izvode na isti način kao i ostatak vruće robe u Hollywoodu. Prvo Transformeri, pa Kornjače, sada i Rangeri. Eto pa ljudi već vuku usporedbe Fant4stica s Power Rangersima zbog vizualne sličnosti. Uskoro izlazi onaj Max Steel, ekranizacija serije Mattelovih igračaka, koji ima gotovo pa istu priču kao i PR. Usporedi to s još nekoliko ekranizacija young adult romana kao što su Divergent, Hunger Games, Twilight, pa i pokojni The Amazing Spider-Man koji pričaju priče o neprilagođenim tinejdžerima na vrlo sličan način. Već imaš niz franšiza koje funkcioniraju po jednoj šabloni.

Eto, dam se kladiti da će se radnja filma kretati po istoj, klasičnoj formuli koju smo vidjeli već gomile puta zadnjih godina. Junaci su obični ljudi, luzeri, dobiju moći, sastanu se, bivaju poraženi i na kraju postanu junaci. Samo da još stave nekakvu zlokobnu zraku koja se spušta s neba i da unište cijeli megalopolis veličine Tokija. Eto. Svaki drugi blockbuster danas.

Čast iznimkama, ali Hollywood se previše ponavlja. Nema više mašte i originalnosti kod scenarista jer samo odrađuju ono što im studio kaže. Redatelji nemaju prostora za razmahati se jer im, također, studio to ne dopušta. Čisto sumnjam da će Power Rangersi biti iznenađenje u tom pogledu, iako bi mi to bilo drago. Unutra je RJ Cyler koji je bio fantastičan u Me and Earl and the Dying Girl, a i Bryana Cranstona je uvijek lijepo vidjeti.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 09/10/2016 : 16:01:58  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Neće se ništa ni mijenjati u ukalupljenim blokbasterima, jer donose pare. Tako ti je i u muzici danas, ali dok publika reaguje keširanjem, nema mjesta originalnosti i eksperimentisanju. A i publika kad se zasiti, doći će neki novi fazon koji će se eksploatisati do imbecilnosti. I tako u krug. Jbg.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 12/10/2016 : 09:48:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
24. studenog očekuje nas premijera redateljskog kino-prvijenca Nikole Koje, komedije Stado za koju scenarij potpisuje Nebojša Rončević iz filmova Kordon i Bit ćemo prvaci svijeta te serija Ljubav, navika, panika, Dobre namjere, Samo večeras i Prvaci svijeta.
Kojo tumači Kolju, kako se čini obiteljskog čovjeka koji s članovima obitelji i nekoliko prijatelja kreće u snimanje serije za koju vjeruju da će biti hit.
Usput se dakako sve zakomplicira, od financijske konstrukcije preko prijateljskih i međuljudskih odnosa do stanja na setu, a to su stvari koje je Kojo dobro upoznao radeći na velikom broju filmova i serija.
Glumački su mu partneri(ce) Vesna Trivalić kao supruga, Zoran Cvijanović kao prijatelj i sumnjičavi suproducent, Nataša Ninković, Nikola Đuričko, Branislav Trifunović i ostali.
Možda bude i dobro.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 12/10/2016 : 18:38:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Ovo bi na kraju moglo i da valja





mmmm... ne.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 13/10/2016 : 10:48:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
OK, pogledao sam ovaj trailer tri puta i jos uvijek nisam odlucio je li ovo trenutak kad je Cage rekao definitivno "jebe mi se za sve" ili je ovo potez genijalca:


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/10/2016 : 15:09:07  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Primecujem da ljudi po bespucima interneta mnogo kritikuju i ismevaju Nicolasa Cagea. Stvarno ne znam zasto. Meni je on jedan od drazih i boljih modernih glumaca. Covek ima toliko odlicnih uloga u sjajnim filmovima ( Red Rock West, Raising Arizona , Leaving Las Vegas, Con Air, Wild at Heart (nisam pogledao sve ove filmove, ali znam da su cenjeni i nameravam da ih pogledam)) da stvarno ne znam cemu tolika antipatija prema njemu.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6918 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 13/10/2016 : 15:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Primecujem da ljudi po bespucima interneta mnogo kritikuju i ismevaju Nicolasa Cagea. Stvarno ne znam zasto. Meni je on jedan od drazih i boljih modernih glumaca. Covek ima toliko odlicnih uloga u sjajnim filmovima ( Red Rock West, Raising Arizona , Leaving Las Vegas, Con Air, Wild at Heart (nisam pogledao sve ove filmove, ali znam da su cenjeni i nameravam da ih pogledam)) da stvarno ne znam cemu tolika antipatija prema njemu.



Mislim da je stvar u omjeru dobrih i loših uloga/filmova. Kad je dobar, onda je fantastičan, ali kad je loš onda je užasan a to je nažalost ipak puno češće.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/10/2016 : 15:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ima(o) je dobrih filmova, istina, ali Cage je jednostavno los glumac.
Mora se i reci da je bio harizmatican u mladjim godinama.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 13/10/2016 : 16:22:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Evo ga na!!


Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 13/10/2016 : 18:11:49  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Primecujem da ljudi po bespucima interneta mnogo kritikuju i ismevaju Nicolasa Cagea. Stvarno ne znam zasto. Meni je on jedan od drazih i boljih modernih glumaca. Covek ima toliko odlicnih uloga u sjajnim filmovima ( Red Rock West, Raising Arizona , Leaving Las Vegas, Con Air, Wild at Heart (nisam pogledao sve ove filmove, ali znam da su cenjeni i nameravam da ih pogledam)) da stvarno ne znam cemu tolika antipatija prema njemu.



Obrati pozornost da su svi ovi filmovi koje si naveo stariji 20 i vise godina. Ja jako gotivim Cagea, ali cinjenica je da je lik u zadnjih 10 godina postao ikona tresa. Mislim da nije antipatija ljudi prema njemu, nego ga jednostavno ismijavaju iz razloga sto je ocito da ga vise nije briga u kakvim filmovima glumi, dokle god legnu pare na racun, pa onda ako njega nije briga zasto bi bilo druge briga. Od 2653 filma koja je snimio od 2000. naovamo dobre mozes nabrojati na prste jedne ruke (Adaptacija, Gospodar rata, Sibicari, Los porucnik, Joe...) A smeca ko pljeve.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 18/10/2016 : 15:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
http://superheroji.com.hr/assassins-creed-novi-trailer-vani/



Kadrovi u prošlosti su vrlo atraktivni, ali sve u svemu... Šta ja znam. Kvare mi dojam ove pop pjesme. Izgleda mi kao običan cash-in, iako ne mora biti. Ekipa je vrlo ugledna.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

DragonSlayer
New Member



Croatia
263 Posts

Member since 22/01/2013

Posted - 21/10/2016 : 12:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DragonSlayer a Private Message  Reply with Quote
U veljači dolazi novi psihološki triler Gore Verbinskog u kojeme glavne uloge tumače Dane DeHaan, Mia Goth i Jason Isaacs...


When I die, I want to die like my grandfather who died peacefully in his sleep. Not screaming like all the passengers in his car.

Edited by - DragonSlayer on 21/10/2016 12:25:44
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1970 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 21/10/2016 : 14:38:37  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Kadrovi u prošlosti su vrlo atraktivni, ali sve u svemu... Šta ja znam. Kvare mi dojam ove pop pjesme. Izgleda mi kao običan cash-in, iako ne mora biti. Ekipa je vrlo ugledna.



Ciljana publika su ljubitelji igre (te slučajni prolaznici koji se upecaju na atraktivnu postavu) - a igra je tipični Ubisoft: dobra ideja no isprazna, repetitivna i općenito dosadna izvedba (uz sjajnu audio-vizualnu prezentaciju). Zaključi sam

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/10/2016 : 19:19:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Prvi dugometražni a drugi općenito redateljski projekt Ewana McGregora, u kojem glumi i glavnu ulogu, adaptacija je romana Philipa Rotha.
U priči smještenoj u 1968. godinu McGregor tumači Seymoura Levova zvanog Swede, tipičnog sveameričkog momka, naočitog, vrhunskog sportaša nekad popularnog u školi, oženjenog bivšom miss New Jerseya Dawn (Jennifer Connelly).
Swede ima sve, idiličan život i skladnu obitelj, a očekuje da će naslijediti uspješnu očevu tvornicu rukavica.
No druga je polovina 60-ih, turbulentno vrijeme u kojem će se njegova kći, tinejdžerica Merry (Dakota Fanning) pretvoriti u buntovnu curu koja će posve neočekivano preuzeti odgovornost za postavljanje bombe s kobnim posljedicama.
Taj će događaj Swedeu "eksplodirati" u lice i uništiti njegov ugodan život te početi razotkrivati naličje naizgled idilične americane.
U glumačkoj postavi su i meni jako drag David Strathairn, Molly Parker, Peter Riegert i ostali, a scenarist je John Romano iz serija Hill Street Blues, Hawthorne i Banshee te filmova Razvedi me, zavedi me, Olujne noći u Rodantheu i The Lincoln Lawyer.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 02/11/2016 : 09:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Drugi trailer za turboeskapističku zajebanciju u kojoj se vraća Xander Cage.
Redatelj je D.J. Caruso iz Taking Lives, Paranoje, Eagle Eye, Ja sam broj četiri itd., scenaristi Chad St. John iz Pada Londona te stanoviti F. Scott Frazier iz nadolazećeg Collidea s Felicity Jones i Anthonyjem Hopkinsom, a u glumačkoj postavi su Samuel L. Jackson, u ovakvim filmovima iznimno rijetka sjajna karakterna glumica Toni Collette (nadam se da se dobro zabavljala), Donnie Yen, Tony Yaa i Nina Dobrev iz Vampirskih dnevnika, The Perks of Being a Wallflower i Let´s Be Cops.
Po traileru sudeći izuzetno stilizirano, neuvjerljivo, turbo mačističko i sve u tom stilu.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 02/11/2016 : 09:56:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Drugi trailer za turboeskapističku zajebanciju u kojoj se vraća Xander Cage.
Redatelj je D.J. Caruso iz Taking Lives, Paranoje, Eagle Eye, Ja sam broj četiri itd., scenaristi Chad St. John iz Pada Londona te stanoviti F. Scott Frazier iz nadolazećeg Collidea s Felicity Jones i Anthonyjem Hopkinsom, a u glumačkoj postavi su Samuel L. Jackson, u ovakvim filmovima iznimno rijetka sjajna karakterna glumica Toni Collette (nadam se da se dobro zabavljala), Donnie Yen, Tony Yaa i Nina Dobrev iz Vampirskih dnevnika, The Perks of Being a Wallflower i Let´s Be Cops.


To zapravo baš i nalikuje Toni Collette. Obozavam je upravo zato što nema toga što ona ne bi probala jednom :) (ili čak više puta).
Glumila bi ona i u Tammy i u Šestom čulu, ali nitko je nikad ne bi optuzio da se trazi između zanrova :)
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 03/11/2016 : 20:57:55  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Trailer za T2, cetiri narkica se vracaju natrag kroz vrijeme da...Cekaj, krivi film


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page
Page: of 55 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000