forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Pawn Stars
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 07/01/2012 : 13:49:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Jel gledate ovu seriju? Bome, kroz nju naučim više nego kroz Marti Misteriju. Ja je gledam i na Historyju i na HRT-u... Kakva je vama?

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja

Whetherpine
Average Member



Croatia
545 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 07/01/2012 : 14:04:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Meni je to odlično! Zanimljivo i zabavno. Dobri su mi i Pickersi i Restoration. Uglavnom od svih programa samo gledam History.

Edited by - Whetherpine on 07/01/2012 14:04:56
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8232 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 07/01/2012 : 14:21:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Rijetko ovo govorim, ali mrzim ih iz dna duše . Takvo bezobrazno lihvarenje i malovažavanje pojedinih ljudi još nisan vidija.
Interesantno mi je šta ljudi donose, ali njihov otkup od 30% vrijednosti nekog predmeta u najmanju ruku je sramotan.


Pickersi su mi fenomenalni, pošteni, kupe neko govno za male novce pa ga urede i preprodaju. Nikad neću zaboravit nedavnu epizodu kad su u nekoj štali kupili sat od Coca cole za 75 golara iako im je vlasnik (koji uopče nema veze šta vridi) ponudija taj sat za 10 dolara.
Ne iskorištavaju nečiju nemoč i neimaštinu i uvik su spremni pomoč ljudima i uvik gledaju emocijonalnu stranu svakog prodavača.

Dok za ona tri prasca se to ne može reć, sve im je u novcu.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985

Edited by - split85 on 07/01/2012 14:22:16
Go to Top of Page

leshwolsh
New Member



Serbia
271 Posts

Member since 04/06/2006

Posted - 07/01/2012 : 14:46:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit leshwolsh's Homepage  Send leshwolsh a Private Message  Reply with Quote
Ja volim Pawn Stars, ali se slazem da su lihvari. Sa druge strane, niko ne tera ni te ljude da im prodaju te stvari za ponudjene cene. Pickersi su posteniji, ali sticem utisak da su vise entuzijasti nego biznismeni. Inace epizode kod nas na History-ju kasne mislim godinu dana, ali zato je tu Pirate bay :)


https://www.youtube.com/channel/UCXej4FbiT-28h9Yf5MTM3fQ/featured
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 07/01/2012 : 23:29:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Meni su oni zakon, pogotovo Old Man. Al da su svi debeli, jesu bogami.


Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 09/01/2012 : 10:25:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Tri prasca me iritiraju, ali progutam nekako jer me zanima što će ljudi sve doniti.
Pickersi su odlični jer kopaju po starom smeću što i sam volim raditi.
Restoration mi je najbolji jer i sam radim neke jednostavnije restauracije i zato jer ima nešto uzvišeno u vraćanju ljepote stvarima koje su bile odbačeno smeće..

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.

Edited by - Amos on 09/01/2012 10:25:35
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/01/2012 : 10:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Tu i tamo bacim pogled na Pawn stars... Ima mi i boljih formata i dokumentaraca iz kojeg se može nešto naučiti, ne volim previše realityje (osim mythbusters).

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 09/01/2012 : 12:29:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
Pa, valjda svi znaju šta je zalagaonica i šta ih čeka ako odu tamo. Niko nikoga ne tjera da pošto-poto proda ono što je donio.
Meni su super, gledam redovno kad uhvatim na TV-u. Pickerse gledam odnedavno i interesantni su mi pravo, baš kao i Pawn Stars.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1898 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 09/01/2012 : 16:29:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

Rijetko ovo govorim, ali mrzim ih iz dna duše . Takvo bezobrazno lihvarenje i malovažavanje pojedinih ljudi još nisan vidija.
Interesantno mi je šta ljudi donose, ali njihov otkup od 30% vrijednosti nekog predmeta u najmanju ruku je sramotan.


Pickersi su mi fenomenalni, pošteni, kupe neko govno za male novce pa ga urede i preprodaju. Nikad neću zaboravit nedavnu epizodu kad su u nekoj štali kupili sat od Coca cole za 75 golara iako im je vlasnik (koji uopče nema veze šta vridi) ponudija taj sat za 10 dolara.
Ne iskorištavaju nečiju nemoč i neimaštinu i uvik su spremni pomoč ljudima i uvik gledaju emocijonalnu stranu svakog prodavača.

Dok za ona tri prasca se to ne može reć, sve im je u novcu.




Lihvarenje i malovazavanje?
Aj ne zajebavaj pa nisu crveni krst. Za mene su pre svega fenomenalni i trgovci, a marza im je skroz normalna, ne razumijem o cemu pricas?
Sjecam se jedne prilike, kad je zena za nekog Fabergejevog zlatnog pauka trazila 2k, a Rick joj je ponudio 7x vise, jer je vidio da nije svijesna koliko vrijedi. Valjda je to ucinio jer je lopov.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000