forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: KOLORKA SPECIJAL 2 - Lajka
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/01/2012 : 17:59:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote


Lajka je napuštena kujica čija je sudbina bila postati Zemljin prvi svemirski putnik. Ovo je priča o njezinu putovanju. Nick Abadzis majstorski spaja fikciju i činjenice u priči o tri isprepletene sudbine. Uz Lajku tu je i Koroljov, nekadašnji politički zatvorenik, poslije predan inženjer na vrhu sovjetskog svemirskog programa, i Jelena, laboratorijska tehničarka odgovorna za Lajkino zdravlje i život. Ovaj napeti trokut prikazan je savršenom emocionalnošću poput klasika Because of Winn Dixie, Shiloh i Old Yeller. Abadzis je oživio važan trenutak u modernoj povijesti, osvjetljavajući skrivene kutke duboke ljudskosti iza hladnih i okrutnih činjenica. Mnogo više od običnog povijesnog događaja – Lajkina priča prolazi ravno do srca.

Kao i obično, Fibra vam nudi besplatan ogled, ovaj put prvih 50 stranica! (PDF, 17Mb)
http://www.fibra.hr/download.asp?ID=78

Kolorka Specijal 2 • Lajka • 208 stranica • Kolor • 170 x 240 mm • tvrdi uvez • Scenarij Nick Abadzis • Crtež Nick Abadzis • Prijevod Tatjana Jambrišak • Lektura i redaktura Josip Sršen • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 15.1.2012. • Cijena 150 Kn

Od danas u prodaji u zagrebačkim striparnicama!

Trouble will find me

dessa
Advanced Member

Serbia
4352 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 12/01/2012 : 18:41:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
Na spisak.
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 12/01/2012 : 19:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
Najs, najs...

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8199 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 12/01/2012 : 20:48:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Izgleda jako dobro.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Nostromo
Junior Member



Croatia
476 Posts

Member since 16/12/2008

Posted - 12/01/2012 : 23:15:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Nostromo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dessa

Na spisak.




+1

There Is a Light That Never Goes Out
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 18/01/2012 : 15:08:43  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Markos,jebi se.Kud ovo objavi,pa ja sam emotivna osoba i volim životinje.
Ne ozbiljno,ovo je baš dirljiva priča.Predivno!!!!Da ti se stegne u stomaku na kraju priče.
Go to Top of Page

Babilon
Advanced Member



Croatia
3083 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 23/01/2012 : 12:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Babilon's Homepage  Send Babilon a Private Message  Reply with Quote
Iskoristite ovu prigodu i kupite Lajku po 130,00 kn. Redovna cijena je bila 150,00 kn!

LAJKA
Fibra



Cijena 130,00 kn

Više informacija i pogled ispod naslovnice na:
http://www.babilon-strip.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=tpflypage.tpl&product_id=2726&category_id=210&option=com_virtuemart&Itemid=53

Pozdrav iz Babilona!

Strip knjižara Babilon / Web shop : www.babilon-strip.com
info@babilon-strip.com / Mob. 098-776-766
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 15/02/2012 : 23:15:37  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
http://www.stripovi.com/recenzije/lajka-laj-klo-sp-2-lajka/1434/

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 15/02/2012 : 23:42:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message  Reply with Quote
Vidi se po recenziji da Luca Torelli i Markos lajkaju Lajku :-).
Mogao bi pročitati sljedeći put kad dođem u Svijet stripa na kavu ( ako je imaju u biblioteci ).


----------
Trenutačno se sluša: Kc And The Sunshine - Please Dont Go

Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3082 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 16/02/2012 : 20:18:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
Procitao sam Lajku i nisam ni priblizno toliko odusevljen sa njom kao Markos i Lucca Torelli mada mozda ja nisam ni mjerodavan dovoljno jer mi se nije svidjeo ni Lucin pogreb
mozda ne bih trebao citati ovakve tuzne price jer nisam dovoljno osjecajan pa ih ne razumijem na pravi nacin...
prica jeste tuzna ali je meni nakon uvodnog donekle zanimljivog dijela bila uglavnom dosta dosadna...zar to sto je tuzna i sto mi je u trenutku citanja bilo zao toga mjesanca treba da proglasim ovo vrhunskim djelom?
Meni to ovo djelo nazalost nije posto sam dosad procitao dosta boljih Fibrinih izdanja
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 17/02/2012 : 09:55:52  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ponki

Procitao sam Lajku i nisam ni priblizno toliko odusevljen sa njom kao Markos i Lucca Torelli mada mozda ja nisam ni mjerodavan dovoljno jer mi se nije svidjeo ni Lucin pogreb
mozda ne bih trebao citati ovakve tuzne price jer nisam dovoljno osjecajan pa ih ne razumijem na pravi nacin...
prica jeste tuzna ali je meni nakon uvodnog donekle zanimljivog dijela bila uglavnom dosta dosadna...zar to sto je tuzna i sto mi je u trenutku citanja bilo zao toga mjesanca treba da proglasim ovo vrhunskim djelom?
Meni to ovo djelo nazalost nije posto sam dosad procitao dosta boljih Fibrinih izdanja




ti si fan stevena seagala , bez suza

feka
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 01/03/2012 : 12:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message  Reply with Quote
izgleda da dobivamo stalnu rubriku :)



Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 03/03/2012 : 11:25:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bosancicigor

izgleda da dobivamo stalnu rubriku :)





Yebo maycu, meni je ovaj tekst plagijat.
Možda se varam, ali mene podsjeća na moj tekst.
Doduše, potpisan pseudonimom, ali ipak autorski tekst.

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8383 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/03/2012 : 11:34:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Evo baš pročitah oba teksta, zaista izgleda ko da je lik samo malo skratio i modificirao tvoj tekst i objavio (mislim ovo lajkanje Lajke na kraju se vidi iz aviona).
A ništa, čekamo da vidimo dal će mu slijedeći tekst bit Potočići.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 03/03/2012 : 11:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

Evo baš pročitah oba teksta, zaista izgleda ko da je lik samo malo skratio i modificirao tvoj tekst i objavio (mislim ovo lajkanje Lajke na kraju se vidi iz aviona).
A ništa, čekamo da vidimo dal će mu slijedeći tekst bit Potočići.




Majkam_mu_majku, ako sam u pravu!!!
Više neću pisati o aktualnijim izdanjima, već samo o Žutom dječaku i pećinskim crtežima koji se mogu čitati kao strip.

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8383 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/03/2012 : 11:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luca_Torelli


Majkam_mu_majku, ako sam u pravu!!!
Više neću pisati o aktualnijim izdanjima, već samo o Žutom dječaku i pećinskim crtežima koji se mogu čitati kao strip.



Zajebane su takve stvari..ti nešto radiš iz ljubavi, jedina nagrada i satisfakcija za trud su ti kad pobijediš na izboru recke mjeseca i onda dođe lik, kopipejsta tekst, malo ga izmjeni u 10 minuta, objavi i još dobije plaću za to

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

petar.pan
Junior Member



328 Posts

Member since 31/05/2011

Posted - 03/03/2012 : 12:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Send petar.pan a Private Message  Reply with Quote
luca torelli, tvoja recenzija je dobra, ali jedina očitija sličnost tvoga teksta s ovim iz slobodne dalmacije je ovo "lajkanje lajke"
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8383 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/03/2012 : 12:23:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by petar.pan

luca torelli, tvoja recenzija je dobra, ali jedina očitija sličnost tvoga teksta s ovim iz slobodne dalmacije je ovo "lajkanje lajke"



Osim toga, Lukin tekst je puno bolji

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

petar.pan
Junior Member



328 Posts

Member since 31/05/2011

Posted - 03/03/2012 : 12:47:21  Show Profile Show Extended Profile  Send petar.pan a Private Message  Reply with Quote
sto puta
Go to Top of Page

petar.pan
Junior Member



328 Posts

Member since 31/05/2011

Posted - 04/03/2012 : 11:21:44  Show Profile Show Extended Profile  Send petar.pan a Private Message  Reply with Quote
al isto nek se zna da je luca torelli to frazu "posudio" od mene :)
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/04/2012 : 09:24:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
http://booksa.hr/kolumne/zacitavanje-lajka

Trouble will find me
Go to Top of Page

feniks
Senior Member

1917 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 05/04/2012 : 11:57:41  Show Profile Show Extended Profile  Send feniks a Private Message  Reply with Quote
Da se razumemo nisam fan Stivena Sigala
Ali ova Lajka me je ostavila ravnodusnim.
Trebamo zaliti psa, ili shvatiti dublju poruku u stripu
Fibra je mogla bez ovog naslova.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/04/2012 : 13:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nikad u životu nisam imao kućnog ljubimca. Niti zlatnu ribicu, a kamoli psa. Niti ih ne volim nešto posebno, slatki su kad su mali, poslije postanu gnjavaža, prelijen sam ja za to. Ne razumijem ljude koji drže psa u gradu, u stanu, a još manje one koji spavaju ili se ljube s njim. Međutim, Lajka me je usprkos svemu tome rasplakala. Što se mene tiče, to je ultimativna pohvala nekom stripu i više nego dovoljan razlog da ga objavim. Stoga, žao mi je što ti se nije svidio, Fibra je možda doista mogla bez puno toga, ali bez Lajke nikako.

Trouble will find me
Go to Top of Page

petar.pan
Junior Member



328 Posts

Member since 31/05/2011

Posted - 05/04/2012 : 17:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Send petar.pan a Private Message  Reply with Quote
i ja bih potpisao ovu zadnju rečenicu
Go to Top of Page

feniks
Senior Member

1917 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 06/04/2012 : 12:05:10  Show Profile Show Extended Profile  Send feniks a Private Message  Reply with Quote
A ja prve dve recenice i prvu cetvrtinu trece.
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 06/04/2012 : 12:27:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Samo ta tebe, feniks:

http://de.acidcow.com/pics/20110324/boo_07.jpg

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000