forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 194 - Paklena horda
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

piquet
Senior Member



Croatia
1591 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 19/01/2012 : 10:34:37  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
da...prvi dio meni sasvim solidan...crtež sediolija mi uopće ne smeta...iako mi je smiješno da jedan profesionalac crta one čunjoglave face...ne kužim kaj on to ne vidi ili???

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

Džedson
Average Member



532 Posts

Member since 29/04/2008

Posted - 19/01/2012 : 18:12:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Džedson a Private Message  Reply with Quote
ma sjedidoli je ovdje mila majka
kad izađe maxi 14 čekam curunirov upis, hihi...skočit će metar u zrak od užasa
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 19/01/2012 : 23:47:40  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

bas se nesto cudim sto ste ovo tako napali, prica jedna od boljih u posljednje vrijeme u hrpi OCAJNIH, a ne rijetka losa u nizu dobrih... kad ono sad vidim - znaci drugi će dio usrati sve...
sediolli naravno tragedija...
ali bar sam se ponadao za pricu, potpuno neoriginalna (izgleda da mignacco ima neku maniju s ljudima preobrazenima u cudovista, valjda mu je zena takva) no atmosfericna, recimo da je crtez ferrija iz zlatnih dana bila bi divota...



E, da... Ferri iz svoga vremena bi i od ovog nazovi scenarija napravio odličan strip... Ovako je to tuga u svakom smislu...
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 20/01/2012 : 09:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by piquet

da...prvi dio meni sasvim solidan...crtež sediolija mi uopće ne smeta...iako mi je smiješno da jedan profesionalac crta one čunjoglave face...ne kužim kaj on to ne vidi ili???



kupljeno , takodje ni meni ne smeta , iako volim crtez sa puno detalja , ali prica treba takodje da daje od sebe nesto i onda na kraju to ispadne nesto cemu se vracas po nekoliko puta

feka
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18403 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 20/01/2012 : 09:49:02  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
hmm, valjda sem očekivao gore, pa mi je ovo sasvim solidno...Sedioli ne tako loš kako smo ga navikli, čak bolji meni od
Mangantinija,Cassara,Dearcagnela....priča ništa posebno ali bilo je več gorih...ako ne ukenja nastavak-sasvim solidno izdanje, za pročitat i arhivirat, nije to izdanje koje se čita x puta...nije to Zagor iz zlatnog doba...i pre svega nije Sedioli Ferri.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 20/01/2012 : 11:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Kupio da ne bude rupa u kolekciji, procitao za 15 minuta (rekord, ljudi) i stavio na policu. Sumnjam da cu je ikada pomaci odatle.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 20/01/2012 : 11:30:08  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

hmm, valjda sem očekivao gore, pa mi je ovo sasvim solidno...Sedioli ne tako loš kako smo ga navikli, čak bolji meni od
Mangantinija,Cassara,Dearcagnela....priča ništa posebno ali bilo je več gorih...ako ne ukenja nastavak-sasvim solidno izdanje, za pročitat i arhivirat, nije to izdanje koje se čita x puta...nije to Zagor iz zlatnog doba...i pre svega nije Sedioli Ferri.



Ooo, da... Itekako je ukenjao nastavak, meštar Mignacco...
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 20/01/2012 : 18:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

hmm, valjda sem očekivao gore, pa mi je ovo sasvim solidno...Sedioli ne tako loš kako smo ga navikli, čak bolji meni od
Mangantinija,Cassara,Dearcagnela....


Same here. Zapravo mi uopće nije loša niti priča niti crtež. Ili sam očeličao nakon sad već legendarnih epizoda ''Kukci ubojice'' i ''Vatra na nebu''.
Sedioli crta Zagorovo lice potpuno isto ko Ferri. Šteta što mu se zna dogodit da nacrta predebelu ruku/ ramena. Recimo stranica 34 prva slika lijeva ruka je debela ko noga i to slomljena. Ali ove normalne indijance crta odlično.

Ali ak je Mignacco usrao nastavak kako kažu velika031 i Bat Baterton onda u k*rac. Makar se neću previše iznenaditi.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/01/2012 : 22:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Meni je Sedioli baš dobar

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Bat Baterton
Average Member



Serbia
782 Posts

Member since 10/08/2010

Posted - 20/01/2012 : 23:45:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Bat Baterton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell
Sedioli crta Zagorovo lice potpuno isto ko Ferri. Šteta što mu se zna dogodit da nacrta predebelu ruku/ ramena. Recimo stranica 34 prva slika lijeva ruka je debela ko noga i to slomljena. Ali ove normalne indijance crta odlično.



Pa to i jeste problem. Kada ubode, to je ok, izgleda sasvim zadovoljavajuće, ali već na sledećoj slici nacrta karikaturu Na početku ovog stripa sam pomislio "jbt, nisu zakrivljene face, jel to čovek naučio da crta?" i onda posle par stranica nacrta Zagora sa orangutanskim rukama i Čika sa facom "a la Gamba"
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 21/01/2012 : 10:15:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Ma vjerujem da će i to s vremenom popraviti. Kad se usporedi sadašnji crtež sa onim iz epizode ''Lavina'' ne može se ne primjetiti velika razlika. Samo da se malo izbalansira i to te to

Bok, kako si.
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 21/01/2012 : 10:48:12  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bat Baterton

quote:
Originally posted by Cromwell
Sedioli crta Zagorovo lice potpuno isto ko Ferri. Šteta što mu se zna dogodit da nacrta predebelu ruku/ ramena. Recimo stranica 34 prva slika lijeva ruka je debela ko noga i to slomljena. Ali ove normalne indijance crta odlično.



Pa to i jeste problem. Kada ubode, to je ok, izgleda sasvim zadovoljavajuće, ali već na sledećoj slici nacrta karikaturu Na početku ovog stripa sam pomislio "jbt, nisu zakrivljene face, jel to čovek naučio da crta?" i onda posle par stranica nacrta Zagora sa orangutanskim rukama i Čika sa facom "a la Gamba"

Sve što je Bart rekao je živa istina. Sedioli je najgori crtač u SBE. Gamba 2

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 21/01/2012 : 13:20:27  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Meni su Cassarovi najgori, pa onda Sedioli... 2 najgora baš da na Zagoru rade...
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 21/01/2012 : 13:57:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
D'Arcangelo anyone?

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/01/2012 : 18:08:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Najgori je Pini Segna i to uvjerljivo, pa tek onda D'Arcangelo, za treću poziciju je Sedioli među favoritima

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 22/01/2012 : 19:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Najgori je Pini Segna i to uvjerljivo, pa tek onda D'Arcangelo, za treću poziciju je Sedioli među favoritima



I meni je Pini Segna najgori u povijesti, ali pričali smo o recentnim crtačima...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 22/01/2012 : 19:44:33  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

D'Arcangelo anyone?



Po meni, ne ide u isti koš s Cassarovima i Sediolijem, puno je bolji
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/01/2012 : 14:47:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by tinton

Najgori je Pini Segna i to uvjerljivo, pa tek onda D'Arcangelo, za treću poziciju je Sedioli među favoritima



I meni je Pini Segna najgori u povijesti, ali pričali smo o recentnim crtačima...


Ha, nisam znao, ispričavam se.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/01/2012 : 14:48:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Zagor12

D'Arcangelo anyone?



Po meni, ne ide u isti koš s Cassarovima i Sediolijem, puno je bolji



Ne slažem se s tobom, po meni je puno gori.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Charlito de la Vega
Junior Member



Croatia
328 Posts

Member since 26/07/2011

Posted - 30/01/2012 : 13:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Charlito de la Vega a Private Message  Reply with Quote
Svi mlate bez veze i gade ovu epizodu, a meni je fantastična.
Zagor s indijancima u stilu "black ops", mutanti, vojnici sa nečasnim namjerama (možda).
Nadam se samo da nastavak neće zasrati stvar, ali za sada je vrhunski.
Sedioli? Meni je skroz ok. Strip je dinamičan i "osjeti" se akcija, ima puno, puno gorih, Zagorovih crtača koji to ne kuže. Jedino Chica ne crta baš najbolje.
Inače obožavam Zagora u ovakvom stilu: zajedno sa indijancima, protiv neke prijetnje, svi se moraju skupiti i zajedno krenuti u pohod.
Osjeti se Darkwood!

I don't want to be one wave in the water
but sea will drag me deep: one more haggard drowned man.
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 30/01/2012 : 14:38:58  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
I meni je prvi dio bio fantastican, dok je drugi golo govno, glup do bola, Mignacco totalno usr`o motku...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000