forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Hip hop/rap
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 01/10/2014 : 18:04:48  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote

Splitsko-Beogradska saradnja
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 19/10/2014 : 22:59:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote


Kakav seks od pjesme. Ne mogu dočekati da Kendrick izbaci novi album, good kid, m.a.a.d. city je remek-djelo. Nevjerojatno kako je netko u današnjem vremenu twerkanja, zlatnih lanaca i ostaloga uspio napraviti nevjerojatno pametan i životan album.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 07/11/2014 : 14:41:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote


Feel good Friday...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 07/11/2014 : 19:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote

Dobar hororkor.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8374 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 09/11/2014 : 21:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 10/11/2014 : 12:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message  Reply with Quote
Riga dri...najjača harizma.
Iako mi je malo čudan ovaj trep.


This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 08/01/2015 : 14:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 08/01/2015 : 14:52:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
#Villain
Meni se trep sviđa samo u izvođenju Džerija i Bruta, ovo sad što se ovi iz Unije tripuju da rade trep, to je teški treš i govno, mada vidim da im opada popularnost, verovatno jer svake nedelje izlazi pesma na isti fazon, pa su smorili ljude, poslušaj Džeri - Bog mi je svedok, i videćeš da ima kvalitetnog trepa u nas, po meni to je trenutno najbolji trep na ovim prostorima.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 10/02/2015 : 14:43:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote


Jebena.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 01/04/2015 : 15:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Novi Kendrickov album .
King Kunta
Hood Politics

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 10/04/2015 : 15:32:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Novi Tyler!


Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 10/04/2015 : 23:13:43  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Ovo je bio rep!

Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 10/04/2015 : 23:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
E vidiš, ovakvi mi se stavovi ne sviđaju. I ja sam mislio isto kada sam bio klinac, ono, svi govore, rap više nije rap, to je sad nešto drugo, nešto blesavo, loše, kićeno i komercijalno, ali s tim se ne slažem. Dovoljno je samo da ljudi zagrebu ispod površine, maknu se od onih par komercijalnih tipova koji repaju samo o kurvama i zlatnim lancima (diletanti) i skupe dosta klikova na YouTubeu samo zbog propucanih američkih tinejdžera i skužit će da je hip hop još uvijek ono što je bio; zvuk se promijenio kao i trendovi, ali glazba se mijenja, a kao i u svakom žanru tu ima puno smeća. Eto, već mi sada dok ovo pišem padaju na pamet neki odlični reperi današnjeg doba koji su dosta poznati po cijelom svijetu a imaju izvrsne tekstove i flow.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 11/04/2015 : 00:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Vidi ovako, ja sam svetsku scenu prestao da pratim pre par godina, zato što mi je sve postalo velika komercijala, i kvalitet nikako nije mogao da ispliva na površinu, a i onaj koji ispliva vrlo brzo se promeni i opet postane komercijala, a i hip hop mi se zgadio kada sam video ko ga sve sluša, mi stara škola smo nekada imali priču, svako je imao svoju priču i svi su se držali do nje, a danas jedan izvođač u jednoj pesmu repuje o tome kako ima sve, u drugoj kako pati za curom, u trećoj o tome kako se nikada neće prodati, dok se u četvrtoj proda i krene da radi meka sranja, u tome i jeste glavni problem hip hopa, jer on kada je nastajao u njemu nije bilo novca, rep se radio da bi se iskazalo svoje mišljenje, i da bi to mišljenje krenulo u etar i stiglo do šireg auditorijuma dok se danas rep radi prvenstveno zbog novca, nema te strasti kao nekada zlatni dani hip hopa su prošli, čekaju nas sve mračniji i mračniji, prvenstveno zbog toga što su se sve teme izlizale.
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 11/04/2015 : 00:02:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
A možda sam i ja previše mator pa sam zaostao.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 11/04/2015 : 10:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Rap se ponovno uzdignuo negdje 2011.-12., nakon što je razdoblje od cca 2004. pa do 2009.-10. bilo užasno siromašno. Sada imaš doslovno more izvođača koji su poznati ali imaju dovoljno autorskog u sebi da ne padnu u ralje komercijalizacije... Kendrick Lamar, J.Cole, Jay Rock, Ab-Soul, Schoolboy Q, Tyler the Creator, Big K.R.I.T., Wale, Mac Miller, Pusha T i još mnogo njih. Stvarno, danas imaš glazbe kakve hoćeš u svim žanrovima, samo trebaš pažljivo birati i to je to.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 11/04/2015 : 18:40:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Mene baš i ne zanima strani rep, ali domaći mi se čini odličan. Mnogo zanimljivih izvođača.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Andrey
New Member



British Indian Ocean Territories
262 Posts

Member since 06/01/2009

Posted - 12/04/2015 : 16:53:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrey a Private Message  Reply with Quote
evo jedna, ne underground, već najniža nadmorska visina kategorija


[/quote]

puno postam, uprati https://twitter.com/talsakob

sclavi>originalni radovi junjija ita

Edited by - Andrey on 12/04/2015 16:54:46
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8374 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 14/04/2015 : 14:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

E vidiš, ovakvi mi se stavovi ne sviđaju. I ja sam mislio isto kada sam bio klinac, ono, svi govore, rap više nije rap, to je sad nešto drugo, nešto blesavo, loše, kićeno i komercijalno, ali s tim se ne slažem. Dovoljno je samo da ljudi zagrebu ispod površine, maknu se od onih par komercijalnih tipova koji repaju samo o kurvama i zlatnim lancima (diletanti) i skupe dosta klikova na YouTubeu samo zbog propucanih američkih tinejdžera i skužit će da je hip hop još uvijek ono što je bio; zvuk se promijenio kao i trendovi, ali glazba se mijenja, a kao i u svakom žanru tu ima puno smeća. Eto, već mi sada dok ovo pišem padaju na pamet neki odlični reperi današnjeg doba koji su dosta poznati po cijelom svijetu a imaju izvrsne tekstove i flow.



Pa ne znam baš.
To je ko da nekom punkeru kažeš da ima dobrog punka kao i prije 20-30 godina. Ili metalcu.
Tipova koji repaju o kurvama i lancima je bilo oduvijek, ali zaista oduvijek, samo što su oni to znali isfurat na neki ulični, čak ponekad i duhoviti stil.
Da istina je, glazba i trendovi su se promijenili, ali na gore.
Meni 80% toga danas zvuči aposlutno isto.
Prije je svako, ali zaista svako bio originalan na svoj način. Toliko stilova... Daleko od toga da i prije nije bilo treša...ali u tolikim količinama ko danas, baš i ne.
I da, 90-e se nikad neće ponovit po tom pitanju tako da...


quote:
Sada imaš doslovno more izvođača koji su poznati ali imaju dovoljno autorskog u sebi da ne padnu u ralje komercijalizacije... Kendrick Lamar, J.Cole, Jay Rock, Ab-Soul, Schoolboy Q, Tyler the Creator, Big K.R.I.T., Wale, Mac Miller, Pusha T i još mnogo njih. Stvarno, danas imaš glazbe kakve hoćeš u svim žanrovima, samo trebaš pažljivo birati i to je to.



Šta to znači- u ralje komercijalizacije.
Čim se nekom spot vrti na MTV-u taj je čista komercijala...ili se barem trudi iskomercijalizirat. Originalnost u toj komercijali? To je već drugi par rukava.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/04/2015 : 23:21:18  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Evo malo klasike:

















Ovo su mi jedne od najomiljenijih rap izvodjaca i najbolje pesme.

Edited by - going going on 27/04/2015 20:57:00
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/04/2015 : 16:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/04/2015 : 16:49:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 14/05/2015 : 19:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Dječaci su izbacili album do kraja, pa da malo prokomentiram.



Super pjesma, kao stvorena za Vojka, Vojko odlično odradio svoj dio. Meni najviše podsjeća na "After u zatvoru" šemu. Ivo nije loš, dapače dobar je, lošiji od Vojka. Zondo iznadprosječan. Svakako, dolično otvaranje albuma, svi su se dobro našli u pjesmi.


Dosta lošije od Bese. Vojko, za promjenu, najgori. Nije mi sjela ta nabrajalica. Zondo još najbolji, iako je Ivo blizu. Ivu to ipak nije najbolje što može, a Zondu možda čak jest.



Jedna od najboljih pjesama s albuma. Vojko u svojem elementu. Apsolutno fantastičan. Zoni počeo dobro, ali, mah, previše se prenemaže. Ivo odličan, samo za jednu nijansu možda gori od Vojka.



Antonio? Tek kasnije skužio da se radi o gitaristu. Pjesma, ako je htijela biti sprdnja onda je ok, ako nije, onda je bezveze.



Ok pjesma, ali ništa posebno. Vojko dobar, Ivo dobar, Zoni ok. Nije pjesma za pamćenje zasigurno


Ovu pjesmu je Croatia Records izbacio s albuma iz očiglednog razloga. Uglavnom, dobra sprdnja na Kolindu. Ivo najbolji. Zoni baš loš, ponovno iritantno prenemaganje. Vojko super, tek nešto lošiji od Iva.



Ovo je objavljeno i prije i nije mi se ni tada svidilo. Furio Đunta mi je skroz bezveze. Vojko tek ok, Zondo iritantan, ajde Ivo je nešto bolji. Ali najgore od svega je ovaj iritantan zvuk koji automatski odbija.



Ovu pjesmu mi je teško kometirati. Ajde, nije loša. Ivov kratki solo nastup.



Ovo je također izbačeno još prije. Vjerojatno najveći hit Dječaka nakon Lovrinca. Vojko se sprda, Ivo ozbiljan i ozbiljno dobar, Zoni pomalo bezveze. Iako mi se čini da većina ljudi koji slušaju ovu pjesmu zbog kojih je popularna ni ne razumiju do kraja. Meni dobra, naručito zbog Ivovog udjela.



Dobar Papi, iako inače nisam njegov obožavatelj. Ovo mi je baš pogodilo usridu. Bravo za suradnju.



Meni svakako među najboljim pjesmama uopće Dječaka. Najviše mi se sviđa tema, zatim Ivov dio (super), Vojkov i Zondov dio su dobri.


Pomalo morbidna pjesma, ne bih je nazvao ni odličnom, ni lošom. Čak bih pjesmu možda nazvao lijepom, ali ipak nije jedna od najboljih pjesama.



Još jedna tipična Vojkova pjesma. Po meni je pogodak.
Napomena: pjesma nema smisla bez spota, a ni s njim



Hahaha. Nema što, Vojko još jednom napravio odličnu pjesmu. Možda se ponekim dušebrižnicima neće svidjeti.



Možda objektivno nije najbolja pjesma, ali meni jest vjerojatno najdrža. Vojko.



Zoni kaže da je vjerovao da će ova pjesma apsolutno uspijeti. Mislim, nije pjesma loša, ali ako je vjerovao da je ovo nešto što će uspijeti, onda ne znam.



Betmen uobičajeno loš, a Vojko neuobičajeno loš. Ukupno pjesma nije na nekom nivou, na žalost.



Ovo je posvećeno jednom njihovom rano preminulom prijatelju pa je lijepo. Zonijev dio vrlo emotivan, zadovoljan sam. Ivov također. Vrlo lijepo.



Dosta ok. Iako nekako ne sjeda u potpunsoti. Svi korektni, ali nekako ništa ne dovodi pjesmu do izražaja.



Odličan kraj albuma! Prava tpčka na i.
Zoni zaokružio iako je tokom albuma bio dosta lošiji u ovoj pjesmi se je valjda pronašao. Svi odlični, a među njima i gost Riđi.

Na kraju krajeva, ukupno sam zadovoljan s albumom. Mnogo dobrih pjesama, a tek par promašaja. Ništa prekomercijalno, a nekako mi se čini da ipak album čini neku cjelinu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 14/05/2015 19:55:35
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 24/05/2015 : 21:22:11  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Njah...Ovaj album mi je loš, iako je Papijeva pesma jedna od najboljih koje sam čuo u poslednjih par godina, takođe mi se sveideo Furio Đunta, ostalo je baš sve onako njah
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/05/2015 : 21:41:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pa to su Dječaci.
Nije Kiša metaka. Ako tražiš tvrdoću, postoje takvi bendovi.
Ali Dječaci nisu zbog par pjesama (Krek kuća&co) nekakav tvrdi bend.
Meni ovo sjeda taman iako znam da se većini većina pjesama neće svidjeti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000