forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mafest 2012
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 41

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 31/05/2012 : 21:11:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Risar_69

Pa evo našli smo 1Eura :)

Danas srečanje Dcopic, 1Euro i Risar_69 (dva koja nista bila na Mafestu, ali ima je vrlo žao, po pričama Dcopica) u Velenju




Mogu rendzeri i tamo da navrate, rodjeni burazer mi je u Sloveniji, ozenjen Slovenkom
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 31/05/2012 : 21:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Risar_69

Pa evo našli smo 1Eura :)

Danas srečanje Dcopic, 1Euro i Risar_69 (dva koja nista bila na Mafestu, ali ima je vrlo žao, po pričama Dcopica) u Velenju




Mogu rendzeri i tamo da navrate, rodjeni burazer mi je u Sloveniji, ozenjen Slovenkom



Samo se pre javite, da vas dočekamo dobrodošlicom, iz kog je grada?

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 31/05/2012 : 21:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Risar_69

Pa evo našli smo 1Eura :)

Danas srečanje Dcopic, 1Euro i Risar_69 (dva koja nista bila na Mafestu, ali ima je vrlo žao, po pričama Dcopica) u Velenju




Mogu rendzeri i tamo da navrate, rodjeni burazer mi je u Sloveniji, ozenjen Slovenkom





Samo se pre javite, da vas dočekamo dobrodošlicom, iz kog je grada?

Ljubljana, tamo je vec cetvrt veka, pre toga Nish, Malta, Sarajevo.
Necemo skoro, treba sve to finansijski ispratiti, ali sigurno u narednih godinu i mozda malo jace, barem ja

Edited by - Tex Willer on 31/05/2012 21:19:56
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 31/05/2012 : 21:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Risar_69

Pa evo našli smo 1Eura :)

Danas srečanje Dcopic, 1Euro i Risar_69 (dva koja nista bila na Mafestu, ali ima je vrlo žao, po pričama Dcopica) u Velenju


Malo se i popričalo, pojelo i popilo.




Super fotke!

Eto, dobro smo se zabavili i napričali!

Ako još netko kaže nešto protiv 1eura imat će posla samnom!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 31/05/2012 : 21:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
I ja sam iz Lj. Obavezno kad stignete, javite. OK.

Imaš pravo Dcopic

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 31/05/2012 21:21:32
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 31/05/2012 : 21:23:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Risar_69

I ja sam iz Lj. Obavezno kad stignete, javite. OK.

Imaš pravo Dcopic



U Ljubljani mi je i odlican frend iz vojske, tako da sigurno dolazim
Samo kad osmislim finansijsku konstrukciju. Ove godine bio na onom zimsko okupljanju u KG, pa Banja Luka, Makarska... moram malo da pauziram
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 31/05/2012 : 22:09:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Risar_69

Ma, 1Euro ti je prava legenda, kad popričaš sa njim. Uživo ne preko kompjutera



ma euro je legenda i preko kompjutora :)

@spiderman,
kad ce te slike vise?
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 31/05/2012 : 22:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

a €uro je ovaj veseli dječačič u crvenu majicu?




Wtf?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 31/05/2012 : 22:14:56  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
eto i ja da se javim, pa bilo je super u Velenju ili da kažem (Veleje), upoznao Risar_69 i Dcopic i njegovu bolju polovinu Tadeju, tri sata su prošla "ko bi reko keks" Risar_69 je donio neke od svojih albuma, pa smo malo uživali gledaju ih, recimo donio je album koji je vrijedan 500+ eura, pa jedan koji ima samo u četiri primjeraka u bivšoj jugi itd... dcopic je donio neke od crteža koje su mu nacrtali i wau stvarno lijepi crteži, meni svaki od njih vrijedi bar 100+ eura, a siguran sam da dcopicu su neprecenljivi, pa sam ih vrlo pažljivo držao u rukama "ne bi li ih ozlijedio", ko da držim neku kinesku vazu porodice Ming....
Sve u svemu bilo je super, i odlučili smo se da čemo se više puta onako sresti na nekom piču. Naravno svatko je dobrodošao, razgovarali smo i o Mafestu i forumu i svemu, o južnoj prugi, pa mi je drago što se Tex javio da če i on doči u Sloveniju. Možda budemo jednom organizirali neki piknik pa bi bilo super da dođe više ljudi na druženje itd....no svakako čemo vam javiti, ako budemo nešto organizirali, a do tada čemo imati ovakva "kafanska okupljanja".
Inače dobro smo se nasmijali, a skoro sam umro od smijeha kada je Risar_69 htio zamoliti jednog prolaznika da bi nas sve zajedno slikao, a taj prolaznik je rekao "Ne hvala", misleči, da ga Risar_69 želi njega slikati hahaha!!!!!!!!!!!!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 31/05/2012 : 22:54:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
MiniMAFEST u Velenju

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 31/05/2012 : 23:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by Tex Willer
Aj', bas mi je drago da su te otkljucali



još samo da saznamo tko je to učinio
neće niti jedan moderator da prizna


ja...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 31/05/2012 : 23:04:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by Tex Willer
Aj', bas mi je drago da su te otkljucali



još samo da saznamo tko je to učinio
neće niti jedan moderator da prizna



Verovatno je Markos aminovao, inace bi jos uvek bio pod kljucem


mislim da markos to ni ne zna

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 31/05/2012 : 23:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Svi su bili spori ove godine (namjerno?), osim majstora iz regiona. Ja nisam ništa uhvatio od Talijana, al nema veze, ponosan sam na ove naše. Odlični su!



https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 01/06/2012 : 02:00:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky
da mi je netko još prije samo tjedan-dva rekao da će me vratiti na ovaj forum, moj odgovor bi zacijelo bio NE! NE VRAČAM SE! NEMA ŠANSE! ...ali u međuvremenu se dogodio MAFEST... sa kojega se vratih kući prepun pozitivnih, dapače, genijalnih dojmova. i to dojmova o jednoj tako pozitivnoj, duhovitoj, i nadasve veseloj zajednici ljudi ujedinjenoj u svojoj ljubavi prema stripu (a i zajebanciji, i jelu, a i piću). o jednom tako lijepom festivalu, u jednom tako lijepom gradu, na tako lijepom mjestu... samo da bi te onda kao hladan tuš dočekala vijest da je sve to vjerovatno bilo posljednji put.

jedan od najljepših vikenada u mom životu... i sada kažu da se više nikada neće ponoviti


Ako ti kažem da nisi jedini sa takvim utiscima sa MaFesta - neću reći ništa novo.
Teks i ja obično ne grešimo u procenama ljudi koje pogledamo u oči - ono što mi je on ovih dana pričao telefonom mi je dovoljno.

Ti si bio jedini kojeg sam nosio na duši što se izbacivanja tiče (iako ispravno dodeljen - poslednji tvoj post upućen King Worrioru) tako da mi je drago što si ponovo na forumu. Ako postoji mogućnost da nam budeš gost u Kragujevcu kada gostuju autori iz DD staffa - dobrodošao si. Tvoje je samo da dovučeš svoju guzicu u KG, smeštaj i klopa su moja briga.

Kako znam/o koliko voliš/poznaješ Dylana mislim da bi imao šta zanimljivo da priupitaš ekipu Barbato-Meda-Celoni.

Možda ponoviš taj nezaboravni makarski vikenad


Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/06/2012 : 02:16:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by kiky
da mi je netko još prije samo tjedan-dva rekao da će me vratiti na ovaj forum, moj odgovor bi zacijelo bio NE! NE VRAČAM SE! NEMA ŠANSE! ...ali u međuvremenu se dogodio MAFEST... sa kojega se vratih kući prepun pozitivnih, dapače, genijalnih dojmova. i to dojmova o jednoj tako pozitivnoj, duhovitoj, i nadasve veseloj zajednici ljudi ujedinjenoj u svojoj ljubavi prema stripu (a i zajebanciji, i jelu, a i piću). o jednom tako lijepom festivalu, u jednom tako lijepom gradu, na tako lijepom mjestu... samo da bi te onda kao hladan tuš dočekala vijest da je sve to vjerovatno bilo posljednji put.

jedan od najljepših vikenada u mom životu... i sada kažu da se više nikada neće ponoviti


Ako ti kažem da nisi jedini sa takvim utiscima sa MaFesta - neću reći ništa novo.
Teks i ja obično ne grešimo u procenama ljudi koje pogledamo u oči - ono što mi je on ovih dana pričao telefonom mi je dovoljno.

Ti si bio jedini kojeg sam nosio na duši što se izbacivanja tiče (iako ispravno dodeljen - poslednji tvoj post upućen King Worrioru) tako da mi je drago što si ponovo na forumu. Ako postoji mogućnost da nam budeš gost u Kragujevcu kada gostuju autori iz DD staffa - dobrodošao si. Tvoje je samo da dovučeš svoju guzicu u KG, smeštaj i klopa su moja briga.

Kako znam/o koliko voliš/poznaješ Dylana mislim da bi imao šta zanimljivo da priupitaš ekipu Barbato-Meda-Celoni.

Možda ponoviš taj nezaboravni makarski vikenad






khm

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 01/06/2012 : 02:28:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood
khm



JBG, voleo bih da mogu ponuditi i plaćen put ali ponuda je u sklopu mojih mogućnosti
Da mogu platiti i troškove puta, možda bi se i ja odvažio da dođem na MaFest...
Ali nema se...



Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20962 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/06/2012 : 09:52:22  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by kiky
da mi je netko još prije samo tjedan-dva rekao da će me vratiti na ovaj forum, moj odgovor bi zacijelo bio NE! NE VRAČAM SE! NEMA ŠANSE! ...ali u međuvremenu se dogodio MAFEST... sa kojega se vratih kući prepun pozitivnih, dapače, genijalnih dojmova. i to dojmova o jednoj tako pozitivnoj, duhovitoj, i nadasve veseloj zajednici ljudi ujedinjenoj u svojoj ljubavi prema stripu (a i zajebanciji, i jelu, a i piću). o jednom tako lijepom festivalu, u jednom tako lijepom gradu, na tako lijepom mjestu... samo da bi te onda kao hladan tuš dočekala vijest da je sve to vjerovatno bilo posljednji put.

jedan od najljepših vikenada u mom životu... i sada kažu da se više nikada neće ponoviti


Ako ti kažem da nisi jedini sa takvim utiscima sa MaFesta - neću reći ništa novo.
Teks i ja obično ne grešimo u procenama ljudi koje pogledamo u oči - ono što mi je on ovih dana pričao telefonom mi je dovoljno.

Ti si bio jedini kojeg sam nosio na duši što se izbacivanja tiče (iako ispravno dodeljen - poslednji tvoj post upućen King Worrioru) tako da mi je drago što si ponovo na forumu. Ako postoji mogućnost da nam budeš gost u Kragujevcu kada gostuju autori iz DD staffa - dobrodošao si. Tvoje je samo da se dovučeš u KG, tvoja guzica,smeštaj i klopa su moja briga.

Kako znam/o koliko voliš/poznaješ Dylana mislim da bi imao šta zanimljivo da priupitaš ekipu Barbato-Meda-Celoni.

Možda ponoviš taj nezaboravni makarski vikenad




Znači počelo je otvoreno!!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 01/06/2012 : 09:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
ultrase, stvarno me zateće sad ovom ponudom, nemam riječi...
ali budem ozbiljno razmislio... i javim ti se.

Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 01/06/2012 : 10:02:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by kiky
da mi je netko još prije samo tjedan-dva rekao da će me vratiti na ovaj forum, moj odgovor bi zacijelo bio NE! NE VRAČAM SE! NEMA ŠANSE! ...ali u međuvremenu se dogodio MAFEST... sa kojega se vratih kući prepun pozitivnih, dapače, genijalnih dojmova. i to dojmova o jednoj tako pozitivnoj, duhovitoj, i nadasve veseloj zajednici ljudi ujedinjenoj u svojoj ljubavi prema stripu (a i zajebanciji, i jelu, a i piću). o jednom tako lijepom festivalu, u jednom tako lijepom gradu, na tako lijepom mjestu... samo da bi te onda kao hladan tuš dočekala vijest da je sve to vjerovatno bilo posljednji put.

jedan od najljepših vikenada u mom životu... i sada kažu da se više nikada neće ponoviti


Ako ti kažem da nisi jedini sa takvim utiscima sa MaFesta - neću reći ništa novo.
Teks i ja obično ne grešimo u procenama ljudi koje pogledamo u oči - ono što mi je on ovih dana pričao telefonom mi je dovoljno.

Ti si bio jedini kojeg sam nosio na duši što se izbacivanja tiče (iako ispravno dodeljen - poslednji tvoj post upućen King Worrioru) tako da mi je drago što si ponovo na forumu. Ako postoji mogućnost da nam budeš gost u Kragujevcu kada gostuju autori iz DD staffa - dobrodošao si. Tvoje je samo da se dovučeš u KG, tvoja guzica,smeštaj i klopa su moja briga.

Kako znam/o koliko voliš/poznaješ Dylana mislim da bi imao šta zanimljivo da priupitaš ekipu Barbato-Meda-Celoni.

Možda ponoviš taj nezaboravni makarski vikenad




Znači počelo je otvoreno!!!

ja vako trebi govorim.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 01/06/2012 : 10:39:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
a svaka čast dcopicu na kolekciji crteža koje je dobio na ovogodišnjem mafestu... dok sam se ja, manje sretniji (uz "samo" sjajne macanove i kerčeve crteže) vratio kući, između ostalog, i sa kolekcijom neiskorištenih kupona...




Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 01/06/2012 : 15:40:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

a svaka čast dcopicu na kolekciji crteža koje je dobio na ovogodišnjem mafestu... dok sam se ja, manje sretniji (uz "samo" sjajne macanove i kerčeve crteže) vratio kući, između ostalog, i sa kolekcijom neiskorištenih kupona...






ma sta te briga. jednog dana ce imati vrijednost,radi izgleda zadnjeg mafesta u makarskoj.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 01/06/2012 : 21:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
vidim da vam je bilo lepo..nadam se da cu jednom sve vas koje neznam imati prilke da upoznam...jer puno volim stripove i druzenje...hej..na fotografiji je na meniju pizza..kakva je bila deluje bas ukusno..?
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 01/06/2012 : 21:38:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Je, odlične su pizze, to je najbolja pizzerija u Velenju. Ima ih mozda desetak u gradu, maksimalno...
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 01/06/2012 : 21:57:15  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

ultrase, stvarno me zateće sad ovom ponudom, nemam riječi...
ali budem ozbiljno razmislio... i javim ti se.





maa,dolazi u kg.bice zestoko i nezaboravno!
jedem se sto ne mogu biti nekoliko dana,al gledacu da ispostujem bar subotu.
sta ti je sudbina,prosle godine judas priest i whitesnake,dan pre kg.a sad ozzy.
moracu da angazujem ponovo nekog da me saceka kod motela(posle koncerta,ako uopste odem,jebemti poso) u pola noci.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 01/06/2012 : 22:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

Je, odlične su pizze, to je najbolja pizzerija u Velenju. Ima ih mozda desetak u gradu, maksimalno...



Go to Top of Page
Page: of 41 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000