forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 195 - Na rubu vulkana
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

velka031
Advanced Member



Croatia
16866 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/02/2012 : 22:12:21  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by macca1985

Paklena horda mi je bila super, volim Sedioliev crtež.


svaka čast! i takve treba Zagor,dobrodošao!



Veći smo "luđaci" mi koji pljujemo, a ipak kupujemo



kad več priznamo, valjda nam se pola oprašta???



Sve nam je oprošteno
Iako sam za ne znam koliko Zagorovih epizoda unaprijed znao da je loša priča, loš crtež, milijuniti reprint, nisam još smogao snage da nešto ne kupim
Go to Top of Page

macca1985
New Member



Croatia
241 Posts

Member since 25/07/2010

Posted - 06/02/2012 : 23:59:52  Show Profile Show Extended Profile  Send macca1985 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by macca1985

Paklena horda mi je bila super, volim Sedioliev crtež.


svaka čast! i takve treba Zagor,dobrodošao!



Veći smo "luđaci" mi koji pljujemo, a ipak kupujemo



kad več priznamo, valjda nam se pola oprašta???



Sve nam je oprošteno
Iako sam za ne znam koliko Zagorovih epizoda unaprijed znao da je loša priča, loš crtež, milijuniti reprint, nisam još smogao snage da nešto ne kupim



Pa kad je Zagor ljubav za cijeli život

Zagor, Diabolik, Conan i Venom - best comics ever!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 07/02/2012 : 00:16:23  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by macca1985

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by macca1985

Paklena horda mi je bila super, volim Sedioliev crtež.


svaka čast! i takve treba Zagor,dobrodošao!



Veći smo "luđaci" mi koji pljujemo, a ipak kupujemo



kad več priznamo, valjda nam se pola oprašta???



Sve nam je oprošteno
Iako sam za ne znam koliko Zagorovih epizoda unaprijed znao da je loša priča, loš crtež, milijuniti reprint, nisam još smogao snage da nešto ne kupim



Pa kad je Zagor ljubav za cijeli život

To bi bila stvarno loša izjava u krevetu.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4112 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 17/02/2012 : 10:34:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Opa pa kako već? Onaj prije izašao prije dva-tri tjedna.... ili je taj prije kasnio pa se sad ravnaju? U svakom slučaju pohvalno za Ludens.



K*rac pohvalno još uvijek ga nema na kioscima Jel ga netko uopće vidio/kupio?

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 17/02/2012 : 10:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Ja nisam. I to mi već ide na živce dobrano.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4112 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 17/02/2012 : 16:36:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Išlo je i meni ali eto konačno je kupljen. mpavin je u drugom topicu donio dobre vijesti.

Mislim da bi Delboj trebao izmjeniti ovo na današnji datum http://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/zagor-zg-lu-195-na-rubu-vulkana/31546/0/

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Charlito de la Vega
Junior Member



Croatia
328 Posts

Member since 26/07/2011

Posted - 17/02/2012 : 17:21:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Charlito de la Vega a Private Message  Reply with Quote
Hahahehe...ova epizoda je najbolja potvrda kako su ukusi različiti.
Ljudi, pa meni je ovo najbolji Zagor, usudio bih se reći još od "Hurona".
Akcija, akcija, makljaža, mali predah...akcija, akcija, makljaža, još veća makljaža, mali predah...pa onda opet do kraja akcija, makljaža, akcija, itd.
Hvala k..cu na udarcu!
Nakon što me ubio u pojam Burattini sa "Kamenim divom", napokon malo akcije u Zagoru i što mi je još bitnije...Zagor napokon sa indijancima u avanturi, a ne protiv njih.
Sedioli je meni odličan ovdje, Zagora je odlično nacrtao, a i scene borbe koje su zaista velike s puno ljudi i plamena, što po meni nije baš lako za napraviti. Chiarolla bi recimo ovakve scene usrao totalno.
100%, a vi mislite što hoćete!

I don't want to be one wave in the water
but sea will drag me deep: one more haggard drowned man.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4112 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 17/02/2012 : 19:19:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Ne dijelim baš toliko oduševljenje ali dobar je. U današnje vrijeme teško da se može odraditi vrhunska priča u 2 epizode, barem što se Zagora tiče.
Sedioli je odličan i bit će još bolji kad malo poradi na proporcijama. priča ok, ništa posebno ali ipak imam neki osjećaj da fali još desetak stranica.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Bat Baterton
Average Member



Serbia
782 Posts

Member since 10/08/2010

Posted - 18/02/2012 : 00:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Bat Baterton a Private Message  Reply with Quote
Pa eto, drago mi je da se nekome svidelo, mada ću se ja svakako i dalje nadati da što manje čitam i gledam i Minjakove gluposti i Sediolijeve karikature

Možda se na kraju nađe i neko kome će se svideti povratak Hagota, sve je moguće
Go to Top of Page

kemo2012
Junior Member



USA
312 Posts

Member since 18/09/2010

Posted - 18/02/2012 : 06:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit kemo2012's Homepage  Send kemo2012 a Private Message  Reply with Quote
quote:

Hvala brate! Zagorov sam fan 17 godina , na njemu sam naučio čitati Načitao sam se i dobrih i loših priča, nagledao izvrsnih i katastrofalnih crtača,... Možda ne mogu gledati objektivno na ovo, ali ova epizoda mi se jako sviđa, a Sedioli mi je od novih crtača veoma drag kao i npr. Verni.



Potpuno se slazem sa vama. Bilo je dosta dobrih ali i nekoliko losih. Kao djecak nisam bio svjestan toga jer danas kada procitam neku losu pricu koju sam procitao kao djecak odmah mi pokvari memorije...

"I wake up and think dreams are real. I sleep so I don't have to feel."
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 18/02/2012 : 13:06:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by macca1985

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by macca1985

Paklena horda mi je bila super, volim Sedioliev crtež.


svaka čast! i takve treba Zagor,dobrodošao!



Hvala brate! Zagorov sam fan 17 godina , na njemu sam naučio čitati Načitao sam se i dobrih i loših priča, nagledao izvrsnih i katastrofalnih crtača,... Možda ne mogu gledati objektivno na ovo, ali ova epizoda mi se jako sviđa, a Sedioli mi je od novih crtača veoma drag kao i npr. Verni.

Ja na brzinu izracunao da si ti s 9 godina naucio citati. Sala na stranu, dobrodosao!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16866 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 18/02/2012 : 18:44:15  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bat Baterton

Pa eto, drago mi je da se nekome svidelo, mada ću se ja svakako i dalje nadati da što manje čitam i gledam i Minjakove gluposti i Sediolijeve karikature

Možda se na kraju nađe i neko kome će se svideti povratak Hagota, sve je moguće



Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 18/02/2012 : 19:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Možda najlošija epizoda u zadnjih dvije godine,bar meni,Sedioli mi je prije bio solidan no u ovoj epizodi je jako loš.
Ipak najgori je Mignacco,priča je ta koja je katastrofalna.
Nadam se boljem u sljedećim epizodama.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

macca1985
New Member



Croatia
241 Posts

Member since 25/07/2010

Posted - 18/02/2012 : 21:22:33  Show Profile Show Extended Profile  Send macca1985 a Private Message  Reply with Quote
Ma neee, imam 23 godine, a naučio sam čitati sa šest hehehe Hvala na dobrodošlici!

quote:
Originally posted by ZoranC

quote:
Originally posted by macca1985

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by macca1985

Paklena horda mi je bila super, volim Sedioliev crtež.


svaka čast! i takve treba Zagor,dobrodošao!



Hvala brate! Zagorov sam fan 17 godina , na njemu sam naučio čitati Načitao sam se i dobrih i loših priča, nagledao izvrsnih i katastrofalnih crtača,... Možda ne mogu gledati objektivno na ovo, ali ova epizoda mi se jako sviđa, a Sedioli mi je od novih crtača veoma drag kao i npr. Verni.

Ja na brzinu izracunao da si ti s 9 godina naucio citati. Sala na stranu, dobrodosao!


Zagor, Diabolik, Conan i Venom - best comics ever!

Edited by - macca1985 on 18/02/2012 21:23:24
Go to Top of Page

macca1985
New Member



Croatia
241 Posts

Member since 25/07/2010

Posted - 18/02/2012 : 21:35:21  Show Profile Show Extended Profile  Send macca1985 a Private Message  Reply with Quote
Teško bi se moglo reći da Sedioli crta "karikature", u tome je majstor Gamba, Dotti (specijal Anđeo smrti)ili pak Segna (Tajna Gejzira)! . Meni Sedioli sasvim pristojno crta Zagora i Chica i svakako bolje od npr. lošijeg Mangiantinia (npr. specijal Ples Duhova). Također je Sedioli izvrsno nactao starog šamana Masewia i Apača Nakaia (prema Chiarolli koji ih je grafički oblikovao u originalu) te Tonku i Mnogo Očiju (prema Ferrievom originalu). No dobro, svatko ima svoj okus
A što se tiče Mignaccia, pogledajte npr. specijalac Na putu ubojica koji je on napisao. Zar je taj Zagor stvarno glupost? Meni nije bio

quote:
Originally posted by Bat Baterton

Pa eto, drago mi je da se nekome svidelo, mada ću se ja svakako i dalje nadati da što manje čitam i gledam i Minjakove gluposti i Sediolijeve karikature

Možda se na kraju nađe i neko kome će se svideti povratak Hagota, sve je moguće


Zagor, Diabolik, Conan i Venom - best comics ever!
Go to Top of Page

kemo2012
Junior Member



USA
312 Posts

Member since 18/09/2010

Posted - 19/02/2012 : 01:38:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit kemo2012's Homepage  Send kemo2012 a Private Message  Reply with Quote
Moji omiljeni crtaci su Ferri in Toninelli. Sto se tice prica Ade Capone je zakon za mene (Mracna Slutnja - ZS 888).

"I wake up and think dreams are real. I sleep so I don't have to feel."
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19329 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/02/2012 : 08:54:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
A meni je Chiarolla jedino valjao baš u tih sedam gradova cibole, kasnije je bio loš, ali Sedioli mi je ipak puno gori.
quote:
Originally posted by macca1985

Teško bi se moglo reći da Sedioli crta "karikature", u tome je majstor Gamba, Dotti (specijal Anđeo smrti)ili pak Segna (Tajna Gejzira)! . Meni Sedioli sasvim pristojno crta Zagora i Chica i svakako bolje od npr. lošijeg Mangiantinia (npr. specijal Ples Duhova). Također je Sedioli izvrsno nactao starog šamana Masewia i Apača Nakaia (prema Chiarolli koji ih je grafički oblikovao u originalu) te Tonku i Mnogo Očiju (prema Ferrievom originalu). No dobro, svatko ima svoj okus
A što se tiče Mignaccia, pogledajte npr. specijalac Na putu ubojica koji je on napisao. Zar je taj Zagor stvarno glupost? Meni nije bio

quote:
Originally posted by Bat Baterton

Pa eto, drago mi je da se nekome svidelo, mada ću se ja svakako i dalje nadati da što manje čitam i gledam i Minjakove gluposti i Sediolijeve karikature

Možda se na kraju nađe i neko kome će se svideti povratak Hagota, sve je moguće




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 19/02/2012 08:54:40
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/02/2012 : 18:28:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bat Baterton

Pa eto, drago mi je da se nekome svidelo, mada ću se ja svakako i dalje nadati da što manje čitam i gledam i Minjakove gluposti i Sediolijeve karikature

Možda se na kraju nađe i neko kome će se svideti povratak Hagota, sve je moguće



zaista gluposti i karikature. ovo ipak jos nije viđeno: NEKOLIKO se puta (valjda zbog nedostatka stranica) pri kraju naglo objasnjava sto se dogodilo, kako je tekla borba, dijelom i kroz dijaloge:
"sada, kad te ova dvojica nisu mogli srediti vec si ti njih, i to tako da si jednog udario sakom u jaje na oko a drugi se zapleo o grancicu i pao u provaliju, sad cu te... eh... sto sam ono htio reci, mrski zagore?"

dva debila malo jaca sede iza upravljaca, davno to rekose dvije legende i taman opisuju ovaj dvojac snova.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

nikia
Junior Member



Serbia
404 Posts

Member since 22/11/2008

Posted - 20/02/2012 : 08:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send nikia a Private Message  Reply with Quote
Šta reći,Zagor ima sve manje dobrih priča ali eto i dalje ga volim i kupujem.

Zaboravio da se potpiše.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18379 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 20/02/2012 : 09:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nikia

Šta reći,Zagor ima sve manje dobrih priča ali eto i dalje ga volim i kupujem.



naravno, Zagor nije strip, Zagor je religija.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

nikia
Junior Member



Serbia
404 Posts

Member since 22/11/2008

Posted - 20/02/2012 : 10:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Send nikia a Private Message  Reply with Quote
Religija,život,sudbina.

Zaboravio da se potpiše.
Go to Top of Page

macca1985
New Member



Croatia
241 Posts

Member since 25/07/2010

Posted - 20/02/2012 : 21:00:55  Show Profile Show Extended Profile  Send macca1985 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Bat Baterton

Pa eto, drago mi je da se nekome svidelo, mada ću se ja svakako i dalje nadati da što manje čitam i gledam i Minjakove gluposti i Sediolijeve karikature

Možda se na kraju nađe i neko kome će se svideti povratak Hagota, sve je moguće



zaista gluposti i karikature. ovo ipak jos nije viđeno: NEKOLIKO se puta (valjda zbog nedostatka stranica) pri kraju naglo objasnjava sto se dogodilo, kako je tekla borba, dijelom i kroz dijaloge:
"sada, kad te ova dvojica nisu mogli srediti vec si ti njih, i to tako da si jednog udario sakom u jaje na oko a drugi se zapleo o grancicu i pao u provaliju, sad cu te... eh... sto sam ono htio reci, mrski zagore?"

dva debila malo jaca sede iza upravljaca, davno to rekose dvije legende i taman opisuju ovaj dvojac snova.



Ok, whatever...

Mislim da bi većini Zagorovih fanova, kojima je on prava religija, ovo trebao biti dobra epizoda možda ne toliko zbog crteža koliko zbog toga da se pojavljuju brojni stari Zagorovi prijatelji, poglavice, vračevi, razna indijanska plemena ... i rješava se velika prijetnja u Darkwoodu kao u dobra stara vremena. A budući da me Sedioli svojim načinom crtanja Zagora podsjeća na Ferria i to u pozitivnom smislu, meni se srce razgalilo kada sam čitao ovaj broj Tako da nikako na ovu epizodu ne mogu gledati objektivno kao strogi kritičar koji vapi za zlatnim vremenima Ferria i Nolitte. Ovo je novi Zagor 21. stoljeća, nema više Nolitte, Sclavia i Toninnelia, majstor Ferri ne može crtati vječno niti svaku epizodu, kao što ne mogu uvijek crtati većini dragi sjajni Torricelli i Della Monica. Oni koji ne vole tzv. treću genreciju crtača ili nove scenariste neka ne kupuje nove brojeve, nego neka čitaju Zlatnu seriju ili Zagor Extra. Ja sam se zbog ljubavi prema Zagoru sada već privikao i na meni lošije Chiarollu i Cassara iz druge generacije 90h godina, pa tako i ove nove crtače iz 2000 generacije od kojih je većina sasvim solidna pa tako meni i Sedioli

Zagor, Diabolik, Conan i Venom - best comics ever!

Edited by - macca1985 on 20/02/2012 21:13:20
Go to Top of Page

Bat Baterton
Average Member



Serbia
782 Posts

Member since 10/08/2010

Posted - 20/02/2012 : 21:19:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Bat Baterton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir
"sada, kad te ova dvojica nisu mogli srediti vec si ti njih, i to tako da si jednog udario sakom u jaje na oko a drugi se zapleo o grancicu i pao u provaliju, sad cu te... eh... sto sam ono htio reci, mrski zagore?"

dva debila malo jaca sede iza upravljaca, davno to rekose dvije legende i taman opisuju ovaj dvojac snova.





@macca
Pogrešno misliš, jer mnogim ljudima koji najviše vole Zagora je upravo ova epizoda loša. Samo što se pojavljuju neki likovi nije dovoljno za dobru priču. Uostalom, nije toliki problem u priči/ideji koliko u scenariju. Ma, nisam ja ni imao nameru da bilo koga ubeđujem da je ova epizoda loša, ja sam samo rekao svoje mišljenje, tebi ako je dobra, super.
Go to Top of Page

macca1985
New Member



Croatia
241 Posts

Member since 25/07/2010

Posted - 20/02/2012 : 22:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Send macca1985 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bat Baterton

quote:
Originally posted by Curunir
"sada, kad te ova dvojica nisu mogli srediti vec si ti njih, i to tako da si jednog udario sakom u jaje na oko a drugi se zapleo o grancicu i pao u provaliju, sad cu te... eh... sto sam ono htio reci, mrski zagore?"

dva debila malo jaca sede iza upravljaca, davno to rekose dvije legende i taman opisuju ovaj dvojac snova.





@macca
Pogrešno misliš, jer mnogim ljudima koji najviše vole Zagora je upravo ova epizoda loša. Samo što se pojavljuju neki likovi nije dovoljno za dobru priču. Uostalom, nije toliki problem u priči/ideji koliko u scenariju. Ma, nisam ja ni imao nameru da bilo koga ubeđujem da je ova epizoda loša, ja sam samo rekao svoje mišljenje, tebi ako je dobra, super.



Ok, no problem kolega

Zagor, Diabolik, Conan i Venom - best comics ever!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 20/02/2012 : 22:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kemo2012

Moji omiljeni crtaci su Ferri in Toninelli. Sto se tice prica Ade Capone je zakon za mene (Mracna Slutnja - ZS 888).

Iako me je Ade u zadnjim epizodama razočarao.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000