forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Star Wars
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 18/04/2015 : 10:52:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by supermark

kako se kod nas prevode startrooperi?
:)


Pretpostavit cemo "zvjezdani prasinari"....




Ne treba pretpostavljati - zvjezdani jurišnici!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 18/04/2015 10:53:08
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 19/04/2015 : 00:07:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Trailer je zesca nabrijana i film cu slasno pogledati.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 19/04/2015 : 17:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Iako mi je Lucas uspio skoro zgadit kompletne Star Warse svojim prequel "remekdjelima" od ovog teasera mi je doslo toplo oko srca. Ako mu ovo uspije, J.J.-u treba podici spomenik.



Potpuno se slažem.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 20/04/2015 : 20:24:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Ponosan otac sa svojom djecicom


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 08/07/2015 : 10:45:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ovome je mjesto i ovdje!


Za 2018. godinu se priprema zasad samostalni film, a moguće i prvi nastavak spin-off serijala, o pustolovinama mladog Hana Soloa, a za redatelje su odabrani Christopher Miller i Phil Lord iz Oblačno s ćuftama, 21 Jump Streeta i Lega.

Ne zvuči loše, dapače, a kao izbor za glavnog glumca jednostavno se nameće Chris Pratt, za tu ulogu afirmiran u Čuvarima galaktike i Jurskom svijetu. No bumo vid´li.


http://variety.com/2015/film/news/han-solo-spinoff-film-star-wars-phil-lord-chris-miller-1201535524/

http://www.empireonline.com/news/story.asp?NID=44799

http://www.cbsnews.com/news/han-solo-to-star-in-standalone-star-wars-film/





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 08/07/2015 11:05:00
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 08/07/2015 : 18:11:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Chris Pratt i Han Solo i Indiana Jones treba biti.
Go to Top of Page

andi
Junior Member

Croatia
306 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 09/07/2015 : 12:16:45  Show Profile Show Extended Profile  Send andi a Private Message  Reply with Quote
A Anthony Ingruber:

http://www.imdb.com/name/nm3452021/

Pogledajte kako je "skinuo" Solo-a:



Fanovi već rade peticije da se on unajmi:


Edited by - andi on 09/07/2015 12:21:28
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 09/07/2015 : 12:35:49  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ovo je maestralno. Vrhunski ga Ingruber skinuo... čak su si i slični... u biti skoro isti. Kud ćeš bolje. :)

Ovako se moraju radit rebootovi i franšize općenito... sa glumcima, koje "nitko" ne poznaje.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 09/07/2015 : 13:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Anthony Ingruber je već glumio mladog Harrisona Forda u Bezvremenskoj Adaline (The Age of Adaline), i ako je suditi samo prema sličnosti reklo bi se odličan izbor.
Pitanje je samo kakav je glumac, jer je u Adaline... imao svega par scena s koliko pamtim dvije-tri rečenice.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

andi
Junior Member

Croatia
306 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 09/07/2015 : 13:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Send andi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Anthony Ingruber je već glumio mladog Harrisona Forda u Bezvremenskoj Adaline (The Age of Adaline), i ako je suditi samo prema sličnosti reklo bi se odličan izbor.
Pitanje je samo kakav je glumac, jer je u Adaline... imao svega par scena s koliko pamtim dvije-tri rečenice.






Stvarno ne vidim razlog zašto bi lošije odglumio nego netko od glumaca sa holywoodske A-liste. Klinac izgleda kao da ima karaktera, nešto čega fali većini glumaca.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 09/07/2015 : 13:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Mož´ da bidne, al´ ne mora da znači. On trenutno za ovu godinu ima dva kratka filma, od kojih jedan u postprodukciji, i ništa drugo. Adaline... na blagajnama u Americi i u svijetu nije dobro prošla (kod nas su je intenzivnom reklamnom kampanjom s jumbo-plakatima bezuspješno pokušali pretvoriti u hit), tako da sumnjam da mu je to neki vjetar u jedra.

Napokon, i ovo oponašanje Forda / Soloa je njegova samoreklama i preporuka za ulogu, k tome i drugo igranje na istu kartu, pa mislim da je ishitreno govoriti o njegovu karakteru. A pogotovo je glupost tvrditi da većina glumaca nema karakter.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

andi
Junior Member

Croatia
306 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 09/07/2015 : 14:00:43  Show Profile Show Extended Profile  Send andi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Mož´ da bidne, al´ ne mora da znači. On trenutno za ovu godinu ima dva kratka filma, od kojih jedan u postprodukciji, i ništa drugo. Adaline... na blagajnama u Americi i u svijetu nije dobro prošla (kod nas su je intenzivnom reklamnom kampanjom s jumbo-plakatima bezuspješno pokušali pretvoriti u hit), tako da sumnjam da mu je to neki vjetar u jedra.

Napokon, i ovo oponašanje Forda / Soloa je njegova samoreklama i preporuka za ulogu, k tome i drugo igranje na istu kartu, pa mislim da je ishitreno govoriti o njegovu karakteru. A pogotovo je glupost tvrditi da većina glumaca nema karakter.





Vidiš, meni je glupo govoriti ljudima koje ne poznajem da govore gluposti, i to javno na forumu. Koliko pratim ovaj forum, stekao sam dojam da ti moraš "svakom loncu biti poklopac", i da prema tebi svi "govore gluposti" ako se ne slažeš s njima.

Inače ne pišem puno na forumu (iako sam član od 2007) ali ovo sam morao komentirati jer na temi filmova ti uvijek glumiš moderatora...

Anyway, moje mišljenje (koje ti klasificiraš kao glupost, nek ti bude, tako mi svejedno) je da većina novih glumaca nema karakter, ako ih uspoređuješ sa starom gardom. Hajde reci mi koji novi glumac je došao barem blizu karakternim ulogama koje su ostvarili Ford kao Indiana Jones i Han Solo, Mel Gibson kao Max, Sigourney Weaver kao Ripley, Jack Nicholson kao Joker... (da ne nabrajam dalje)


Edited by - andi on 09/07/2015 14:02:44
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 09/07/2015 : 14:36:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andi

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Mož´ da bidne, al´ ne mora da znači. On trenutno za ovu godinu ima dva kratka filma, od kojih jedan u postprodukciji, i ništa drugo. Adaline... na blagajnama u Americi i u svijetu nije dobro prošla (kod nas su je intenzivnom reklamnom kampanjom s jumbo-plakatima bezuspješno pokušali pretvoriti u hit), tako da sumnjam da mu je to neki vjetar u jedra.

Napokon, i ovo oponašanje Forda / Soloa je njegova samoreklama i preporuka za ulogu, k tome i drugo igranje na istu kartu, pa mislim da je ishitreno govoriti o njegovu karakteru. A pogotovo je glupost tvrditi da većina glumaca nema karakter.





Vidiš, meni je glupo govoriti ljudima koje ne poznajem da govore gluposti, i to javno na forumu. Koliko pratim ovaj forum, stekao sam dojam da ti moraš "svakom loncu biti poklopac", i da prema tebi svi "govore gluposti" ako se ne slažeš s njima.

Inače ne pišem puno na forumu (iako sam član od 2007) ali ovo sam morao komentirati jer na temi filmova ti uvijek glumiš moderatora...

Anyway, moje mišljenje (koje ti klasificiraš kao glupost, nek ti bude, tako mi svejedno) je da većina novih glumaca nema karakter, ako ih uspoređuješ sa starom gardom. Hajde reci mi koji novi glumac je došao barem blizu karakternim ulogama koje su ostvarili Ford kao Indiana Jones i Han Solo, Mel Gibson kao Max, Sigourney Weaver kao Ripley, Jack Nicholson kao Joker... (da ne nabrajam dalje)






Broj jedan, tvrdnje koje sam boldao ti se razlikuju: u jednoj tvrdiš da većina glumaca nema karakter, a u drugoj da većina novih glumaca nema karakter.

Kako god, da, smatram da je glupost tvrditi i jedno i drugo, budući i današnji glumci itekako imaju karakter, jer inače ne bi ni bili glumci.

Da bih procijenio tu ili bilo koju drugu tvrdnju ne moram poznavati onoga tko ju izriče, zašto bih i morao? Nešto ili odgovara činjenicama ili ne odgovara, ili ima smisla ili nema.

Da nasumično navedem samo neke, manje ili više nove odnosno mlade karakterne glumce: Michael Fassbender, Joaquin Phoenix, Christian Bale, Benedict Cumberbatch, Ryan Gosling, Oscar Isaac, John Hawkes, Paul Dano, Idris Elba, Michael K. Williams, William Fichtner, Bobby Cannavale, Chiwetel Ejiofor, Michael Stuhlbarg, Lance Reddick, Garret Dillahunt, Timothy Olyphant, Eamonn Walker, Joseph Gordon-Levitt, James McAvoy...

Moglo bi se i dalje, a ovo su samo muški, i među drugim spolom bi se mogao napraviti odličan izbor.

I da, neki od njih su i bolji od Jacka Nicholsona ili Ala Pacina koji su prečesto zapadali pa i danas zapadaju u preglumljivanje, manirizam i teatralnost.

Shvati ovo kako god hoćeš, i dsa sam svakom loncu poklopac, ali stvari tako stoje. I u tom je smislu glupost reći da (novi) glumci nemaju karaktera.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

andi
Junior Member

Croatia
306 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 09/07/2015 : 15:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Send andi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by andi

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Mož´ da bidne, al´ ne mora da znači. On trenutno za ovu godinu ima dva kratka filma, od kojih jedan u postprodukciji, i ništa drugo. Adaline... na blagajnama u Americi i u svijetu nije dobro prošla (kod nas su je intenzivnom reklamnom kampanjom s jumbo-plakatima bezuspješno pokušali pretvoriti u hit), tako da sumnjam da mu je to neki vjetar u jedra.

Napokon, i ovo oponašanje Forda / Soloa je njegova samoreklama i preporuka za ulogu, k tome i drugo igranje na istu kartu, pa mislim da je ishitreno govoriti o njegovu karakteru. A pogotovo je glupost tvrditi da većina glumaca nema karakter.





Vidiš, meni je glupo govoriti ljudima koje ne poznajem da govore gluposti, i to javno na forumu. Koliko pratim ovaj forum, stekao sam dojam da ti moraš "svakom loncu biti poklopac", i da prema tebi svi "govore gluposti" ako se ne slažeš s njima.

Inače ne pišem puno na forumu (iako sam član od 2007) ali ovo sam morao komentirati jer na temi filmova ti uvijek glumiš moderatora...

Anyway, moje mišljenje (koje ti klasificiraš kao glupost, nek ti bude, tako mi svejedno) je da većina novih glumaca nema karakter, ako ih uspoređuješ sa starom gardom. Hajde reci mi koji novi glumac je došao barem blizu karakternim ulogama koje su ostvarili Ford kao Indiana Jones i Han Solo, Mel Gibson kao Max, Sigourney Weaver kao Ripley, Jack Nicholson kao Joker... (da ne nabrajam dalje)






Broj jedan, tvrdnje koje sam boldao ti se razlikuju: u jednoj tvrdiš da većina glumaca nema karakter, a u drugoj da većina novih glumaca nema karakter.

Kako god, da, smatram da je glupost tvrditi i jedno i drugo, budući i današnji glumci itekako imaju karakter, jer inače ne bi ni bili glumci.

Da bih procijenio tu ili bilo koju drugu tvrdnju ne moram poznavati onoga tko ju izriče, zašto bih i morao? Nešto ili odgovara činjenicama ili ne odgovara, ili ima smisla ili nema.

Da nasumično navedem samo neke, manje ili više nove odnosno mlade karakterne glumce: Michael Fassbender, Joaquin Phoenix, Christian Bale, Benedict Cumberbatch, Ryan Gosling, Oscar Isaac, John Hawkes, Paul Dano, Idris Elba, Michael K. Williams, William Fichtner, Bobby Cannavale, Chiwetel Ejiofor, Michael Stuhlbarg, Lance Reddick, Garret Dillahunt, Timothy Olyphant, Eamonn Walker, Joseph Gordon-Levitt, James McAvoy...

Moglo bi se i dalje, a ovo su samo muški, i među drugim spolom bi se mogao napraviti odličan izbor.

I da, neki od njih su i bolji od Jacka Nicholsona ili Ala Pacina koji su prečesto zapadali pa i danas zapadaju u preglumljivanje, manirizam i teatralnost.

Shvati ovo kako god hoćeš, i dsa sam svakom loncu poklopac, ali stvari tako stoje. I u tom je smislu glupost reći da (novi) glumci nemaju karaktera.





Dobar dio ovih glumaca i nisu baš novi (koji bi bili dovoljno mladi za mladog Han Soloa npr.) ali dobro, nema veze.
U pravu si kao i uvijek. Hvala ti što si ispravio moju glupost.

Edited by - andi on 09/07/2015 15:04:10
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 09/07/2015 : 15:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
OK, izabrao si gard uvrijeđene gospođice (sorry ako smatraš da opet pretjerujem, a ne poznajemo se), ali i to je u redu, i to je legitiman izbor.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 11/07/2015 : 17:53:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Promotivni video filma za Comic-Con.
Trnci me prolaze za popiz....





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 11/07/2015 : 19:57:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Bit će zanimljivo vidjeti koliko nas će izać (bar približno) zadovoljni iz kina kad se film pojavi.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 11/07/2015 : 22:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Većina hoće, ti nećeš.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 12/07/2015 : 04:05:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Većina hoće, ti nećeš.



Što podrazumijevaš pod ovim "većina"? Tko ti je to "većina"?

Po čemu znaš da neću izać zadovoljan?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 12/07/2015 : 11:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ti nikad nisi ničime zadovoljan, pa zaključujem unaprijed.
Također, postavljanje onakvog pitanja već daje naslutiti tvoj pesimistički stav prema filmu.

Pod 'većina' mislim na oko 80% kritičara, publike i ostalih.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 12/07/2015 : 11:34:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Problem je što ljudi krajnje nerealno očekuju istu onu očaranost koju su osjetili kada su gledali epizode 4-6 sa 8, 10, 13, 16 godina.
To se ne može ponoviti. Ništa ti više nije onako lijepo, novo i bajkovito kada se nakupiš godina. Ništa više nije prvi put i ništa nije dobro kao što je bilo onda...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 12/07/2015 : 19:51:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Ti nikad nisi ničime zadovoljan, pa zaključujem unaprijed.


Jašta, najlakše je generalizirat i reći ovo što si rekao, iako sam se u životu nagledao filmova koji me jesu oduševili, kao i onih koji nisu.


quote:
Također, postavljanje onakvog pitanja već daje naslutiti tvoj pesimistički stav prema filmu.


Prijatelju, taj "pesimistički stav", kako ga ti nazivaš, jest iskazivanje kritičkog mišljenja s moje strane. Što se mene tiče, nemam razloga biti pesimističan jer nakon onih katastrofa od epizoda 1, 2 i 3, sumnjam da stvari mogu biti lošije. A ukoliko misliš da se zbilja radi o pesimističnosti s moje strane, razmisli o ovom:

Imaš visoka očekivanja za neki film, veseliš se, pogledaš ga i razočara te.

Imaš niska očekivanja za neki film, nisi previše uzbuđen, pogledaš ga i oduševi te.

Što je od toga bolje?

quote:
Pod 'većina' mislim na oko 80% kritičara, publike i ostalih.



I misliš da ja među njima neću biti?

Da li to automatski znači da valja ocrniti onih 20% ljudi kojima se neće svidjeti?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 12/07/2015 : 19:55:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Problem je što ljudi krajnje nerealno očekuju istu onu očaranost koju su osjetili kada su gledali epizode 4-6 sa 8, 10, 13, 16 godina.
To se ne može ponoviti.


Može se ponoviti, samo treba znati kako.

quote:
Ništa ti više nije onako lijepo, novo i bajkovito kada se nakupiš godina. Ništa više nije prvi put i ništa nije dobro kao što je bilo onda...



Kaj je onda s onom konstatacijom da smo svi u duši klinci?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 12/07/2015 : 22:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Meni je recimo Osveta Sitha izvrstan film, kakvoćom drugi (iza Imperij uzvraća udarac) ili možda treći (iza Imperija i Nove nade) nastavak serijala.
Ali dok opet ne pogledam Novu nadu, Osveta Sitha mi je druga.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 12/07/2015 : 23:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

Imaš visoka očekivanja za neki film, veseliš se, pogledaš ga i razočara te.

Imaš niska očekivanja za neki film, nisi previše uzbuđen, pogledaš ga i oduševi te.

Što je od toga bolje?



Ok, to ima smisla, ali ne može se tako na sve gledat.

Abrams dosad nije razočarao. Znam da će novi SW valjati.

Edited by - Windwalker on 12/07/2015 23:16:46
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000