forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Star Wars
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 25/12/2015 : 20:26:50  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Što se tiče novih SW (i pišem kao neko ko nije fan, već su mi čisto filmovi za kokice i mozak na pašu), meni ok zabava. Ima dosta nelogičnosti i glupavih momenata, ali pošto nisam nabrijan na taj univerzum, ne smeta mi toliko. Novi likovi trebaju mnoooogo dorade, jer nisu ni prići Solou, Luku, Lei, Dartu... To što je priča rip-off Nove nade je već drugi par opanaka, stvarno je nevjerovatno da se nije mogao smisliti neki originalniji scenario, pogotovo za ovako uspješan i voljen serijal...
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 25/12/2015 : 23:39:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Windwalker


Iako, u međuvremenu je još onaj Rogue One koji bi mogao biti daleko gori od ovoga, jer je od redatelja one užasne Godzille.



Ali i dosta zanimljivog precijenjenog Monsters, pa se ja i dalje nadam dobrom.








Mišljenje je k'o guzica, svatko ga ima.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 26/12/2015 : 11:19:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Ja se samo nadam da je ova epizoda bila kukavički potez da se umile zadrtim fanovima i navuku nove koji stare epizode nisu gledali, te da će se u sljedećim epizodama okrenuti originalnosti.
Iako, u međuvremenu je još onaj Rogue One koji bi mogao biti daleko gori od ovoga, jer je od redatelja one užasne Godzille.



Nekoliko desetaka postova prije ovoga što si napisao, ti kažeš ovo...





Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 26/12/2015 : 13:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Da, reko sam to i gadno se prevario.

Jer ovo je bilo jako neočekivano za Abramsa.

Uz planetarno popularni Lost, genijalni Fringe i svježe Star Trekove, on napravi nešto ovako ishlapjelo.
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 26/12/2015 : 14:41:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Da, reko sam to i gadno se prevario.

Jer ovo je bilo jako neočekivano za Abramsa.

Uz planetarno popularni Lost, genijalni Fringe i svježe Star Trekove, on napravi nešto ovako ishlapjelo.



heh kako za koga,

Lost treba zabranit zakonom, Fringe mi je bio dobar al' ga nisam pogledao do kraja (više ne znam zašto), a novi Star Trekovi su dno

mene je Abrams ugodno iznenadio jer je film bolji nego što sam na račun njega očekivao da će biti

s druge strane, ne znam kom bi trebalo dat SW u ruke za osmicu...idealno Tarantinu

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12766 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 26/12/2015 : 14:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mali_Mate

s druge strane, ne znam kom bi trebalo dat SW u ruke za osmicu...idealno Tarantinu


Osmicu režira Rian Johnson (Brick, The Brothers Bloom, Looper). Devetku bi trebao režirati Colin Trevorrow (Safety Not Guaranteed, Jurassic World).

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 26/12/2015 : 15:44:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Mali_Mate

s druge strane, ne znam kom bi trebalo dat SW u ruke za osmicu...idealno Tarantinu


Osmicu režira Rian Johnson (Brick, The Brothers Bloom, Looper). Devetku bi trebao režirati Colin Trevorrow (Safety Not Guaranteed, Jurassic World).



Rekao jedan moj prijatelj da bi idealno bilo da osmica prati obuku Rey i Kyla, jedan dio da režira von Trier a drugi Haneke.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 27/12/2015 : 00:58:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Idealno bi bilo da osmica i nastavci zanemare sedmi dio, skoče stotinjak godina u budućnost i počnu pratit Legacy priču, kad već Thrawna ne možemo dobiti.

Jer dva sata obuke ovih dosada ne želim gledati.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 27/12/2015 : 08:59:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Idealno bi bilo da osmica i nastavci zanemare sedmi dio, skoče stotinjak godina u budućnost i počnu pratit Legacy priču, kad već Thrawna ne možemo dobiti.

Jer dva sata obuke ovih dosada ne želim gledati.


Pa nemoj, zar te netko tjera.
Gledat će onih par ljudi kojima se ovaj film sviđa.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 27/12/2015 : 12:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Dakle, sedmica mi je ostala u sjecanju kao jedan nastavak bez razradjene price sto se dogadjalo u galaksiji tih zadnjih 30-tak godina. Na neki nacin i bolje da je tako, jer u jedinici je bilo i previse galaktickog zasjedanja i zavrzlama oko senatora i pregovora, sto je bio smor, a jos vise da se trpi onaj Jar-Jar.

Dalje spoiler....







Imamo odnos Hana i Leie i njihovog sina koji je zastranio i krenuo djedovim stopama. Djedova maska sluzi kao relikvija.
Kylo mi je antipatican zbog same pojave i jos je doprinos tome njegovi neuroticni ispadi i mlacenje elektronike po prostoriji. Scena kad dva troopera vide kako divlja, pogledaju se i okrenuvsi se nazad u patrolu, je bila smijesna.
Kad Han Solo zove sina vicuci njegovo ime "Ben" malo mi je bilo smijesno, jer osim Lukea nitko nema anglo-americko ime koliko se sjecam. Ali shvatio sam da sam J.J. vjerojatno njeguje hebrejsku kulturu, pa je napravio hommage tradiciji i nazvao ga "Ben" jer to znaci "sin".

BB-8 je simpaticniji od R2-D2 zbog te neke pomalo ljudske mimike i gestikulacije.

Kako je netko napisao u topiku, a ja to u filmu nisam pridonosio previse paznje oko republike, doduse vidi se samo u sekvenci prije solarnog udara, nisu uspjeli opisati situaciju sa republikom nakon sloma Dartha Vadera i flote.

Finn je ok lik, iako su naravno nesto napomenuli da se trooperi vise ne dobivaju kloniranjem, nego da se otimaju od obitelji i odvode na obuku. Negativno oko njega sto su u scenu kad su zaskocili kapetanicu Phasmu on se poceo ponasati nedolicno za karakter koji nije uopce svojstven galaktickoj (ne)kulturi.
Mislim na poskakivanje pred kapetanicom vicuci "tko je sad glavni?ha? tko je glavni?" sto je previse simbolika i koketiranje sa ulicnim ponasanjem teenagera u hoodovima, ipak kao "kulturni" Englez Boyega je mogao stopirati tu scenu zbog moguce diskriminacije i predrasuda.
Nisu prikazali niti jednog troopera bez maske osim Finna, jer vjerojatno onaj glumac iz prve trilogije sto glumi zapovjednika Cody-a nije bio uracunat za neku scenu u filmu. Sto sugerira da nema vise klonova.
Impresivne fotografije srusene krstarice u pustinji i novi dizajni su vizuelna osvjezenja u serijalu.

Rey je simpa lik i ona je nadomjestak za nekada Amidalu i Leiu, jer nove generacije trebaju nove likove koje ce favorizirati kako zenski, kako muski dio publike. A prvenstveno ovo je ciljano vise na mladju publiku u segmentima gdje su vise ciljali na likove,akciju i neke smijesne zgode, sa izbjegavanjem previse prica i politike, a za stariju generaciju tu je prisustvu nama starih dobro poznatih likova i one "prve prave" trilogije gdje su bocnuli nostalgiju.
Iskreno, tek sam sad vidio koliko smo stariji i koliko je vremena proslo od tada.
Osjecaj da je proslo toliko godina i da su nam kriteriji postali dosta visoki i ne bih negativno htio kritizirati film, kad on nudi ne samo dva sata zabave zavaljeni u udobnu fotelju vec i taj dasak nostalgije koji vraca u proslost i djetinjstvo.


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 27/12/2015 12:39:41
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 27/12/2015 : 16:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Dakle, sedmica mi je ostala u sjecanju kao jedan nastavak bez razradjene price sto se dogadjalo u galaksiji tih zadnjih 30-tak godina. Na neki nacin i bolje da je tako, jer u jedinici je bilo i previse galaktickog zasjedanja i zavrzlama oko senatora i pregovora, sto je bio smor, a jos vise da se trpi onaj Jar-Jar.

Dalje spoiler....







Imamo odnos Hana i Leie i njihovog sina koji je zastranio i krenuo djedovim stopama. Djedova maska sluzi kao relikvija.
Kylo mi je antipatican zbog same pojave i jos je doprinos tome njegovi neuroticni ispadi i mlacenje elektronike po prostoriji. Scena kad dva troopera vide kako divlja, pogledaju se i okrenuvsi se nazad u patrolu, je bila smijesna.
Kad Han Solo zove sina vicuci njegovo ime "Ben" malo mi je bilo smijesno, jer osim Lukea nitko nema anglo-americko ime koliko se sjecam. Ali shvatio sam da sam J.J. vjerojatno njeguje hebrejsku kulturu, pa je napravio hommage tradiciji i nazvao ga "Ben" jer to znaci "sin".

BB-8 je simpaticniji od R2-D2 zbog te neke pomalo ljudske mimike i gestikulacije.

Kako je netko napisao u topiku, a ja to u filmu nisam pridonosio previse paznje oko republike, doduse vidi se samo u sekvenci prije solarnog udara, nisu uspjeli opisati situaciju sa republikom nakon sloma Dartha Vadera i flote.

Finn je ok lik, iako su naravno nesto napomenuli da se trooperi vise ne dobivaju kloniranjem, nego da se otimaju od obitelji i odvode na obuku. Negativno oko njega sto su u scenu kad su zaskocili kapetanicu Phasmu on se poceo ponasati nedolicno za karakter koji nije uopce svojstven galaktickoj (ne)kulturi.
Mislim na poskakivanje pred kapetanicom vicuci "tko je sad glavni?ha? tko je glavni?" sto je previse simbolika i koketiranje sa ulicnim ponasanjem teenagera u hoodovima, ipak kao "kulturni" Englez Boyega je mogao stopirati tu scenu zbog moguce diskriminacije i predrasuda.
Nisu prikazali niti jednog troopera bez maske osim Finna, jer vjerojatno onaj glumac iz prve trilogije sto glumi zapovjednika Cody-a nije bio uracunat za neku scenu u filmu. Sto sugerira da nema vise klonova.
Impresivne fotografije srusene krstarice u pustinji i novi dizajni su vizuelna osvjezenja u serijalu.

Rey je simpa lik i ona je nadomjestak za nekada Amidalu i Leiu, jer nove generacije trebaju nove likove koje ce favorizirati kako zenski, kako muski dio publike. A prvenstveno ovo je ciljano vise na mladju publiku u segmentima gdje su vise ciljali na likove,akciju i neke smijesne zgode, sa izbjegavanjem previse prica i politike, a za stariju generaciju tu je prisustvu nama starih dobro poznatih likova i one "prve prave" trilogije gdje su bocnuli nostalgiju.
Iskreno, tek sam sad vidio koliko smo stariji i koliko je vremena proslo od tada.
Osjecaj da je proslo toliko godina i da su nam kriteriji postali dosta visoki i ne bih negativno htio kritizirati film, kad on nudi ne samo dva sata zabave zavaljeni u udobnu fotelju vec i taj dasak nostalgije koji vraca u proslost i djetinjstvo.






U Novoj nadi Obie-wana Kenobija često zovu Ben Kenobi, i odatle ime Kylou.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 27/12/2015 17:25:08
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 27/12/2015 : 23:02:45  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
Film odličan ukoliko ga prihvaćate kao SW film i ne idete čeprkati previše po detaljima.

Ak ga gledate u 4du daje dodatni šmek u borbenim scenama.

SPOJLERI

Samo, otkrivanje Sile u Rey mi je malo bilo prebrzo i isforsirano:

npr. Luke koji je njezino godište je ipak puno duže imao problema s traženjem Sile, dok ona to za čas

Druga malo iritantna stvar:
Kylo Ren protiv Rey kao već istrenirani fajter s Silom skoro u malom prstu muku muči protiv Finna i Reye. Pa dajte malo ozbiljnosti.

Edited by - vešmašina on 27/12/2015 23:03:42
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 27/12/2015 : 23:32:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sam kritike na stranicama ovog topica, i više manje se slažem. Zato neću ništa od toga spominjati, već ću napisati što mi je bilo dobro. Pogledao sam ga u IMAX-u za Božić i 3D efekti su mi bili odlični! Za razliku od Hobita npr, gdje su mi bezvezni. Zanimljiv je bio filing, The Empire Strikes Back i Return of the Jedi sam gledao u kinu kao klinac nekoliko puta i smatram ih fenomenalnima usprkos pokojoj mani i bio sam sretan ponovno vidjeti stare likove, koji su točno ostarili koliko treba, 30g je razlika i u stvarnom svijetu i u filmu između Return of the Jedi i The Force Awakens. Stvarno zanimljivo! Tu su još avioni pobunjenika i negativaca, oprema, stormtrooperi, uništene krstarice, millennium falcon i razni drugi detalji koji podsjećaju na staru trilogiju. Han Solo odličan, princeza Leia će imati prilike i u idućim nastavcima, kao i Luke Skywalker. Od njega očekujem dosta. Rey odlična, Finn simpatičan, negativci zanimljivi osim onog glavnog koji izgleda i zvuči kao da je neki trol iz Tolkienovog svijeta. Sve u svemu, da nisam imao 3D naočale ovaj film bi mi mirno mogao proči kao Episode VII snimljena negdje 1987g, odmah iza Return of the Jedi... I to mi se jako sviđa!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 28/12/2015 : 01:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vešmašina

Film odličan ukoliko ga prihvaćate kao SW film i ne idete čeprkati previše po detaljima.

Ak ga gledate u 4du daje dodatni šmek u borbenim scenama.

SPOJLERI

Samo, otkrivanje Sile u Rey mi je malo bilo prebrzo i isforsirano:

npr. Luke koji je njezino godište je ipak puno duže imao problema s traženjem Sile, dok ona to za čas

Druga malo iritantna stvar:
Kylo Ren protiv Rey kao već istrenirani fajter s Silom skoro u malom prstu muku muči protiv Finna i Reye. Pa dajte malo ozbiljnosti.



Kylo Ren je učenik - nije dovršio trening. Isfrustriran jer je ubio oca, uplašen jer je susreo force senzitivnu osobu (što se ne dešava često) i upucan onim blast samostrelom. Čudi me da masa ljudi nije skontala ove činjenice - ipak je ovo film za sve uzraste i vrlo lak za praćenje...

Uzmite boksera (polu)profesionalca i stavite ga protiv talentiranog uličnog šakača. Ali uz caku da profija propucate pištoljem. Šta mislite tko bi pobjedio? Priznajte da ovako predstavljeno, ispada da je Kylo dobro i prošao.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 28/12/2015 01:27:39
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 28/12/2015 : 07:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
Ne bih se složio.

Kylo je ipak već kao što i znamo iz filma pri kraju treninga. Diplomski napisat i obranit i to je to. Iskustvo, znanje Sile i tehnika.

Argument straha jer je naletio na svoju Silnu sestričnu(pretpostavka) vrijedi i za nju, znači poništavamo ga.

Do jučer je ona po Hreliću prekapala za 1/4 obroka, a drugi dan već se bori protiv potencijalnog novog Darth Vadera.

Također, kakvo iskustvo šore ima Rey?

kakvo iskustvo ima Finn? pogotovo s lightsaberom(ajd recimo da ga Rey zna držati jer ima onaj veliki kolac s kojim se fajta protiv klošara na Jakkuu)?

Taj dio je trebao izgledati kao susret zaprešičkog Inkera na početku priprema i Barcelone u punoj formi, a ne toliko uzvisiti Finna i Rey te istovremeno napraviti budalaša od Kyla.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9176 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 28/12/2015 : 08:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Spoileri

Kylo Ren nije novi Darth Vader. On je iskomplesirani klinac. Snoke ga ima samo zato jer nema ništa bolje. Ren je suprotnost onim staloženim, vojničkim predstavnicima mračne sile kao što je Rey suprotnost onim dugi_trening_za_jedija šemi iz starih filmova.
Ako će nova trilogija imati novog Vadera to će biti netko drugi.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/12/2015 : 08:56:15  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Tko zna, mozemo pretpostavljati svasta i nista.
Luke postane ucitelj Rey, iz zahvalnosti sto mu je vratila sablju,pocne je trenirat..ona padne neiskusna u ruke mracne strane i postane prvi zenski Darth..DARTH MATER! Izvrcem onaj naslov strip Dyd "Mater Morbi"😆..

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 28/12/2015 : 09:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vešmašina

Ne bih se složio.

Kylo je ipak već kao što i znamo iz filma pri kraju treninga. Diplomski napisat i obranit i to je to. Iskustvo, znanje Sile i tehnika.

Argument straha jer je naletio na svoju Silnu sestričnu(pretpostavka) vrijedi i za nju, znači poništavamo ga.

Do jučer je ona po Hreliću prekapala za 1/4 obroka, a drugi dan već se bori protiv potencijalnog novog Darth Vadera.

Također, kakvo iskustvo šore ima Rey?

kakvo iskustvo ima Finn? pogotovo s lightsaberom(ajd recimo da ga Rey zna držati jer ima onaj veliki kolac s kojim se fajta protiv klošara na Jakkuu)?

Taj dio je trebao izgledati kao susret zaprešičkog Inkera na početku priprema i Barcelone u punoj formi, a ne toliko uzvisiti Finna i Rey te istovremeno napraviti budalaša od Kyla.


U nepoznatoj fazi treninga, iskustvo nikakvo.
I zanemarit ćemo da je pogođen laserom, to nije važno.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/12/2015 : 09:05:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Rey je vjerojatno Lukeova kći, samo je pitanje tko je majka.

A zanima me i tko bi se mogao kriti iza Snokeova holograma, netko koga već znamo ili netko koga ćemo tek upoznati u epizodama 8 i 9.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 28/12/2015 : 09:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Spoileri

Kylo Ren nije novi Darth Vader. On je iskomplesirani klinac. Snoke ga ima samo zato jer nema ništa bolje. Ren je suprotnost onim staloženim, vojničkim predstavnicima mračne sile kao što je Rey suprotnost onim dugi_trening_za_jedija šemi iz starih filmova.
Ako će nova trilogija imati novog Vadera to će biti netko drugi.


Teško da će biti nešto novo. Ren i Rey treniraju i ajmo opet. Luke valjda ide na Snoke-a...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/12/2015 : 09:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Inače, Sila... je najbrže zaradila milijardu u povijesti filma, i nezaustavljivo grabi prema tituli najgledanijeg filma svih vremena:


http://www.jutarnji.hr/-ratovi-zvijezda---do-najbrze-zarade-milijardu-dolara-film-je-zaradio-u-prvih-12-dana-prikazivanja--dok-je--jurskom-svijetu--to-uspjelo-u-13-dana/1487033/


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 28/12/2015 : 09:33:42  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

U nepoznatoj fazi treninga, iskustvo nikakvo.
I zanemarit ćemo da je pogođen laserom, to nije važno.



pa ak gledamo tradiciju SW-a onda sigurno nije u početnoj fazi treninga s obzirom na godine koje ima.

luke kad je počinjao već je bio "star", za anakina se zna s kolko godina je krenuo.

oke, pogođen je laserom - touche, al govorimo o fajtu između nekog tko je po logici stvari predodređen za nasljednika dede vadera protiv storm troopera i cure koja je prekapala po smeću par dana ranije.

dakle dve varijable su problematične:

a) kyle kao "slabić"

b) rey izrazito nabrundana silom, a gledajući timeline dešavanja nije ni skužila koji dan ranije da uopće je sposobna za nekaj, a kamoli za potencijalnu džedajicu.

Edited by - vešmašina on 28/12/2015 09:34:51
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 28/12/2015 : 12:46:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Inače, Sila... je najbrže zaradila milijardu u povijesti filma, i nezaustavljivo grabi prema tituli najgledanijeg filma svih vremena:


http://www.jutarnji.hr/-ratovi-zvijezda---do-najbrze-zarade-milijardu-dolara-film-je-zaradio-u-prvih-12-dana-prikazivanja--dok-je--jurskom-svijetu--to-uspjelo-u-13-dana/1487033/




Strašno kaj se sve danas proda.
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1228 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 28/12/2015 : 14:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Meni je film sasvim ok, čak i malo više nego sam očekivao. Fin mi nekak beskarakteran kao i Kylo. Osim povremene reciklaže nemam zamjerki. Atraktivna radnja i akcija. Snoke ostao najveća zagonetka

8/10

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 02/01/2016 : 22:19:27  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Inače, Sila... je najbrže zaradila milijardu u povijesti filma, i nezaustavljivo grabi prema tituli najgledanijeg filma svih vremena:


http://www.jutarnji.hr/-ratovi-zvijezda---do-najbrze-zarade-milijardu-dolara-film-je-zaradio-u-prvih-12-dana-prikazivanja--dok-je--jurskom-svijetu--to-uspjelo-u-13-dana/1487033/




Strašno kaj se sve danas proda.



Pa, u biti, novi SW je tek na 53. mjestu po ukupnoj zaradi.

http://deadline.com/2015/12/star-wars-box-office-compares-biggest-all-time-films-adjusted-inflation-1201673871/
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000