forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Star Wars
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/01/2017 : 01:08:09  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by nagor

Ja te ne poznajem.


U tome se slažemo.

A očito me nećeš ni upoznati, jer iz nekog razloga smatraš da su moji postovi neistiniti i neiskreni.



Samo sam htio reć da su ti postovi toliko univerzalni i zen, da ne znam tko si u stvari, što voliš/ne voliš i što predstavljaš.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 05/01/2017 : 01:37:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by nagor

Ja te ne poznajem.


U tome se slažemo.

A očito me nećeš ni upoznati, jer iz nekog razloga smatraš da su moji postovi neistiniti i neiskreni.



Samo sam htio reć da su ti postovi toliko univerzalni i zen, da ne znam tko si u stvari, što voliš/ne voliš i što predstavljaš.


Što predstavljam? U kom smislu?

Što se tiče toga što volim ili ne volim, ne očekujem da moju strast prema filmu i stripu kao medijsko-umjetničkim tvorevinama shvati netko tko od stripova čita i voli isključivo Zagora. Možda se ti voliš ograničavati, ali ja ne volim.

I ne, ovo nije bilo potcjenjivački. Volim i ja Zagora, ali ima i milijun drugih riba u moru.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/01/2017 : 01:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Uh!

Konačno sam te uspio isprovocirati. Konačno si mi pokazao da si ipak krvav ispod kože... i pomalo snob... jer ja kao ne mogu shvatiti tvoju strast prema filmu jer čitam Zagora. Oke. :)

Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 05/01/2017 : 01:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Girls, c'mon, stop fighting!


Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/01/2017 : 01:57:27  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote


Odoh čitat Zagora.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 05/01/2017 : 02:20:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Uh!

Konačno sam te uspio isprovocirati. Konačno si mi pokazao da si ipak krvav ispod kože... i pomalo snob... jer ja kao ne mogu shvatiti tvoju strast prema filmu jer čitam Zagora. Oke. :)




Nemoj izvrtati moje riječi.

Ti si osoba koja kod određenih stvari ima svoju zonu komfora, iz koje ne izlazi baš često. Tebi nikad neće biti jasno da netko poput mene može imati stotine filmova ili stripova koji su mu podjednako dragi.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/01/2017 : 07:35:37  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ne izvratam tvoje riječi, samo sam ponovio ono što si napisao.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/01/2017 : 09:31:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote










Zvjezdani ratovi










Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 05/01/2017 : 13:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ne izvratam tvoje riječi, samo sam ponovio ono što si napisao.


Nije problem u tome što čitaš Zagora, problem je u tome što čitaš isključivo Zagora.

Poanta nije u sadržaju, već u količini.

Mislim, ok, pretpostavljam da si čitao i druge stripove, ali koliko ja pratim stripovski dio foruma, 90% tvojih postova vezano je za Zagora i Bonelli. A o tvojem nicku i avataru da ne govorimo.

Ako ti toliko strastveno voliš Zagora, pretpostavljam da ti je čudno kada ti netko kaže da jednako strastveno voli stotinu drugih stripova. To ne znači da ti ja lažem ili muljam, to samo znači da imamo drastično drukčiji doživljaj određenih stvari.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/01/2017 : 16:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Čestitam, ovo ti je za sad najjadniji post od kad sam ja na forumu. ;)

Na osnovi mog avatara odnosno forumskog piskaranja o Zagoru si zaključio da nisam nisam dovoljno kompetentan raspravljati s tobom na filmskim topicima? Zbog toga što čitam isključivo Zagora nisam sposoban shvatiti "tvoju strast prema filmu kao medijsko-umjetničkoj tvorevini"? Sve ono što sam pročitao, pogledao i iskusio u životu je zreducirano na moj forumski avatar po kojemu ti zaključuješ da su mi ukusi ograničeni. Ccc... nisko.

Što ako George Lucas u slobodno vrijeme čita Bleka? Je li on zbog toga manje kompetentan s tobom raspravljati o filmu? Što ako upoznaš nekog tko uopće ne čita stripove, a pročitao je puno knjiga i pogledao previše filmova? Što ćemo s takvim? Tko je dostojan shvatiti tvoju strast o umjetnosti koju izražavaš dugačkim copy-paste listama?

Eh, Bushido, moj novi omiljeni snobu.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 05/01/2017 : 16:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Čestitam, ovo ti je za sad najjadniji post od kad sam ja na forumu. ;)

Na osnovi mog avatara odnosno forumskog piskaranja o Zagoru si zaključio da nisam nisam dovoljno kompetentan raspravljati s tobom na filmskim topicima? Zbog toga što čitam isključivo Zagora nisam sposoban shvatiti "tvoju strast prema filmu kao medijsko-umjetničkoj tvorevini"? Sve ono što sam pročitao, pogledao i iskusio u životu je zreducirano na moj forumski avatar po kojemu ti zaključuješ da su mi ukusi ograničeni. Ccc... nisko.

Što ako George Lucas u slobodno vrijeme čita Bleka? Je li on zbog toga manje kompetentan s tobom raspravljati o filmu? Što ako upoznaš nekog tko uopće ne čita stripove, a pročitao je puno knjiga i pogledao previše filmova? Što ćemo s takvim? Tko je dostojan shvatiti tvoju strast o umjetnosti koju izražavaš dugačkim copy-paste listama?

Eh, Bushido, moj novi omiljeni snobu.


Hm, opet izvrćeš moje riječi. Ne shvaćam koja je poanta toga. To te zabavlja, ili?

Zašto uopće misliš da te ja smatram nekompetentnim za raspravu o pojedinim temama?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/01/2017 : 17:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ne, nije te zabavno više čitati. I zašto se sad pokušavaš izmigoljiti:


quote:
Što se tiče toga što volim ili ne volim, ne očekujem da moju strast prema filmu i stripu kao medijsko-umjetničkim tvorevinama shvati netko tko od stripova čita i voli isključivo Zagora. Možda se ti voliš ograničavati, ali ja ne volim
.

Budući da su tvoji postovi uvijek iskreni, što bi ovo gore trebalo značiti negoli ono što si napisao da znači... Što točno izvrćem?
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 05/01/2017 : 17:15:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ne, nije te zabavno više čitati. I zašto se sad pokušavaš izmigoljiti:


quote:
Što se tiče toga što volim ili ne volim, ne očekujem da moju strast prema filmu i stripu kao medijsko-umjetničkim tvorevinama shvati netko tko od stripova čita i voli isključivo Zagora. Možda se ti voliš ograničavati, ali ja ne volim
.

Budući da su tvoji postovi uvijek iskreni, što bi ovo gore trebalo značiti negoli ono što si napisao da znači... Što točno izvrćem?


Hm, zašto misliš da se ta tvrdnja odnosila na tvoju kompetenciju da raspravljaš o ičemu?

Pričali smo o osobnim preferencama. Usporedba sa Zagorom trebala je ilustrirati da smo očito osobe različitih preferenci (širih ili užih, nebitno). Nisam nigdje rekao da te ljubav prema Zagoru čini nekompetentnim za raspravu o filmovima. Ne znam kako si došao do toga.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/01/2017 : 21:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Koš po koš, hoćemo još!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/01/2017 : 22:18:04  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by nagor

Ne, nije te zabavno više čitati. I zašto se sad pokušavaš izmigoljiti:


quote:
Što se tiče toga što volim ili ne volim, ne očekujem da moju strast prema filmu i stripu kao medijsko-umjetničkim tvorevinama shvati netko tko od stripova čita i voli isključivo Zagora. Možda se ti voliš ograničavati, ali ja ne volim
.

Budući da su tvoji postovi uvijek iskreni, što bi ovo gore trebalo značiti negoli ono što si napisao da znači... Što točno izvrćem?


Hm, zašto misliš da se ta tvrdnja odnosila na tvoju kompetenciju da raspravljaš o ičemu?

Pričali smo o osobnim preferencama. Usporedba sa Zagorom trebala je ilustrirati da smo očito osobe različitih preferenci (širih ili užih, nebitno). Nisam nigdje rekao da te ljubav prema Zagoru čini nekompetentnim za raspravu o filmovima. Ne znam kako si došao do toga.



Zato što si upravo to rekao.

Da, pričali smo o osobnim preferencama. Meni nije jasno zašto ja zbog Zagorova avatara ne bih mogao shvatiti tvoju strast prema medijsko-umjetničkim tvorevinama? To me zanima, to mi pojasni.
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2946 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 05/01/2017 : 22:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
Svezi glede tvog pitanija Bušidu, baš si se ono primijo, mene također zanima korijen te tvoje intifade protiv tog imaginarnog konstrukta što si ti sebi složio te odlučno istupaš protiv takvog unatoč činjenici kako na ovom forumu pobornika istog zapravo nema...


https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 05/01/2017 : 22:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by nagor

Ne, nije te zabavno više čitati. I zašto se sad pokušavaš izmigoljiti:


quote:
Što se tiče toga što volim ili ne volim, ne očekujem da moju strast prema filmu i stripu kao medijsko-umjetničkim tvorevinama shvati netko tko od stripova čita i voli isključivo Zagora. Možda se ti voliš ograničavati, ali ja ne volim
.

Budući da su tvoji postovi uvijek iskreni, što bi ovo gore trebalo značiti negoli ono što si napisao da znači... Što točno izvrćem?


Hm, zašto misliš da se ta tvrdnja odnosila na tvoju kompetenciju da raspravljaš o ičemu?

Pričali smo o osobnim preferencama. Usporedba sa Zagorom trebala je ilustrirati da smo očito osobe različitih preferenci (širih ili užih, nebitno). Nisam nigdje rekao da te ljubav prema Zagoru čini nekompetentnim za raspravu o filmovima. Ne znam kako si došao do toga.



Zato što si upravo to rekao.

Da, pričali smo o osobnim preferencama. Meni nije jasno zašto ja zbog Zagorova avatara ne bih mogao shvatiti tvoju strast prema medijsko-umjetničkim tvorevinama? To me zanima, to mi pojasni.


Čudiš se mojim stripovskim preferencama, i misliš da lažem po tom pitanju. Pitam se: zašto je to tako? Kao što rekoh, nisi po ničemu (postovima, komentarima, profilom...) pokazao da te zanima išta drugo od stripova osim Zagora, pa sam pretpostavio da je riječ o sudaru senzibiliteta. Tebi je čudno da netko jednakom strašću voli mnoge stripove, kao što ti voliš taj jedan. Kažem, ovo je samo pretpostavka. Jesam li u pravu? To samo ti znaš.

E sad, što se tiče filmova, vidim da te i tu moje široke preference čude jednako kao i kod stripova. Pa se pitam: ako (pod pretpostavkom) od stripova voliš samo Zagora, znači li to da i po pitanju filmova imaš uske preference? Opet, koliko se sjećam, rijetko postaš po filmskom podforumu (jedino se sjećam naše rasprave o cenzuri), pa nisam shvatio da te filmovi nešto posebno zanimaju, a kamo li neka specifična vrsta filmova. Opet, ovo je samo pretpostavka.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 05/01/2017 : 23:17:12  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
I ja bih volio vidjeti Komaracmena.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 05/01/2017 : 23:22:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

I ja bih volio vidjeti Komaracmena.


Eto, nisam jedini.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/01/2017 : 23:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by nagor

Ne, nije te zabavno više čitati. I zašto se sad pokušavaš izmigoljiti:


quote:
Što se tiče toga što volim ili ne volim, ne očekujem da moju strast prema filmu i stripu kao medijsko-umjetničkim tvorevinama shvati netko tko od stripova čita i voli isključivo Zagora. Možda se ti voliš ograničavati, ali ja ne volim
.

Budući da su tvoji postovi uvijek iskreni, što bi ovo gore trebalo značiti negoli ono što si napisao da znači... Što točno izvrćem?


Hm, zašto misliš da se ta tvrdnja odnosila na tvoju kompetenciju da raspravljaš o ičemu?

Pričali smo o osobnim preferencama. Usporedba sa Zagorom trebala je ilustrirati da smo očito osobe različitih preferenci (širih ili užih, nebitno). Nisam nigdje rekao da te ljubav prema Zagoru čini nekompetentnim za raspravu o filmovima. Ne znam kako si došao do toga.



Zato što si upravo to rekao.

Da, pričali smo o osobnim preferencama. Meni nije jasno zašto ja zbog Zagorova avatara ne bih mogao shvatiti tvoju strast prema medijsko-umjetničkim tvorevinama? To me zanima, to mi pojasni.


Čudiš se mojim stripovskim preferencama, i misliš da lažem po tom pitanju. Pitam se: zašto je to tako? Kao što rekoh, nisi po ničemu (postovima, komentarima, profilom...) pokazao da te zanima išta drugo od stripova osim Zagora, pa sam pretpostavio da je riječ o sudaru senzibiliteta. Tebi je čudno da netko jednakom strašću voli mnoge stripove, kao što ti voliš taj jedan. Kažem, ovo je samo pretpostavka. Jesam li u pravu? To samo ti znaš.

E sad, što se tiče filmova, vidim da te i tu moje široke preference čude jednako kao i kod stripova. Pa se pitam: ako (pod pretpostavkom) od stripova voliš samo Zagora, znači li to da i po pitanju filmova imaš uske preference? Opet, koliko se sjećam, rijetko postaš po filmskom podforumu (jedino se sjećam naše rasprave o cenzuri), pa nisam shvatio da te filmovi nešto posebno zanimaju, a kamo li neka specifična vrsta filmova. Opet, ovo je samo pretpostavka.



Zar nisi primjetio da ne raspravljamo više o tvojim širokom preferencijama. Pričamo o tvojoj sposobnosti da na osnovi avatara i omiljenog strip junaka forumaša zaključiš tko je u stanju shvatiti tvoje preferencije odnosno tvoju strast prema filmu i stripu kao medijsko-umjetničkim tvorevinama (obožavam ovu složenicu). To mi još uvijek nije jasno. Ili mi možda možeš savjetovati koje forumske topice bih morao obilaziti, da onda uđem u taj tvoj poseban krug forumaša, koji mogu shvatiti tvoju strast? ;)
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/01/2017 : 23:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjusticeforall

Svezi glede tvog pitanija Bušidu, baš si se ono primijo, mene također zanima korijen te tvoje intifade protiv tog imaginarnog konstrukta što si ti sebi složio te odlučno istupaš protiv takvog unatoč činjenici kako na ovom forumu pobornika istog zapravo nema...



Tebi je sve imaginarni konstrukt. Priznajem da ti ta fora još i može proći kod ove akademske debate s političkom korektnošću u Star Warsima, ali ovdje trenutno pričamo o objektivno realno konstruktu, snobizmu. Zar to nije zanimljiva i realnija tema. ;)

Zar tebi nije bljutavo snobovski kad te netko na osnovi omijenog strip junaka zreducira na osobu koja "ne može shvatiti njegovu strast prema filmu kao medijsko-umjetničkoj tvorevini"? ;)

Istina je da su zagorovci laka meta (dovoljno je pogledati topic "Pokažite se"), ali Bushido se malo zaboravio. I nekako sumnjam, da bi se usudio istu stvar napisati nekome koji čita, recimo, isključivo Nathana i ne sudjeluje puno na filmskim topicima.

Meni je to fascinanta tema. Ne samo na forumu nego općenito ta sociologija kulture.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 05/01/2017 : 23:52:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Zar nisi primjetio da ne raspravljamo više o tvojim širokom preferencijama. Pričamo o tvojoj sposobnosti da na osnovi avatara i omiljenog strip junaka forumaša zaključiš tko je u stanju shvatiti tvoje preferencije odnosno tvoju strast prema filmu i stripu kao medijsko-umjetničkim tvorevinama (obožavam ovu složenicu). To mi još uvijek nije jasno. Ili mi možda možeš savjetovati koje forumske topice bih morao obilaziti, da onda uđem u taj tvoj poseban krug forumaša, koji mogu shvatiti tvoju strast? ;)


Hm, mislim da sam gore bio prilično jasan. Sve sam objasnio.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/01/2017 : 23:54:53  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ne, nisi objasnio tu svoju supermoć, Bushidoman. ;)
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 05/01/2017 : 23:59:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by andjusticeforall

Svezi glede tvog pitanija Bušidu, baš si se ono primijo, mene također zanima korijen te tvoje intifade protiv tog imaginarnog konstrukta što si ti sebi složio te odlučno istupaš protiv takvog unatoč činjenici kako na ovom forumu pobornika istog zapravo nema...



Tebi je sve imaginarni konstrukt. Priznajem da ti ta fora još i može proći kod ove akademske debate s političkom korektnošću u Star Warsima, ali ovdje trenutno pričamo o objektivno realno konstruktu, snobizmu. Zar to nije zanimljiva i realnija tema. ;)

Zar tebi nije bljutavo snobovski kad te netko na osnovi omijenog strip junaka zreducira na osobu koja "ne može shvatiti njegovu strast prema filmu kao medijsko-umjetničkoj tvorevini"? ;)

Istina je da su zagorovci laka meta (dovoljno je pogledati topic "Pokažite se"), ali Bushido se malo zaboravio. I nekako sumnjam, da bi se usudio istu stvar napisati nekome koji čita, recimo, isključivo Nathana i ne sudjeluje puno na filmskim topicima.

Meni je to fascinanta tema. Ne samo na forumu nego općenito ta sociologija kulture.



Ajmo ovako, zašto je tebi neshvatljivo da netko može jednako voljeti stotine stripova? Ili filmova, kakogod.

Također, ako se dobro sjećam, jednom sam te bio pitao koji su tebi stripovi (ili filmovi, ne sjećam se više) najdraži. Ti si to samo prešutio.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 06/01/2017 : 00:14:20  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Tko je uopće rekao da mi je neshvatljivo da netko može voljeti više filmova ili stripova. I moja imdb lista je puna devetki i desetki, ali svejedno postoje filmovi kojima se uvijek vraćam. Neshvatljivo mi je da to tvoje kopiranje lista pod izgovorom da ti je sve jednako drago. Nisi robot, 90% sam uvjeren da si ipak čovjek koji ima emocije i nešto mu je bolje nešto slabije. Bojim se da bi mi, kad bi te pitao tko ti je omiljena osoba u životu, kopirao svoju facebook listu frendova.

Da, sjećam se zašto ti nisam odgovorio. Pitao sam te koja ti je omiljena serija ili film i umjesto da staviš 5-10 najdražih naslova, ko svi ostali, kopirao si mi IMDB listu. Izgubio sam volju.
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000