forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Star Wars
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 29/06/2017 : 14:41:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Pretpostavljam da je ovdje negdje:


http://comicbook.com/starwars/2017/06/26/star-wars-han-solo-movie-alden-ehrenreich-bad-acting-performance/

http://www.thedailybeast.com/nobody-wants-this-han-solo-movie-anyway

http://www.businessinsider.com/han-solo-movie-set-details-2017-6


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 29/06/2017 : 14:57:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
E, to to! THR je izgleda započeo priču. Danke!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 29/06/2017 : 18:01:26  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 16/07/2017 : 19:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
I Dubrovnik je u ovom "behind the scenes" videu
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/08/2017 : 19:40:19  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 18/08/2017 : 14:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
http://superheroji.com.hr/obi-wan-kenobi-dobiva-samostalni-film-a-rezira-ga-stephen-daldry/
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 10/10/2017 : 20:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 10/10/2017 : 23:36:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Za zaspat.
Go to Top of Page

The_PI
Starting Member



66 Posts

Member since 18/12/2015

Posted - 20/10/2017 : 09:33:28  Show Profile Show Extended Profile  Send The_PI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar





Ja sam se najezila kada sam pogledala trailer. Zanimljiva mi je analiza novog postera u odnosu na stare koju sam negdje procitala. Do sada su svi bad guys bili u pozadini u velikom formatu. Na ovom novom posteru je izmedu ostalog i Luke u pozadini.

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 13/12/2017 : 23:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Dobar film, preporučujem.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 14/12/2017 : 02:28:39  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Loše, loše i loše. Nema ovo veze s onim SW-om kojeg sam zavolio kao dijete, a to je očito i namjera odgovornih. Disneyu je bitnije da ima glupavog humora i da se radi merchandise za nove slatke beštijice, nego da naprave smislenu priču koja se logički nastavlja na onu klasičnu. Možda će ostali reći kako je ovo njima logično, no meni je to tipično moderno kvazinihilistično preseravanje - Bog je mrtav, tradicija je mrtva, bla bla bla.

Priča je puna glupih odluka, neuvjerljivih psiholoških profila i ispraznih dijaloga. Ni "e" od emotivne povezanosti s likovima, naravno, s moje strane.

Kylo Ren je i dalje škart od negativca, i nisu mi nimalo jasni oni koji pravdaju njegov character arc navodeći ga kao jednog od kompleksnijih antagonista - lik je sjebano derište s problemima kontrole bijesa - to je sve.

Ah da, a tek kad čujete tko su Reyini roditelji, jedan veliki "fuck you" od strane Disneya.

Sve u svemu, film nije apsolutno smeće, kao što to nije ni FA, ali je meni osobno jebački razočaravajuć (kao i FA). Iako su me trnci prošli par puta, ubrzo sam se osjećao iznevjerenim jer ti momenti su se ubrzo pokazali još jednim jeftinim plot twistom.

Ah, jbg. To bi bilo to od mog ventiliranja dojmova.

Svakako se nadam kako će vama ostaviti bolji dojam.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7736 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 14/12/2017 : 09:01:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Ima da ga izmuzu i recikliraju dok ne crkne, bar još 3-4 trilogije i 15 spin-offova.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 14/12/2017 : 09:57:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice
Disneyu je bitnije da ima glupavog humora


Nisam jos gledao ovaj, ali glupavi humor, traljavi dijalozi i ispodprosjecna gluma su jedan od trademarkova Star Warsa od samih pocetaka.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 14/12/2017 : 14:44:14  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by vice
Disneyu je bitnije da ima glupavog humora


Nisam jos gledao ovaj, ali glupavi humor, traljavi dijalozi i ispodprosjecna gluma su jedan od trademarkova Star Warsa od samih pocetaka.



Cheesy štih space opere jest trademark, no ovo nije u tom stilu.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 14/12/2017 : 21:55:52  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Danas sam pogledao film po drugi put i opet mi je bilo odlično!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/12/2017 : 18:58:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 16/12/2017 : 20:55:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Vizuelni spektakl, par smesnih fora,sjajna gluma glavne junakinje,minijatura jednog od mojih omiljenih glumaca...zacinjeno brdom nostalgije...sve u svemu premalooooooooo
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 16/12/2017 : 22:03:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Loše, loše i loše. Nema ovo veze s onim SW-om kojeg sam zavolio kao dijete, a to je očito i namjera odgovornih. Disneyu je bitnije da ima glupavog humora i da se radi merchandise za nove slatke beštijice, nego da naprave smislenu priču koja se logički nastavlja na onu klasičnu. Možda će ostali reći kako je ovo njima logično, no meni je to tipično moderno kvazinihilistično preseravanje - Bog je mrtav, tradicija je mrtva, bla bla bla.

Priča je puna glupih odluka, neuvjerljivih psiholoških profila i ispraznih dijaloga. Ni "e" od emotivne povezanosti s likovima, naravno, s moje strane.

Kylo Ren je i dalje škart od negativca, i nisu mi nimalo jasni oni koji pravdaju njegov character arc navodeći ga kao jednog od kompleksnijih antagonista - lik je sjebano derište s problemima kontrole bijesa - to je sve.

Ah da, a tek kad čujete tko su Reyini roditelji, jedan veliki "fuck you" od strane Disneya.

Sve u svemu, film nije apsolutno smeće, kao što to nije ni FA, ali je meni osobno jebački razočaravajuć (kao i FA). Iako su me trnci prošli par puta, ubrzo sam se osjećao iznevjerenim jer ti momenti su se ubrzo pokazali još jednim jeftinim plot twistom.

Ah, jbg. To bi bilo to od mog ventiliranja dojmova.

Svakako se nadam kako će vama ostaviti bolji dojam.




Kao Star Warsi, film je ok. Ali da ima stvari koje su trebali drukčije napraviti, nema pogovora.

Zaći ću u spoilere tako da vas upozoravam...

Film je zabavan, nije dosadan, prava kino uživancija, ono što su Star Warsi uvijek bili i trebali biti (a što prequeli recimo nisu bili), nikakva visoka umjetnost, film za sve uzraste o kojemu se ne treba previše razmišljati, a što razni čine (nešto što je još prije 40 godina proročanski predvidio Sir Alec Guinness). Rian Johnson je korektno odradio posao, ima nekoliko lijepih kadrova i fino režirane akcije. Sve skupa, krive odluke u karakterizaciji likova i cijeloj premisi ove trilogije dovele su do toga da su početni problemi teško popravljivi.

Kylo Ren je emo klinac koji NIKAKO ne može biti big bad villain, a sada kada su ubili Snokea (totalno nelogično - ako je takva velika faca, što je i dokazao kada se poigravao s Rey, uopće ne drži vodu način na kojega ga je Kylo ubio). Sama koncepcija First Ordera je nelogična - kako su se uspjeli uzdignuti, otkud im pare za sve to, tko što kako, ništa nije bilo objašnjeno u TFA, pa naravno, nije ni sada. Relationship između Finna i Rose je totalno isforsiran, vrhunac lažne političke korektnosti u Star Wars filmu... Lukeov "odlazak" bio je očekivan, sve u svemu. Također, koja je poanta Del Torovog lika? Uveli ga u film, zajebao je ekipu i gotovo. Btw. mislim da je "reveal" o Reyinim roditeljima bullshit, ne ide to samo tako.

Svejedno, radujem se zadnjem nastavku jer me baš zanima kako ga mogu učiniti zanimljivim nakon svega što se dogodilo ovdje.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 17/12/2017 : 19:07:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Evo ja idem sutra gledat posto je ona shema sa kupi 1 dobijes 2 karte u cinestaru ako placas contactless karticom :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 17/12/2017 19:07:51
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 21/12/2017 : 23:45:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Pogledao Episode VIII. Dosada sa par dobrih fora i jednom odlicnom scenom. Sve u svemu, vise se isplati ponovo gledati stare epizode nego po prvi put ove najnovije. Do danas sam tvrdio da cu uvijek gledati Star Wars filmove, makar izbacivali jednog mjesecno, ali nakon ovoga sam se poceo premisljati.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 22/12/2017 : 02:26:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Meni je sedmi usmrdio serijal, a ovaj se iz trailera također osjeti.
Gledat ću kad tad, no bez očekivanja.

Nadam se da barem spin-offi budu dobri.
Rogue One je bio ok, možda budu i ostali.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6048 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 22/12/2017 : 08:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Episode 8

Nešto najgore što je franšiza SW izrodila, u rangu Episode 1 odnosno još gore. Sve što se moglo sjebati - sjebali su. Na sve što se moglo pljunuti - pljunuli su. Po prvi put u životu mi se desilo da usred filma poželim ustati iz kina i otići.

Rogue One je u odnosu na ovo remek djelo.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 22/12/2017 : 10:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Zanimljive su ovako žestoke reakcije na film.

Meni je ovo jedan od najboljih filmova godine.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 22/12/2017 : 10:47:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Zanimljive su ovako žestoke reakcije na film.

Meni je ovo jedan od najboljih filmova godine.



Jedan počne, ostali nastave.

Film je mess, ali definitivno nije najgori SW film.
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 22/12/2017 : 11:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Da, film ne valja. Ali na stranu nezanimljivi subplot, na stranu što franšiza jednostavno više nema nešto zanimljivo za ponuditi, na stranu što je serijal trebalo terminirati nakon originalne trilogije, mislim da je najveća glupost u filmu to što propovijeda protiv dječjeg rada/sweatshopova, a producirao ga je Disney.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000