forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Star Wars
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 10/08/2022 : 00:38:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
sta ces iz inostranstva da nabavljas, si ti citav, znas kolko ima toga? xD

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39309 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/08/2022 : 00:46:24  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Pojma nemam. :)
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 10/08/2022 : 12:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Ima puno toga, ali nemamo izbora. Jer ja nemam gušta u čitanju scana, moram na papiru. A i ako ću ikad u drugu državu putovat raspitam se za stripove da pokupujem.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39309 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/08/2022 : 17:41:56  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Gotovo sve. Poslednja tri filma i ono djubre od Rebelsa potpuno nepotrebno nakalemljeno na zaokruzenu celinu. Sve u svemu sad sam poslozio ceo SW i leglo je mnogo dobro. Sad cekamo sta ce sledece.. Zna li neko za kada se sprema sledeci film? Sta ce biti tema? Neki spin of ili epizoda X?
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 10/08/2022 : 18:04:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
sada u septembru ce nova mini-serija s kasijan andorom, onim glavnim likom iz Rogue1 sto je poginuo na plazi na kraju u nuklearnoj eksploziji. treba da bude o formiranju pobunjenickog saveza i tako dalje. imas trejler na prethodnoj strani, baci pogled, dobro deluje:) to ce u septembru.

u septembru isto ide druga sezona Bad batch, to se jedva ceka.

za sledecu godinu se sprema igrana serija o Asoki, koja se nastavlja na njeno gostovanje u Mandou (video si da traga za Admiralom Tronom i Ezrom, tako da ce ta prica da bude nastavak Rebelsa (secas se kratkog epiloga iz zadnje epizode Rebelsa? to je to). to jedva cekam.

pocetkom sledece godine ce i treca sezona Mandoa.

ima jos gomila nekih najavljenih projekata, al malo sta od toga je vredno paznje.

a filmove su potpuno stavili na led nakon sto su maratonski flopnuli sa Poslednjim Djedom, So Low, i Skajvokerovim nadizanjem. (tehnicki, ni Djed ni Nadizanje nisu "flopnuli" jer su oba filma zaradila pare, ali je Djed doveo do toga da ljudi odjebu So Low (to je jedini Star wars film u istoriji koji nije zaradio pare....), a Nadizanje, well, gledao si....ne postoji razumno ljudsko bice, cak ni u Kompaniji Volt Dizni, koje moze da opravda postojanje....onoga :facepalm: )

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39309 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/08/2022 : 20:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Taj Andor mi deluje smor ali da vidimo sta su zakuvali. Znaci veacamo se u vreme pre pogibije.

Bad batch. Bah, nije da mi se bas gleda nastavak iako nije ivo bilo lose.

Asoka mi je nakon Mandaloriana i OK, kontam da ce biti dobra prica. Naravno da sam primetio da traka za strumpfom. :)

Mandalorian se jedva ceka. Grogu fali :)

A nadam se da nece odustati od filmova. Bioskop je bioskop. Kad grune SW muzika userem se u gace..
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 10/08/2022 : 21:04:22  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Andor nije miniserija, imat će više sezona. A za Ahsoku nisam skužio nigjde da traži Ezru, samo za Trawna jer je doslovno postavila pitanje gdje je. Iako ima smisla i da traga za Ezrom jer njegovu sudbinu nitko ne zna. Meni on nikad nije bio drag i poseban lik upravo jer su ga loše napravili kao i većinu toga u Rebelsima. Što se tiče sequel trilogije, prva dva filma sam gledao u kinu, a treći par mjeseci kasnije na kompjuteru i iskreno uopće se ne sjećam dojma, samo par scena. Što upućuje na to da stvarno nisu bili ništa posebno meni.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 10/08/2022 : 21:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GitaristRoko

Andor nije miniserija, imat će više sezona.


Irak/Iran....


Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 10/08/2022 : 23:03:26  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Nije baš isto. Miniserija je Chernobyl sa 5 epizoda, prava serija Breaking Bad od 5 sezona iliti 62 epizode.
E da, jeste li gledali stare Star Wars serije iz 80ih? Ima ih par ali nisu canon. Kao i 2D Clone Wars serija. Nju sam gledao i odlična mi je. Ove najstarije serije nisam.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.

Edited by - GitaristRoko on 10/08/2022 23:04:01
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39309 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/08/2022 : 23:46:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ne. Prvi put cujem. Nema na Disney+
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 11/08/2022 : 00:00:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
ima stari Clone Wars kod Pacova - to obavezno da pogledas, predobro je, blago receno:))
(kratak je crtac, gleda se ko film od dva sata, i nazalost nema nikakve veze s ovom animiranom serijom CW, objasnicu ti ako te bude zanimalo da gledas)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1547 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 11/08/2022 : 08:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote

Zaboravio si ovo pogledat:

Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 11/08/2022 : 12:29:54  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
I naravno Robot Chicken Star Wars. :D A ove stare serije vjerovatno nisu na Disneyu jer su legends, stare i vjerovatno malo kome gledljive pa su jednostavno digli ruke od njih. Pretpostavljam, nisam gledao niti istraživao zašto je tome tako. Ionako nemam Disney+ nego gledam na raznim stranicama.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.

Edited by - GitaristRoko on 11/08/2022 12:30:32
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/08/2022 : 14:01:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

ima stari Clone Wars kod Pacova - to obavezno da pogledas, predobro je, blago receno:))
(kratak je crtac, gleda se ko film od dva sata, i nazalost nema nikakve veze s ovom animiranom serijom CW, objasnicu ti ako te bude zanimalo da gledas)



Ovo čudo se zove Clone Wars microseries. Radio ih je legendarni Genndy Tartakovsky (Powerpuff Girls, Dexters Lab, 2 stupid dogs, Cow & Chicken..) za Cartoon Network. Inače je išlo u epizodama od 2-3min na CN, a imaš DVD/BR verziju gdje su sve spojene u film od cca 2h.
Preporuka od mene jer Genndy ne može fulat.

To iz 80ih što spominjete pretpostavljam da su Ewoksi i Droidi, nema što drugo biti, a to je Sawitch već zdrobio ako sam dobro skužio.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 11/08/2022 14:04:26
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 11/08/2022 : 14:11:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
a jel to microseries isto sto i mini-serija? hahahah

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/08/2022 : 14:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

a jel to microseries isto sto i mini-serija? hahahah





A tako su ih sami nazvali, i pod time se odmah zna na što se misli.
Ali zapravo ti je Roko dobro objasnio. Mini serija je većinom 1 sezona.
Nema veze sa trajanjem epizoda, ali koliko znam ima sa brojem sezona.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 11/08/2022 : 19:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Miniseries, microseries, limited series - više manje sve isto.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 11/08/2022 : 19:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
kako bre sad isto?

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 11/08/2022 : 21:57:23  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Koliko znam limited series je zbilja isto kao i mini-series. Microseries je poseban naziv za taj 2D Clone Wars i tako su ga nazvali jer epizode imaju 3 minute, kratka je serija, ali ima 3 sezone pa ne bih rekao da je mini-serija. Po nekoj mojoj logici mini-serija je ona koja ima samo jednu sezonu i čije su epizode izlazile unutar godine dana.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 11/09/2022 : 11:01:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
evo za sawitscha, da mora opet da gleda Clone Wars & co hronoloski od prvog broja xD
jedna od dve i po zanimljive najave s ovogodišnjeg Pacov-vašara:

https://www.youtube.com/watch?v=-uRRKqQbmw4

sad samo da raščivijamo da li je ovo mini- ili mikro-serija, ili pak limited series, uspećemo valjda

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 11/09/2022 : 14:52:59  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Neki dan sam odgledao "rebels"-e i nadam se da se nastavlja sa pricom kad su Ahsoka i Sabine isli traziti Ezru.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 11/09/2022 : 16:11:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
to će u Asokinoj igranoj seriji
evo jučer su objavili ko će da igra Ezru, i jednu sličicu live action Sabin (basocally ponavljanje onog kadra s kraja Rebsa, kad stoji ispred onog murala) :)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 11/09/2022 : 17:45:27  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

to će u Asokinoj igranoj seriji
evo jučer su objavili ko će da igra Ezru, i jednu sličicu live action Sabin (basocally ponavljanje onog kadra s kraja Rebsa, kad stoji ispred onog murala) :)



Ne znam za Ahsokinu seriju, ne pratim bas najave, ali me veseli kad naleti ovako neka svjeza informacija.
Ovo iz linka su dogadjaji prije "fantomske prijetnje", mladi Qui-gon Jin, Dooku, Grievious i Windu.
Mislis na onaj mural sa otac, sin, kcer i vukovi koji cine portal?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 11/09/2022 : 17:57:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
auh, pa za Asokinu seriji se zna maltene otkad se pojavila u drugom Mandou, anedugo nakon toga je i zvanicno najavljeno :D (i.e. evo vec godinu dana bezmalo, ako ne i vise xD)
Tales of the Jedi ce da pokrivaju period koji si naveo, plus dalje u prequelima (vidis da se Clone Wars pojavljuje, odrasli Anakin, Asoka iz tog doba, itd)
a mural s likovima iz Rebelsa i bukovima s Lotala, slican je onome sa "svetim trojstvom", pa se lako pobrka vrv:) (s druge strane, jebemu, ako si neki dan zavrsio seriju.... xD)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.

Edited by - Lord Vader89 on 11/09/2022 17:58:01
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39309 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 11/09/2022 : 21:33:11  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

evo za sawitscha, da mora opet da gleda Clone Wars & co hronoloski od prvog broja xD
jedna od dve i po zanimljive najave s ovogodišnjeg Pacov-vašara:

https://www.youtube.com/watch?v=-uRRKqQbmw4

sad samo da raščivijamo da li je ovo mini- ili mikro-serija, ili pak limited series, uspećemo valjda




Ovo mi deluje da ce biti ultrazanimljivo!!!!
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000