forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Tko gasi Tvornicu kulture?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 21/02/2012 : 14:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
Tko gasi Tvornicu kulture?

nebesa nisu humana... (Hrabal)


Edited by - Luca_Torelli on 21/02/2012 14:28:44

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 21/02/2012 : 14:30:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Susjedi.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 21/02/2012 : 14:34:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
http://www.jutarnji.hr/tvornica-ne-radi--smeta-nam-buka--a-ne-mozemo-ni-parkirati-aute-ispred-stanova/1008104/

Stoka uglavnom... Da, triba popravit zvučnu izolaciju ako ne valja, al gašenje kluba nije rješenje.
I nema te sile koja će zabranit nekome okupljanje isprid nekoga kluba... Plus je tvornica jedno od mirnijih mista di i inače nema nikakvih sranja, ili ako ih ima, minimalno ih je. Za razliku od nekih drugih klubova i mista na koja se izlazi, al tamo je očito "turbo folk elita" koja ima para ka blata, pa nikome ne smeta.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/02/2012 : 14:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Isto je bilo i kod nas u Lj sa klubom K4 (lwood, si bija?), koji je u centru grada. Nije to neko resenje, jedino da se otvori novi klub, dvorana negdje izvan centra... ali to onda nije to.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 21/02/2012 : 14:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Pa jebiga nemoš sve bacit van centra... Van centra je Močvara i super je, al mora bit i neki klub do kojega ne triba pješačit 3 ure. Ne, Tvornica je baš u centru i tamo triba i ostat. Pari se ko da se doslovno zadnja stoka i ološ tamo okuplja pa ih sve triba maknit od tamo... Kad ljudi koji žive kraj autobusnoga kolodvora mogu priživit svaki dan buku, mogu i ovi za par koncerata misečno.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/02/2012 : 14:42:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ja se bojim da netko nije bacio oko na poslovni prostor, a u tom se slučaju više neće otvoriti. Ako je stvarno problem sa susjedima predviđam da će se stvari riješiti negdje do Uskrsa, do kad bi se mogla popraviti izolacija.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 21/02/2012 : 14:43:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Pa jebiga nemoš sve bacit van centra... Van centra je Močvara i super je, al mora bit i neki klub do kojega ne triba pješačit 3 ure. Ne, Tvornica je baš u centru i tamo triba i ostat. Pari se ko da se doslovno zadnja stoka i ološ tamo okuplja pa ih sve triba maknit od tamo... Kad ljudi koji žive kraj autobusnoga kolodvora mogu priživit svaki dan buku, mogu i ovi za par koncerata misečno.



Moram priznat' narodnjacima da su možda donekle imali na umu moguće pritužbe na buku, valjda su im zato klubovi rasuti po periferiji. Jeb'ga, Tvornica je zapravo u centru. Ali da u njoj nema ekscesa - nema, i više je nego ugodno u njoj, naročito otkad je preuređena. Normalni ljudi dolaze tamo, radni narod koji također ujutro ide na posao, a ne pijana mladež.

Samo mi je čudno kako da su se baš sad javiti uznemireni građani, sve ove godine nisu im smetali koncerti? U međuvremenu su i automobile pokupovali. Ts-ts-ts...

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 21/02/2012 : 14:50:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ma sve šta valja gasi se... Baš jučer razmišljan kako ni Kocke u Splitu više nema, a taj klub mi je super bija i stvarno stvarno bi volija da bude opet kakvi dobar koncert tamo. Na tome mistu sam praktički prvi put i pogleda neki pošteni koncert.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 21/02/2012 : 14:51:11  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Daleko od toga da je triba zatvorit, ali tvornica mi je jedan od najgorih zagrebačkih koncertnih prostora.
Zadnji koncert koji san tamo pogleda je Violent femmes prije 5-6-7 godina, i nakon njega više nikad nisan uša u tvornicu.
Pušač san, odradija san stvarno pristojan broj koncerata po raznoraznin klubovima, ali jedino u tvornicu san triba uć sa bocama kisika.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 21/02/2012 : 14:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Ma sve šta valja gasi se... Baš jučer razmišljan kako ni Kocke u Splitu više nema, a taj klub mi je super bija i stvarno stvarno bi volija da bude opet kakvi dobar koncert tamo. Na tome mistu sam praktički prvi put i pogleda neki pošteni koncert.



Malo san ostarija pa padan s marsa, ali otkad ovo???
Kocka nije bila ništa posebno, ali je bila jedino misto uz Quasimodo di si moga pogledat OK koncert.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 21/02/2012 : 14:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Pa sad je čisto okej otkad su je priuredili, moran priznat... Bija san i ja tamo prije preuređenja i sad mi je bolje.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 21/02/2012 : 14:54:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Paka01

Ma sve šta valja gasi se... Baš jučer razmišljan kako ni Kocke u Splitu više nema, a taj klub mi je super bija i stvarno stvarno bi volija da bude opet kakvi dobar koncert tamo. Na tome mistu sam praktički prvi put i pogleda neki pošteni koncert.



Malo san ostarija pa padan s marsa, ali otkad ovo???
Kocka nije bila ništa posebno, ali je bila jedino misto uz Quasimodo di si moga pogledat OK koncert.



Pa ima godinu ipo - dvi sigurno.
Nema više toga, Kocka je mrtva nažalost. Grad in je odbija davat poticaj i jebiga... http://www.slobodnadalmacija.hr/Spektakli/tabid/79/articleType/ArticleView/articleId/103442/Default.aspx

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 21/02/2012 14:54:53
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 21/02/2012 : 14:54:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Daleko od toga da je triba zatvorit, ali tvornica mi je jedan od najgorih zagrebačkih koncertnih prostora.
Zadnji koncert koji san tamo pogleda je Violent femmes prije 5-6-7 godina, i nakon njega više nikad nisan uša u tvornicu.
Pušač san, odradija san stvarno pristojan broj koncerata po raznoraznin klubovima, ali jedino u tvornicu san triba uć sa bocama kisika.




Nema toga više, poradili su na ventilaciji, a i ne smije se više pušit' u dvorani, tako da ne smrdiš po dimu još tri dana nakon što izađeš iz Tvornice.

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 21/02/2012 : 14:57:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Paka01

Ma sve šta valja gasi se... Baš jučer razmišljan kako ni Kocke u Splitu više nema, a taj klub mi je super bija i stvarno stvarno bi volija da bude opet kakvi dobar koncert tamo. Na tome mistu sam praktički prvi put i pogleda neki pošteni koncert.



Malo san ostarija pa padan s marsa, ali otkad ovo???
Kocka nije bila ništa posebno, ali je bila jedino misto uz Quasimodo di si moga pogledat OK koncert.



Pa ima godinu ipo - dvi sigurno.
Nema više toga, Kocka je mrtva nažalost. Grad in je odbija davat poticaj i jebiga... http://www.slobodnadalmacija.hr/Spektakli/tabid/79/articleType/ArticleView/articleId/103442/Default.aspx



Što reć', u Splitu se aktivno provodi kerumizam. Sjetio se čovjek da ne zna kol'ko kvadrat ima kuteva pa brže-bolje ugasio klub!

nebesa nisu humana... (Hrabal)


Edited by - Luca_Torelli on 21/02/2012 15:02:32
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 21/02/2012 : 15:02:46  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luca_Torelli

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Daleko od toga da je triba zatvorit, ali tvornica mi je jedan od najgorih zagrebačkih koncertnih prostora.
Zadnji koncert koji san tamo pogleda je Violent femmes prije 5-6-7 godina, i nakon njega više nikad nisan uša u tvornicu.
Pušač san, odradija san stvarno pristojan broj koncerata po raznoraznin klubovima, ali jedino u tvornicu san triba uć sa bocama kisika.




Nema toga više, poradili su na ventilaciji, a i ne smije se više pušit' u dvorani, tako da ne smrdiš po dimu još tri dana nakon što izađeš iz Tvornice.



Aj fala bogu, jer prostor ka prostor mi je fenomenalan, ali nakon šta san se par puta skoro rastopija, nakon femmesa san reka "nikad više".
Doduše vrlo brzo nakon toga san odselija iz Zg pa mi je to obećenje dato samom sebi bilo puno lakše ispunit.

Off topic
Za mene je pojam kako klub triba izgledat KSET.
Jedina zamjerka na KSET je šta u bačvama ne drže točeno pivo nego točenu glavobolju.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 21/02/2012 : 15:07:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Luca_Torelli

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Daleko od toga da je triba zatvorit, ali tvornica mi je jedan od najgorih zagrebačkih koncertnih prostora.
Zadnji koncert koji san tamo pogleda je Violent femmes prije 5-6-7 godina, i nakon njega više nikad nisan uša u tvornicu.
Pušač san, odradija san stvarno pristojan broj koncerata po raznoraznin klubovima, ali jedino u tvornicu san triba uć sa bocama kisika.




Nema toga više, poradili su na ventilaciji, a i ne smije se više pušit' u dvorani, tako da ne smrdiš po dimu još tri dana nakon što izađeš iz Tvornice.



Aj fala bogu, jer prostor ka prostor mi je fenomenalan, ali nakon šta san se par puta skoro rastopija, nakon femmesa san reka "nikad više".
Doduše vrlo brzo nakon toga san odselija iz Zg pa mi je to obećenje dato samom sebi bilo puno lakše ispunit.

Off topic
Za mene je pojam kako klub triba izgledat KSET.
Jedina zamjerka na KSET je šta u bačvama ne drže točeno pivo nego točenu glavobolju.



U KSET-u nisam bio već godinu dana kad su svirali Colour Haze i Rotor, a prostor im je sjajan, ni prevelik ni premalen - taman! Čak im je i pivo bilo probavljivo!

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 21/02/2012 : 15:08:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Paka01

Ma sve šta valja gasi se... Baš jučer razmišljan kako ni Kocke u Splitu više nema, a taj klub mi je super bija i stvarno stvarno bi volija da bude opet kakvi dobar koncert tamo. Na tome mistu sam praktički prvi put i pogleda neki pošteni koncert.



Malo san ostarija pa padan s marsa, ali otkad ovo???
Kocka nije bila ništa posebno, ali je bila jedino misto uz Quasimodo di si moga pogledat OK koncert.



Nije stari, samo sta se vise ne zove Kocka....

u deveti misec je tamo bija koncert Grca....

Pa ima godinu ipo - dvi sigurno.
Nema više toga, Kocka je mrtva nažalost. Grad in je odbija davat poticaj i jebiga... http://www.slobodnadalmacija.hr/Spektakli/tabid/79/articleType/ArticleView/articleId/103442/Default.aspx


http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 21/02/2012 : 15:11:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
U 9 misec Nažalost, nije baš preaktivno tamo...
Prije je jedanput misečno bilo zloSTavljanje, odličnih koncerata u sklopu toga. A ovo šta je zadnji put koncert bija u 9. misec, to ko da se ništa i ne događa.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/02/2012 : 15:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luca_Torelli
Samo mi je čudno kako da su se baš sad javiti uznemireni građani, sve ove godine nisu im smetali koncerti? U međuvremenu su i automobile pokupovali. Ts-ts-ts...


Kažu da je to radi malog pogona, prije su tamo kao bili poslovni prostori pa nije bilo buke. veliki pogon je dobro zvučno izoliran.

Zar prije nije bilo malog pogona? Gdje su onda bili afterpartyji?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 21/02/2012 : 15:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luca_Torelli

[quote][i]

Što reć', u Splitu se aktivno provodi kerumizam. Sjetio se čovjek da ne zna kol'ko kvadrat ima kuteva pa brže-bolje ugasio klub!


Ma pazi, slažen se s tobon 100% šta se kerumizma tiče, ali ovde baš i nebi njega puno napada(Ima puno važnijih stvari zbog kojih ga triba istirat za sva vrimena nazad u vukojebinu iz koje je dogmiza).
Taj klub ipak obavlja nekakvu profitabilnu djelatnost, vrte neke novce, a istovremeno ne plaćaju nikakve režije niti ikakav najam.
Ako se nisu u stanju organizirat sa onin šta imaju-doviđenja.
Samo da napomenen da ne govorin bezveze.Puno prije Kocke u Splitu je postoja još bolji klub od Kocke, Rock FM klub, ili ti ga popularni SDP u kojen san godinama zajedno sa ekipon radija praktički isto šta se radi i u kocki.
Misliš li da smo imali ikakvu lovu od grada???
A stvarno ne karikiran kad kažen da smo bili sritni kad bi nakon koncerta kad bi sve platili ostalo love za čevose ili topli.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 21/02/2012 : 15:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ja se bojim da netko nije bacio oko na poslovni prostor, a u tom se slučaju više neće otvoriti. Ako je stvarno problem sa susjedima predviđam da će se stvari riješiti negdje do Uskrsa, do kad bi se mogla popraviti izolacija.



Propade onda Goribor 16.3., Cinkuši 17.3. i Stray Dogg 31.3. u krasni qrac!

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 21/02/2012 : 15:18:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ne mora bit... Evo kažu vamo na drugome forumu da će Kyuss bit sigurno u Tvornici.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 21/02/2012 : 15:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Luca_Torelli
Samo mi je čudno kako da su se baš sad javiti uznemireni građani, sve ove godine nisu im smetali koncerti? U međuvremenu su i automobile pokupovali. Ts-ts-ts...


Kažu da je to radi malog pogona, prije su tamo kao bili poslovni prostori pa nije bilo buke. veliki pogon je dobro zvučno izoliran.

Zar prije nije bilo malog pogona? Gdje su onda bili afterpartyji?



Opet, ako je problem u Malom pogonu, zašto su u subotu Bambije premjestili iz Velikog pogona u problematični Mali pogon?!?

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 21/02/2012 : 15:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
U Malom pogonu će biti koncerata:

http://www.tportal.hr/showtime/glazba/177939/Zatvaranje-Tvornice-bolesni-je-cin.html

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/02/2012 : 15:37:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Nemam pojma, ali sve je to sranje. Ako si mlad, najbolje da se zatvoriš u četiri zida i buljiš u tv, onda nećeš nikome smetat... Siguran sam da su mogli naći neko bolje rješenje nego zatvarati Tvornicu. Nadam se da je ovo samo privremena mjera.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 21/02/2012 : 15:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
Ispada da je Paka01 bio u pravu, sve je krenulo od susjeda.

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000