forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Chemtrails - laž ili istina!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 25/02/2012 : 23:37:37  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kosmajac

quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by kosmajac

quote:
Originally posted by manhunter

Naravno da je istina.


Zar si ttttttttiiiiiiiiiii ovo napisao?
Ja bih izneo ovde neke frapantne podatke od kojih bi svi odmah pohitali da odete da spavate i da se vise ne budite...al jebi ge kome sam ja govorio ovde ljudski..dva put banovan a nigde nikoga nisam vredjao..
pricao sam izgleda samo sebi i jos mozda dvojici kolega ovde..ali ni 1% nisam rekao o tome...Kaganat je nesto sto je vecno kao Sunce..ali jebi ga ne mogu da se nerviram..da su pravila malo propustljivija pa da bude strucnih debata,analiza,bratske komunikacije,humanih poruka i resenja za nase svakodnevne zivote...ali kazem jos jednom,nista,ali nista ne moze da nam pomogne sad i uvek kao sto je to molitva...Isusova naravno..kad god i gde god..al` nema veze zivi bili pa videli

Jel si citao knjigu komitet 300?

to mi je bila lektira
posle sam u srednjoj ucio od Ralph Epersona(Nevidljiva ruka,koju svima preporucujem),naravno nezaobilazni Ratibor Djurdjevic(imam sve knjige koje je izdala kuca IHTUS),nezobilazni tada Comski Noam(ali sam ga prvazisao jer je na kraju covek prevara..jer prica samo o bolesti a ne nudi lek)..
studirao sam Rusijiu protiv Hazarije,Apokalipsu kroz tumacenja Svetitelja,poruke Jovana Zlatoustog,nezobilaznog Justina Popovica i naravno i dan danas Zitija Svetih(ponosni sam vlasnik svih 12.knjiga)manastira Celije iz Valjeva
ali da ne zalazimo duboko,moderatori ce se ljutiti pa me sibnuti po kicmi...
elem,CRNI PAPA zna sta radi...a i neki drugi..pustimo njima da rade njihov posao,a mi imamo samo molitvu protiv zla i nista vise..to je jedina snaga



Moj potpis je ujedno i moj komentar na ove nebuloze...

Wtf?
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 25/02/2012 : 23:41:20  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Drugi ljudi imaju posla, zapravo.

Naravno ne bavim se ni ja tim stvarima kao Kosmajac ali ima istine u ovim njegovim pricama,nista nije slucajno.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 25/02/2012 : 23:41:37  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
Iskreno da ti kazem,jedno je vazno..ako sam ja gradjanin ove planete,gost,koji je ovde kratko,bude mi krivo kako se drugi ponasaju i prodaju veru za veceru...mnogi idu sa onom devzom lako cemo,ne moram ja nista da znam,teorija zavere i slicno...mene su roditeli ucili da ako hocu da budem intelektualac(u onom logicnom smislu a ne pokondirenom),moram uvek kriticki prihvatati ono sto mi se servira od bilo koga...logika je Bogom dana pa je moramo koristiti(u pocetku bese rec ili LOGOS,to je to)..nije bila glupost ili zlo u pocetku,to je sigurno...elem,uvek preispituj sve,sumnjaj,analiziraj,ne primaj sve na prvu loptu..mnogo je zastora ispred nasih ociju,te ih treba skinuti jedan po jedan...kazem ti sve je u Bibliji receno,ali je moram(pricam za sebe)ponovo i ponovo iscitavati..ona je putokaz,univerzalni jezik,sta ima bolje od toga..
Ali kazem ti,prosao sam i ja onu skolu gde prvo budes zaneseni aplauder,ali vrlo brzo naucis da cutis i osluskujes..analiziras,i drzis se one svaka ptica svome jatu...ja bih inace najvise zeleo da svi budu spaseni,i najveci zlocinci,i ludaci svih vekova,jer je Bog ljubav i spasenje,ali to je njegova odluka....
ovde ljudi malko preuranjeno reaguju,ja opet kontriram vise iz sale nego zlobe,malo te banuju,ti se opet vrnes...sve je isto kao i u zivotu,ali jedno je stravicna realnost a to je...-
da se vreme nasih zivota UBRZAVA,dal primecujes to?
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/02/2012 : 23:42:00  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Drugi ljudi imaju posla, zapravo.





I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 25/02/2012 : 23:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Drugi ljudi imaju posla, zapravo.


gde si Mairosu druze..ma naravno da svi imamo nekakva posla..eto ja sam mislio da tom nasem crnom radu malo ovde izmedju nas damo oduska,da se druzimo,makar on line...valjda i mi imamo prava da odvojimo sat dva uvece,jer nas ionako sutra cekaju ponovo jedni te isti, ali i novi problemi
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 25/02/2012 : 23:44:56  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by kosmajac
Izvini ali moram..ne radi se o teoriji zavere vec o ZAVERI protiv Boga koja traje..



bez ljutnje, ali ovde sam stao da čitam


ma nema problema,ja nikog ne uvlacim u nista..ja samo ostajem pri svom principu da sam pozvan da nesto svedocim..ko nije na toj frekvenciji on naravno slusa drugu pesmu
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/02/2012 : 23:45:15  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Inače, držite se teme.
Politika, religija i slične stvari su još uvek zabranjene.
Nije da imam nešto protiv tih i takvih tema, ali sto puta smo imali praktične dokaze na ovom forumu da nekim ljudima nedostaje određeni nivo inteligencije da bi mogli da o tome civilizovano i argumentovano diskutuju.

Tako da ne bude posle da vam nisam skrenuo pažnju.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/02/2012 : 23:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
I zašto se kosmajac toliko iznenadio onome što sam napisao???

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 25/02/2012 : 23:47:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by kosmajac
Izvini ali moram..ne radi se o teoriji zavere vec o ZAVERI protiv Boga koja traje..



bez ljutnje, ali ovde sam stao da čitam



+1

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 25/02/2012 : 23:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

I zašto se kosmajac toliko iznenadio onome što sam napisao???


Pa sad da ti priznam,ako ti verujes u ove "tesko razgradive oblake" jedno mi nije jasno
ako krenes da izgovoris rec istina,valjda ne zavrsavas na t,
ako krenes da izgovaras rec laz,ne zavrsavas na l,
valjda reci sve do kraja i sta ti je na dusi...ja sam uvek da se stvari nazovu pravim imenom..ali te shvatam ako to ne mozes jer ti prvi moras da postujes pravilaforuma,jesam li u pravu?
eto odgovori mi bar na to
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 25/02/2012 : 23:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by kosmajac
Izvini ali moram..ne radi se o teoriji zavere vec o ZAVERI protiv Boga koja traje..



bez ljutnje, ali ovde sam stao da čitam



+1


evo da ti kazem,a zasto ne bi dao +4 ispasces veci smeker,hocu reci izdasniji
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/02/2012 : 23:52:49  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kosmajac

quote:
Originally posted by manhunter

I zašto se kosmajac toliko iznenadio onome što sam napisao???


Pa sad da ti priznam,ako ti verujes u ove "tesko razgradive oblake" jedno mi nije jasno
ako krenes da izgovoris rec istina,valjda ne zavrsavas na t,
ako krenes da izgovaras rec laz,ne zavrsavas na l,
valjda reci sve do kraja i sta ti je na dusi...ja sam uvek da se stvari nazovu pravim imenom..ali te shvatam ako to ne mozes jer ti prvi moras da postujes pravilaforuma,jesam li u pravu?
eto odgovori mi bar na to



Pa naravno, to nikada nije bila tajna. Nije da se nešto ja pretvaram, moje stavove zna većina. Ali ima tema koje su jednostavno nepoželjne na ovom forumu. I tog pravila bih se pridržavao i da nisam moderator.

Prosto ko pasulj.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/02/2012 : 23:54:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by kosmajac

quote:
Originally posted by manhunter

I zašto se kosmajac toliko iznenadio onome što sam napisao???


Pa sad da ti priznam,ako ti verujes u ove "tesko razgradive oblake" jedno mi nije jasno
ako krenes da izgovoris rec istina,valjda ne zavrsavas na t,
ako krenes da izgovaras rec laz,ne zavrsavas na l,
valjda reci sve do kraja i sta ti je na dusi...ja sam uvek da se stvari nazovu pravim imenom..ali te shvatam ako to ne mozes jer ti prvi moras da postujes pravilaforuma,jesam li u pravu?
eto odgovori mi bar na to



Pa naravno, to nikada nije bila tajna. Nije da se nešto ja pretvaram, moje stavove zna većina. Ali ima tema koje su jednostavno nepoželjne na ovom forumu. I tog pravila bih se pridržavao i da nisam moderator.

Prosto ko pasulj.



dobra šala

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 25/02/2012 : 23:55:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kosmajac

quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by kosmajac
Izvini ali moram..ne radi se o teoriji zavere vec o ZAVERI protiv Boga koja traje..



bez ljutnje, ali ovde sam stao da čitam



+1


evo da ti kazem,a zasto ne bi dao +4 ispasces veci smeker,hocu reci izdasniji



ma nije mi do toga....al ne vidim neku smisleniju reakciju bez da se uvlacim u raspravu o religiji, vjeri i tako tome (ne ide mi u glavu na primjer kako se, osim u slucaju da je rijec o metafori, moze odvijati zavjera protiv Boga)....a rasprava o tim temama ovdje nije dozvoljena itd...

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 25/02/2012 : 23:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by kosmajac

quote:
Originally posted by manhunter

I zašto se kosmajac toliko iznenadio onome što sam napisao???


Pa sad da ti priznam,ako ti verujes u ove "tesko razgradive oblake" jedno mi nije jasno
ako krenes da izgovoris rec istina,valjda ne zavrsavas na t,
ako krenes da izgovaras rec laz,ne zavrsavas na l,
valjda reci sve do kraja i sta ti je na dusi...ja sam uvek da se stvari nazovu pravim imenom..ali te shvatam ako to ne mozes jer ti prvi moras da postujes pravilaforuma,jesam li u pravu?
eto odgovori mi bar na to



Pa naravno, to nikada nije bila tajna. Nije da se nešto ja pretvaram, moje stavove zna većina. Ali ima tema koje su jednostavno nepoželjne na ovom forumu. I tog pravila bih se pridržavao i da nisam moderator.

Prosto ko pasulj.


Razumem te ja dobro...sto ljudi....to moze biti zapaljivo...inece da ne uzbudjujem duhove,povlacim se sa teme uz poruku da ISTINU uvek treba svedociti,a ne laz..jer ako i precutkujes istinu(mislim ne na forumu,vec zivotu),cinis zlocin...ISTIU treba slaviti..istinu treba voleti
laku noc
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 25/02/2012 : 23:59:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kosmajac

quote:
Originally posted by Mairosu

Drugi ljudi imaju posla, zapravo.


gde si Mairosu druze..ma naravno da svi imamo nekakva posla..eto ja sam mislio da tom nasem crnom radu malo ovde izmedju nas damo oduska,da se druzimo,makar on line...valjda i mi imamo prava da odvojimo sat dva uvece,jer nas ionako sutra cekaju ponovo jedni te isti, ali i novi problemi


I tim novim problemima jos treba da dodam konspiratoriku hazara. Ma idi :P Idem po moju IDF majcu.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2946 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 26/02/2012 : 00:26:47  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
Da li postoje stvari koje ne postoje?


http://www.scribd.com/doc/19361881/Voja-Antoni-Da-li-postoje-stvari-koje-ne-postoje


Vodič za kritičko razmišljanje by Voja Antonić...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 26/02/2012 : 01:45:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
jel smijem replicirati kosmajcu ili ce on izbrisati sta je napisao ili ce se ova tema zakljucati?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/02/2012 : 02:06:10  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
zašto bi se tema zaključala?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/02/2012 : 09:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Ako se tema zaključa, to je onda nepobitan dokaz da su naše sumnje oko kemtreilsa osnovane :)

Ako ikog zanima malo više oko ovoga,imam jako lep i zanimljiv tekst sa sve fotografijama, pa mu mogu poslati na meil.Zahteve mi šaljite na PM, odnosno vaše meilove.

Svi koji u ovo uopšte ne veruju (kao uostalom što ni ja sam dugo vremena nisam ovome pridavao ni najmanji značaj), neka samo bace pogled na nebo, naročito kada je lepo vreme, i zamisle se čemu služe ti dugački beli avionski tragovi (razlikuju se od kondezionih tragova putničkih aviona,koji nestaju za nekoliko sekundi, i koji su na dosta većim visinama) kojima je nebo prošarano nad svakim gradom Srbije,Hrvatske,Slovenije,Bosne,Crne Gore,Švajcarske,naročito SAD,Nemačka,Francuske,.........
Previše je to aviona - ne verujem da bi iko davao toliiike pare za neko dobro delo.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 26/02/2012 09:27:59
Go to Top of Page

Snake Plissken
Average Member



Serbia
707 Posts

Member since 05/07/2011

Posted - 26/02/2012 : 09:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Snake Plissken a Private Message  Reply with Quote
Ja ne verujem, ovo mi deluje kao jos jedna od silnih teorija dokonih ljudi.

Snake Plissken wasn't born.
He escaped from the womb.
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 26/02/2012 : 10:16:19  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Snake Plissken

Ja ne verujem, ovo mi deluje kao jos jedna od silnih teorija dokonih ljudi.


+1.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16206 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 26/02/2012 : 10:31:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Sta sve ljudi nece da izmisle.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/02/2012 : 11:07:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by kosmajac
Izvini ali moram..ne radi se o teoriji zavere vec o ZAVERI protiv Boga koja traje..



bez ljutnje, ali ovde sam stao da čitam



Pročitaj do kraja, valjat ćeš se od smijeha

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 26/02/2012 : 11:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto
i zamisle se čemu služe ti dugački beli avionski tragovi



I od svega sto je moguce zamisliti ti bas zamislis da sluze smanjivanju svjetske populacije.
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000