forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Спортско друштво "Црвена звезда" - Београд
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 349

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 18/08/2016 : 23:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Nakon tolikog hvaljenja Dr.Z-a nakon 25 godina odlučio da pogledam malo tu svemirsku ekipu sa meni nepoznatim, ali uzdignutim u nebo Kataijem.
Ono što sam vidio me nemalo iznenadilo.
Toliko lose postavljenu obranu već dugo nisam gledao, plus sto puta prebrojavanje na desnog beka da bi već i malo dijete shvatilo o čemu se radi.
Svi se zabiju u sredinu, pa onda samo gurnu loptu na stranu, što im čovjek ne bi zamjerio da se tako znaju braniti, ali raspad sistema samo taki.
Nahvaljeni Kitaji ili je ima loš dan ili može samo mali nogomet igrati, te fore kroz noge nisu baš korisne osim za samoisticanje.
Daleko je Zvezda od neke ozbiljne momčadi.



Doca je uzeo koji lekic vise. A, ti odlasci na Marakanu, za vikend su ih pustali da trckaraju po livadama Laze Lazarevica, a on si pustio mastu na volju...


Docke


Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 18/08/2016 : 23:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ma ne pratim ni ja sve, ali me Dr zainteresirao pa da vidim o čemu se radi.
Hajduk je danas odigrao prilično dobro i bio u igri do kraja, što se za Zvezdu nemore reči.
Ovo tri nula je varljivo jer je trebalo biti minimalno pet, uz to da talijanezi nisu nagazili baš do kraja.
Zvezdini igrači glava dole spuštena ramena i čekanje kraja sa što manje primljenih pogodaka, Hajduk je bar pokušavao parirati i nešto napravio.
Sad jel loš dan, krivo postavljena taktika, fale bitni igrači... nemam pojma.
Jedino što primječujem da su se kao i mi nakrcali tim polovnim strancima.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5248 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 18/08/2016 : 23:33:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Gledao sam tu istu Zvezdu protiv Vozdovca, Radnickog, Milanovcana i totalna dominacija, stvaraju se sanse, gledaju se lepa dodavanja, kombinacije, driblinzi, evro golovi, oseca se smek u toj igri kao sto odavno nije...A onda dva izlaska u Evropu, narocito ovaj drugi,protivnici "po meri" naizgled, i ista ta ekipa izgleda kao grupa gradjana koja tu na skolskom igralistu pici fucu. Niti "i" od one igre, ni zelje, vestine,hrabrosti, a ni fudbalskog znanja. Bojim se da je domaci fudbal opasno u kurcu
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/08/2016 : 23:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj


Jedino što primječujem da su se kao i mi nakrcali tim polovnim strancima.




Dobro Dinamo bas i ne dovodi polovne strance..Soudani je klasan igrac..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 18/08/2016 23:35:08
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 18/08/2016 : 23:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Samo zamislite crvene dresove


Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5248 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 18/08/2016 : 23:38:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Ma ne pratim ni ja sve, ali me Dr zainteresirao pa da vidim o čemu se radi.
Hajduk je danas odigrao prilično dobro i bio u igri do kraja, što se za Zvezdu nemore reči.
Ovo tri nula je varljivo jer je trebalo biti minimalno pet, uz to da talijanezi nisu nagazili baš do kraja.
Zvezdini igrači glava dole spuštena ramena i čekanje kraja sa što manje primljenih pogodaka, Hajduk je bar pokušavao parirati i nešto napravio.
Sad jel loš dan, krivo postavljena taktika, fale bitni igrači... nemam pojma.
Jedino što primječujem da su se kao i mi nakrcali tim polovnim strancima.



Jebi ga, ne preostaje mi nego da ti uputim izvinjenje. Jbg, poverovao sam da mozda moze malo vise al jbg. kurac prolece picke ciganske
Drago mi je zbog Hajduka
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5248 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 18/08/2016 : 23:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Samo zamislite crvene dresove





Calebe, idi malo da pises o Olimpijadi, nedostajes Vijeki
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5248 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 18/08/2016 : 23:44:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by ivi skoj


Daleko je Zvezda od neke ozbiljne momčadi.




Koliko su bolji od Hajduka? Ne pratim pa cisto tvoje misljenje za usporedbu..



Nisam gledao Hajduka ove godine ali se nadam da je bolji od ove i ovakve Zvezde.
Ovo veceras je bili mnogo lose da ne kazem katastrofa. Vidim da su bili izvukli super rezultat kod Makabija koji nije nimalo naivna ekipa. Bice zajebano u revansu, opasni su Izraelci
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/08/2016 : 23:48:15  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis


Ovo veceras je bili mnogo lose da ne kazem katastrofa. Vidim da su bili izvukli super rezultat kod Makabija koji nije nimalo naivna ekipa. Bice zajebano u revansu, opasni su Izraelci



Bolji su puno, ali nada umire zadnja..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 18/08/2016 : 23:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Calebe, idi malo da pises o Olimpijadi, nedostajes Vijeki


Cekaj da krenu natjecanja.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 18/08/2016 : 23:58:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Dr. Zistis


Ovo veceras je bili mnogo lose da ne kazem katastrofa. Vidim da su bili izvukli super rezultat kod Makabija koji nije nimalo naivna ekipa. Bice zajebano u revansu, opasni su Izraelci



Bolji su puno, ali nada umire zadnja..


Na niske je grane Zvezda spala, kada je Hajduk bolji od nje...

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 18/08/2016 : 23:58:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ne bi oftopičario no Dr. je razuman pa bu malo zažmirio.
Kod stranaca u ex Yu se kuži ako su nekvalitetni, onda nekom divljom trkom i bezveznim faulovima pokušavaju prikazati neku požrtvovnost, a to što pobacaju pola lopti u bunar nema veze.
Ako su imalo kvalitetni (Soudani) onda igraju na refule iliti koliko im se da jer samo čekaju da zapale dalje.
Obrati pažnju kad završi napad kako sporo izlaze iz offsajda i koliko puta ne isprate svog igrača do kraja.
Jednostavno ovdje igraju po kazni jer nisu dovoljno dobro odradili zadaću da budu u boljoj ligi.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 19/08/2016 : 00:01:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Gledao sam tu istu Zvezdu protiv Vozdovca, Radnickog, Milanovcana i totalna dominacija, stvaraju se sanse, gledaju se lepa dodavanja, kombinacije, driblinzi, evro golovi, oseca se smek u toj igri kao sto odavno nije...A onda dva izlaska u Evropu, narocito ovaj drugi,protivnici "po meri" naizgled, i ista ta ekipa izgleda kao grupa gradjana koja tu na skolskom igralistu pici fucu. Niti "i" od one igre, ni zelje, vestine,hrabrosti, a ni fudbalskog znanja. Bojim se da je domaci fudbal opasno u kurcu



Ti stvarno misliš da Zvezda nešto zna? Čoveče, nameštaju uzduž i popreko, a onda se ova seljačina Božovič busa u grudi kao da je popio svu pamet sveta.

Arkanov Obilić je isto što i Vučićeva Zvezda - Neznalice koje na silu osvajaju prvenstva.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/08/2016 : 18:14:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Dr. Zistis


Ovo veceras je bili mnogo lose da ne kazem katastrofa. Vidim da su bili izvukli super rezultat kod Makabija koji nije nimalo naivna ekipa. Bice zajebano u revansu, opasni su Izraelci



Bolji su puno, ali nada umire zadnja..


Na niske je grane Zvezda spala, kada je Hajduk bolji od nje...



pizdunu
zašto ne bi hajduk inače bio bolji od zvezde...ili to misliš na hajduka iz kule

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 19/08/2016 : 18:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Udaris dve muve jednim udarcem... Zvezdase i Tovare.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/08/2016 : 18:29:17  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Udaris dve muve jednim udarcem... Cigane i Tovare.



Samo da te ispravim..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 19/08/2016 : 18:37:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Iz postovanja prema nekim forumasima nisam hteo da upotrebim taj izraz (ranije je bilo sukoba oko nazivanja Zvezdasa ovim imenom - ima li vece ironije ).


Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/08/2016 : 18:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Sta se imaju ljutit, ipak su najjaci..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/08/2016 : 18:42:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Iz postovanja prema nekim forumasima nisam hteo da upotrebim taj izraz (ranije je bilo sukoba oko nazivanja Zvezdasa ovim imenom - ima li vece ironije ).




u doba dok se ti i i brni niste ni rodili,yu navijačka scena je bila za respekt...zvezdini navijači su sami sebe nazivali cigani,dok nisu promijenili ime u delije...prema tome...tko kaže drugačije-laže...onda je u điru bilo dopisivanje,slanje slika poštom...i dana danas imam original slike šta su mi slali grobari,delije,boysi itd...to su bili dani...no internet,no iphone i ostala sranja...samo filmski negativi,kemijska olovka,kuverte i poštanske marke...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 19/08/2016 : 18:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Caleb

Iz postovanja prema nekim forumasima nisam hteo da upotrebim taj izraz (ranije je bilo sukoba oko nazivanja Zvezdasa ovim imenom - ima li vece ironije ).




u doba dok se ti i i brni niste ni rodili,yu navijačka scena je bila za respekt...zvezdini navijači su sami sebe nazivali cigani,dok nisu promijenili ime u delije...prema tome...tko kaže drugačije-laže...onda je u điru bilo dopisivanje,slanje slika poštom...i dana danas imam original slike šta su mi slali grobari,delije,boysi itd...to su bili dani...no internet,no iphone i ostala sranja...samo filmski negativi,kemijska olovka,kuverte i poštanske marke...


Svestan sam toga i znam kako je bilo nekad, pricao mi cale.
VIse sam mislio da je ovde, na forumu, pojedinim forumasima smetao taj izraz, pa zato nisma pisao... iako oni sebe nazivaju tako, ne svi naravno... kao i sto nisu svi stoka za tribine juzne

Uglavnom, da je navijanje kao nekada, ne bi bilo toliko sranja...

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 19/08/2016 : 18:55:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
U vojsci sam čuo onu, ima nas cigana par miliona imamo svog novog šampiona.
Zvezda, Zvezda.
To su sami za sebe pričali, tako da možda ima ponešto istine.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 19/08/2016 : 18:56:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

u doba dok se ti i i brni niste ni rodili,



Mali ficfirici

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/08/2016 : 18:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
A "Mi smo cigani najjaci smo najjaci"..

I onda su se Boysi furali na to pa je isla ona "mi smo purgeri najjaci smo najjaci"..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 19/08/2016 18:57:32
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 19/08/2016 : 19:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
A, ona kad umrem pre no što pokopate moje telo, sašite mi zvezdino odelo.
Mora se primjetiti da je turbo folk imao nekog određenog utjecaja na navijačke skupine.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 19/08/2016 : 19:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

u doba dok se ti i i brni niste ni rodili,yu navijačka scena je bila za respekt...zvezdini navijači su sami sebe nazivali cigani...



Ja i dan danas kažem da smo Cigani, kakve bre Delije!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page
Page: of 349 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.52 seconds. Snitz Forums 2000