forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Спортско друштво "Црвена звезда" - Београд
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 355

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 04/11/2016 : 17:09:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Sto moj frend Caleb veli, Zvezda dobija uz pomoc navijaca + gosti dolaze oslabljeni salu na stranu, dosta dobrih igraca ti ima, pre svega Hanga, tu je Larkin, Sengelija i moj ljubimac Jaka Blazic. Sve se nadam da bi ovo mogla biti, konacno, Mitrova tekma. Kako god, nek grmi jako
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16206 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 04/11/2016 : 18:38:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Navijam za Baskoniju vec nekoliko sezona, svidja mi se ekipa, svidja mi se sto za vreme tekme u njhovoj hali, sa razglasa cepa...




... vreme je da padne tvrdjava

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 04/11/2016 : 20:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Realno, ovaj Bjelica pojma nema. A i Kuzmić je tu negde.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 04/11/2016 : 21:27:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Realno, ovaj Bjelica pojma nema. A i Kuzmić je tu negde.


Cela ekipa je podbacila, kad nema protoka lopte u napadu sve se svodi na individualne akcije. Ekipa Baskonije nije odigrala nista posebno ali je uspela da kazni sve nase gluposti. Ne znam zasto Volters nije dobio vecu minutazu, nije doro usao u utakmicu ali to nije razlog. Delovalo je da do sutra igramo ne bi spustili ispod 8 razlike...jbg. sad sledi piraz u Kaznju....Nemoc
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 08/11/2016 : 18:16:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Losi ovi partizani...steta za tekmu ...
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 08/11/2016 : 19:21:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Brine me sto se u Zvezdinoj igri sve manje vidi Kuzmuc...ne valja to nikako
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16206 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 10/11/2016 : 17:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Treci zleni protivnik u nizu, trezi poraz i nizu? A, Dok Holidej?

Dobice ovo Zvezda, Rusi psihicki slabi, pogotvo u poslednjim minutima utakmice...


Pravi trenutak da se srusi tradicija

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 10/11/2016 18:49:51
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 10/11/2016 : 21:53:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Citiracu sam sebe, kao sto rade svi veliki ljudi od prosle nedelje...

Posted - 02/11/2016 : 19:05:21
Kakav je pakao od igraca ovaj Kit Lengford



O Zvezdi stvarno nemam sta reci, osim "tuzno"


Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 10/11/2016 : 23:05:53  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
Šta tek onda reći na ostatak ABA lige?
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 11/11/2016 : 19:03:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by raic1922

Šta tek onda reći na ostatak ABA lige?


Ma ne mislim na kvalitet lige, vise na "kako izgubiti dobijeno na 100 glupih nacina"
ABA? Pa nema tu mnogo "vrhunskog"...otisla je EL daleko sa ovim sistemom po ugledu na NBA (novac=kvalitet). Snaga ABA lige je sto ima dosta izjednacenih ekipa, pa i dosta egal utakmica. Ove godine Zvezda, Cedevita, Buducnost, mada me razocarala igrama u Evro kupu, Partizan...to je to na zalost, nije optimisticki nimalo
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16206 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 11/11/2016 : 20:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Imas prevelika ocekivanja oz ekipe. Porslogodisnja je bila za klasu bolja. Zvezda je ove tekme pukla, manje zbog neiskustva, a vise zbog kvaliteta protivnika. I Darusafaka i Uniks su za klasu bolji.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 11/11/2016 : 20:17:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Imas prevelika ocekivanja oz ekipe. Porslogodisnja je bila za klasu bolja. Zvezda je ove tekme pukla, manje zbog neiskustva, a vise zbog kvaliteta protivnika. I Darusafaka i Uniks su za klasu bolji.


Za Darusafku se slazem ali za Uniks nema(s) pojma. Imaju Lengforda i to pravi razliku. U Beogradu ce dobiti po "guzi" lagano. Da smo slabiji jesmo.Meni je bas utakmica protiv Darus. podigla ocekivanja, ali jbg. stvari dolaze na svoje mesto, ovaj put na zalost. I ne svidja mi se sadasnji Zvezdin stil igre, Kuzmic se jako malo koristi. Radonjic stalno luta u trazenju prave petorke, izgubi se precesto...I zakasnili su opet sa pojacanjima...
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16206 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 11/11/2016 : 23:51:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Pa, to je to Zvezda nema Lengforda u ekipi, iz cega proizilazi da je Uniks kvalitetniji, to je to. Nista pogresno nisam napisao. Opet me napadas bezveze.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 14/11/2016 : 15:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Pa, to je to Zvezda nema Lengforda u ekipi, iz cega proizilazi da je Uniks kvalitetniji, to je to. Nista pogresno nisam napisao. Opet me napadas bezveze.


Ma ne napadam, samo moras da pravis razliku izmedju Cobone i Darusafake
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 17/11/2016 : 20:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Ma cim nisu zeleni
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/11/2016 : 20:55:49  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
A Mačvan ne verue na zakucavanje Simonovića. ;)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16206 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 18/11/2016 : 02:17:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Cekad da dodje Zalgiris na red.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16206 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 18/11/2016 : 02:18:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Da se ja pitam, i Partizan bi nosio zelene.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 18/11/2016 : 14:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
4:4 sa "ovakvim" timom, za sada odlicno guramo.
Meni se svidja ovaj sistem takmicenja, utakmice odlicne, vidis sve ekipe, cak i guzva na tabeli govori da je ovogodisnji sistem pun pogodak.
Simonivic kao supermen, cini mi se da je namestio pracku, ima takvu mehaniku suta da mi se cini da ce pre pogoditi nego promasiti.
Lepo Cekamo Zalgiris
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 18/11/2016 : 14:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
A eto meni je ovaj sistem neopisivo glup (što ćemo videti kako bude odmicalo takmičenje). Onaj prethodni je em bio interesantniji, em bio pravičniji.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 20/11/2016 : 21:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

A eto meni je ovaj sistem neopisivo glup (što ćemo videti kako bude odmicalo takmičenje). Onaj prethodni je em bio interesantniji, em bio pravičniji.



Meni nije, al' ti si uvek opizicija
Ovako imam realniju sliku, vidim sve igrace i timove tako da je meni svakako bolje
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 20/11/2016 : 21:21:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Docekasmo i Ruiza
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16206 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 20/11/2016 : 23:22:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovako dinamicnije i mislim da ce biti manje kalkulacija.
A, nekako i je bolje za gledanje (mada ja uzivam da gledam Evroligu, pa ovo, ne mora biti tacno ).

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 21/11/2016 : 07:23:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Meni je ovako dinamicnije i mislim da ce biti manje kalkulacija.
A, nekako i je bolje za gledanje (mada ja uzivam da gledam Evroligu, pa ovo, ne mora biti tacno ).




Ma tacno je... Nekad grupe budu toliko neujednacene kvalitetom tako da bude bas bezveze. Ti i treba da gledas, ne da mislis da su samo zeleni najbolji
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 25/11/2016 : 07:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da nam ni plavo ne lezi
Puce i ta "granitna" odbrana
Jedino pozitivno sto je Guduric dobio malo vise slobode da kreira, ostalo za zaborav...
Jos nam opet stizu "zeleni"
Go to Top of Page
Page: of 355 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.61 seconds. Snitz Forums 2000