forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Спортско друштво "Црвена звезда" - Београд
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 247

delboj
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
11270 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 12/10/2019 :  20:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Ovde je potrebna lobotomija za 80% stanovnistva. Iz korena treba promeniti mentalitet, primitivizam i zatucanost.

Treba? Pa ne vrijedi se baviti takvim razmišljanjima, nema ništa od takve priče. Ne može Milojević da promijeni mentalitet igrača Zvezde, a ne da se mijenja mentalitet stanovništva.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member

3948 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 12/10/2019 :  20:33:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:

Ovde je potrebna lobotomija za 80% stanovnistva. Iz korena treba promeniti mentalitet, primitivizam i zatucanost.

Treba? Pa ne vrijedi se baviti takvim razmišljanjima, nema ništa od takve priče. Ne može Milojević da promijeni mentalitet igrača Zvezde, a ne da se mijenja mentalitet stanovništva.

Slazem se ali ne sme se odustati, nikada!
Milojevic? Ma da se ne lazemo, vec je dosta uradio

Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
11270 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 12/10/2019 :  20:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Jeste, ali mentalitet je nemoguće mijenjati. Za nešto takvo ljudi bi morali da odrastaju u drugoj sredini i da se onda dosele u Srbiju kad odrastu.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member

3948 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 12/10/2019 :  23:58:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:

Jeste, ali mentalitet je nemoguće mijenjati. Za nešto takvo ljudi bi morali da odrastaju u drugoj sredini i da se onda dosele u Srbiju kad odrastu.

Pa jel' ti ja pricam zasto nam trebaju stranci...ali dobri. Tako ce i nas mentalitet valjda da se menja.Ili su nam tako barem sanse vece...
Nego znas sta ima novo...izgleda da nam ovoga puta stvarno stize KATAIIIIIIIIIII
Go to Top of Page

manhunter
Moderator

18809 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/10/2019 :  00:36:42  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:

Hanter, (kao i onaj profa, Karapandza) nije normalan. Treba da uziva, jer ne zivi u ovoj prciji i da vise nikada ne pomisli na nju. Zasto se opterecivati glupostima.

Pa sad... Komentarišem ja i dešavanja u Siriji, Americi ili Australiji iako ne živim tamo. Ja sawitcha mnogo volim, ruku bih u vatru stavio zbog njega. Samo mi je fenomen. Tako pametan, pošten i načitan čovek, a ima stavove poput nekog dede koji cepa pivo ispred prodavnice. Simptomatično mi je to što kod njega nema sredine: ili nešto 100% podržavaš, ili mrziš iz dna duše.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator

18809 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/10/2019 :  00:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Svaka cast na ovome odgovoru Hanteru 👍

A dobro, najveće zasluge idu Sawitchu, čovek mi svojim stavovima ostavlja da pucam penale.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator

18809 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/10/2019 :  00:40:48  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Jel neko rekao Katai? Opa bato!

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member

Serbia
32490 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/10/2019 :  02:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Da se ne zajebavamo, to sto je normalno da se podrzava Kalinic sa ovakvim stavovima je uspeh onih koji zele da Balkan ostaje zatucan. To sto se smatra zatucanim svako ko bi da postuje svoje je takodje veliki uspeh onih iz prve recenice. Kalinic je mentol koji verovatno od istorije zna samo da je postojao neki sudar vojski na Kosovu. To sto neko drugi prica protivustavno ne abolira njega, naprotiv, kao poznatog sportistu ga jos vise prlja jer politicarima je lupetanje posao a ovome hobi izgleda.

Ja sam prvi protiv BMW-ova u crkvi ali nisam za to ni da putuju magarcima. Ja sam prvi za to da se javno ispali metak u celo Kacavendi pa nisam retvidtovao sodomiju patrijarha zbog postovanja prema ljudima koji su posteni a kojima je ta crkva i vera verovatno jedini razlog da zive. Kako se niko ne seti monaha koji odhranjuju decu, rade kao konji da daju sve drugima i zive u kelijama bez grejanja? Patrijarh je "sef" i jednima i drugima.

No nebitno. To sto se u Trecem rajhu oduzimao pasosne znaci da ga ne treba oduzeti ovom majmunu. Zato je mogao samo da pljuje po tviteru a ne da uKini nosi dres zemlje koju bi da pokloni.

A ta proseravanja kako je proputovao pa se sad sokirao kada je cuo neka misljenja moze da prica babi u Jagnjilu koja nije dve ulice presla za citav vek. Ja sam imao priliku da radim i pricam sa ljudima sa svakog kontinenta na svetu, i svake velike religije na svetu i nigde nisam naisao na toliku toleranciju prema uslovno receno izdajnicima kao kod nas i niko me nije sokirao jer nije smatrao da smo tacka na mapi vec zemlja koja je imala sta da kaze u svojoj istoriji.

Hanteru, i za tebe isto vazi sto si za mene napisao :)
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
11270 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 13/10/2019 :  08:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

Pa jel' ti ja pricam zasto nam trebaju stranci...ali dobri. Tako ce i nas mentalitet valjda da se menja.Ili su nam tako barem sanse vece...
Nego znas sta ima novo...izgleda da nam ovoga puta stvarno stize KATAIIIIIIIIIII

Ja govorim o ljudima poput Marina. Ne kažem ja da ne trebaju stranci, ali previše ih je 8 od 12 u košarci.

Neće tako da se mijenja mentalitet.

Ne znam čemu dovođenje ovolikih stranaca ako još sad planiraju Kataija.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member

3948 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 13/10/2019 :  11:39:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

quote:

Ja govorim o ljudima poput Marina. Ne kažem ja da ne trebaju stranci, ali previše ih je 8 od 12 u košarci.

Neće tako da se mijenja mentalitet.

Ne znam čemu dovođenje ovolikih stranaca ako još sad planiraju Kataija.

Pa kako sta ce...pa jel' Ivanic nista ne igra. Jel' imamo problem u vezi svaki put kad stisnu Marina. Sjeti se kako smo "proigrali" kada je Marin otisao na desnu srranu protiv OLY-ja. Em je nas
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
11270 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 13/10/2019 :  12:12:58  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Ne vidim da je La Para zasad dao neki doprinos.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member

3948 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 13/10/2019 :  12:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by delboj

Ne vidim da je La Para zasad dao neki doprinos.
[/quote

A Causic, Jeftovic, Simic, Meleg, Ivanic jesu????
Za La Paru sam siguran da je odlican igrac, i Milojevic je izjavio da treba biti strpljiv sa njim.
Katai..to je moj ljubimac, fudbalski znalac, umetnik. Sa njim i Marinim, pravim desnim bekom ima da "plesemo" po terenu
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member

3948 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 13/10/2019 :  14:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:

Svaka cast na ovome odgovoru Hanteru 👍

A dobro, najveće zasluge idu Sawitchu, čovek mi svojim stavovima ostavlja da pucam penale.

Komsija mali
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
11270 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 13/10/2019 :  14:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:

A Causic, Jevtovic, Simic, Meleg, Ivanic jesu????
Za La Paru sam siguran da je odlican igrac, i Milojevic je izjavio da treba biti strpljiv sa njim.

Nisu. Za La Paru nisam siguran ni u šta, vidjećemo još.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member

3948 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 13/10/2019 :  15:18:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

A Causic, Jevtovic, Simic, Meleg, Ivanic jesu????

Nisu. Za La Paru nisam siguran ni u šta, vidjećemo još.

Nemas razloga da brines...samo malo da se uigra sa ekipom. Znanje ima, to je sigurno
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
11270 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 13/10/2019 :  16:18:27  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Ne vjerujem ja da će Kataija žena pustiti da dođe.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member

3948 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 13/10/2019 :  18:34:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:

Papucar kao i ti...vidim da ni tebe tvoja nece pustiti na Sajam knjige u Bg.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
11270 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 13/10/2019 :  18:40:47  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

Da, to sigurno

Na sajam bih stvarno rado došao da ima neki organizovan odlazak. Ovako da idem o svom trošku, putujem čitavu noć, onda ne znam kud i kako čitav dan i uveče opet nazad, to stvarno ne mogu.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member

3948 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 13/10/2019 :  19:35:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

quote:

Da, to sigurno

Na sajam bih stvarno rado došao da ima neki organizovan odlazak. Ovako da idem o svom trošku, putujem čitavu noć, onda ne znam kud i kako čitav dan i uveče opet nazad, to stvarno ne mogu.

Ma razumem, salim se malo.
Al' ako budes dolazio nekad obavezno se javi
Go to Top of Page

manhunter
Moderator

18809 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/10/2019 :  19:54:46  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Evo ja ću biti predstavljen na Sajmu.

Edited by - manhunter on 13/10/2019 19:55:32
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member

Greece
13560 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 13/10/2019 :  20:27:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Gde te mozemo naci na sajmu? (Reci nam i naslov)

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic - https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member

Greece
13560 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 13/10/2019 :  20:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:

Pa sad... Komentarišem ja i dešavanja u Siriji, Americi ili Australiji iako ne živim tamo.

Ma, kontam. Zezam se malo. Ali, realno, dobro je sto ti je to jedina opcija - da komentarises, ne i da zivis zivot.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic - https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member

3948 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 13/10/2019 :  21:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

Pa sad... Komentarišem ja i dešavanja u Siriji, Americi ili Australiji iako ne živim tamo.

Ma, kontam. Zezam se malo. Ali, realno, dobro je sto ti je to jedina opcija - da komentarises, ne i da zivis zivot.

Sta ti sada mracis...mislim nije da nenas razloga ali nikad ne snes da prestanes da se boris
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member

3948 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 13/10/2019 :  21:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:

Evo ja ću biti predstavljen na Sajmu.

Daj Hanteru sta nas drzis u neizvesnisti..pricaj
Go to Top of Page

manhunter
Moderator

18809 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/10/2019 :  21:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Pa na štandu mog izdavača, to je bar jasno. :D

Go to Top of Page
Page: of 247 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000