forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Спортско друштво "Црвена звезда" - Београд
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 355

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 16/10/2022 : 21:24:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Sa Kataijem se nešto dešava, to je sigurno. Možda je opet bolestan, možda kurve i cigare. Nešto se dogodilo sa ekipom posle pobede nad Ferencvarošem, ko zna o čemu se radi.


Ma Ferencvaros je samo bljesak, i pre te utakmice je bilo anemicno, kao da se nikom vise ne igra fudbal
Go to Top of Page

paranoid
Junior Member



336 Posts

Member since 28/09/2008

Posted - 16/10/2022 : 21:53:53  Show Profile Show Extended Profile  Send paranoid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ubicu se



Koliko si samo neproverenih informacija napisao u prethodnim postovima, rekla kazala i kafanskih prica da je tesko i pobrojati sve, a odgovoriti na sve jos i teze, a i gubljenje vremena, ali ajde... Mozda je tebi lakse tako da predstavis Partizan kao superheroja koji se bori protiv svetske nepravde i zle Crvene Zvezde, koji ne trosi drzavni novac, bori se za svoje ideale, a sportistima je cast da igraju zato sto zele da su na strani dobra, a "najvatreniji" navijaci su tu samo iz ljubavi i nikakve koristi. Ili si samo jedan trol koji voli da nas sve ovde zajebava :D Lakse mi je ipak u to da poverujem.
Svidelo se to tebi ili ne, Zvezda i Partizan su drzavni klubovi i kao takvi zavise od drzave i drzavnih institucija. Znaci da ne dobijaju novac ne bi ni postojali. Spomenuo si negde Klea kao vrhunskog stranca koji je igrao za Partizan. Sigurno se secas da je taj isti Kleo igrao za Zvezdu sezonu pre i iz nje otisao jer Zvezda, koja je po tebi drzavna mezimica puna para, nije imala novca da mu isplati plate. I to je samo jedan od primera. KK Crvena Zvezda je doziveo jos goru sudbinu. Sekli su i odnosili koseve sa malog kalemegdana, za prvi tim igrali juniori, a klub bio bez ijednog sponzora. KK partizan u godinama najveceg aparthejda i terora drzave, kako navijaci Partizana ovo predstavljaju, pravi svake godine konkurentan tim, a ove godine placa i pozivnicu za evroligu sa sve Zeljkom i jakim evroligaskim igracima. Odakle novac za sve to ako ne od drzave? Zeljko nije projekat drzave i braca ne stoje iza njega su price za naivne i malu decu :D
Spomenuo si negde i Sutanovca i tuzbu za stadion JNA. Nije ti palo na pamet da je to oduvek bio vojni stadion i da ga je Partizan bez ikakve nadoknade godinama koristio, a na kraju ga i besplatno dobio od iste drzave za koju govoris da unistava Partizan. Dalje, nije istina da FK Zvezda ne daje igrace za reprezentaciju. Ovo je spisak za poslednjih par okupljanja:
https://www.national-football-teams.com/country/164/2022/Serbia.html
Od 32 igraca, ja sam izbrojao 14 da je igralo ili jos uvek igra za Zvezdu (ne racunajuci Djuricica i Nemanju Maksimovica). U Zvezdi i dalje igraju neki bivsi ili povremeni reprezentativci Srbije kao i drugih reprezentacija, tako da ne vidim na koji nacin osporavas Zvezdine rezultate pricom da nema ni jednog reprezentativca, dok je Partizan dao gomilu, a nije osvojio ni jednu titulu?! Ako malo bolje pogledas, videces da svi ti reprezentativci da se skupe nemaju zajedno ni za jednu celu sezonu u dresu Partizana.
Ovim sam valjda odgovorio bar na polovinu tvojih tvrdnji :) One bodove koje si racunao, ako si hteo da izracunas koji je klub koliko doneo bodova za nacionalni koeficijent svoje zemlje si skroz pogresno izracunao. Brojao si samo klupski koeficijent, ali svakako je Zvezda osvojila vise bodova za Srbiju :)

http://www.youtube.com/watch?v=o-tT62bpYlU&ob=av2n
https://www.youtube.com/watch?v=UMc1H-S9ZoA
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/10/2022 : 22:43:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by sawitch

Nisu to fore vec cinjenice. Transferi Partizana, reprezentativci Partizana. Kakve price? Sve si promasio i onda pricas pijacarske gluposti kso moj cale..

Sto se Zeljka tice, da li stvarno mislis da je on dosao u Partizan zbog para? Ili jer je Vicic urgirao?

Pare su gurnute u Partizan. Te pare, zna se odakle dolaze. Da li on vozi ficu ili ne, para mu ne treba sigurno, a nije bitno. Voli Partizan i mesto mu je tu, ali on zna pozadinu price, da su SNS govna u Partizanu i da je drzava iskesirala brdo novca. Mogao je da dodje u neka bolja vremena. Ja ne mogu, a da ne gledam basket, ali nije to to kada je zvala tu glavni.



Sve je Caleb lepo objasnio, isto vredi i za "nas" projekat



Sta to vredi? Drzavni projekat Partizan a ne osvoji titulu i u drugi klub se sipa 5 puta vise. Kakav je to drzavni projekat kad najbolji trener u istoriji ne moze da osvoji nista? Ima li iko odnovne logike pre prosipanja budalastina?
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/10/2022 : 22:45:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
@Paranoid
Sutra cu ti odgovoriti na te pijacarske budalastine. Mrzi me sad
Go to Top of Page

paranoid
Junior Member



336 Posts

Member since 28/09/2008

Posted - 16/10/2022 : 23:46:09  Show Profile Show Extended Profile  Send paranoid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by sawitch

Nisu to fore vec cinjenice. Transferi Partizana, reprezentativci Partizana. Kakve price? Sve si promasio i onda pricas pijacarske gluposti kso moj cale..

Sto se Zeljka tice, da li stvarno mislis da je on dosao u Partizan zbog para? Ili jer je Vicic urgirao?

Pare su gurnute u Partizan. Te pare, zna se odakle dolaze. Da li on vozi ficu ili ne, para mu ne treba sigurno, a nije bitno. Voli Partizan i mesto mu je tu, ali on zna pozadinu price, da su SNS govna u Partizanu i da je drzava iskesirala brdo novca. Mogao je da dodje u neka bolja vremena. Ja ne mogu, a da ne gledam basket, ali nije to to kada je zvala tu glavni.



Sve je Caleb lepo objasnio, isto vredi i za "nas" projekat



Sta to vredi? Drzavni projekat Partizan a ne osvoji titulu i u drugi klub se sipa 5 puta vise. Kakav je to drzavni projekat kad najbolji trener u istoriji ne moze da osvoji nista? Ima li iko odnovne logike pre prosipanja budalastina?



Ti sigurno radis u drzavnom trezoru kada znas gde se koliko sipa. A najbolji trener u istoriji mora da osvoji nesto zato sto je "najbolji", bez obzira na to kako igraju drugi timovi. Jer ako "najbolji" ne osvoji nista onda je ceo svet protiv njegovog tima i svi ga sabotiraju. To su isto budalastine kao i ja sada kada bih rekao da je proslogodisnji tim Zvezde namerno unisten, da su doveli gomilu pojacanja samo da bi zamazali oci navijacima i postavili trenera pocetnika koji nece znati kako da vodi tim, a samo kako bi najveci trener svih vremena konacno uspeo nesto da osvoji i opravda svoj dolazak i gomilu spiskanih drzavnih para. Eto u tom rangu su tvoje izjave i teorije zavere. Samo sto bi ovo za tebe bile pijacne price, a to sto ti tvrdis proverene informacije iz prve ruke

http://www.youtube.com/watch?v=o-tT62bpYlU&ob=av2n
https://www.youtube.com/watch?v=UMc1H-S9ZoA
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 17/10/2022 : 08:31:23  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
OK, hajmo redom.

1. Neproverene informacije moje? Koje? Zvanicne podatke o broju bodova sam ti izvukao a ne best of kao ti i te SNS metode. Podatke o upumpanim parama mogu da ti posaljem na viber, samo mi pusti broj na PM. Imam skenirane dokumente. Ja jako pazljivo pratim sta se desava vec mnogo godina unazad. Kako u zvezdi tako i u Partizanu. Imam i knjigu "Najvece mucke celnika FK Partizan" koju reeeetko ko ima gde su takodje poslozeni dokumenti. Pa i nedavno ti je u rezimskim medijima svim izasla cifra koliko su klubovi dobili i koliko duguju. Je l' Mali to javno pricao kao ministar finansija?
2. Gde sam ja predstavio Partizan kao Djokovica? Kakva borba za pravdu? Ja prvi kazem da je Partizan sistematski unistavan vec godinama. Trenutno imamo SNS upravu koju niko ne zeli tu i ne mozemo da je izbacimo jer isti covek je lutkar. Ne trebaju meni rezultati vec cista prica, kao i vecini partizanovaca. Ja nisam navijac rezultata. Ja se stidim svake politicke gnjide koja je ikad usla u klub. Ti "najvatreniji" navijaci Partizana nikad nisu bili vojska kao poslednjih 10 godina za vreme SNS-a. Grobari su osnovani jos pre Titove smrti a cigani su ustrojeni postavkom Arkana. Je l' i to netacno? Ja na jug ne idem godinama a svake godine u proseku gledam 25 utakmica na JNA. Tamo navijanje vode cigani, radovci i ko zna kakav otpad. Ne znam nijednog navijaca Partizana ko se sa jugom identifikuje. Kod nas na istoku i zapadu svaku utakmicu mozes cuti "Vucicu pederu" i narod je dobijao batina od tog juga zbog skandiranja predsedniku. Ovo valjda govori o tome da nismo isti i nikad necemo biti isti iako smo na drzavnim jaslama. Nismo tretirani isto nikada. Ja to ni ne trazim, ipak imate vise navijaca i treba da vam daju vise ali nam se bar skinite s q oko tih prica da smo isti.
3. Kleo nije otisao jer ga niste placali vec zato sto ste procenili da pojma nema. Kod vas je igrao kao q. Njegove reci: Desilo mi se u Zvezdi situacija u kojoj su navijači tukli igrače. Oni su pružali podršku na svakoj utakmici, ali posle jedne smo imali sastanak i jedan od igrača dobio je udarac. Radilo se o momku koji je navodno prethodne večeri izašao u provod, a mediji su to ispratili. Bila je to ružna situacija. A bio je i incident kada su igračima polupali automobile. Srećom, ja ga u tom trenutku nisam imao. Posle toga sam rekao sebi - Bože, šta će se desiti ako nekad ne postignem gol" i krucijalni deo: Jasno sam svima stavio do znanja da je Zvezdina odluka bila da me ne zadrži.
4. Vi jeste tada bili u finansijskim govnima ali kako onda tako i sada niste prodavali nista za ozbiljne pare. Da nije otisao Radonjic za 10-ak miliona ne biste imali veliki transfer jos od Drulica cini mi se. A i tog Radonjica smo mi iskolovali.
5. Jako si lepo primetio da su vam sekli koseve na Kalemegdanu i da ste imali ogromne finansijske dugove u kosarci. Uvek mi je bilo interesantno kako ste vi uspeli da platite Sagadina, Pesica, Rakocevica u ono vreme za 800k EUR da dodje da igra u zvezdi. Ili Divca gde su i cigani kukali sto su mu dali onolike pare da se zajebava. I posle toga volsebno se zvezda ugasila, FMP se reimenovao i nestalo dosta miliona duga poreskom i finansijskom gimnastikom. Da ne idemo u glupa objasnjenja mogu i da ti nadjem izjavu Covica gde to sve potvrdjuje i gde kaze da niko FMP-u ne moze da zabrani kako ce da se zove. Vi ste ti koji ste se bahatili sa parama i uvek gruvali u strance i jake trenere. Tako ste nas naterali i da udjemo u Jadransku ligu. A Partizan je otisao na F4 sa sledecom ekipom: Sinovec, Kecman, Milosevic, Rasic, Lucic, Lesic, Mitrovic, Bozic, Maric, Balaban, Djekic, Vranes i 3 stranca, Roberts, Mekejleb i Veseli koji je doveden kao dete. Gde se tu tacno vidi enormno ulaganje? Da li je postojao ijedan prelazni rok poput vaseg ovogodisnjeg?
6. Znaci po tebi je Zeljko drzavni projekat koji drzava nije uspela da ostvari? Ahahahahahahaha Jbt, sta je s logikom? To je u rangu SF prica da ce Partizan ove godine uzeti titulu u fudbalu jer igra bolje.
7. Stadion je bio u vlasnistvu JNA koji je dat na koriscenje FK-u a JNA vise ne postoji. Da je tako tu je odluka apelacionog suda. Hoces da ti nadjem Vuleticev elaborat i odbranu? Kad si vec tu, cija je rupa? Na cijoj zemlji sagradjena i od cijih para? Sutanovac, ono najgore cigansko govno je sedeo u prvim redovima zvezdinih utakmica sa onim idiotom Kalinicem dok je nama pokusao da otme stadion. Sve regularno. Ipak smo mi drzavni projekat. To sto drzavni ministar pokrece proces da se oduzme stadion na kom prostorije ima 90% SD nema veze.. Interesantno...
8. Sad malo o reprezentativnim uspesima zvezdinih igraca.. Super. Pozivanje raznih otpada radi pospesivanje prodaje u trecerazredne klubove je tek nesto za podiciti. Posto necu da se bavim pricama bez dokaza izostavicu razlog za smenu Muslina npr. pa cu te pitati koji od tih igraca zvezde je bio kljucan u uspesima reprezentacije? Sa takvim uspesima i jednim porazom na svake dve sezone ocekivano bi bilo da je kicma reprezentacije iz zvezde. Kao sto je u HR recimo iz Dinama. Kod nas je igralo 80% reprezentacije CG, pa necu valjda to uzimati kao neki reper. Sad imamo Vujacica i Sanicanina, reprezentativce svojih zemalja a veze nemaju. Oni su ekvivalent tim tvojima.
9. Kakve tacno veze sto nasi reprezentativci nemaju 5 sezona u Partizanu osim sto su morali biti prodati da klub zivi jer nema Gasprom (doveden zvezdi u vreme namernog unistavanja)? To su sve Partizanova deca iz skole. Sta je iz vase skole izaslo?
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 19/10/2022 : 17:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Nismo bez sansi veceras u Vitoriji. Trebalo bi da imamo prednost pod kosem ali da ih ne krene sut kao protiv Partizana
Lakse veceras nego u Madridu
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 19/10/2022 : 20:07:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Dobija Zvezda.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 19/10/2022 : 22:35:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Ne mozemo mi nikog da dobijemo bez plejmejkera...ovo mora neko da poveze. Igras utakmicu bez probijanja prve linije odbrane...ne igra se tako kosarka
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 20/10/2022 : 16:44:29  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
17 razlike na kraju. Previše.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 20/10/2022 : 22:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Nema komentara o fudbalu večeras? Opet je bilo loše.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 20/10/2022 : 23:04:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Lose je vec duze vreme...barem ima naznaka da Katai polako izlazi iz hibernacije
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 21/10/2022 : 22:43:53  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
I u Madridu ista priča.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 21/10/2022 : 23:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Bice to dobro, sad ide mozda najvazniji mec sa Bajernom koji moze vec sad da odredi ovogodisnju LS.
Real zasluzeno dobio...ali ja sam video jednog Luku Vildosu koji bi mogao sve to da ucini boljim
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 23/10/2022 : 19:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Muči se Zvezda opasno... Ne znam da li ovom timu ima pomoći bez nekih ozbiljnih rezova. Vidim da je Katai klupiran, potpuno zasluženo. Ivanić danas baš loš. Pešić grozan, ali eto dao je nekako dva gola i to ga drži u timu. Inače izgubi svaki duel.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 23/10/2022 : 21:12:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Muči se Zvezda opasno... Ne znam da li ovom timu ima pomoći bez nekih ozbiljnih rezova. Vidim da je Katai klupiran, potpuno zasluženo. Ivanić danas baš loš. Pešić grozan, ali eto dao je nekako dva gola i to ga drži u timu. Inače izgubi svaki duel.



Pa vidim da i nisi bas pazljivo gledao...Zvezda mnogo bolja, stvarala sanse i promasivala ili golman skidao zicere. Na kraju zasluzena pobeda
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 24/10/2022 : 16:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by delboj

Muči se Zvezda opasno... Ne znam da li ovom timu ima pomoći bez nekih ozbiljnih rezova. Vidim da je Katai klupiran, potpuno zasluženo. Ivanić danas baš loš. Pešić grozan, ali eto dao je nekako dva gola i to ga drži u timu. Inače izgubi svaki duel.



Pa vidim da i nisi bas pazljivo gledao...Zvezda mnogo bolja, stvarala sanse i promasivala ili golman skidao zicere. Na kraju zasluzena pobeda


Vrlo pažljivo sam gledao. Ne valja ovo ništa. Nekako se na silu gura u prvenstvu i to je sve.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 24/10/2022 : 21:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by delboj

Muči se Zvezda opasno... Ne znam da li ovom timu ima pomoći bez nekih ozbiljnih rezova. Vidim da je Katai klupiran, potpuno zasluženo. Ivanić danas baš loš. Pešić grozan, ali eto dao je nekako dva gola i to ga drži u timu. Inače izgubi svaki duel.



Pa vidim da i nisi bas pazljivo gledao...Zvezda mnogo bolja, stvarala sanse i promasivala ili golman skidao zicere. Na kraju zasluzena pobeda


Vrlo pažljivo sam gledao. Ne valja ovo ništa. Nekako se na silu gura u prvenstvu i to je sve.



Kad se nije na silu guralo u prvenstvu, derbi da ne pominjem.
Sad cemo se rastrcati protiv Turaka
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 27/10/2022 : 22:56:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Jos malo bodova za Srbiju da poguramo malo komsije na rang listi
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 28/10/2022 : 16:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
I kada mu zvižde, moraju da mu se dive



https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/i-kada-mu-zvizde-moraju-da-mu-se-dive/434620

Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 28/10/2022 : 22:04:30  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Protiv Trabzona igra nije bila vrhunska, vjerovatno je tu stvarno bilo dosta taktičkih razloga za to, ali dobro, pobjeda se piše. Nisam preveliki optimista pred Monako, tradicija nije na strani Zvezde, protiv francuskih klubova Zvezda imaju vrlo slabe rezultate. Dobro, nije Monako baš francuski, ali to je slično.

Ovo protiv Bajerna je većim dijelom izgledalo dobro, ali na kraju smušeno. Jedva do prve pobjede.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 28/10/2022 : 22:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Protiv Trabzona igra nije bila vrhunska, vjerovatno je tu stvarno bilo dosta taktičkih razloga za to, ali dobro, pobjeda se piše. Nisam preveliki optimista pred Monako, tradicija nije na strani Zvezde, protiv francuskih klubova Zvezda imaju vrlo slabe rezultate. Dobro, nije Monako baš francuski, ali to je slično.

Ovo protiv Bajerna je većim dijelom izgledalo dobro, ali na kraju smušeno. Jedva do prve pobjede.



Bilo je previse nesigurnosti, jos se trazi ekipa, uigrava, zato i veliki broj gresaka. Vazno je da smo dobili i probili led. Najveci dobitak je povratak Nedovica na parket. O Vildosi necu trositi reci, jos kad udje u pravi ritam
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 28/10/2022 : 22:20:13  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Gledao sam samo prvu četvrtinu, odlična igra. Vidim da su se posle mučili, ali glavno je da su upisali prvu pobedu.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 30/10/2022 : 20:59:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Dobar ovaj novi Mijatovic
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 31/10/2022 : 16:48:16  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Da, lijepo je što je data šansa mladim igračima.
Go to Top of Page
Page: of 355 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.72 seconds. Snitz Forums 2000