forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Спортско друштво "Црвена звезда" - Београд
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 354

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 12/03/2012 : 14:08:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Lukas je i prestao da igra zbog srca.

A dva dana pre nego sto se to obelodanilo, snimi neke ljude (necemo imenovati) kako trce po marakani i salju faksove levo-desno. Sta je bilo, cemu zurba ? "Ma, prodajemo Lucasa u Izrael".

quote:
Barkos ima epilepsiju? Sa kakvim manifestacijama, grand ili pti mal? Epilepisija je bolest koja se kontrolise. Mada mi je neverovatno da su ovi iz Zvezde pametni, a iz LDU-a i Palmeirisa glupi.

Niko ne zna detalje, a verovatno zato sto je poslednju manifestaciju imao pre barem 10 godina.

quote:
Veci problem je kada kupis igraca sa hronicitetom povreda, alkosa ili neuravnoteznu budalu.

Opisao si Salasa, upravo.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 12/03/2012 : 14:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis


cekaj,cekaj,sta bre za Dimitrijevica ???????



Ne Čava, jedan drugi mladić:
http://www.novine.ca/arhiva/2001/05_10_01/sport.html

Navodno je bio najbolji prijatelj Nemanje Vidića iz tog tima.

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 12/03/2012 : 14:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Ovo za Barkosa sam procitao kada si spomenuo na forumu...cekaj,cekaj,sta bre za Dimitrijevica ???????

Da se razumemo, mislim na pokojnog Vladu Dimitrijevica, Vidicevog najboljeg druga, ne na ovog klinca sad sto igra.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 12/03/2012 : 14:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by johnhartson

Navodno je bio najbolji prijatelj Nemanje Vidića iz tog tima.


Nije navodno...obojica Uzicani, obojica zajedno dosli u Beograd, cimeri, itd. Godinama je Vidic nosio majcu sa Vladinim likom ispod dresa. Mozda i jos uvek nosi, ne znam.

Slucaj je izazvao poprilican skandal jer se obdukcijom ispostavilo da je Dimitrijevic nosio koksaki virus, poteglo se pitanje kompetentnosti medicinskog osoblja, da li je to bilo dijagnozirano (jer ako jeste, ko ga je pustio da trenira, oporavak od toga je prilicno dug, ne sme covek u napore) itd. Mislim da se ovo klupko jos nije razresilo.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5277 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 12/03/2012 : 14:23:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
U jebo te na tog Dimitrijevica sam zaboravio ?????
Pa dobro,a sta je bilo pre 2,3 godine...kako objasniti neigranje u Zvezdi jednog Moline,odjebavanje Trickovskog...to nema veze sa medicinom...e tu ja pizdim
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 12/03/2012 : 14:31:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Jedan Molina je otisao iz Srbije zbog privatnih razloga. Prvo mu je tokom priprema umro otac sto ga je dosta potreslo, onda je dobio vesti da mu je zena razvila neke komplikacije u trudnoci. Decko se malo pritom i deprimirao ambijentom, strana zemlja, stran jezik, itd. Prodat je u Santos, ne znam za koliko, ali koliko sam nacuo mi smo bili na profitu. O njemu mogu samo najlepse - profesionalac, dobar covek, dobar fudbaler, ali nije mu se dalo.

Tricko, heh...covek kome sam ja pisao garantno pismo za italijansku vizu i docekivao ga na aerodromu u Pizi...dosao u zlo vreme, i ne u najboljoj formi, bio je prilicno brz tada ali malo "nedoradjen", da je ostao Sale od njega bi bilo nesto, ovako je pao saka Zemanima i ostalima i pobegao glavom bez obzira (k'o sto bi i svako).

Jos nesto ? :P Pazi, za manje vise svakoga zbog koga pizdis postoji kakvo-takvo razumno objasnjenje :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5277 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 12/03/2012 : 14:34:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Jedan Molina je otisao iz Srbije zbog privatnih razloga. Prvo mu je tokom priprema umro otac sto ga je dosta potreslo, onda je dobio vesti da mu je zena razvila neke komplikacije u trudnoci. Decko se malo pritom i deprimirao ambijentom, strana zemlja, stran jezik, itd. Prodat je u Santos, ne znam za koliko, ali koliko sam nacuo mi smo bili na profitu. O njemu mogu samo najlepse - profesionalac, dobar covek, dobar fudbaler, ali nije mu se dalo.

Tricko, heh...covek kome sam ja pisao garantno pismo za italijansku vizu i docekivao ga na aerodromu u Pizi...dosao u zlo vreme, i ne u najboljoj formi, bio je prilicno brz tada ali malo "nedoradjen", da je ostao Sale od njega bi bilo nesto, ovako je pao saka Zemanima i ostalima i pobegao glavom bez obzira (k'o sto bi i svako).

Jos nesto ? :P Pazi, za manje vise svakoga zbog koga pizdis postoji kakvo-takvo razumno objasnjenje :D


A moracu sad malo da prokopam po memoriji...sad me brine tko ce Borhu nauciti kako se igra najisturenijeg spica...snagu ima, robusan je...
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5277 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 12/03/2012 : 14:35:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Jedan Molina je otisao iz Srbije zbog privatnih razloga. Prvo mu je tokom priprema umro otac sto ga je dosta potreslo, onda je dobio vesti da mu je zena razvila neke komplikacije u trudnoci. Decko se malo pritom i deprimirao ambijentom, strana zemlja, stran jezik, itd. Prodat je u Santos, ne znam za koliko, ali koliko sam nacuo mi smo bili na profitu. O njemu mogu samo najlepse - profesionalac, dobar covek, dobar fudbaler, ali nije mu se dalo.

Tricko, heh...covek kome sam ja pisao garantno pismo za italijansku vizu i docekivao ga na aerodromu u Pizi...dosao u zlo vreme, i ne u najboljoj formi, bio je prilicno brz tada ali malo "nedoradjen", da je ostao Sale od njega bi bilo nesto, ovako je pao saka Zemanima i ostalima i pobegao glavom bez obzira (k'o sto bi i svako).

Jos nesto ? :P Pazi, za manje vise svakoga zbog koga pizdis postoji kakvo-takvo razumno objasnjenje :D


Parker,Oumaru pa i Kleo ?????
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 12/03/2012 : 14:37:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
To je posle mene ali nisam siguran jel ti stvarno trebaju objasnjenja za ta tri slucaja. Pa oni su kombinovano primili dve plate mozda.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 12/03/2012 : 14:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu
Opisao si Salasa, upravo.



Da sam znao nikad ga ne bih kupovao u menadzer (i nalepio bih ga naopacke u panini)

Edited by - Jasko on 12/03/2012 15:00:24
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5277 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 12/03/2012 : 15:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Pretpostavljam da je i za Mirnesa Sisica bila slicna prica kao i za Salasa...a sta bi sa Dramanijem
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 12/03/2012 : 17:41:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Pretpostavljam da je i za Mirnesa Sisica bila slicna prica kao i za Salasa...a sta bi sa Dramanijem


Mirnes dosao via-via nekih levih veza sto je Ilija Ivic kao imao po Olympiakosu. Mislim da ne bi trebao ozbiljno da posmatras bilo koga ko je igrao u sezonama 08/09 i 09/10, ta Bunjina/Ilijina pojacanja su sakloni me boze.

Dramani je i meni misterija, kao i Palacios. Boga pitaj sta se tu desilo.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 12/03/2012 : 18:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by Mairosu
Opisao si Salasa, upravo.



Da sam znao nikad ga ne bih kupovao u menadzer (i nalepio bih ga naopacke u panini)


U kom je to on albumu bio?
Bez zezanja,imali ste podosta stranaca koji su se dokazali po odlasku iz Zvijezde.Dje je zavrsio onaj nesrecnik Ibrahim Gaj?
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 12/03/2012 : 18:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele
U kom je to on albumu bio?
Bez zezanja,imali ste podosta stranaca koji su se dokazali po odlasku iz Zvijezde.Dje je zavrsio onaj nesrecnik Ibrahim Gaj?



Broj 90, Ekvador, Nemacka 2006.

U Bugarskoj?
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 12/03/2012 : 18:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
Odlican stoper je bio Gaj.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 12/03/2012 : 19:33:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Ibrahim Gueye i dan danas stabilan prvotimac u Lokerenu, da i poneki gol.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 12/03/2012 : 20:20:22  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele

Odlican stoper je bio Gaj.


Ма јок, бољи је Тошић!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5277 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 13/03/2012 : 09:20:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Ibrahim Gueye i dan danas stabilan prvotimac u Lokerenu, da i poneki gol.


Nakom svega recenog postavlja se logicno pitanje, losa namera ili nestrucnost ili neznanje
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5277 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 13/03/2012 : 09:22:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by wele

Odlican stoper je bio Gaj.


Ма јок, бољи је Тошић!


Tosic svakako,ali na levom beku
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13368 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 14/03/2012 : 13:44:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Mene je uvek fasciniralo gde ste ovog iskopali?
http://en.wikipedia.org/wiki/Josiesley_Ferreira_Rosa
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 14/03/2012 : 20:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

Mene je uvek fasciniralo gde ste ovog iskopali?
http://en.wikipedia.org/wiki/Josiesley_Ferreira_Rosa


Pa primecujem da je igrao za Leiriu, Gil Vicente i tako te, a Zvezda je tada imala veze sa nekim menadzerima koji su operisali po Portugalu.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 14/03/2012 : 20:33:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Milose, a sto otpustise Saleta? Od tada krece propast kluba (dolazak Spasojevica, Bunjevcevica i Zemana)?
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 14/03/2012 : 20:46:19  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Zvezda sve efikasnija, sjajan debi Kasalice

Marakana ponovo ispunjena, a pred oko 40.000 navijača Zvezda stigla do još jedne pobede. Smederevci u prvom poluvremenu pružali solidan otpor, imali i par lepih prilika, ali u nastavku je Zvezda bila dominantna i na kraju slavila sa ubedljivih 4:0. Strelci Milunović, Kadu dva puta sa bele tačke i debitant Kasalica.



Večerašnjim ubedljivim trijumfom nad Smederevom na Marakani, Crvena zvezda je ponovo prišla Partizanu na šest bodova zaostatka.

Crveno-beli su slavili sa 4:0, uz znatno bolju igru u drugom poluvremenu.

Prvih pet minuta donelo je po jednu priliku na obe strane, najpre su Smederevci pripretili, a onda je na drugoj strani i Kadu bio u šansi, a na gol se čekalo do 14. minuta, ponovo je Luka Milunović strelac - 1:0!

Novajlija u redovima crveno-belih, posle debitantskog gola u Ivanjici i večeras je zatresao mrežu. Bio je najviši u skoku, posle slobodnog udarca, u gužvi pred golom gostiju i glavom smestio loptu u mrežu.

Samo dva minuta kasnije Živković je umalo izjednačio, ali je posle njegovog udarca prečka spasila crveno-bele.

U 21. minutu nova sjajna šansa za Smederevce koji nemaju nameru da se samo brane. Adamović je izbio sam ispred Bajkovića, doduše iskosa sa desne strane, gađao je donji desni ugao, ali je poslao loptu tik pored gola.

Usledio je nešto mirniji period igre, do 35. minuta, kada su crveno-beli pogrešili na sredini terena, usledila je opasna kontra gostiju, ali je Stojanović iskosa sa desne strane slabo centrirao ka Adamoviću i lopta je završila u rukama Bajkovića.

U 39. minutu veliko nezadovoljstvo fudbalera i navijača Crvene zvezde posle poništenog gola, zbog navodnog ofsajda Milunovića. Ili je u pitanju bio prekršaj Borhe nad Lukićem...

Posle centaršuta sa desne strane niko nije dotakao loptu, pa ni Milunovioć koji je bio na drugoj stativi, ona je završila u mreži, ali je sudija Mihajlović poništio drugi gol crveno-belih.

U poslednjim trenucima prvog poluvremena videli smo i odlično izveden slobodan udarac Kadua, koji je gađao gornji desni ugao, ali je još bolje reagovao golman gostiju Živković i izbio loptu u korner.

Početak drugog poluvremena ne donosi veća uzbuđenja, a u pauzi je objavljen podatak da je i ovog puta oko 40.000 gledalaca prisutno na tribinama Marakane.

Konačno, Kadu je u 55. minutu imao novu dobru priliku, ali je veoma loše šutirao, poslavši loptu preko gola.

Pet minuta kasnije, domaći uzalud traže jedanaesterac. Mikić je oboren pred golom Smederevaca posle kornera sa desne strane, ali se sudija nije oglasio.

Za razliku od prvog poluvremena, Smederevci u nastavku, bar za sada, bezopasni. U 68. minutu golman Živković je još jednom odlično intervenisao posle pokušaja Milivojevića glavom.

Marko Mirić je u 70. minutu, tek što je zamenio Milunovića, imao lepu priliku posle odlične asistencije Evandra, ali je suviše komplikovao, a onda i neprecizno šutirao sa ivice kaznenog prostora.

U 73. minutu ipak penal za Zvezdu, posle prekršaja nad Mikićem. Kadu je precizan sa bele tačke i više dileme nema - Zvezda osvaja nove bodove - 2:0.

Odmah zatim je Kasalica zamenio Vešovića i već u prvom napadu, novajlija iz Slobode postiže svoj debitantski gol u prvenstvanim mečevima za Zvezdu - 3:0, 75. minut!

U 82. minutu se ponovo istakao golman ''oklopnika'' Živković, kada je zaustavio dobar pokušaj Borhe posle kornera koji je izveo Kadu.

Filip Kasalica je u 85. minutu iznudio još jedan jedanaesterac za Crvenu zvezdu, a Kadu je ponovo siguran - 4:0!

Crvena zvezda: Bajković, Krneta, Maksimović, Mikić, Mladenović, Milivojević, Evandro, Kadu, Milunović (Mirić od 70.), Vešović (Kasalica od 75.), Borha.

Smederevo: Živković, Lukić, Adamović, Brašanac, Živković, Milosavljević (Vučinić od 67.), Brković, Stanić, Stojanović, Jerinić, Miović.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 14/03/2012 : 20:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 14/03/2012 : 22:21:08  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Филип Касалица ушао у Звездину историју

Нападач Филип Касалица ушао је у историју Црвене звезде, пошто је у свом првом наступу за црвено–беле постигао гол брже од свих досадашњих дебитаната.



Двадесеттрогодишњи Касалица је у победи над Смедеревом постигао погодак после једног минута и 13 секунди проведених на терену.
Он је у 75. минуту заменио Марка Вешовића и био стрелац трећег од укупно четири гола у победи Црвене звезде у 18. колу Супер лиге Србије.
Претходни рекорд држао је Бора Костић који је 1951. године свој први погодак дао после три минута и 42 секунде.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page
Page: of 354 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.79 seconds. Snitz Forums 2000