forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Saguaro
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/01/2015 : 17:56:19  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Zivo me interesuje gde ce sad da stave Furnòa posle gasenja Saguara. On je jedan od najkvalitetnijih novih crtaca.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2593 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 19/01/2015 : 19:30:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Meni su Bertolini i Furno najbolji za naslovnice. Furno za tradicionalne Bonelli naslovnica, dok je Bertolini naslovnicar van Bonelli okvira s jednim stilom koji je ocito avangarda za Bonelli pa dobiva mrvice (zasto su zaustavili NN granderistampa, smrc)

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

chris.tower
Junior Member



Croatia
380 Posts

Member since 17/12/2011

Posted - 12/02/2015 : 17:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit chris.tower's Homepage  Send chris.tower a Private Message  Reply with Quote
Procitah PP izdanje.

Samo izdanje je odlicno uradjeno za vrlo dobru cijenu dobivamo 3 epizode s orginalnim naslovnicama u boji i uvodnim tekstovima. Otisak odlican, prijevod vrlo dobar.
Sto se tice samoga stripa, meni nikako nije sjeo. Po zanru rekao bih nesto izmedju Teks Vilera i Nick Raidera samo puno dosadnije od oba. Crtez u prvoj epizodi vrlo dobar a u druge dvije osredanj. Nazalost necu nastaviti s ovim stripom, tri epizode su bile vise nego dovoljne da se uvjerim. Jedino cu uzeti jos onu epizodu gdje se pojavljuje Mister No.

https://photos.app.goo.gl/VCzp2QfWvMgWF1WZ8 - Rasprodaja stripova iz moje kolekcije, glanceri i rijetke stvari!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/02/2015 : 22:59:36  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by chris.tower

Procitah PP izdanje.

Samo izdanje je odlicno uradjeno za vrlo dobru cijenu dobivamo 3 epizode s orginalnim naslovnicama u boji i uvodnim tekstovima. Otisak odlican, prijevod vrlo dobar.
Sto se tice samoga stripa, meni nikako nije sjeo. Po zanru rekao bih nesto izmedju Teks Vilera i Nick Raidera samo puno dosadnije od oba. Crtez u prvoj epizodi vrlo dobar a u druge dvije osredanj. Nazalost necu nastaviti s ovim stripom, tri epizode su bile vise nego dovoljne da se uvjerim. Jedino cu uzeti jos onu epizodu gdje se pojavljuje Mister No.



Nije mi poznato da se Mister NO pojavljuje u Saguaru? Otkud to?
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2052 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 12/02/2015 : 23:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
Mislim da se radi samo o "cameo" pojavljivanju...


Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/02/2015 : 23:44:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Liči na Mister Noa ali pitanje što je crtač imao na umu dok je radio epizodu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 12/02/2015 : 23:46:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Sličnost je tolika da za mene nema dvojbe kako je riječ o nenametljivoj a zgodnoj i efektnoj posveti Mr. Nou.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/02/2015 : 10:03:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Samo sto je u 70-ima vec furao drugu jaknu. :P



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

chris.tower
Junior Member



Croatia
380 Posts

Member since 17/12/2011

Posted - 13/02/2015 : 10:06:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit chris.tower's Homepage  Send chris.tower a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by chris.tower

Procitah PP izdanje.

Samo izdanje je odlicno uradjeno za vrlo dobru cijenu dobivamo 3 epizode s orginalnim naslovnicama u boji i uvodnim tekstovima. Otisak odlican, prijevod vrlo dobar.
Sto se tice samoga stripa, meni nikako nije sjeo. Po zanru rekao bih nesto izmedju Teks Vilera i Nick Raidera samo puno dosadnije od oba. Crtez u prvoj epizodi vrlo dobar a u druge dvije osredanj. Nazalost necu nastaviti s ovim stripom, tri epizode su bile vise nego dovoljne da se uvjerim. Jedino cu uzeti jos onu epizodu gdje se pojavljuje Mister No.



Nije mi poznato da se Mister NO pojavljuje u Saguaru? Otkud to?



Pojavljuje se na jednoj stranici, mislim u NY
http://teamup.bonellistripovi.com/crossover-saguaro-mister-no/tra-due-fuochi

https://photos.app.goo.gl/VCzp2QfWvMgWF1WZ8 - Rasprodaja stripova iz moje kolekcije, glanceri i rijetke stvari!
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7612 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 25/02/2015 : 09:56:50  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote

broj 35.

nekako se i po ovoj naslovnoj može vidjeti da je kraj blizu...
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 25/02/2015 : 10:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Ala je dobra naslovnica.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 25/02/2015 : 13:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

uz gornju naslovnicu ...


Saguaro and Nastas Begay: blood brothers, linked by fate!

SAGUARO 35
Frequency: monthly
OLTRE L'ORIZZONTE (BEYOND THE HORIZON)
Release: 25/03/2015
Plot: Bruno Enna
Script: Bruno Enna
Artwork: Luigi Siniscalchi
Cover: Davide Furnò

"The spirits talked, and the true is unveiled now. For Saguaro, it’s reckoning time. It is clear now that his fate is closely linked to Nastas Begay. And the turning of events forces the two “blood brothers” to cross path, for the last time."










Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/02/2015 : 13:12:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Previše su forsirali Siniscalchija na serijalu, ovo mu je 8. epizoda koju je radio a kada se tome pridodaju 4 od Barlette možda je to jedan od razloga slabe prodaje i skorog gašenja.
Kada ti trećinu epizoda rade takvi crtači to je ipak previše i ne možeš očekivati pozitivne rezultate.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/02/2015 : 17:31:05  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Previše su forsirali Siniscalchija na serijalu, ovo mu je 8. epizoda koju je radio a kada se tome pridodaju 4 od Barlette možda je to jedan od razloga slabe prodaje i skorog gašenja.
Kada ti trećinu epizoda rade takvi crtači to je ipak previše i ne možeš očekivati pozitivne rezultate.



Slazem se za Siniscalchija ni meni on nije omiljen crtac. Barletta mi je u redu ali nisu trebali da daju toliko posla Siniscalchiju.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 28/02/2015 : 13:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac


broj 35.

nekako se i po ovoj naslovnoj može vidjeti da je kraj blizu...


Ovo je zadnja epizoda serijala, nema više.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/02/2015 : 13:25:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Trebali su nekako navući još jednu da bude ravno 3 sezone, sada će zadnja knjiga od Phoenix Pressa imati 2 epizode.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/02/2015 : 14:04:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ili dodatke. :D


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/03/2015 : 20:00:06  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Sta kazu Italijani, jel citao neko kraj Saguara, kakav im je?
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6590 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 20/03/2015 : 20:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Sta kazu Italijani, jel citao neko kraj Saguara, kakav im je?



Stavite Spoiler ako ćete o radnji .

loading...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/03/2015 : 20:17:46  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by going going

Sta kazu Italijani, jel citao neko kraj Saguara, kakav im je?



Stavite Spoiler ako ćete o radnji .




Ne interesuje me radnja i spolieri i ja pratim Pheonixovo izdanje, nego me interesuje ovako da li valja ista ili je razocaravajuc kao i ostatak serijala?
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3294 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 20/03/2015 : 20:23:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message  Reply with Quote
Kraj je katastrofalan, ne znam ko je to uopšte odobrio. Sramno.
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 20/03/2015 : 20:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colt

Kraj je katastrofalan, ne znam ko je to uopšte odobrio. Sramno.



Stari dobri Colt. Sve okrene na sprdnju. Pa kraj je u 36 broju ako se ne vram a sada krajem marta izlazi 35.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.

Edited by - legaz on 20/03/2015 20:28:49
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/03/2015 : 20:27:48  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Kad sam napisao razocaravajuc, mislio sam na reakcije Italijanske publike.
Meni je serijal vrlo dobar, treca epizoda mi je odlicna, ali vidim da se kod Italijana nije primilo.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/03/2015 : 20:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Stvarno ne znam zašto izdavači objavljuju serijal kada znaju da je toliko loš, samo uzalud bacaju pare.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2593 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 20/03/2015 : 20:46:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Ne postoji broj 36, tu pricu nitko nece citati, srecom.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000