forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 DARKWOOD - Konan: Hronike, knjiga 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 17/03/2012 : 09:40:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Konačno su stigle!

Konan nije samo Divlji mač! Darkwood je krenuo sa izdavanjem edicije koja je i započela priču o Varvarinu, hronološki je pratila njegove avanture od mladosti – serijala Conan the barbarian, tako da će naši čitaoci imati priliku da vide kako je Konan postao to što jeste. I kao strip, i kao ličnost – i kao varvarin.



A u drugoj knjizi...

Konan se susreće sa Elrikom od Melnibonea, završava na drevnom ostrvu Bal-Sagot, i biva uvučen u rat između Hirkanije i Turana, rat u kome će upoznati crvenokosu đavolicu po imenu Sonja... A na kraju, mladi Varvarin u društvu lepe i smrtonosne Valerije stiže u avetinjski grad Zuhotl u kome ga čeka misterija crvenih klinova!

I kao da to sve nije dovoljno, u ovoj knjizi se nalaze i prva epizoda Konana koju je nacrtao izvesni Džon Bjusema...

HC, kolor, malo veći USA trejd format, 340 strana, sakuplja Conan the Barbarian 14 - 26 i Conan: Red nails, odnosno trejdove The Chronicles of Conan 3 i 4.

Cena - kao i Divlji mač, prvih mesec dana 1800 dinara, narednih mesec dana 2300 dinara, a posle toga 2800 dinara.

Privju:

http://www.darkwood.co.rs/assets/files/pdfdownloads/konanhronike2privju.pdf

Zahvaljujemo se svima koji su pomogli u izradi ovog izdanja.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/03/2012 : 10:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Mmmm, divota!
Čim dođe do Hrvatske, uzima se definitivno!

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 17/03/2012 : 11:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
Jedno pitanje,nije mi jasno kako sam propustio prvu knjigu?
Ako postoji prva,naravno...bilo bi logično s obzirom da je ovo broj dva,zar ne ?
Nije valjda prvi dio ono od BP.
I ako postoji ,gdje se može kupiti?
hvala
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/03/2012 : 11:05:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Kupujem čim stigne u Zg!
Ali da si razjasnim nešto: Darkwood je osnovao podfirme Supernova (Od signala do šuma) i Konan Hronike koje će u suštini nastaviti izdavački program Belog puta???
Ako je to tako - super!

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/03/2012 : 11:09:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
@Otto Kraus:
Je, "knjiga prva" su ona dva trejda od Belog Puta, al Darkwood će ih izbacit u istom ovom HC 2u1 izdanju nakon šta završi sve ostale Hronike, znači od 2 na dalje.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9542 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 17/03/2012 : 11:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
rece Djole u narednih godinu dana

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 17/03/2012 : 11:18:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Da, takav je plan.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/03/2012 : 11:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

@Otto Kraus:
Je, "knjiga prva" su ona dva trejda od Belog Puta, al Darkwood će ih izbacit u istom ovom HC 2u1 izdanju nakon šta završi sve ostale Hronike, znači od 2 na dalje.


Početak od broja 2... Beli Put...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 17/03/2012 11:29:46
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/03/2012 : 11:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ha?
Pa kroz godinu dana će izbacit i broj 1, a od 3 na dalje ide svakako.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 17/03/2012 : 11:31:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Ja imam ta dva trejda od BP, ali cu svakako uzeti i DW knjigu 1 kad izadje svidja mi se kako izgleda ova dvojka i nacin na koji su odradjene korice

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/03/2012 : 11:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Ha?
Pa kroz godinu dana će izbacit i broj 1, a od 3 na dalje ide svakako.


A kada će Torgal 1 i 2?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39359 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 17/03/2012 : 11:35:33  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Novi trosak.. Damn! :))
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/03/2012 : 11:37:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Paka01

Ha?
Pa kroz godinu dana će izbacit i broj 1, a od 3 na dalje ide svakako.


A kada će Torgal 1 i 2?



Ne kontan.
Konana izbacuje Darkwood, a ne Beli Put... Za Thorgala nisu rekli da će ga izdavat.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/03/2012 : 11:43:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Paka01

Ha?
Pa kroz godinu dana će izbacit i broj 1, a od 3 na dalje ide svakako.


A kada će Torgal 1 i 2?



Ne kontan.
Konana izbacuje Darkwood, a ne Beli Put... Za Thorgala nisu rekli da će ga izdavat.


Samo želim reći da počinjati od broja 2 ne mora biti dobra izdavačka politika (sjeti se Torgala, Astonishing X-mena).
Darkwood nam do sada nije dao razloga za nepovjerenja (dapače, baš suprotno), no ipak bi mi bilo draže da se prodaje prva knjiga prvo (djeluje ozbiljnije)...

Čuo si za ono : "Koga zmija ugrize, i guštera se boji"

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 17/03/2012 11:45:33
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 17/03/2012 : 11:46:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Dosta ljudi ima ona izdanja Belog Put, stoga su hteli prvo nastaviti tamo gde je BP stao, a onda ce izdati i prvu knjigu da bi kolekcija bila potpuna i da mogu nabaviti i oni koji nisu citali BP izdanja

IG: @bricktoygrapher

Edited by - Zlix on 17/03/2012 11:47:25
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 17/03/2012 : 11:50:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan
Samo želim reći da počinjati od broja 2 ne mora biti dobra izdavačka politika (sjeti se Torgala, Astonishing X-mena).
Darkwood nam do sada nije dao razloga za nepovjerenja (dapače, baš suprotno), no ipak bi mi bilo draže da se prodaje prva knjiga prvo (djeluje ozbiljnije)...

Čuo si za ono : "Koga zmija ugrize, i guštera se boji"



Jasno, ali mislim da smo sa Julijom, gde je problem bio mnogo veći, pokazali da nema zezanja po tom pitanju.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/03/2012 : 11:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlix

Dosta ljudi ima ona izdanja Belog Put, stoga su hteli prvo nastaviti tamo gde je BP stao, a onda ce izdati i prvu knjigu da bi kolekcija bila potpuna i da mogu nabaviti i oni koji nisu citali BP izdanja


Zvuči kao mudrost, osim ovog upozorenja u srcu mi...
Paranoišem kao i obično. Knjiga izgleda apsolutno sjajno. Podsjeća me na USA izdanja Hellboya i Wasteland-a.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39359 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 17/03/2012 : 11:56:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Svi znamo gde je Slobina radnja.. Dolazimo tamo sa bakljama, kosama, vilama itd. ako se desi neki kolaps..
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/03/2012 : 11:56:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Obi-wan
Samo želim reći da počinjati od broja 2 ne mora biti dobra izdavačka politika (sjeti se Torgala, Astonishing X-mena).
Darkwood nam do sada nije dao razloga za nepovjerenja (dapače, baš suprotno), no ipak bi mi bilo draže da se prodaje prva knjiga prvo (djeluje ozbiljnije)...

Čuo si za ono : "Koga zmija ugrize, i guštera se boji"



Jasno, ali mislim da smo sa Julijom, gde je problem bio mnogo veći, pokazali da nema zezanja po tom pitanju.


U pravu si. Pokazali ste se kao vrijedni povjeranja u svakom pogledu.
Ja sam više nekako pričao gladajući izdavaštvo uopšte. No, bolje je gladati svakog izdavača pojedinačno. A Darkwood mi uz Fibru i Algoritam djeluje kao najpouzdaniji.
Samo naprijed i što prije knjigu 1.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/03/2012 : 11:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Svi znamo gde je Slobina radnja.. Dolazimo tamo sa bakljama, kosama, vilama itd. ako se desi neki kolaps..


A i to je istina...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39359 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 17/03/2012 : 12:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Jel' ima ovde postera?
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 17/03/2012 : 12:12:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Ne.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39359 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 17/03/2012 : 12:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Mogli ste..
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 17/03/2012 : 12:14:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Mogli smo da delimo i pribadače uz mapu u Divljem maču 3, da čitaoci obeležavaju gde je Konan sve bio, al' eto, nismo. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39359 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 17/03/2012 : 12:19:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Za rajsnegle vas teg ceka pljuvanje..
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 17/03/2012 : 12:36:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

@Otto Kraus:
Je, "knjiga prva" su ona dva trejda od Belog Puta, al Darkwood će ih izbacit u istom ovom HC 2u1 izdanju nakon šta završi sve ostale Hronike, znači od 2 na dalje.



živio,onda se čeka jedinica kao šećer na kraju
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000