forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Sken ili Original ?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/03/2012 : 16:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by fler

Pa nije Amazon (ili bilo tko drugi) krivac ako se paket ošteti putem.




Nije, ali je dužan upakirati strip tako da se ne ošteti dok putuje.


Upravo tako. Amazon uz sve dobre strane ima i tu lošu da im je pakiranje prilično jadno. Stave stripove u kutiju, malo pucketavih jastučića i to je sve. Nije imobilizirano pa se sve tumba po kutiji. Svaki put im ostavim komentar u nadi da će to netko uvažiti, no ništa se ne mjenja...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 18/03/2012 16:46:14
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 18/03/2012 : 17:32:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
Ponekad ni ne dostave na adresu nego moram ići pokupiti u poštu jer je to u vreći(4 jbna stripa)

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/03/2012 : 17:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Smomo8

Ponekad ni ne dostave na adresu nego moram ići pokupiti u poštu jer je to u vreći(4 jbna stripa)


E to definitivno nije do Amazona...
Inače, ja sam moje poštare doslovno morao moliti da mi ne nose kući (ostave u predvorju zgrade na sandučetu) nego da ostave izvješće pa ću ja na poštu po vreću...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 18/03/2012 17:51:31
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1972 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 18/03/2012 : 17:58:30  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Upravo tako. Amazon uz sve dobre strane ima i tu lošu da im je pakiranje prilično jadno. Stave stripove u kutiju, malo pucketavih jastučića i to je sve. Nije imobilizirano pa se sve tumba po kutiji. Svaki put im ostavim komentar u nadi da će to netko uvažiti, no ništa se ne mjenja...




Generalno, meni je pakiranje okej; stave obično onaj karton i pričvrste stripove/knjige nekakvim najlonom. Desilo se par puta da se nešto ošteti (rubovi, no ništa ozbiljno tj. reklamacija nije bila potrebna), ali ne znam kako bi sadržaj trebao biti zapakiran da sve prođe savršeno jer su kutije izgledale kao da je netko gazio po njima.

To je, opet, krivnja pošte, isto kao i to što ponekad ne dostave na adresu. A i te vreće se naknadno dodaju tijekom transporta, opet Amazon nema ništa s time.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000