forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Daredevil 1-5
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

anto
Advanced Member



Serbia
20739 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/09/2022 : 00:00:10  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Sa zanimanjem sam čitao ove osvrte na DD knjige prisjećajući se gušta kada sam ih čitao prvi put prije više od 2 desetljeća.

Nejasno mi je da još nisu rasprodani. Dobro, kasnije su neki od njih (ne znam da li svi) objavljeni na srpskom, a mnogi kao ja imaju izdanja na engleskom, ali ipak mi je ovo ponajbolje od Marvelove superherojštine.



+1

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20739 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/09/2022 : 00:01:46  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by don_draper


Onda dolazi one shot Ljubav i rat u suradnji sa Sienkiewiczem. Osobno, niti sam uživao u priči koja je pomalo konfuzna i delirična, niti mi se svidio ovaj artsy stil. Za mene je tih 70-ak stranica nekako brzo i zaboravno prošlo. Nikakav dojam nije ostavljen na mene.


Ovo podebljano kod mene vrijedi za svih pet knjiga OSIM za Love & War. S obzirom na tvoje dojmove, obavezno preskoči Elektru Atentatoricu.




a meni je taj deo Nebojše,kao i donu,najslabiji.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25960 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/09/2022 : 03:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ko Millera nije čita u Eksu ne zna šta je propustija🙂

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.26 seconds. Snitz Forums 2000