forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 LMS 999
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16298 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 16/05/2018 : 17:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Attila77

@Euro - malo se samo zezamo na Zoni, nece biti nista od ovoga na kioscima . LMS je prestao sa brojem 997. Najavili su i nastavak Mister Noa za 998 (Projekat "Novi Tul"), ali nisu objavili.

Nesto mi nije jasno... mozda neko ovde na forumu ima odgovor za ovo. Globinjo je rekao da je ovaj strip "Kavez" bio namenjen za LMS broj 999. Ali nastavak Mister No-a Projekat "Novi Tul" ima vise od 96 stranica. U ovoj epizodi je preostalo 116 stranica. Ja sam 100% siguran da Dnevnik nije planirao da pravi deblje stripove. U tom slucaju mislim da bi Mister No isao u 998 i 999 (sa dodatkom), pa onda Kavez bi isao u 1000. Sta mislite?


Pa možda su planirali da izbacuju stranice, ipak je tu bilo dosta problematičnih tema, a vrijeme je bilo ratno

Edited by - delboj on 16/05/2018 17:35:25
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/05/2018 : 17:39:08  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Attila77

@Euro - malo se samo zezamo na Zoni, nece biti nista od ovoga na kioscima . LMS je prestao sa brojem 997. Najavili su i nastavak Mister Noa za 998 (Projekat "Novi Tul"), ali nisu objavili.

Nesto mi nije jasno... mozda neko ovde na forumu ima odgovor za ovo. Globinjo je rekao da je ovaj strip "Kavez" bio namenjen za LMS broj 999. Ali nastavak Mister No-a Projekat "Novi Tul" ima vise od 96 stranica. U ovoj epizodi je preostalo 116 stranica. Ja sam 100% siguran da Dnevnik nije planirao da pravi deblje stripove. U tom slucaju mislim da bi Mister No isao u 998 i 999 (sa dodatkom), pa onda Kavez bi isao u 1000. Sta mislite?




au, šteta....siguran sam da bi neki kolekcionari platili suvim zlatom, da je stvarno izašao broj 998, kao prodali bi im priču, da je strip več bio natisnut ali su ga zbog nekih razloga (rat npr..) zadržali u skladištu, pa je onda kasnije požar uništio skoro sve primjerke, ostalo ih je tek nekolicina, a ostali su zauvijek izgubljeni.
I sada zamislite da ima 1000 kolekcionara kolekciju LMS 1-997 a "pronašlo" se je samo 5 brojeva lms 998, što bi značilo da bi samo 5 kolekcionara na svijetu imali kolekciju Lms 1-998 dok bi ostali imali 1-997, ili još bolje, samo JEDAN strip LMS 998 se pronašao i samo JEDAN kolekcionar može imati kolekciju LMS 1-998 dok če ostali imati 1-997, pa da vidim onda AUKCIJU!!!!!!! Ponude bi letjele i sigurno bi išle više od 1000 eura!!!!!! za taj jedan jedini strip!!!!!!
Go to Top of Page

Attila77
Average Member



USA
886 Posts

Member since 08/05/2005

Posted - 16/05/2018 : 17:44:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Attila77 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj
Pa možda su planirali da izbacuju stranice, ipak je tu bilo dosta problematičnih tema, a vrijeme je bilo ratno



To sam i ja prvo mislio, ali u tim zadnjim godinama nisu nista izbacili niti su radili njihovu slavnu cenzuru.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/05/2018 : 17:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Ajde razmislimo LOGIČNO:

Dnevnik je sigurno Italijanima več platio autorska prava. Bilo bi super saznati do kojeg broja su imali autorska prava i skenove i sve to što je potrebno za izdavanje stripova. Sigurno nisu imali prava samo za 997 brojeva, sigurno su imali prava za CIJELU priču Mister Noa a ne samo pola priče....Znači, prava su plačena! Ako ništa drugo, sigurno su plačena za ovaj strip! A strip nije bio izdat, a Italijani vjerovatno nisu novce vratili z astripove koji nisu bili izdati, jer to nije bio njihov problem.
Znači, treba pronači nekoga, tko je odgovoran za nasljeđe imovine Dnevnika, raspitati se za koje stripove su več plačena prava ili barem z aovaj broj 998, p ada se završi ova priča Mister noa, pronači taj isti papir, da ima miris iz tih devetdesetih, sigurno negdje ima neka rola tog papira i obrisati prašinu sa nekog tog tiskarskog stroja i štampati ako ništa drugo onda taj broj!
I to je sasvim legalni, originalni broj LMS 998 SA ZAKAŠNJENJEM!

TO NIKAKO NIJE PIRAT!

Sve ove Libelluse, Ludense, Vesele četvrtke i slične firme pravi kolekcionar ne poštuje toliko koliko se poštuje LMS i ZS od DNEVNIKA! Ovo sada neki ZS revival od veselog četvrtka (i još sa različitim naslovnicama) to NEMA VEZE sa originalnom zlatnom serijom, "veseli" se samo fura na nostalgiju, ali to što sam ja gore napisao, to bi bio pravi način za ORIGINALNI BROJ 998 LMS.

Bilo bi super, da saznamo neke kontakte od ljudi koji su radili u Dnevniku pa da nam kažu:

-do kojeg su broja imali kupljena prava
-da li imaju još nešto ovog retro papira
-na kojem su stroju tiskali ove stripove (ako ih više nemaju, sigurno ih ima neki muzej, neki stari tiskar,...pa da se tiska na IDENTIČAN NAČIN)

i to je to!!!!

Ovisi koliko papira čemo uspjeti pronači, toliko primjeraka čemo štancati.....

Kako je sve jednostavno!!!!!! Šteta što ne živim u Novom sadu jer bi sada več išao kod bivšeg Direktora na kafu, pa da mu objasnim ovo!!!!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16298 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 16/05/2018 : 18:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Attila77

quote:
Originally posted by delboj
Pa možda su planirali da izbacuju stranice, ipak je tu bilo dosta problematičnih tema, a vrijeme je bilo ratno



To sam i ja prvo mislio, ali u tim zadnjim godinama nisu nista izbacili niti su radili njihovu slavnu cenzuru.


Znam, ali sve je moguće.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/05/2018 : 18:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
pronašao sam adresu dnevnika:

redakcija@dnevnik.rs

i poslao im svoj prijedlog pa da vidimo hoče li me poslušati....
Go to Top of Page

Attila77
Average Member



USA
886 Posts

Member since 08/05/2005

Posted - 16/05/2018 : 18:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Attila77 a Private Message  Reply with Quote
@1Euro - usta ti se pozlatila.... to bi bilo legendarno da bi se ostvarilo. Ali realisticno, ko bi to kupio? Pa da, ima nas par nostalgicara koji bismo obavezno to kupili. A ostali? Ninko, ko ne mari za nostalgiju, nece kupiti samo polovinu stripa, bez prvog dela. Ne bi se ovo vredelo stampati u takvom malom tirazu.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/05/2018 : 19:22:02  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Attila77

@1Euro - usta ti se pozlatila.... to bi bilo legendarno da bi se ostvarilo. Ali realisticno, ko bi to kupio? Pa da, ima nas par nostalgicara koji bismo obavezno to kupili. A ostali? Ninko, ko ne mari za nostalgiju, nece kupiti samo polovinu stripa, bez prvog dela. Ne bi se ovo vredelo stampati u takvom malom tirazu.



pa zar nije broj 997 prvi dio (početak priče) a njega još uvijek ima....dok nema završetka priče....a to bi bio broj 998 i sad pazi to:

-ako bude štampan broj 998 to znači da svi oni koji imaju kolekciju 1-997 nemaju kompletnu kolekciju!

Jer kompletna kolekcija če biti 1-998 i onda če početi borba za broj 998, jer če svi htjeti imati kompletnu kolekciju koja neče biti kompletna bez broja 998!

Ili još bolje da se ide lijepo na okruglo i izda se još 3 broja pa da se ima 1-1000 i sada oni kolekcionari koji če imati 1-997 (kakva je to onda kolekcija...). Znači ovo bi bilo interesantno samo za one koji več SADA imaju kolekciju 1-997 pa če htjeti imati 1-1000, naravno da takvih nema puno...pitanje je koliko takvih kolekcija uopšte ima ali če sigurno kupiti i taj broj i pazi sada:

-zamisli da takvih kolekcionara ima 100 a broj 998 samo 10!

Kakav bi to masakar bio na aukciji!!!!! Bože sačuvaj!

Nego, koj aj eto priča 997 lms kod Libellusa?
Go to Top of Page

Attila77
Average Member



USA
886 Posts

Member since 08/05/2005

Posted - 16/05/2018 : 19:27:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Attila77 a Private Message  Reply with Quote
To je Libellus 88

Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16298 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 16/05/2018 : 19:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

pronašao sam adresu dnevnika:

redakcija@dnevnik.rs

i poslao im svoj prijedlog pa da vidimo hoče li me poslušati....


Naravno da neće. Nemaju oni nikakve veze s onim koji su izdavali stripove.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/05/2018 : 08:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by 1Euro

pronašao sam adresu dnevnika:

redakcija@dnevnik.rs

i poslao im svoj prijedlog pa da vidimo hoče li me poslušati....


Naravno da neće. Nemaju oni nikakve veze s onim koji su izdavali stripove.



pa čuj:

-kakve veze ima današnja Coca Cola sa onim Johnom Pembertonom iz 19 stolječa koji je izumio Coca colu a još uvijek svi piju jednu i jedinu Coca Colu
-kakve veze ima Mc Donalds, sa bračom Mc Donalds koji su več odavno prodali svoj dio onome (ne znam sada kako se zove ali ne zove se Mc Donalds...) koji je isplatio ovu dvoje brače Mc Donalds a novi vlasnik se uopšte ne zove Mc Donalds, no, da li to nekoga smeta?
-kakve veze ima Cokta, Elan, Šumi,....koji su več odavno nacionalizirani, prodati strancima,....sve što se može smisliti a još uvijek prodavaju se kao Elan, Cokta, Šumi,....

Reči ču ti!

NOSTALGIJA, ISTORIJA, ORIGINALNI RECEPAT

Zato i kažem:

-prava su bila plačena Italijanima, znači da se ne radi o piratu!
-štampat je potrebno na onaj žuti papir iz devetdesetih godina, kao tada, taj neki roto papir ili kako se zvao
-treba štampati sa tim istim strojem gdje se štampalo i sigurno ti strojevi več negdje postoje ako ništ adrugo u nekom muzeju ili kod neke stare tiskare, no možda ih čak imaju u Dnevniku u nekom svom razstavnom muzeju, na hodniku, šta ja znam...
-broj 998 če imati originalne mjere, bit če tiskan tehnologijom iz 20 stolječa, bit če na istom papiru kao prijašnji brojevi, prava su bila plačena,...sve kako treba samo što če ovaj broj izači sa ZAKAŠNJENJEM, što če možda čak biti prilika da se postavi Guinessov rekord što če dodati još više pažnje samome stripu

Ako to današnji ljudi u Dnevniku ne znaju izkoristiti ja im nisam kriv, prijedlog je super koji sam im dao a sad je na njima. Da sam ja Direktor Dnevnika ovo bi se več tiskalo!!!!! Umjesto jutranje kafe širio bi se miris starog roto papira i otvarao se šampanjac!!!!!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/05/2018 : 08:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Attila77

To je Libellus 88






hvala!!!!

Nisam fan Libellusa (baš zbog toga jer su jedini pravi stripovi od Dnevnika LMS...) ali ovaj broj bi mogao kupiti.....
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/05/2018 : 10:39:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Teško ćeš ga kupiti za normalne novce jer je rasprodan isti dan kada je izašao.
Što se tiče LMS 998, izdavač ne bi imao nikakvu korist od tiskanja tog jednog broja u 10-ak primjeraka, jedino ako bi ih prodavao (i uspio prodati) po cijeni suhog zlata.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

shalilo6
Average Member



Croatia
554 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 17/05/2018 : 11:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Teško ćeš ga kupiti za normalne novce jer je rasprodan isti dan kada je izašao.
Što se tiče LMS 998, izdavač ne bi imao nikakvu korist od tiskanja tog jednog broja u 10-ak primjeraka, jedino ako bi ih prodavao (i uspio prodati) po cijeni suhog zlata.



nije rasprodat. ima ga još. ne razgrabi se Libellus baš tako brzo kako vi mislite.

https://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.01bb57f7d609437f8ceafe45ab51f432.mister-no-libellus-knjiga-88-zavjera.aspx


Beware the Jabberwock, my son!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/05/2018 : 11:42:05  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Teško ćeš ga kupiti za normalne novce jer je rasprodan isti dan kada je izašao.
Što se tiče LMS 998, izdavač ne bi imao nikakvu korist od tiskanja tog jednog broja u 10-ak primjeraka, jedino ako bi ih prodavao (i uspio prodati) po cijeni suhog zlata.



što se mene tiče, ne trebaju ga tiskati u 10 primjeraka, mogu ga tiskati i u 1000 primjeraka, njihova stvar, ovisi od količine papira, volje itd,...ali ako se pronađe samo mala količina tog papira onda to i zaslužuje cijenu suhog zlata.
Stvarno ne razumijem zašto da ga ne tiskaju?

Dnevnik se očito još uvijek bavi tiskanjem, samo što sada tiskaju novine ili šta god, pa zašto da ne natisnu barem ovaj jedini broj pa da završe priču kako treba, kada su več prava za strip platili.
Potrebno bi bilo pogledati, kakvu su pogodbu oni tada podpisali sa Bonellijem (za koliko brojeva itd...) i znam da ta pogodba sada vjerovatno ne važi više (iako ju je uvijek moguče obnoviti, ili napraviti novu, to bi bilo i u interesu Italijana, ipak su oni poslovali dugi niz godina itd...i sumjam da im Italijani ne bi dozvolili) ali iako se to možda dogodi, pa da Dnevnik NE ŽELI više izdavati stripove, ne razumijem zašto barem taj jedan strip za koji su prava bila plačena jer su izdali samo polovinu stripa a prava imaju za CIJELI STRIP, zašto barem to ne naprave, pa makar na novom papiru, ako več nemaju onog starog, ali u dimenzijama i na način na koji se radilo kod Lms-a i to je onda za mene LEGITIMNI BROJ, kojeg bi svi koji su sakupljali Lms (a njih nema malo) htjeli nabaviti.

Eto toliko a sada ako ih ne zanima onda je to druga stvar, no ideja je super i mislim da bi je trebalo izkoristiti.

Možda bi netko iz Srbije trebao nazvati u Dnevnik i pitati ih šta je sa tim.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 17/05/2018 : 14:19:28  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

Zašto su stali baš na 997????



Broj nebitan.
Inflacija, rat, sranja...

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 17/05/2018 : 14:22:07  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Ja nisam bas upucen, ali ne znam koliko onaj Dnevnik ima veze sa ovim danasnjim. Da li je tu bilo privatizacije, stecaja?
Mozda bi Bane Kerac mogao da da najbolji info po tom pitanju.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/05/2018 : 14:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
ne znam ni ja, ali obično onaj koji preuzme neku firmu sa time preuzme i njezine dugove ili koristi.
Da bilo je sranja, bio je rat pa bi sada bio red da se ovi sa Dnevnika (nema veze da li su isti vlasnici, radi se o istoj firmi, koja čak ima isto ime, znači naslednici te firme, iz istog kraja (Novi Sad) ) trebali potruditi i tražiti od Italijana:

-ili povrat novca za prava za stripove koje su platili i koje nisu izdali zbog rata

-ili izkoristili več plačena prava, koje su tada platili a nisu izkoristili pa mogu sada izkoristiti, osim ako su prava bila vezana za neki period npr 10 godina ili nešto....Ipak je prošlo 25 godina, pa možda prava više ne važe. Ali to treba vidjeti, šta je pisalo u onim ugovorima koje su imali. No, siguran sam, da im Italijani ne bi pravili problema da završe barem ovaj strip 998 a za kasnije bi vidjeli šta i kako dalje.

To naravno da je sve i prije toga bilo korektno, jer možda ovaj Dnevnik čak duguje Italijanima za prava za prijašnje stripove koje su objavljivali, jer ne zaboravimo da pričamo o Dnevniku koji je izbacivao stranice, radio cenzuru itd,...pa je pitanje koliko je sve bilo transparentno, ali ako je sve bilo pošteno, onda bi se lako mogli dogovoriti za daljnju saradnju ili barem da završe ovaj strip broj 998 a to bi ujednom bio i dobar test za Dnevnik da vidi da li kod ljudi još uvijek postoji interes za njihove stripove.
Ja mislim, da bi oni odmah rasprodali 1000, možda čak 10.000 primjeraka broj 998, da ga izdaju pa onda ako bi bili zadovoljni sa tom prodajom zašto da stanu kod 998.

Bolje to, nego da se ide neka nova serija, kao neki "novi" Lms....svi znaju da je bio rat, da su bili problemi, no sada rata više nema, pa zašto da ne nastave, pogotovo jer Dnevnik još uvijek postoji i jer se još uvijek bave sa novinama, tiskanjem, izdavaštvom,...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/05/2018 : 15:20:21  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
može li mi netko objasniti ovo logiku Libellusa:

-broj 88 ima 224 stranica i košta 195 kuna
-broj 90 ima 270 stranica i košta 172 kuna

Znači, zašto strip koji ima 46 stranica manje, košta 23 kune više!?

Možda su išli baš na tu foru, jer ljudima koji su imali LMS 997 i nisu mogli pročitati kraj stripa, traže nekoliko kuna više.....e zato ih ne volim!
I zato treba nagovoriti Dnevnik na ponovno izdavanje stripova!

Možda da počnemo sa sakupljanjem podpisa? Napravimo peticiju i pošaljemo im podpise, ili napravimo spisak prednaruđbe barem za broj 998 i da se završi ta priča.
Uz to, da su pametni mogli bi ovaj broj dati besplatno svim novim čitateljima koji če se naručiti n anjihov časopis ili št agod izdavaju....

Ljudi, ja sam doktor marketinga za sve ove ljude......Trump bi rekao "napravimo Dnevnik opet veliki"!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/05/2018 : 16:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

može li mi netko objasniti ovo logiku Libellusa:

-broj 88 ima 224 stranica i košta 195 kuna
-broj 90 ima 270 stranica i košta 172 kuna


Taj broj 90 je tek izašao i ide po 20% sniženoj cijeni, to je imao i broj 88 u prva 2 mjeseca.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/05/2018 : 17:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by 1Euro

može li mi netko objasniti ovo logiku Libellusa:

-broj 88 ima 224 stranica i košta 195 kuna
-broj 90 ima 270 stranica i košta 172 kuna


Taj broj 90 je tek izašao i ide po 20% sniženoj cijeni, to je imao i broj 88 u prva 2 mjeseca.



aaaaaa, ok, no nema veze, svejedno skupo.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/05/2018 : 17:31:39  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Da li ima netko Lms broj 997 viška?

U zamjenu nudim Zagor Ludens redovna serija 252, 254, 255, 259, 260, 261

A za ovaj Libellus broj 88 nudim:Maxi Mister No 384 stranice, HC Ken Parker Adah (djelomično u boji) italijansko izdanje + 100 značaka + Panini majicu


Edited by - 1Euro on 17/05/2018 17:35:00
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7719 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 17/05/2018 : 17:43:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Evo ti taj Mister No za 7 kuna.
http://www.stripovi.com/aukcije/mister-no-br-6-urota/14597436/
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/05/2018 : 18:03:10  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Evo ti taj Mister No za 7 kuna.
http://www.stripovi.com/aukcije/mister-no-br-6-urota/14597436/



link koji si ti dao piše "Mister No 6-Urota"....to nije LMS 997

a štekam! Zašto kupovati Libellus 88 kada ima ovaj za 7 kuna haha. Da li je to čitava priča ili samo prvi dio?

Inače Lms 997 želim jer je LMS, poslednji broj Lms.....

Edited by - 1Euro on 17/05/2018 18:05:41
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/05/2018 : 18:08:20  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Dobro ime za kafič ili neki klub ili striparnicu,...bi bio ime Lms 997 (ili Lms 998)
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000