forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor kolor od prvog broja- LIBELLUS
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 149

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/04/2015 : 10:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ne vjerujem da će biti još jedna knjiga jer sada ima ukupno 8 najava, eventualno da naprave iznimku i u ovoj turi bude recimo 10 knjiga (9 je baš nepraktičan broj).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 05/04/2015 : 10:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
Ma bice sigurno
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22175 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/04/2015 : 10:51:06  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ne vjerujem da će biti još jedna knjiga jer sada ima ukupno 8 najava, eventualno da naprave iznimku i u ovoj turi bude recimo 10 knjiga (9 je baš nepraktičan broj).


Da, i meni se cini da ce biti samo jedna knjiga, Dylanove dvije su u ovoj turi najavljene isti dan. Mada, moguce da ce danas ili sutra jos jedna najava. Vidjecemo...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20763 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/04/2015 : 11:06:18  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
najbolje da povuku Torgala 6 i da umesto njega ubace 28. Zagora.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/04/2015 : 11:19:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

najbolje da povuku Torgala 6 i da umesto njega ubace 28. Zagora.


Izvrsna ideja, ionako Thorgal ima malo epizoda pa se stigne sve objaviti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 05/04/2015 : 11:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

najbolje da povuku Torgala 6 i da umesto njega ubace 28. Zagora.

Treba da izbace uopšte Torgala i slične gluposti i ubrzaju Zagora u boji. Nisu Italijani ludi kada za dve godine izbace prvih 500 brojeva za šta će Libellusu trebati 20 godina. I čudi me da to niko od vas ne primeti. Ti Anto si već u 5 petoj deceniji, i King ni ja nismo mlađi, mada nam se čini da nismo matori, mi u stvari vozimo poslednji krug... Zato je glupo što čekamo nešto što je pitanje da li ćemo doživeti.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24769 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 05/04/2015 : 11:23:03  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

najbolje da povuku Torgala 6 i da umesto njega ubace 28. Zagora.





Ako ovo nije za isključenje, ja ne znam...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24769 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 05/04/2015 : 11:24:54  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by anto

najbolje da povuku Torgala 6 i da umesto njega ubace 28. Zagora.

Treba da izbace uopšte Torgala i slične gluposti i ubrzaju Zagora u boji. Nisu Italijani ludi kada za dve godine izbace prvih 500 brojeva za šta će Libellusu trebati 20 godina. I čudi me da to niko od vas ne primeti. Ti Anto si već u 5 petoj deceniji, i King ni ja nismo mlađi, mada nam se čini da nismo matori, mi u stvari vozimo poslednji krug... Zato je glupo što čekamo nešto što je pitanje da li ćemo doživeti.



Tebi bi bolje bilo da se javno izviniš Vronskom, kao i čitavom forumu, pre nego što bilo šta drugo napišeš.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22175 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/04/2015 : 11:25:04  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Nemoj tako, Thorgal je jedan od najkvalitetnijih serijala uopste. ;)
Mogu Zagor i Thorgal izlaziti jedan pored drugog, koliko znam na prijevodu rade razliciti ljudi, tako da se ne moze reci da u ovom slucaju jedan drugog koce.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20763 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/04/2015 : 11:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
@timber
ma ti i ja smo još i relativno mladi.King je već na zalasku i životne i stripovske karijere;ako Libellus ne ubrza,možda i ne doživi Divove dobra i zla u LL kolor izdanju!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/04/2015 : 11:26:57  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Treba da izbace uopšte Torgala i slične gluposti i ubrzaju Zagora u boji.


Točno sam znao da će se ovaj trol gore navući i još jednom osramotiti zagorovce.

Manhuntere, zar ga nisi jučer izbacio budući da je širio dezinformacije o smrti jednog forumaša?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20763 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/04/2015 : 11:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Nemoj tako, Thorgal je jedan od najkvalitetnijih serijala uopste. ;)
Mogu Zagor i Thorgal izlaziti jedan pored drugog, koliko znam na prijevodu rade razliciti ljudi, tako da se ne moze reci da u ovom slucaju jedan drugog koce.


loše znaš - Andrej Cvitaš prevodi oba stripa!!

Znači,ako se ubrza Torgal usporiće se Zagor i vice versa!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 05/04/2015 : 11:29:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Nemoj tako, Thorgal je jedan od najkvalitetnijih serijala uopste. ;)
Mogu Zagor i Thorgal izlaziti jedan pored drugog, koliko znam na prijevodu rade razliciti ljudi, tako da se ne moze reci da u ovom slucaju jedan drugog koce.

Ne slažem se sa tobom, ali ozbiljno, izdavači imaju nekakav egoistički pristup, rašire se pokupe prava za što više izdanja da bi omeli konkurenciju a onda se ukoče i daju izdanja na kapaljku. I Zagor u boji je mogao brže jer za to nema prepreke, ovako ga gomila drugih izdanja guši.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24769 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 05/04/2015 : 11:30:37  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

Ako za par dana ne da najavu onda laze izdavač, ne raspoznajem da li je onaj debeli ili ćelavi, ako pak daju onda laze Pijani Patak što takođe nije isključeno.



Budeš li još jednom ovako nešto (ili slično) napisao, i budeš li se još jednom nekome obratio ovim tonom, i budeš li još jednom rekao da je neki strip glupost, bez da to obrazložiš: smišljaj novi nick.
Hvala na razumevanju.

Rasprava ovde NIJE dozvoljena, postoji mesto za to. Idemo na ontopic.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22175 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/04/2015 : 11:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Vidi stvarno, nisam znao da Dok parla i vrancuski.
U pravu je Timber, treba usporiti Thorgala. :D
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 05/04/2015 : 11:31:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

@timber
ma ti i ja smo još i relativno mladi.King je već na zalasku i životne i stripovske karijere;ako Libellus ne ubrza,možda i ne doživi Divove dobra i zla u LL kolor izdanju!

Mladi smo do kurca, nije smešno, život jako brzo prolazi, i svaki dan po neko ode sa ovog sveta, nije mi sve jedno, ali nadam se da ćemo biti živi i zdravi još dugo.
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 05/04/2015 : 11:33:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by anto

najbolje da povuku Torgala 6 i da umesto njega ubace 28. Zagora.

Treba da izbace uopšte Torgala i slične gluposti i ubrzaju Zagora u boji. Nisu Italijani ludi kada za dve godine izbace prvih 500 brojeva za šta će Libellusu trebati 20 godina. I čudi me da to niko od vas ne primeti. Ti Anto si već u 5 petoj deceniji, i King ni ja nismo mlađi, mada nam se čini da nismo matori, mi u stvari vozimo poslednji krug... Zato je glupo što čekamo nešto što je pitanje da li ćemo doživeti.

Taj davež Vronski me svakodnevno davi da objavim neku zanimljivost o njemu jer je gladan pažnje. Tog dana mi je poslao 5-6 poruka - ''PROFO AJDE NAPIŠI NEŠTO O MENI, AJDE NAPIŠI NEŠTO O MENI''.
Rešio sam da ga sjebem i napišem da je umro, ali ti si po običaju uleteo bez imalo smisla za humor.

Tebi bi bolje bilo da se javno izviniš Vronskom, kao i čitavom forumu, pre nego što bilo šta drugo napišeš.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22175 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/04/2015 : 11:36:06  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

@timber
ma ti i ja smo još i relativno mladi.King je već na zalasku i životne i stripovske karijere;ako Libellus ne ubrza,možda i ne doživi Divove dobra i zla u LL kolor izdanju!


Mladji sam od vas obojice. Osjecam se kao maslacak u proljece. Lako meni za Divove, vec da mi je docekati kraj Zagorovog serijala, onda mogu i ja pod zemlju. Tamo negdje pocetkom 22.vijeka.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24769 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 05/04/2015 : 11:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

Taj davež Vronski me svakodnevno davi da objavim neku zanimljivost o njemu jer je gladan pažnje. Tog dana mi je poslao 5-6 poruka - ''PROFO AJDE NAPIŠI NEŠTO O MENI, AJDE NAPIŠI NEŠTO O MENI''.
Rešio sam da ga sjebem i napišem da je umro, ali ti si po običaju uleteo bez imalo smisla za humor.




Ja sam napisao šta sam imao. Dobro čitaj. Toliko od mene.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16886 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/04/2015 : 20:18:42  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Meni se baš sviđa što je u ovoj turi jedna knjiga :)
Vjerojatno u slijedećoj turi, tamo negdje prije ljeta, možemo očekivati 4 komada!
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 05/04/2015 : 20:38:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Meni se baš sviđa što je u ovoj turi jedna knjiga :)
Vjerojatno u slijedećoj turi, tamo negdje prije ljeta, možemo očekivati 4 komada!

Majko mojaKoje ti šeme imaš. Verovatno ide knjiga 28 večeras u najavu, a pred leto tamo za Mafest idu i knjiga 29 i 30.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/04/2015 : 20:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Realne su to šeme jer je teško očekivati da ide neparni broj knjiga u turi, morali bi osim Zagora ubaciti još nešto, recimo Texa.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 05/04/2015 : 20:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Realne su to šeme jer je teško očekivati da ide neparni broj knjiga u turi, morali bi osim Zagora ubaciti još nešto, recimo Texa.



Nek ubace Kita Tellera...
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 05/04/2015 : 20:59:41  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Realne su to šeme jer je teško očekivati da ide neparni broj knjiga u turi, morali bi osim Zagora ubaciti još nešto, recimo Texa.


pa ubacili su Texa, tako da je sada 8 naslova
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/04/2015 : 21:15:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by DODSFERD

Realne su to šeme jer je teško očekivati da ide neparni broj knjiga u turi, morali bi osim Zagora ubaciti još nešto, recimo Texa.


pa ubacili su Texa, tako da je sada 8 naslova


Pod uvjetom da ide još i Zagor knjiga 28 (kako Timber predviđa) bilo bi ukupno 9 pa bi to zahtjevalo još jedan dodatan naslov... 8 ili 10 pitanje je sada.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 149 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000