forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 PROBLEM SA AUKCIJAMA - MOLIM POMOC
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

totanj
Starting Member

Croatia
21 Posts

Member since 30/05/2011

Posted - 16/04/2012 : 22:14:45  Show Profile Show Extended Profile  Send totanj a Private Message  Reply with Quote
trenutno imam neke stripove na aukcijama, dodavala sam kao i inace, jednu za drugom... sada kada pregledavam malo listu cini mi se da mi neke fale.... a sigurno su dodane ( prosli put mi se desila ista stvar ) - ako netko molim vas moze pogledati dali su u mojoj ponudi stripova i iduci brojevi ( pa ih ja nekako ne vidim ) ili je nekakav bug na aukcijama....

evo recimo meni pokazuje da je najveci lms kojega imam 921 ( u ponudi ) a nakon njega drzim jos 7 drugih lmsova, koje nigdje na ponudi ne vidim.... zakljucni je bio broj 958 ( koji je bio na aukciji al je istekla )... sad zaista ne vjerujem da sam luda i da sam preskocila 7 stripova zaredom... .da ne govorim da fale i neki ispod....

stvarno mi nije jasno... ako netko moze provjeriti, jer ovo mi sada komplicira stvar, opet cu morat stavljat na aukcije, pa ce se oduzit i tako dalje :)


Edited by - totanj on 20/04/2012 11:05:47

totanj
Starting Member

Croatia
21 Posts

Member since 30/05/2011

Posted - 20/04/2012 : 11:08:45  Show Profile Show Extended Profile  Send totanj a Private Message  Reply with Quote
ma nema veze zapravo, dodat cu ih opet i to je to... ali ovo mi je drugi put da mi neke aukcije jednostavno budu preskocene, samo sam na to htjela upozorit
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000