forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 .
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 14/05/2013 : 11:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
stigla razglednica iz NEPAL-a
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/05/2013 : 13:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Bas cudno kako jos nemas jednu iz Italije. Pa da si se toga prije sjetio, mogao si reci deckima iz SBE da ti sutnu jos jednu razglednicu u onaj paketic.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 14/05/2013 : 13:39:28  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


Bas cudno kako jos nemas jednu iz Italije. Pa da si se toga prije sjetio, mogao si reci deckima iz SBE da ti sutnu jos jednu razglednicu u onaj paketic.






Imam razglednicu iz Italije....pogledaj na prvu stranicu ovog topika.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/05/2013 : 16:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

aaa zo, ja sam mislio da imas samo one pored kojih ima ime onoga koji ti je poslao (kuzim, imena su samo za ove sa foruma, sve ok)


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 14/05/2013 : 18:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


aaa zo, ja sam mislio da imas samo one pored kojih ima ime onoga koji ti je poslao (kuzim, imena su samo za ove sa foruma, sve ok)





Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 25/05/2013 : 16:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
upravo radim na vlastitom sajtu posvečenom sakupljanju razglednica, tamo čete moči vidjeti i sve ove razglednice.
Kada budem završio, stavit ču ovdje link.

Hvala na pažnji!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/05/2013 : 12:13:57  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
evo, možete posjetiti moj website koji sam napravio, u vezi razglednica:

http://members.webs.com/s/sitebuilder/pages/305786662/

Razglednice možete pogledati u Blog sektoru, ali na žalost nisam mogao staviti sve razglednice, jer nemam više prostora (trebalo bi vjerovatno kupiti više prostora....), i to je sve što sam dobio za ovakav besplatni sajt, tako da na žalost nisam mogao staviti sve razglednice. Na ovom sajtu su razglednice iz mislim da 56 različitih zemalja, više se nije dalo "uploadati"....
Ima tamo i forum sektor.
Ako znate za nekoga filatelista, koji isto tako sakuplja razglednice možete mu poslati moj link.

Hvala na pažnji!
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 27/05/2013 : 13:21:27  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

evo, možete posjetiti moj website koji sam napravio, u vezi razglednica:

http://members.webs.com/s/sitebuilder/pages/305786662/

Razglednice možete pogledati u Blog sektoru, ali na žalost nisam mogao staviti sve razglednice, jer nemam više prostora (trebalo bi vjerovatno kupiti više prostora....), i to je sve što sam dobio za ovakav besplatni sajt, tako da na žalost nisam mogao staviti sve razglednice. Na ovom sajtu su razglednice iz mislim da 56 različitih zemalja, više se nije dalo "uploadati"....
Ima tamo i forum sektor.
Ako znate za nekoga filatelista, koji isto tako sakuplja razglednice možete mu poslati moj link.

Hvala na pažnji!

šta da uradim sa brdom razglednica večinom iz bivše juge???
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/05/2013 : 13:40:56  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by 1Euro

evo, možete posjetiti moj website koji sam napravio, u vezi razglednica:

http://members.webs.com/s/sitebuilder/pages/305786662/

Razglednice možete pogledati u Blog sektoru, ali na žalost nisam mogao staviti sve razglednice, jer nemam više prostora (trebalo bi vjerovatno kupiti više prostora....), i to je sve što sam dobio za ovakav besplatni sajt, tako da na žalost nisam mogao staviti sve razglednice. Na ovom sajtu su razglednice iz mislim da 56 različitih zemalja, više se nije dalo "uploadati"....
Ima tamo i forum sektor.
Ako znate za nekoga filatelista, koji isto tako sakuplja razglednice možete mu poslati moj link.

Hvala na pažnji!

šta da uradim sa brdom razglednica večinom iz bivše juge???



pa možeš otvoriti temu na mom sajtu (forumu), možda tamo pronađeš kupca.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/05/2013 : 13:44:07  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
da li sajt uopšte radi? Jel probao netko?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 27/05/2013 : 14:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
traži username i password
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/05/2013 : 17:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

traži username i password



hm, možda se trebate najprije registrirati?

Pokušajte ovaj link:

http://worldofpostcards.webs.com/

i javite ako ide, da znam koji link slati ljudima.....
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 27/05/2013 : 17:41:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by supermark

traži username i password



hm, možda se trebate najprije registrirati?

Pokušajte ovaj link:

http://worldofpostcards.webs.com/

i javite ako ide, da znam koji link slati ljudima.....



to je še frišna stran, pravkar narejena. Jaz bi podobno naredil za albume

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 27/05/2013 17:42:31
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/05/2013 : 21:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by supermark

traži username i password



hm, možda se trebate najprije registrirati?

Pokušajte ovaj link:

http://worldofpostcards.webs.com/

i javite ako ide, da znam koji link slati ljudima.....



to je še frišna stran, pravkar narejena. Jaz bi podobno naredil za albume



ja, to stran sem jaz naredil, ampak me zanima, če sploh dela...oziroma, kaj vi vidite ko kliknete ta link?
Supermark pravi da se je potrebno registrirati...mene zanima, če lahko gledate slike razglednic na blogu, ali ne morete gledati?

Drugače p aja, takšno stran bi lahko ti naredil za albume, ampak tukaj je full malo prostora za slike, če želiš več prostora ga moraš pa doplačati....mogoče so kakšne strani, kjer imaš več brezplačneg aprostora....
Ker jaz npr ko sem delal to stran sploh nisem mogel vseh razglednic dati gor, ker je že zmanjkalo prostora.....
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 27/05/2013 : 21:20:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by supermark

traži username i password



hm, možda se trebate najprije registrirati?

Pokušajte ovaj link:

http://worldofpostcards.webs.com/

i javite ako ide, da znam koji link slati ljudima.....



to je še frišna stran, pravkar narejena. Jaz bi podobno naredil za albume



ja, to stran sem jaz naredil, ampak me zanima, če sploh dela...oziroma, kaj vi vidite ko kliknete ta link?
Supermark pravi da se je potrebno registrirati...mene zanima, če lahko gledate slike razglednic na blogu, ali ne morete gledati?

Drugače p aja, takšno stran bi lahko ti naredil za albume, ampak tukaj je full malo prostora za slike, če želiš več prostora ga moraš pa doplačati....mogoče so kakšne strani, kjer imaš več brezplačneg aprostora....
Ker jaz npr ko sem delal to stran sploh nisem mogel vseh razglednic dati gor, ker je že zmanjkalo prostora.....



na blogu se vide razglednice
Kazahstan ti je dopisnica? ili imaju takve razglednice?

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 27/05/2013 21:22:30
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/05/2013 : 21:38:04  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by supermark

traži username i password



hm, možda se trebate najprije registrirati?

Pokušajte ovaj link:

http://worldofpostcards.webs.com/

i javite ako ide, da znam koji link slati ljudima.....



to je še frišna stran, pravkar narejena. Jaz bi podobno naredil za albume



ja, to stran sem jaz naredil, ampak me zanima, če sploh dela...oziroma, kaj vi vidite ko kliknete ta link?
Supermark pravi da se je potrebno registrirati...mene zanima, če lahko gledate slike razglednic na blogu, ali ne morete gledati?

Drugače p aja, takšno stran bi lahko ti naredil za albume, ampak tukaj je full malo prostora za slike, če želiš več prostora ga moraš pa doplačati....mogoče so kakšne strani, kjer imaš več brezplačneg aprostora....
Ker jaz npr ko sem delal to stran sploh nisem mogel vseh razglednic dati gor, ker je že zmanjkalo prostora.....



na blogu se vide razglednice
Kazahstan ti je dopisnica? ili imaju takve razglednice?



najverjetneje je dopisnica.....dvomim da imajo takšne razglednice....ampak druge iz Kazahstana nimam pa sem dal to gor....sicer jih imam še kar nekaj ampak jih ne morem dati gor ker ni več prostora....grrrrrrrrrrr.
Pa hotel sem jih dati obojestransko, da bi se videle tudi znamke, ampak mi je še prej zmanjkalo prostora,....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/06/2013 : 12:16:40  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
danas sam dobio razglednicu iz Islanda, a nigdje nisam pronašao razglednicu iz Švedske i Poljske pa sam ih skinuo sa spiska....iz Švedske imam ali je došla u pismu i to ne valja jer nema marke i žiga na razglednici a za Poljsku ne znam gdje bi bila....
Tako da su oba dvije zemlje "aktualne"....

Edited by - 1Euro on 03/06/2013 12:17:08
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 03/06/2013 : 18:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

danas sam dobio razglednicu iz Islanda, a nigdje nisam pronašao razglednicu iz Švedske i Poljske pa sam ih skinuo sa spiska....iz Švedske imam ali je došla u pismu i to ne valja jer nema marke i žiga na razglednici a za Poljsku ne znam gdje bi bila....
Tako da su oba dvije zemlje "aktualne"....



Hehehe, ja sam pre dve godine u vozu upoznao jednu poljakinju, pa mi je pisala klasično pismo, ali ja na žalost još nisam odgovorio. Poslaču ti adresu, pa ji ti piši, ako ti šalje jednu razglednicu. Pokušati nije greh
eh, kakav glupan, nisam ti baš ispao romantik

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 03/06/2013 18:54:02
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/06/2013 : 22:00:52  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by 1Euro

danas sam dobio razglednicu iz Islanda, a nigdje nisam pronašao razglednicu iz Švedske i Poljske pa sam ih skinuo sa spiska....iz Švedske imam ali je došla u pismu i to ne valja jer nema marke i žiga na razglednici a za Poljsku ne znam gdje bi bila....
Tako da su oba dvije zemlje "aktualne"....



Hehehe, ja sam pre dve godine u vozu upoznao jednu poljakinju, pa mi je pisala klasično pismo, ali ja na žalost još nisam odgovorio. Poslaču ti adresu, pa ji ti piši, ako ti šalje jednu razglednicu. Pokušati nije greh
eh, kakav glupan, nisam ti baš ispao romantik



ja daj naslov, ji bom pisal....pa ji bom omenil, da sem dobil njen naslov od tebe,...mogoče obudim staro ljubezen (simpatijo?)!!!! in ti bo pisala
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/06/2013 : 10:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
uff, danas stigla razglednica iz otoka SVETA HELENA (tamo gdje je umro Napoleon...)
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/06/2013 : 11:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

uff, danas stigla razglednica iz otoka SVETA HELENA (tamo gdje je umro Napoleon...)



misliš tamo di su ga otrovali?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/06/2013 : 15:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

uff, danas stigla razglednica iz otoka SVETA HELENA (tamo gdje je umro Napoleon...)



misliš tamo di su ga otrovali?




da
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 09/09/2013 : 16:58:30  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
Oj, euro ako hoćeš pošaljem ti iz Istanbula. Vjerojatno tamo idem pa mi javi adresu na PM ako hoćeš

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/09/2013 : 18:03:05  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by bjelolasica

Oj, euro ako hoćeš pošaljem ti iz Istanbula. Vjerojatno tamo idem pa mi javi adresu na PM ako hoćeš



Hvala na javljanju i interesu ali Turska je več pokrivena.....na prvi stranici je spisak zemalja, čije razglednice sam več dobio.
Znači trebaju mi razglednice iz zemalja koje NISU na spisku.

Hvala svejedno na ponudi i lijepo se provedi u Istanbulu!

Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 09/09/2013 : 18:51:16  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
Dal pod Italiju računaš San Marino i Vatikan ili su oni zasebno?

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000