forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Dnevnik gledanja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 17/09/2012 : 19:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Nema cestitog balkanjerosa kome JCVD nije heroj. Ja licno sam izlizao svoju kasetu sa Bloodsport, koju sam kupio iz lokalnog video kluba kad se zatvarao.


+1
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 19/09/2012 : 17:34:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
Osama (2003.)

Johnny Difool spomenuo je ovaj film u topicu "Azijska kinematografija". Pokvario mi je večer - ne zato jer je film loš, već zato jer je težak za gledanje, jedan je od onih filmova koji progovara na grub način. O afganistanskoj djevojčici koja se pretvara da je dječak kako bi mogla raditi i prehranjivati obitelj. Pa tko hoće...


nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 19/09/2012 : 18:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote



Dredd.
Sudac, porota i krvnik, a najviše ovo posljednje.
Šutljiv i ubojit, neustrašiv i nezaustavljiv, efikasan i ciničan kao da je u djetinjstvu bezbroj puta pogledao "Prljavog Harryja" i napamet naučio sve njegove replike.
Smrtonosna nova droga Slo-mo širi se Mega-City Oneom, kako mu i ime kaže megavelegradom koji se rasprostire od New Yorka do Bostona i u kojem živi više od 800 milijuna ljudi, unutar zidina izvan kojih je spaljena i nekakvom apokalipsom poharana zemlja.
Kad postane mentor 21-godišnjoj Cassandri Anderson, djevojci sa slabim rezultatima na ispitima za Suce, ali i mutantici obdarenoj sposobnošću čitanja tuđih misli, Dredd će krenuti u lov na raspačivače nove droge.
A iza svega stoji opaka Madeleine Madrigal zvana Ma-Ma, psihopatkinja koja nema nimalo skrupula i kojoj nitko ne može niti želi stati na kraj.
Kad se s Cassandrom zatekne u jednom od meganebodera, Dredd će se naći u smrtonosnoj klopci jer će Ma-Ma onome tko ga ubije - a to su praktički svi stanari meganebodera, redom kriminalci i besprizorni tipovi - ponuditi bogatu nagradu.

U osnovi eksploatacijski film u kojem čitav scenarij stane u jednu rečenicu: Dredd i mlada novakinja se u zatvorenom prostoru bore za život protiv horde neprijatelja koji nadiru sa svih strana!
Pretrpan akcijom i hipertrofiranim mačizmom koji, hajde, ipak nije komičan, s brojnim asocijacijama i na Ratnike podzemlja, i na Bijeg iz New Yorka, i na Doživljaje Johna Difoola. Kad bi postojalo englesko izdanje Nathana Nevera, rekao bih da ga je scenarist Alex Garland čitao, ali tko zna, možda je posegnuo i za Bonellijevom edicijom.
3D-efekti jako dobri i svrhovito upotrijebljeni, makar ima standardnih kič-kerefeka s prskanjem kapljica vode i krvi, kao i s rasprskavanjem stakla, a sve blješti i preljeva se u tisuću boja.
Režija dinamična i prilično sigurna, a film traje svega 90-ak minuta i bez trenutka praznog hoda proleti u tren.
A tu je i jedna gadna rupetina, i u doslovnom i u prenesenom smislu, bez koje se moglo i moralo.

Daleko od najbolje ekranizacije nekog stripa kako se ponegdje može pročitati, ali vrijedi pogledati moguće prvi dio trilogije.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 20/09/2012 09:20:10
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/09/2012 : 09:41:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote


Iza brda Cristiana Mungiua.
Puno slabiji od 4 mjeseca, 3 tjedna i 2 dana.
Nakon 3 godine života u Njemačkoj, gdje je očito bila nesretna, mlada Alina se prilično slomljena vraća u rumunjsku provinciju gdje je nekad živjela.
Ona je siroče odraslo najprije u domu a poslije kod usvojitelja, a u djetinjstvu joj je najbolja prijateljica bila plaha Voichita, s kojom je kasnije započela ljubavnu vezu.
Očito uznemirena Alina nada se da bi se ponovo mogla vezati s Voichitom, u čemu vidi priliku za spas.
No Voichita je u međuvremenu postala izrazito religiozna, sad živi u crkvenoj zajednici i Alini neprestano priča o Bogu i iskrenoj vjeri.
Želeći je izvući iz zagrljaja crkve i svećenika, Alina će i sama pokušati postati vjernica i monahinja.
No sve se u njoj počinje buniti, a njene emotivne ispade i suprotstavljanja dogmi pop, majka i sestre proglase opsjednutošću, te nad njom odluče izvesti dosta primitivan obred egzorcizma.

Film od 150 minuta svakako je predug i puno slabiji od 4 mjeseca....
Ako ima neko šire i dublje značenje, ili ako je alegorija o nečemu (pobuni protiv autoriteta, totalitarnim zajednicama, opresiji nad seksualnim manjinama, rumunjskom društvu kao takvom itd. itsl.), moram priznati da to ne kužim.
Prvi dio prilično spor i lagano zamoran, s detaljnim prikazima liturgija i nabrajanjima velikog broja grijehova koji se čitaju iz knjige, a drugi puuuuno bolji kad se drama pokrene.
Dokumentaristička uvjerljivost i neposrednost, potpuno bez glazbe s okolnim šumovima i fijucima vjetra kao zvučnom kulisom, vrlo efektno.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 20/09/2012 09:42:56
Go to Top of Page

zorglub
Average Member



Serbia
529 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 20/09/2012 : 14:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Send zorglub a Private Message  Reply with Quote
^^ Od ovog filma očekujem dosta, biće ga sigurno na nekom od manjih filmskih festivala u Beogradu do kraja godine.

Begginers, koji je već pominjan ovde, mi je bio odličan.

I još...

The Limits of Control



Za sada poslednji Jarmushov uradak, osporavan i kuđen, mi je seo k'o ženi šamar. Sviđa mi se kada postane ambiciozniji. Akcioni film bez akcije na površini, ali tlo drhti od sporih promena i previranja. Na kraju flamenko nastupa do tada kruto lice plaćenog ubice prelazi u smešak. Lepi urbani pejzaži Madrida, Sevilje i predeli španskog sela, fantastična fotografija sa naglaskom na eliptične i kružne oblike i duge nizove, hipnotička muzička pratnja Borisa i Paz de la Huerta obučena samo u providni kišni mantil su dovoljni za uživanje i promišljanje. Upotrebi maštu.

Odjednom mi se život proširio.

Kupindo
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/09/2012 : 14:40:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Granice kontrole su se kod nas u kinima prikazivale prije dvije godine, u međuvremenu su objavljene i na DVD-u, i sasvim su dobre.
Jim baš nije u punoj formi, ali je OK.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 20/09/2012 : 18:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zorglub

^^ Od ovog filma očekujem dosta, biće ga sigurno na nekom od manjih filmskih festivala u Beogradu do kraja godine.

Begginers, koji je već pominjan ovde, mi je bio odličan.

I još...

The Limits of Control



Za sada poslednji Jarmushov uradak, osporavan i kuđen, mi je seo k'o ženi šamar. Sviđa mi se kada postane ambiciozniji. Akcioni film bez akcije na površini, ali tlo drhti od sporih promena i previranja. Na kraju flamenko nastupa do tada kruto lice plaćenog ubice prelazi u smešak. Lepi urbani pejzaži Madrida, Sevilje i predeli španskog sela, fantastična fotografija sa naglaskom na eliptične i kružne oblike i duge nizove, hipnotička muzička pratnja Borisa i Paz de la Huerta obučena samo u providni kišni mantil su dovoljni za uživanje i promišljanje. Upotrebi maštu.

Obavezno pogledaj...

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 20/09/2012 : 18:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Nicostratos le pélican

Ako ste fan mediteranske filmske kulise i ako volite one vrste komedije koje vas polako podizu i jos dugo ostavljaju ispunjene ugodom, onda pogledajte ovaj film.
Kusturica ovaj puta kao glumac u ulozi oca glavnog protagonista..


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 20/09/2012 : 19:05:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Violeta se fue a los cielos

Dirljivi i iskreno emotivni portret jedne iskrene juznoamericke heroine .
Fiilm sa svojom pricom i svojim arhaicnim slikama gotovo da stvara jedan hipnoticni vakum koji ce vas povuci u samu srz ovog djela..
Obavezno pogledati.



“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12876 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 20/09/2012 : 20:50:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Kad bi postojalo englesko izdanje Nathana Nevera, rekao bih da ga je scenarist Alex Garland čitao, ali tko zna, možda je posegnuo i za Bonellijevom edicijom.


Postoji izdanje Nathana Nevera na engleskom.

http://www.comics.org/series/41958/

Ali tvoja tvrdnja ne stoji jer je Nathan Never ionako hrpu stvari posudio iz stripova o Dreddu, koji izlaze već 35 godina.

Moja preporuka jest da kreneš čitati strip Judge Dredd.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/09/2012 : 23:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ovih 6 Dark Horseovih Nathana počevši s Vampyrusom je edicija kao ona Dylanova, zgodno ali nažalost samo 6 brojeva.

Da, dosad je je izišlo više od 2000 nastavaka Judgea Dredda, kojeg sam nekad davno čitao u Laseru. I priznajem da mi se tada nije baš sviđao, ali bit će da još nisam bio spreman za takav strip.

Ali čim ovo Komikovo izdanje stigne u Zg uzimam ga i krećem s čitanjem!

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/09/2012 : 23:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
P.S. Znam da je u stvaranju Nathanova svijeta popabirčeno utjecaja sa svih strana, ali nisam znao da je toliko pokupljeno iz Judgea Dredda.

Kad u filmu vidiš arhitektonski dizajn, prljave ulice, razine na kojima žive besprizorni kriminalci i klošari, asocijacije su neizbježne.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12876 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/09/2012 : 00:00:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

P.S. Znam da je u stvaranju Nathanova svijeta popabirčeno utjecaja sa svih strana, ali nisam znao da je toliko pokupljeno iz Judgea Dredda.


Iskreno, kada je u pitanju Nathan Never, teško mi je naći nešto što nije posuđeno iz drugog izvora.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 21/09/2012 : 23:10:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zorglub

Što se tiče Bunjuela, Anđeo uništenja iz '62e mi je bio odličan (ima mala posveta ovom filmu u Vudijevom Ponoć u Parizu), Diskretni šarm buržoazije simpatičan zbog bizarnih snolikih situacija. Ostalo što sam gledao ipak je slabije.


Dobar je "El Angel Exterminador", baš ga danas završih. "Diskretni..." nisam još uvijek.

Mada, meni su se ubjedljivo najviše dopali "Los Olvidados", "Nazarin" i "Viridijana".

Hm... Evo, za dnevnik, gledao sam Ezjenštajnov "Que Viva Mexico!". Vrlo zanimljiv rad, i ostaje nam žal zbog nezavršenog trećeg dijela (o revolucionarnom Meksiku).
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 22/09/2012 : 09:06:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Poceo je festival koji inace jako volim i vrlo cesto i rado posjecujem.U sljedecih nekoliko dana
Izdvojit cu filmove za koje osobno smatram da bi ih trebalo pogledati.

8. Zurich Film Festival









Broken

Vrlo rafinirana i vjesto istkana prica mikrosvemiru tinejderke Skunk koja biva upletena u niz dogadaja koji se taj isti svemir pretvoriti u supernovu..upravo ovako zamisljam dobro provedeno posljepodne u kinu uz publiku koja voli film zbog filma.



“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 22/09/2012 : 11:09:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Poceo je festival koji inace jako volim i vrlo cesto i rado posjecujem.U sljedecih nekoliko dana
Izdvojit cu filmove za koje osobno smatram da bi ih trebalo pogledati.




Tak-tak.

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 22/09/2012 : 11:26:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Beasts of the Southern Wild

Definitivno utopicna prica ispricana kroz "oci" jedne hrabre djevojcice .
Siroove arhaicne slike sa opulentnom glazbom ..podjeca me , a i vas ce na rane radove Terence Malicka..
Pogledati ..naravno.


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 22/09/2012 : 12:02:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote


Danak anđelima Kena Loacha.
Svi kojima se svidio odlični Tražeći Erica uživat će i u ovoj razgaljujućoj komediji.
Četvoro mladih škotskih prijestupnika, među njima i Robbie čija će žena upravo roditi, osuđeni su na stotine sati društveno korisnog rada, a kroz to ih vodi osobito dobrodušni socijalni radnik Harry.
A onda Robbie uz Harryjevu pomoć shvati da posjeduje savršen njuh za raspoznavanje viskija i svih detalja u njima, pa se ekipa malo sprda na račun vrsta drva od kojeg su napravljene bačve, mirisa morskog povjetarca koji se ćuti u viskiju itd., ali Robbie krene na natjecanje u procjenjivanju skupocjenih i vrlo rijetkih godišta.
Ima tu i lagani krimi-podzaplet, ali najviše slikovitih likova, totalne pozitive i odličnog humora.
A onaj "danak anđelima" u naslovu je količina viskija, otprilike 2 %, koja godišnje ishlapi iz bačve, boce itd. Odnosno ode u nebo anđelima...

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 22/09/2012 12:03:21
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 22/09/2012 : 21:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
El último Elvis

Danju Carlos radi na otpadu automobila i grcevito nastoji odrzati dobar kontakt sa svojom kcerkicom koja zivi sa svojom majkom.
Nocu je Carlos kralj rock and rolla i pjeva Elvisove pjesme u glamuroznom bljestecem kostimu..
Sve cesce Carlos se i danju oblaci popud Elvisa i bjezi u svijet iluzija...no jednog dana njegova bivsa zena stradava u automobilskoj nesreci i on se mora brinuti o svojoj kcerci.
Dilema izmedu realiteta i sna postaje teziste ovog odlicnog filma.


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 23/09/2012 : 14:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Kapringen

Zanimljivo , aktualno, realisticno i napeto do samoga kraja..strahovat cete i znojiti se sa protagonistima ..., da ,danska kinematografija jos jednom pokazuje da je sa zaslugom jedna od vodecih u europi.


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

Edited by - mr murdoc on 23/09/2012 14:05:04
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 23/09/2012 : 14:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote


Faust Aleksandera Sokurova.
Osebujni Rus sklon naglašenom artizmu, meditativnosti, dugim statičnim kadrovima, stilizacijama i nerijetkoj pretencioznosti i ovdje je dosljedan sebi.
Interpretacija Goethea i univerzalne priče o prodaji duše vragu vizualno je dojmljiva, unatoč povremenom mijenjanju kuteva objektiva.
Bizarnosti, pesimizam i mizantropija su na broju, a fotografija je praktički monokromatski siva.
Kino je bilo popunjeno do posljednjeg mjesta, sjedio sam u prvom redu, ali 2 i pol sata je ipak previše, pa koncentracija i strpljenje s vremenom popuštaju.
Ipak, onaj kome su se svidjeli Majka, Ruska arka, Otac, Aleksandra i drugi njegovi filmovi, neka pogleda i ovo.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 24/09/2012 : 17:00:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
King Kelly

Kelly voli stripati , njena najbolja frendica Jordan sve to biljezi svojim smarthandyem I Uskoro
Kelly postaje pojmom internet portala..
Problematika zivljenja jednog dobrovoljnog disponiranja i trenda koju je prati uskoro postaje zacarani krug koji nam na jedan gotovo satiricni nacin pokazuje sav narcizam YouTube generacije.



“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 25/09/2012 : 17:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Punk

Potraga za ocem kroz potragu za identitetom i probijanje kroz prasumu zivota..
ovo je film o trazenju i gladi koje isto stvara..
Ponekad cilj nije bitan, ponekad je put koji prelazimo trazeci ga puno vrijedniji.


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 26/09/2012 : 10:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote


Sveti motori Leosa Caraxa.
Totalno uvrnuti film nekadašnjeg neobarokovca koji me prije 20-ak godina prilično gnjavio, da bi mi ovo jako dobro sjelo.
Nadrealizam, apsurd, artizam, teatralnost, vizualna ekspresivnost, naglašena tendencija za očuđavanjem, humor i bijeli i crni, koketiranje s pornografijom, bizarnost i još koješta, sve je na broju.
Ali sve lijepo sjeda, uključujući i sliku vrlo neobične protagonistove obitelji u završnici, kao i razgovor egzistencijalnim brigama mučenih limuzina u garaži na kraju.
Priču je nemoguće prepričati, a otprilike je riječ o glumcu koji čitav dan juri iz jedne uloge u drugu, sve čudniju i pomaknutiju, a sve se igraju u stvarnosti na ulicama Pariza.
Na nadgrobnim pločama na groblju Pere Lachaise piše "posjetite moju stranicu www...", Eva Mendes je zanosna manekenka koja će postati svojevrsna Pieta s Isusom s erekcijom u krilu, Kylie Minogue pjeva i pokušava obnoviti prije 20 godina propalu ljubav, a glavni lik Oscar nevjerojatno podsjeća na samog redatelja, čije je umjetničko ime Leos Carax ionako anagram njegovog pravog imena Alex i imena Oscar.
Ne može se svakome preporučiti, ali može onome tko voli Bunuela i neobuzdani apsurd.

Dva kadra za ilustraciju:





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 26/09/2012 10:59:23
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 26/09/2012 : 20:11:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Da, vec ga spomenuh na ovom topicu.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=41845&whichpage=5

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000