forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog od prvog broja - Libellus
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 25/04/2012 : 22:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Mene zanima samo jedno. A to je kakav ce biti prijevod. Za sve ostalo sam uvjeren da ce biti bolje od dosadasnjih izdanja.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/04/2012 : 22:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Svaka im cast sto su dobili Brindisija za naslovnice! Cool sto zombi na prvoj naslovnici ima na majici sliku prve, originalne naslovnice Dylana Doga!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Argus
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 25/04/2012 : 22:11:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Argus a Private Message  Reply with Quote
Za mene pun pogodak jer nisam sakupljao DD i imam svega 30-tak komada ludensovih stripova. Bilo bi steta uz MM,Mr Noa i ostalih junaka nemati libelusove Dilan Dogove.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 25/04/2012 : 22:26:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Ko oće kupit 75 prvi brojeva extra edicije + 4 dnevnikova izbačena?
Povoljnoooooo, samo se javite (najozbiljnije).
Bez zajebancije...ovo se kupuje, isprsit ću se i za ovo, i ovi šta brljaju o nekom reprintu...ok...moš imat sve Dylane, al kronologija je kriminalna, prijevod također, ljepilo također, masa izdavaća, masa dizajna, pa našta liće svi ti ddogovi u ex yugi?

DD je uvik bija u top 5, jedva čekam ovo, bravo Libellus!

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 25/04/2012 : 22:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
...i samo da mi u desetoj epizodi ne bude onoga "zrrcalce,zrcalce,tko je najljepša kraljevina u kraljevstvu?"
Preferiram onu "ogledalce,ogledalce, najljepši na svijetu, tko je?"
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 25/04/2012 : 22:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Mene samo interesuje kako su uspjeli da dobiju prava za ovo? koliko ja znam, u jednoj drzavi samo jedan izdavac moze imati prava za jednog junaka, a sad odjednom Ludens i Libellus dijele ne samo Zagora, nego i Dylana. Dobro, zato sto je Libellusov Zagor u boji, mozda se pravila malo mijenjaju, ali u ovom slucaju, da oba izdavaca istovremeno objavljuju epizode jednog junaka u crno bijelom? Ne kontam.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 25/04/2012 : 22:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Mene samo interesuje kako su uspjeli da dobiju prava za ovo? koliko ja znam, u jednoj drzavi samo jedan izdavac moze imati prava za jednog junaka, a sad odjednom Ludens i Libellus dijele ne samo Zagora, nego i Dylana. Dobro, zato sto je Libellusov Zagor u boji, mozda se pravila malo mijenjaju, ali u ovom slucaju, da oba izdavaca istovremeno objavljuju epizode jednog junaka u crno bijelom? Ne kontam.



Ko će znat kakva su to posla, možemo samo nagađat. Ali svejednoe, previše si ti preko bare Asu. Ode na balkanu je sve moguće, to me iskustvo naučilo.
Ljudi se nekad ne dogovore oko najjednostavije stvari a nekad se čudo dogovore.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13359 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 25/04/2012 : 23:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
da, da, baš će VČ i LU da puknu zbog par zaluđenika na forumima kojima je fetiš 55i reprint Dilana.
Go to Top of Page

Zagor i Chico
New Member



Croatia
214 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 25/04/2012 : 23:51:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Chico a Private Message  Reply with Quote
Eh da je više para...ali nadam se da ću se snaći i za ovo nekako :)
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28913 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/04/2012 : 23:52:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Mene samo interesuje kako su uspjeli da dobiju prava za ovo? koliko ja znam, u jednoj drzavi samo jedan izdavac moze imati prava za jednog junaka, a sad odjednom Ludens i Libellus dijele ne samo Zagora, nego i Dylana. Dobro, zato sto je Libellusov Zagor u boji, mozda se pravila malo mijenjaju, ali u ovom slucaju, da oba izdavaca istovremeno objavljuju epizode jednog junaka u crno bijelom? Ne kontam.


Jedno su prava za kioske, a drugo za knjižare.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 25/04/2012 : 23:53:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

da, da, baš će VČ i LU da puknu zbog par zaluđenika na forumima kojima je fetiš 55i reprint Dilana.



Naravno da neće puknit, a da će im uzet mali dio kolača...oće.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13359 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 25/04/2012 : 23:55:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
jedno je deo kolača, a drugo puknuti kao što pojedinci uveliko najavljuju

Edited by - Imrahil on 25/04/2012 23:56:10
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 26/04/2012 : 00:01:03  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Ma, kakvo pucanje, da su izdavači pucali kao što su pojedinci s foruma prognozirali, mi ne bi imali stripova uopšte. Ja samo da dočekam spajanje Ludensa sa VČ, pa onda laganini. Ovi Libelusovi će biti i papreno skupi, koji će mi k....
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25759 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/04/2012 : 00:01:42  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Ko oće kupit 75 prvi brojeva extra edicije + 4 dnevnikova izbačena?
Povoljnoooooo, samo se javite (najozbiljnije).




ajde,dat ču ti 200 kn

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 26/04/2012 : 00:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Pih Jaki, pa toliko su me koštali samo ona famozna 4 Dnevnikova, u biti, i više. Je da cijene padaju ali...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

torgalgames
New Member



Serbia
136 Posts

Member since 05/08/2010

Posted - 26/04/2012 : 00:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit torgalgames's Homepage  Send torgalgames a Private Message  Reply with Quote
uuh bravo za Libellus ,naslovnice nemam reci odmah i velicam i ramim cim izadju stripovi.Ovo ce biti kraljevski odradjeno a ne kao kilava izdanja VC :),jos jednom bravo i za zagora koji treba da krene
Go to Top of Page

CZdravko
New Member



287 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 26/04/2012 : 02:47:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit CZdravko's Homepage  Send CZdravko a Private Message  Reply with Quote
E samo mi je ovo trebalo u zivotu... Taman kad sam skupio SVE sto se moze skupiti od Dylana sto je izaslo u Hrvatskoj, Srbiji i ex-Yu... sad jos jednom ispocetka... Hajde, tjesim se time sto skupljam samo Dylana... da sam k'o neki ovdje davno bi me zadesila sudbina Grcke...

Blog www.zdravkocvjetkovic.blogspot.com
Moji radovi na FB https://goo.gl/ZtF6s8
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 26/04/2012 : 07:39:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by acestroke

Mene samo interesuje kako su uspjeli da dobiju prava za ovo? koliko ja znam, u jednoj drzavi samo jedan izdavac moze imati prava za jednog junaka, a sad odjednom Ludens i Libellus dijele ne samo Zagora, nego i Dylana. Dobro, zato sto je Libellusov Zagor u boji, mozda se pravila malo mijenjaju, ali u ovom slucaju, da oba izdavaca istovremeno objavljuju epizode jednog junaka u crno bijelom? Ne kontam.


Jedno su prava za kioske, a drugo za knjižare.



Zanimljivo! Nisam znao da je to baš tako odvojeno. Ima li još kategorija?! Mislim, ako se netko pojavi tko bi izdavao Dylana samo uz dnevne novine ili na neki drugi način?
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 26/04/2012 : 08:42:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
da, Libellus je orjentiran na knjižare... i takva prava potpisuje..

a logično je da je (možda) i Bonelli nezadovoljan jer je Ludens potpisao prava - dakle - zauzeo poziciju - a nikako da krene s kolekcionarskim izdanjem pa je ta prava, očekivano, dobila druga izdavačka kuća... pretpostavljam da je tako
__________________________________________________________________________________________________________________________________________
43 godine Alan Forda u HR Katodikova sjena samo što nije


• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 26/04/2012 : 08:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
ovo vec postaje perverzno...
ex-yu trziste (p)ostade pravi mali raj za bonelija, oni ovakve de lux edicije nisu imali ni u najvlaznijim snovima garant. :O

ja cu reci samo da su dobre ove brunove naslovnice (respect za posvetu original naslovnice za #1),
kupovina me naravno uopste ne zanima.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 26/04/2012 : 09:09:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
A zašto uopće idu nove naslovnice?
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/04/2012 : 09:15:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Pa zašto ne bi išle? Ovo je integralac, ne pojedinačno izdanje... I VČ je uzeo novu naslovnicu od granderistampa a za Zagora potpuno nove naslovnice. U nijednom slučaju nisu bile originalne.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 26/04/2012 : 09:39:30  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Predivno, ovo cu definitivno uzimati. Dnevnikovog kompleta sam se rijesio, kao i SD/Ludensa, ima vec neko vrijeme.
Krenuo sam sa VČ kolekcionarcem ali zapeo na samom pocetku, a kasnije i odustao jer mi je u to vrijeme bilo previse dati 140 kn po knjizi koliko VČ izdanje dođe u HR. A i nekako sam se potajno nadao da ce mozda Ludens krenuti s Granderistampom. Za Libellus se nisam ni u snu nadao, pa je gust utoliko veci

Jedino ne kuzim, jesu naslovnice Libellus eksluziva ili?

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

mmilec
Starting Member

5 Posts

Member since 28/12/2009

Posted - 26/04/2012 : 09:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mmilec a Private Message  Reply with Quote
BRAVO, prodano što se mene tiče...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/04/2012 : 09:54:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante
Jedino ne kuzim, jesu naslovnice Libellus eksluziva ili?


Zar se to ne vidi? De Angelis radi Nevera od prve epizode, Brindisi Dylana od prve epizode... Samo me zanima kakve će naslovnice imati kolor Zagor!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000