forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Italijanski Ebay
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4566 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 29/04/2012 : 13:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
Ima li neko šemu za kupovinu skoro-pa-besplatnih stripova odande?
Ili zna nekoga ko bi mogao da pomogne? :)

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 29/04/2012 : 22:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Ja samo znam da sam tog skoro besplatnog Zagora sakupio skoro do kraja.I to Zenith i Rosso seriju,i znam da sam te jeftine stripove duplirao postarinom a jos vise su me odrali ljudi koji se bave usluznom ebay kupovinom.
Tura od 100 stripova koji kostaju 80 evra na principu subito ili kupi odmah izadje,40 evra za postarinu i plus jos 60 za gospodu koja kupuju u moje ime.
Najbolje je stedeti pare i otici na sajam stripova u Italiju.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
706 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 30/04/2012 : 10:56:19  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by REJS

Ja samo znam da sam tog skoro besplatnog Zagora sakupio skoro do kraja.I to Zenith i Rosso seriju,i znam da sam te jeftine stripove duplirao postarinom a jos vise su me odrali ljudi koji se bave usluznom ebay kupovinom.
Tura od 100 stripova koji kostaju 80 evra na principu subito ili kupi odmah izadje,40 evra za postarinu i plus jos 60 za gospodu koja kupuju u moje ime.
Najbolje je stedeti pare i otici na sajam stripova u Italiju.




Niko te nije bio po usima da tako kupujes stripove.
Ako su te odrali prilikom prve kupovine, zasto si kupovao ponovo na isti nacin?
Povratna autobuska karta do Italije bi te kostala oko 100 eura + smestaj i klopa za par dana i opet bi sve to kostalo manje nego 2-3 vece kupovine na Ebay-u preko posrednika.
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 30/04/2012 : 11:07:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vladar

quote:
Originally posted by REJS

Ja samo znam da sam tog skoro besplatnog Zagora sakupio skoro do kraja.I to Zenith i Rosso seriju,i znam da sam te jeftine stripove duplirao postarinom a jos vise su me odrali ljudi koji se bave usluznom ebay kupovinom.
Tura od 100 stripova koji kostaju 80 evra na principu subito ili kupi odmah izadje,40 evra za postarinu i plus jos 60 za gospodu koja kupuju u moje ime.
Najbolje je stedeti pare i otici na sajam stripova u Italiju.




Niko te nije bio po usima da tako kupujes stripove.
Ako su te odrali prilikom prve kupovine, zasto si kupovao ponovo na isti nacin?
Povratna autobuska karta do Italije bi te kostala oko 100 eura + smestaj i klopa za par dana i opet bi sve to kostalo manje nego 2-3 vece kupovine na Ebay-u preko posrednika.




Vjerojatno nesto ne znam pa da pitam - zasto uopce koristite posrednike prilikom kupovine s talijanskog ebaya?

http://matanovogumno.blogspot.com

Edited by - Mali_Mate on 30/04/2012 11:07:42
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 30/04/2012 : 11:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
jer je postarina jako skupa. ideja je da talijan dostavi stripove nekom tvom frendu u italiji i onda ti on to donese i za to mu platis pivu:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 30/04/2012 : 11:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
ima jos jedan nacin, ali taj je praktican samo ljudima koji zive relarivno blizu italije. zamolis prodavaca da ti posalje na postu (mislim da se to zove poste restante) te nakon toga ti pokupis u toj posti. na taj nacin placas samo postarinu unutar italije koja je otprilike slicna nasim cijena plus platis lezarinu.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 05/05/2012 : 02:52:35  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

ima jos jedan nacin, ali taj je praktican samo ljudima koji zive relarivno blizu italije. zamolis prodavaca da ti posalje na postu (mislim da se to zove poste restante) te nakon toga ti pokupis u toj posti. na taj nacin placas samo postarinu unutar italije koja je otprilike slicna nasim cijena plus platis lezarinu.



je, ali kako ćeš znat kad će paket doć?
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2505 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 05/05/2012 : 07:28:27  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by byoman

quote:
Originally posted by mamlaz

ima jos jedan nacin, ali taj je praktican samo ljudima koji zive relarivno blizu italije. zamolis prodavaca da ti posalje na postu (mislim da se to zove poste restante) te nakon toga ti pokupis u toj posti. na taj nacin placas samo postarinu unutar italije koja je otprilike slicna nasim cijena plus platis lezarinu.



je, ali kako ćeš znat kad će paket doć?



Mozes paket pratiti na internetu, talijanske poste imaju taj sistem.


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000