forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Batman je homoseksualac.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/05/2012 : 16:42:24  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Proš'o minut.



;-)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8373 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/05/2012 : 16:44:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Nisam primjetio da je neko vrijedao iciju religiju..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46516 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/05/2012 : 16:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by paro

Nisam primjetio da je neko vrijedao iciju religiju..



to su valjda neke moderatorske šifre

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/05/2012 : 16:51:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
sad sam procitao cijeli topic. wele, Mairosu, Johnny, Regar, Lwood, Paro i ostali - znate da je rasprava o religiji zabranjena, a vi ste se ( i to poprilicno aktivno) ukljucili u nju. Posljednje upozorenje - tko nakon ovog posta spomene religiju na bilo koji nacin, ukljucujuci i odgovor na moj post, biti ce udaljen sa foruma. Pa davidimo da li može te civilizirano ili ne možete. Znam, neki su prvi poceli, neki su samo odgovorili, neki su samo napisali jedan post...Nema veze. Upozorenje stoji. držite se teme i to na primjeren nacin. ako ne možete - ne ulazite na ovaj topic.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46516 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/05/2012 : 16:57:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

sad sam procitao cijeli topic. wele, Mairosu, Johnny, Regar, Lwood, Paro i ostali - znate da je rasprava o religiji zabranjena, a vi ste se ( i to poprilicno aktivno) ukljucili u nju. Posljednje upozorenje - tko nakon ovog posta spomene religiju na bilo koji nacin, ukljucujuci i odgovor na moj post, biti ce udaljen sa foruma. Pa davidimo da li može te civilizirano ili ne možete. Znam, neki su prvi poceli, neki su samo odgovorili, neki su samo napisali jedan post...Nema veze. Upozorenje stoji. držite se teme i to na primjeren nacin. ako ne možete - ne ulazite na ovaj topic.






a di to ? jesi siguran da si pravi topic procita?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 02/05/2012 : 17:04:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8373 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/05/2012 : 17:11:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Meni i dalje nije jasno o cem manhunter i ti uopce pricate al nema ni veze..

A koja je ono uopce tema bila...ah da..







There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 02/05/2012 : 17:16:17  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta
zagor nije peder!!! isus kristus je svima nama spas!!! covjek nemora u boga vjerovati,al ako je dobar covjek,bog vidi i njega. za druge vjere to isto vrijedi.napravite topic gdje se morete "outenit". pa da vidimo kolko zamopouzdanja imate.


Evo me, tu sam i briga me što ceš ti sada misliti o meni.
Ne treba bezveze otvarati topike za outanje jer ce se onda pricati da su pederski lobiji zavladali forumom i da imamo posebne topike samo za nas. Može se to spomenuti i ovako.
Mogla bi ti sad sasuti svašta ali necu jer si ti beznadan slucaj kratkovidnosti i fakat nije na meni da ispravljam svaku fašisticku spodobu na koju nabasam. Da nisi možda 45-te pobjegao u Njemacku?

Mi, pederi, smo sami krivi zbog situacije u kojoj se nalazimo u Hrvatskoj. Ima nas oko 200 000 na 4 milijuna stanovnika i da se svaki taj outao svojim najbližima nebi nam trebale ni parade, ni propaganda, ni politika i razno razna žutila koja u svemu tomu imaju neku svoju korist. Moji roditelji, prijatelji, rodbina i mnogi bliski mi ljudi su svašta govorili za pedere dok je to u njihovoj glavi bila neke napirlitana licnost iz slike pridea u Kolnu. Situacija se itekako promijenila onog trena kada je to kcer, frendica, kolegica, sestra itd.

OT
Ne znam za Batmana ali po mojem mišljenju Zagor nije seksualan nikako, ni homo ni hetero. Zagor je stvoren kao aseksualan lik jer su ljubav i seks nebitni u njegovom postojanju. U ovo novije vrijeme ubacuju neka njegova koketiranja ali ce ga i dalje više definirati scena u kojoj iscjepa zapovjednikov stol nego da nam pred nos stave 100 strana eksplicitnih scena sexa s Fridom. O seksualnosti likova se može diskutirati onda kada odredeni lik ima svoju seksualnost kao dio njegove karizme. Kao npr. Mr. No. On se okrene za ženama, zapleše, pocasti picem. Znaci u tom slucaju njega možemo definirati kao jednog veseljaka, koji se frajeriše, koji voli žene i nerijetko ce pokupiti batine zbog njih.



Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 02/05/2012 : 17:16:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
šteta,tek sam sad vidio ovaj topic
od sad ga pomno pratim...ali ja necu upozoravat kao kolege,ja odmah šaljem u prdekanu
ajde paro,gukni

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8373 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/05/2012 : 17:17:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo
ajde paro,gukni



Iskreno, ne znam ni šta sam krivo bio guknuo da me se proziva, al dobro, nema veze.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8373 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/05/2012 : 17:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message

grofica nam se vratila!!!

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 02/05/2012 : 17:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Grofice Varga, a Tiger Jack, jel on gej?

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46516 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/05/2012 : 17:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by grofica Varga

quote:
Originally posted by Tutta
zagor nije peder!!! isus kristus je svima nama spas!!! covjek nemora u boga vjerovati,al ako je dobar covjek,bog vidi i njega. za druge vjere to isto vrijedi.napravite topic gdje se morete "outenit". pa da vidimo kolko zamopouzdanja imate.


Evo me, tu sam i briga me što ceš ti sada misliti o meni.
Ne treba bezveze otvarati topike za outanje jer ce se onda pricati da su pederski lobiji zavladali forumom i da imamo posebne topike samo za nas. Može se to spomenuti i ovako.
Mogla bi ti sad sasuti svašta ali necu jer si ti beznadan slucaj kratkovidnosti i fakat nije na meni da ispravljam svaku fašisticku spodobu na koju nabasam. Da nisi možda 45-te pobjegao u Njemacku?

Mi, pederi, smo sami krivi zbog situacije u kojoj se nalazimo u Hrvatskoj. Ima nas oko 200 000 na 4 milijuna stanovnika i da se svaki taj outao svojim najbližima nebi nam trebale ni parade, ni propaganda, ni politika i razno razna žutila koja u svemu tomu imaju neku svoju korist. Moji roditelji, prijatelji, rodbina i mnogi bliski mi ljudi su svašta govorili za pedere dok je to u njihovoj glavi bila neke napirlitana licnost iz slike pridea u Kolnu. Situacija se itekako promijenila onog trena kada je to kcer, frendica, kolegica, sestra itd.

OT
Ne znam za Batmana ali po mojem mišljenju Zagor nije seksualan nikako, ni homo ni hetero. Zagor je stvoren kao aseksualan lik jer su ljubav i seks nebitni u njegovom postojanju. U ovo novije vrijeme ubacuju neka njegova koketiranja ali ce ga i dalje više definirati scena u kojoj iscjepa zapovjednikov stol nego da nam pred nos stave 100 strana eksplicitnih scena sexa s Fridom. O seksualnosti likova se može diskutirati onda kada odredeni lik ima svoju seksualnost kao dio njegove karizme. Kao npr. Mr. No. On se okrene za ženama, zapleše, pocasti picem. Znaci u tom slucaju njega možemo definirati kao jednog veseljaka, koji se frajeriše, koji voli žene i nerijetko ce pokupiti batine zbog njih.







grofice legendo
eto jeste li sad sritni? Zagi nije gay nego je impotentan.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 02/05/2012 : 17:20:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by lwood
Zagi nije gay nego je impotentan.




Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46516 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/05/2012 : 17:21:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by globinjo
ajde paro,gukni



Iskreno, ne znam ni šta sam krivo bio guknuo da me se proziva, al dobro, nema veze.



ma pusti ih,vidiš da provociraju poštene forumaše

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 02/05/2012 : 17:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by paro
Iskreno, ne znam ni šta sam krivo bio guknuo da me se proziva, al dobro, nema veze.



Trn u oku
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46516 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/05/2012 : 17:23:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
moran ic ,a pošto san nepravedno optužen ...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 02/05/2012 : 17:33:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by globinjo
ajde paro,gukni



Iskreno, ne znam ni šta sam krivo bio guknuo da me se proziva, al dobro, nema veze.


nisam te nikad još izbacio,pa rekoh,da probijen led

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 02/05/2012 : 17:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by globinjo
ajde paro,gukni



Iskreno, ne znam ni šta sam krivo bio guknuo da me se proziva, al dobro, nema veze.



ma pusti ih,vidiš da provociraju poštene forumaše



https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8373 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/05/2012 : 17:35:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by globinjo
ajde paro,gukni



Iskreno, ne znam ni šta sam krivo bio guknuo da me se proziva, al dobro, nema veze.


nisam te nikad još izbacio,pa rekoh,da probijen led



Jesi dva-tri puta 2005. cini mi se, pogledaj negdje u arhivi ako imaš...i prije godinu-dvije kad sam te sam tražio da me makneš. Pa ja govorim svaki put ako me se treba izbacit neka to bude globinjo- da ne prekidamo tradiciju..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 02/05/2012 : 17:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by globinjo
ajde paro,gukni



Iskreno, ne znam ni šta sam krivo bio guknuo da me se proziva, al dobro, nema veze.


nisam te nikad još izbacio,pa rekoh,da probijen led



Jesi dva-tri puta 2005. cini mi se, pogledaj negdje u arhivi ako imaš...i prije godinu-dvije kad sam te sam tražio da me makneš. Pa ja govorim svaki put ako me se treba izbacit neka to bude globinjo- da ne prekidamo tradiciju..


ne sjecam se...nemamo toliku arhivu

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8373 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/05/2012 : 17:40:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by grofica Varga
OT
Ne znam za Batmana ali po mojem mišljenju Zagor nije seksualan nikako, ni homo ni hetero. Zagor je stvoren kao aseksualan lik jer su ljubav i seks nebitni u njegovom postojanju. U ovo novije vrijeme ubacuju neka njegova koketiranja ali ce ga i dalje više definirati scena u kojoj iscjepa zapovjednikov stol nego da nam pred nos stave 100 strana eksplicitnih scena sexa s Fridom. O seksualnosti likova se može diskutirati onda kada odredeni lik ima svoju seksualnost kao dio njegove karizme. Kao npr. Mr. No. On se okrene za ženama, zapleše, pocasti picem. Znaci u tom slucaju njega možemo definirati kao jednog veseljaka, koji se frajeriše, koji voli žene i nerijetko ce pokupiti batine zbog njih.



Aseksualnost Zagora i njemu slicnih najjednostavnije je objasnio Ivica Ivaniševic u svojoj knjizi Sto mu jelenskih rogova, pa ako nekog zanima, nek procita knjigu..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/05/2012 : 17:56:02  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by paro

Meni i dalje nije jasno o cem manhunter i ti uopce pricate al nema ni veze..






http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=32164

Procitaj par puta ono pod 4.


Ubacio mi se mladjo odjednom, taman sam hteo da vas 6-7 izbacim napolje. Nikad mu to necu oprostiti.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 02/05/2012 : 18:02:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by paro

Meni i dalje nije jasno o cem manhunter i ti uopce pricate al nema ni veze..






http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=32164

Procitaj par puta ono pod 4.


Ubacio mi se mladjo odjednom, taman sam hteo da vas 6-7 izbacim napolje. Nikad mu to necu oprostiti.


Ah ah, dobro je poznato da je moderatorski arsin cudna sprava...sumnjam da bi izbacio ikoga da otvori topic o tome kako je celivao patrijarhove skute :P

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8373 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/05/2012 : 18:08:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by paro

Meni i dalje nije jasno o cem manhunter i ti uopce pricate al nema ni veze..






http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=32164

Procitaj par puta ono pod 4.


Ubacio mi se mladjo odjednom, taman sam hteo da vas 6-7 izbacim napolje. Nikad mu to necu oprostiti.



OK, onda isto tako sad ubaci u pravila nešto tipa- zabranjeno vrijedanje osoba obzirom na seksualnu orijentaciju- pa da zauvijek završimo s tim primitivnim raspravama..
Što se tice baniranja, drugi put budi brži, btw. to bi bilo najblesavije izbacivanje u povijesti ovog foruma (ili barem medu top 3).

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000